ابعاد چادر مسافرتی ۸ نفره برای کوه


6 فوریه 2020 1 نظر به عنوان یک همکار آمازون از خریدهای واجد شرایط درآمد کسب می کنیم.

برپایی چادر مسافرتی در باران کاملاً کار سخت است. این در حالی است که داشتن بهترین چادر مسافرتی ضد آب ضد آب به درد می خورد!

ابعاد چادر مسافرتی ۸ نفره

بهترین نظرات و راهنمای 2020 بلندگوهای ضد آب در فضای باز
7 بهترین بلندگو دوش برای یک تجربه بزرگ در دوش
با استفاده از این چادر مسافرتی ها ، می توانید فقط آنها را از کیسه بیرون آورده و آنها را تنها در چند دقیقه تنظیم کنید. آنها برای صرفه جویی در وقت شما ساخته شده اند و به شما امکان می دهند اردوگاه را در اسرع وقت شروع کنید.

انواع ضد آب حتی برای پیاده روی یا کوهنوردی بهتر و عالی است . وقتی یک حمام ناگهانی برخورد می کند ، در هیچ زمان به هیچ وجه سقف بالای سر خود نخواهید داشت.

امروز همین حالا نگاهی دقیق تر به برخی از محبوب ترین چادر مسافرتی های پاپ آپ می اندازیم و به شما می گوییم که درباره آنها چه فکر می کنیم. بیایید برویم!

مطالب [ نمایش ]

چادر مسافرتی های ضد آب بالا
چادر مسافرتی پاپ آپ 2 نفره Coleman

از آمازون بخرید

آه ، کلمن ، یک برند چادر مسافرتی آزمایش شده و واقعی است که مدت زمان طولانی پیش می رود و هیچ علامتی از توقف ندارد. بیشتر اردوگاه ها حداقل از آنها خبر داشته اند و تعداد زیادی از محصولاتشان استفاده کرده اند.

آنها برای ساخت محصولات با کیفیت بسیار مشهور هستند و این چادر مسافرتی بیشتر از زندگی با آن شهرت دارد.

این می تواند خود را در کمتر از 10 ثانیه جمع آوری کند ، پس از بیرون کشیدن و حمل آن تا آن زمان مشکلی نیست – وزن آن فقط در حدود 6 پوند است. با این حال ، مونتاژ آن و برگرداندن مجدد آن به کیسه در مواقعی ممکن است سخت باشد.

ضد آب با شکوه نگه داشته می شود. کف درزهای ضبط شده است و هیچ چیزی از آن عبور نمی کند. رنگین کمان نیز کاملاً غیرقابل نفوذ است و می تواند با توجه به نیازهای فعلی شما مجدداً تعویض شود.

این چادر مسافرتی جادار نیز هست و دارای 7 پا و 6 اینچ با 4 پا و 5 اینچ است. فضای عمودی زیادی وجود ندارد – فقط 2 فوت و 11 اینچ در بالاترین نقطه – اما اکثراً کافی است.

اگر نیاز باشد چادر مسافرتی نیز مقاوم در برابر آتش است – احتمالاً چنین نخواهد بود ، اما شما هرگز نمی توانید به اندازه کافی ایمن باشید.

چادر مسافرتی پاپ آپ اتوماتیک 2-3 نفری Toogh 2-3 نفره

از آمازون بخرید

این یک چادر مسافرتی از یک شرکت مشهور نیست ، اما با وجود آن ، هنوز هم دارای فراز و نشیب های عالی و کیفیتی شگفت آور است.

در کل ، این یک چادر مسافرتی خوب است – برای تهویه مناسب دو درب وجود دارد ، در هنگام بسته بندی وزن کمی دارد و فضای زیادی را نمی گیرد. تنظیم آن نیز مانند گذشته نسیم است ، و به نظر نمی رسد در بسته بندی دوباره آن مشکلی وجود داشته باشد.

ضد آب بودن ، بیشتر از همه خوب است. مطمئناً آب از بالا یا دیوارها وارد نمی شود. با این وجود ، ممکن است در مورد کف مشکلاتی داشته باشید – درزهایی وجود دارد که مستقیم از وسط آن عبور می کند. اگر آن را تضمین کنید ، باید همه خوب باشد.

با این حال ، چند مورد در مورد آن وجود دارد. زیپ ها و سهام بسیار ضعیف هستند – سهام را می توان جایگزین کرد ، اما زیپ ها خراب می شوند و مدیریت آن دشوار است.

همچنین کمی در سمت کوچکتر است. دو نفر به سختی می توانند درون آن جای بگیرند ، چه رسد به سه نفر. فضای عمودی زیادی دارد اما فضای کف آن محدود است.

