اشتباهات چت کردن دختران و پسران در احساس چت

بعضی اوقات دختران اشتباهات بسیار عجیبی مرتکب می شوند! مثلاً شخصی از روی کنجکاوی می میرد! اما گفتگوی او فقط با سلام و احوالپرسی آغاز می شود! حتی اگر از عشق خود عصبانی هستید ، از امروز مجاز به شروع پیامک در چت روم فارسی با سلام نیستید.

البته این در مورد سلام نکردن با سخنان شما نیست!

سوال من این است ، هرگز یک پیام 4 کلمه ای با تمام محتوای “سلام” ارسال نکنید.

اگر این کار را انجام دادید ،

مرد صبر نمی کند تا جواب دهد

مرد انگیزه ای برای پاسخ دادن ندارد

مرد فقط می گوید “سلام” و شما تعجب می کنید که احمق و لوسی چیست! عههههه

پس یک جمله خوب پیدا کنید و آن را بنویسید تا آماده جواب شود!

این به این معنی است که مردان در پیام رسانی تنبل تر از زنان هستند.

خوب ، یکی از اشتباهاتی که خانم ها مرتکب می شوند این است که فکر می کنند حرف زدن مثل صحبت با زنان است!

هیچ چیز از این نوع

برای داشتن یک مکالمه عالی ، باید فکر کنید که همیشه هدف شروع و خاتمه مکالمه را دارید.

بنابراین ، به خود بگویید ، این بار که می خواهیم پیام را منتشر کنیم ، به چه چیزی خواهیم رسید؟

شما موضوع و هدف را تعریف می کنید و کلمه درست را می پذیرید و مرتباً به جای درست خود می رسید.

اطمینان حاصل کنید که رنگ و هدف یا روح هدف (روح برجام را به یاد آوردم …) از ابتدا تا انتهای پیام پیدا شده است.

وای ، می پرسید چقدر به مردان انرژی می دهد. البته لازم نیست س don’tالات اینگونه باشد

شک

شک

کنترل

انجام دهید. مردان عاشق مراقبت از موارد مورد علاقه خود هستند! بنابراین برای جذب با دستگاه های تلفن همراه ، مجبور نیستید کاری انجام دهید که احساس منفی کند. با س questionsالات خود می توانید تأثیر خوبی ایجاد کنید.

به او بگویید علاقه و سلیقه او برای شما مهم است. به عنوان مثال ، اگر می دانید به چه ورزشی علاقه دارید ، شروع به طرح س questionsالات مورد علاقه خود در مورد آن ورزش کنید! البته این س questionsالات در مورد عشق شما به این ورزش و اهمیت انجام آن است.

اکنون می توانید این سوالات را در زیر بپرسید

س aboutالاتی در مورد کار

س aboutالاتی درباره مشاغل

س aboutالاتی درباره زندگی

س forال برای دوستان (نه برای عشق های قدیمی او)

س aboutالاتی در مورد خانواده (نه در مورد دختران خاله ها و عموهایی که به آنها حسادت می کنید)

س aboutالاتی در مورد تفریح

و توجه کنید که آیا پاسخ س questionsالات شما مثبت است یا خیر! زیرا مرد بلافاصله از یکی از این دو احتمال استفاده می کند.

وقتی مردی از شما س questionالی می پرسد ، صحبت می کند یا به پیام های شما پاسخ می دهد ، لطفاً بلافاصله برای پاسخ دادن به تلفن همراه خود نپردازید! نگاهش کن عزیزم!

وقتی مردی برای شما پیامی می فرستد ، باید مدتی صبر کند.

برای او صبر کن. نیازی نیست بلافاصله به پیام او پاسخ دهید

خدایا ، حتی اگر پیام او خواستگاری ازدواج با تو باشد ، نباید وحشت داشته باشی. او مانند بقیه است. پس آرام آرام شروع به نوشتن کنید و فکر کنید و جواب درست را بدهید. حتی اگر فکر می کنید باید 5 دقیقه صبر کنید و پاسخ دهید ، این زمان را دو برابر کنید و 10 دقیقه بعد پاسخ دهید. نترس ، مردان از تأخیر شما ناراحت نخواهند شد. این برای شما بهتر است.