چادر مسافرتی پاپ آپ 4 نفره Coleman

از آمازون بخرید

در اینجا یک پیشنهاد خوب دیگر از کالمن ارائه شده است – این بار ، برای افراد بیشتری از چادر مسافرتی های پاپ آپ معمول است.

مانند اکثر چادر مسافرتی ها ، فضای کافی برای جمع کردن تعداد افرادی که در توضیحات محصول ذکر شده اند ، کافی نیست. سه نفر – شاید – اما چهار نفر کشش دارند.

با این حال ، هنوز هم از بیشتر چادر مسافرتی های پاپ آپ اتاق جادار است و فضای عمودی زیادی نیز دارد. این 9 پا و 2 اینچ با 6 پا و 6 اینچ با ارتفاع میانه 3 پا و 4 اینچ است.

همانطور که انتظار می رود ، ضد آب بودن از سطح بالایی برخوردار است و رنگین کمان به دلخواه شما قابل تغییر است.

متأسفانه ، گرفتار همان مسئله ای است که بیشتر چادر مسافرتی های پاپ آپ دارند – بازگرداندن داخل کیف دشوار است. اندازه بزرگ باعث می شود که این مشکل حتی از حد معمول هم بدتر شود ، و برای جدا کردن آن ممکن است به دو نفر احتیاج داشته باشید ، بنابراین استفاده از انفرادی خطرناک است.

فشرده سازی زیپ ها نیز ارزان و دشوار هستند که بدون خم شدن و شکستن بسته شوند یا باز شوند. شرم آور است

چادر مسافرتی ضد آب Malamoo Mega 3 Second 4 Person

از آمازون بخرید

یکی از مشکلات عمده اکثر چادر مسافرتی های پاپ آپ فقدان شدید تهویه هوا است – مانند خوک در آنجا تعریق می کنید!

با وجود این چادر مسافرتی از مالامو ، به نظر نمی رسد مسئله زیادی باشد – با سه پنجره بزرگ و یک درب بزرگ ، تهویه کافی حتی اگر باران می بارد.

داخل آن اتاق زیادی وجود دارد – اگر سایبان را در قسمت جلوی آن حساب کنید ، 12 در 8 پا است. چهار بزرگسال می توانند واقع گرایانه درون آن قرار بگیرند ، حتی اگر کمی شلوغ باشد. با این حال ، این بیشتر از چیزی است که می توانید برای بیشتر چادر مسافرتی هایی که ادعا می شود برای چهار نفر ساخته شده است ، بگویید.

با این حال ، این چند مسئله دردناک است. حمل آن از آنجا که مانند یک دیسک بزرگ بسته بندی می شود ، کاری سخت و طاقت فرسا است – در پشت شما مناسب نخواهد بود.

فلپ های پنجره عالی هستند ، اما فقط از خارج می توانند بسته شوند. هنگامی که آنها باز هستند ، باران می تواند وارد شود ، و این چیزی نیست که شما می خواهید ، اما برای بستن آنها باید مرطوب شوید. کمترین چیزی که بگوییم ناخوشایند است.

10 بهترین بررسی و راهنمای چادر مسافرتی های ضد آب ضد آب 2020

از آمازون بخرید

وارونه اصلی این چادر مسافرتی چقدر جادار است ، در حالی که حمل آن هنوز هم نسبتاً آسان است. فضای این اتاق 79 در 79 اینچ است که بالاترین نقطه سقف آن 53 اینچ است. تمام خانواده شما می توانند به طور حتم در داخل آن قرار بگیرند – اگر نسبتاً کوچک باشد ، یعنی.

تهویه همچنین از آنجایی که دارای دو درب بزرگ است و عایق بندی آن عمدتاً در آن نگه داشته می شود ، مشکلی نیست ، اما بعداً درباره این موضوع وجود دارد.

برخلاف بیشتر چادر مسافرتی های بازشو ، تاشو کردن آن و قرار دادن مجدد آن در کیف آسان است. شاید کمی ساده تر از آنچه باید باشد ، که یکی از بزرگترین مشکلات آن را ایجاد می کند.

در وزش باد شدید ، چادر مسافرتی فقط صاف خواهد شد روی سر شما. متأسفانه اصلاً پایدار نیست و در هنگام اردو زدن در داخل آن باید مراقب باشید.

نیازی به گفتن نیست ، وقتی چنین اتفاقی افتاد همه را خیس می کنید و در کل این فقط یک زمان بد است. برای تابستان های سبک و تابستان های بهاری خوب است ، اما خیلی بیشتر از این نیست.

چادر مسافرتی کمپینگ ضد آب ضد کوچ

از آمازون بخرید

این چادر مسافرتی از یک شرکت آسیایی کمتر شناخته شده است که بعضی اوقات مشکل را به وجود می آورد اما بیایید ببینیم که آیا اثبات می کند ارزش وقت شما را دارد یا خیر.

برای شروع ، تنظیم آن قطعاً آسان است و به هیچ وجه کمی طول نمی کشد. بسته بندی کردن آن نیز به محض قطع کردن آن دشوار نیست ، بنابراین این یک نکته مثبت است.

حمل آن خیلی سخت نیست و وقتی کاملاً جمع شود فضای نسبتاً کمی را اشغال می کند. با توجه به اندازه آن کمی در سمت سنگین تر است اما مشکل زیادی ایجاد نمی کند.

مسئله ای که وجود دارد کمبود فضای عمودی است. این چادر مسافرتی بسیار مسطح است و بیشتر برای خواب در نظر گرفته شده است. حتی نشستن در آن دشوار است و حتی به فکر ایستادن نیستید!

هرچند تهویه و عایق بندی آن بسیار خوب است ، اما ساخت و سازها در هوای باد می توانند زیاد از بین بروند. این سقوط نخواهد کرد ، اما سر و صدای زیادی ایجاد می کند و خوابیدن کمی دشوار می شود ، این شرم آور است زیرا این عمدتا یک چادر مسافرتی خواب است.

چادر مسافرتی خانوادگی فوری Wnnideo

از آمازون بخرید

برای یک چادر مسافرتی بازشو ، این یکی از Wnnideo کاملاً عظیم است. ادعا می شود که می تواند 5 تا 6 نفر را در خود جای دهد ، اما 4 نفر واقعی تر هستند. با این حال ، این چیزی است که بیشتر چادر مسافرتی های پاپ آپ می توانند مدیریت کنند ، بنابراین این جشن یک موفقیت است.

حتی اگر بسیار بزرگ باشد ، قیمت آن هنوز بیشتر از قیمت مناسب و بهتر از سایر چادر مسافرتی های پاپ آپ است.

روند راه اندازی کلی آسان است و در هنگام ایستادن همه چیز عالی به نظر می رسد. تهویه مطبوع با دو درب بزرگ در هر طرف و پنجره های موجود در طرفین آن وجود دارد.

ضد آب ماندگاری دارد و حتی در برخی از وزش باد شدید نیز می تواند ایستاد.

مسئله ، دوام کلی مواد مورد استفاده در ساخت آن است. اگر هنگام جداسازی آن دقت نکنید ، ممکن است یک یا دو چیز را بشکنید. در صورت عدم دقت ، پارچه نیز به طرز شگفت آوری آسان است.

آنچه را که پرداخت می کنید با قیمتی از این کم دریافت می کنید.

چادر مسافرتی کمپینگ خانوادگی Zenph

از آمازون بخرید

هنگامی که یک چادر مسافرتی پاپ آپ می کنید ، انتظار دارید که پایین آمدن آن یک کار سخت و طاقت فرسا باشد ، اما در اینجا اینگونه نیست – تقریباً به آسانی با قرار دادن آن آسان است. دیدن یک چیز طراوت آور است.

اگرچه قرار است این توضیحات چادر مسافرتی 4 نفره باشد ، اما به سختی صحت ندارد – این بیشتر شبیه چادر مسافرتی 2 نفره است. هرچند اتاق جادار است و فضای عمودی زیادی دارد که خوب است. این فقط یک چادر مسافرتی خواب نیست – می توانید مدتی را در آن سپری کنید.

سایبان بیرونی همچنین می تواند جداگانه از چادر مسافرتی اصلی تنظیم شود و در ماه های تابستان از محافظت از آفتاب استفاده شود. با این حال ، حتی با نصب چادر مسافرتی کامل ، تهویه بسیار عالی است.

اگرچه ضد آب در برابر بارندگی های شدید باران نمی ایستد ، اما بسیار خوب است ، و احتمالاً هنگام استفاده از آن مرطوب نخواهید شد مگر اینکه ریخته شود.

مسئله اصلی اندازه آن است – حمل آن کمی دشوار است ، و هنگام جمع کردن دقیقاً کوچک نیست. شما احتمالاً قادر نخواهید بود آن را حمل کنید – و به عنوان چادر مسافرتی کوله پشتی تبلیغ می شود ، که مطمئناً اینگونه نیست.

چادر مسافرتی پاپ آپ G4

از آمازون بخرید

هنگامی که اولین چیزی که در صفحه محصول مشاهده می کنید ، اخطاری است مبنی بر اینکه باید فیلم های آموزشی را تماشا کنید تا بفهمید که چگونه آن را تنظیم کنید و آن را پایین بیاورید ، ممکن است مشکل به نظر برسد.

با این حال ، اینطور نیست. تنظیم این چادر مسافرتی آسان است – بسته بندی آن می تواند مشکل باشد ، اما با کمی تمرین راحت تر می شود و فقط چند دقیقه طول می کشد. اگرچه بسته بندی بسیار بزرگ است.

تهویه داخل آن بسیار عالی است ، و یک پنجره مرتب در بالای آن قرار دارد که به شما امکان می دهد در حالی که در داخل است ، به آسمان نگاه کنید. با وجود فراوان بودن ویندوز ، به نظر نمی رسد که باران باران چیزی از آن بگذرد.

پنجره بالا فقط از خارج قابل تعطیل است ، وقتی که یک حمام ناگهانی تابستانی شروع می شود ، همان چیزی نیست که شما می خواهید.

علاوه بر این ، کل چادر مسافرتی کمی ساختگی ساخته شده است. سهام چیزهایی است که می توانید جایگزین آن کنید ، اما زیپ های ضعیف و پارچه ای که به راحتی قابل پارچه نیستند نیست.

چادر مسافرتی پاپ آپ ZOMAKE

از آمازون بخرید

اگر به دنبال یک چادر مسافرتی پاپ آپ مقرون به صرفه هستید ، این یکی از بهترین انتخاب ها در آنجا است. با این حال ، باید چیزی بیش از قیمت مناسب ارائه دهد ، نه؟ خوب ، بله ،

ضد آب بودن و تهویه هوا بسیار عالی هستند و در برابر بادهای شدید نیز مقاومت می کنند ، بنابراین می توانید تقریباً در هر زمان از سال ، بجز هنگامی که بسیار سرد باشد از آن استفاده کنید.

در حالی که ادعا می شود می تواند 3 تا 4 نفر را در داخل جای دهد ، واقعیت این است که به احتمال زیاد در دو بزرگسال و شاید یک حیوان خانگی یا یک کودک قرار می گیرد.

تنظیم آن به راحتی مانند کیک آسان است ، و تاشو دوباره آن به داخل کیف نیز دشوار نیست. ممکن است در حمل آن با مشکل روبرو شوید ، زیرا از آن بسیار زیاد است – چادر مسافرتی کوله پشتی این نیست.

دوام کاملاً بد است. اگر اینگونه نبود ، یک چادر مسافرتی عالی خواهد بود ، اما آن را به یک سطح پایین می آورد.

کلمه نهایی
چیزهای زیادی وجود دارد که ممکن است بخواهید از یک چادر مسافرتی بازشو بیرون بیایید – شما می خواهید آن را پایدار ، جادار ، تهویه مناسب و غیره قرار دهد.

کسی که می خواهد چادر مسافرتی بزرگ و مقرون به صرفه بخواهد ، ممکن است چادر مسافرتی Wnnideo را به عنوان بهترین انتخاب کند ، در حالی که شخصی که بیشتر به چادر مسافرتی تابستانی علاقه دارد ممکن است برای محصول Zenph برود.

با این حال ، هنگامی که نوبت به چادر مسافرتی هایی از این دست می رسد ، فکر می کنیم مهمترین چیز قابلیت حمل است – حمل ، تنظیم و سقوط چقدر آسان است. این باید عملکردی باشد ، اما بدون فشردگی ، به هدف خود نمی رسد.

به همین دلیل ما چادر مسافرتی Pop-Up Coleman 2 نفره را به عنوان بهترین چادر مسافرتی ضد آب ضد آب انتخاب کردیم. جا به جایی آسان و دشوار نیست که بتوانید به داخل کیسه بیایید ، اما در اکثر موارد جای خود را حفظ کرده و حمل آن نیز آسان است. این بهترین است.

آیا در مورد موضوع یا چیز دیگری فکر کرده اید؟ احساس راحتی کنید تا وارد نظرات شوید و دفعه دیگر برگردید!

FILED UNDER: در فضای باز ، چادر مسافرتی

تعامل با خواننده
نظرات
adil sadout می گوید

5 اکتبر 2019 ساعت 11:30 بعد از ظهر

به نظر من ، malamoo به راحتی بهترین و شیک ترین چادر مسافرتی در این لیست است.

دوست دارم اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنید: “(

پاسخ
پاسخ دهید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

اظهار نظر

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>