ایمن از امواج. از زمانی که یاهو مسنجر متحرک بود و شکلک داشت ، ما به استفاده از امواج عادت کرده ایم. اما آنچه دختران اشتباه می کنند این است که گاهی اوقات:

آنها پیام های متنی ارسال می کنند (گاهی اوقات به ندرت برای نشان دادن شدت احساس بد)

آنها به جای جملات از امواج استفاده می کنند!

آنها حملات برچسب را آغاز می کنند.

اما شما باید بدانید که چگونه می توانید برای درک بهتر پیام های خود امواج ارسال کنید. به این دو پیام توجه کنید:

حالت اول: بدون موج

تو: امروز می بینمت عشق من

عشق تو: نه ، امروز نمی توانم بیایم

حالت دوم: با امواج

تو: امروز می بینمت عشق من

عشق تو: نه ، امروز نمی توانم بیایم

اگر شما از آن دسته مردانی هستید که فکر می کنند جملات مهم نیستند و تنها چیزی است که در شما اهمیت دارد ، کاملاً اشتباه می کنید. تا زمانی که با این احساسات درونی بیانیه ندهید و شریک زندگی خود را در جریان آنها قرار ندهید ، اتفاق خوبی در زندگی مشترک شما نخواهد افتاد. اگر به اهمیت این جملات پی بردید ، اما نمی دانید چه باید بگویید و از کجا شروع کنید ، بهتر است از این نکات کمک بگیرید و دنیای زنان را بهتر بشناسید. شما باید باور داشته باشید که دنیای ذهنی زن و مرد بسیار متفاوت است و اگر می خواهید همسرتان را خوشحال کنید ، باید وارد دنیای او شوید و به روش خود او را آرام کنید.

خوب ، بیایید هر دو را بررسی کنیم.

اولین مورد بدون موج: وقتی پیامکی دریافت می کنید ، با خود می گویید ، خالق این انسان را دیده است! از دست من عصبانی هستی؟ آیا عشق پیدا کردم؟ نگذار فلان همکار به مغزش ضربه بزند! چرا باید خنک شد و مورد بعدی را سو mis تفاهم کرد

ولی

مورد دوم با آموجی: شما مستقیماً می فهمید که او حال خوبی ندارد و احتمالاً به دلیل سرماخوردگی نمی تواند در جلسه شرکت کند و البته از این ماجرا ناراحت است و بس!

آیا متوجه تفاوت ها شدید؟ بنابراین برای رفع سوerstand تفاهم از امواج استفاده کنید

شدت سو mis تفاهم در پیام کوتاه زیاد است و این نیروی مخرب باعث افزایش اتصال می شود.

یکی از عصبی ترین چیزها برای مردان این است که مانند یک دختر 13 ساله رفتار کنند. (پس او می خواهد . 

اشتباه دختران این است که وقتی عشق آنها پیام را دریافت می کند و پاسخی نمی دهد ، فکر می کنند پیام های بعدی را به صورت موشک می فرستند تا خواستار توجه و پاسخ شوند.

این درست نیست.

وقتی پیامی را می خواهید و پاسخ نمی دهد ، باید منتظر بمانید

لطفاً پیامک بعدی را برای تأیید ننویسید!

او چیزهای زیادی را آشکار می کند ، چیزی مانند وابستگی شما به او ، که طبق آموزه های اعتیاد فرد ، مرد را از شما دور می کند.

زنان یک اشتباه بزرگ مرتکب می شوند. یعنی آنها فکر می کنند که باید تمام کلمات را به شعر خود ارسال کنند. هر آنچه فکر می کنند را روی پیامک بگذارید و سپس خداحافظی کنید. بعد شکایت می کنند که چرا عشق من پیامی نمی فرستد!

بنابراین ، همیشه یک بحث “به جز بحث های مهم و منحصر به فرد” را خاتمه ندهید

همیشه یک کلمه را ناگفته بگذارید تا فرد ذهنش به آن مشغول شود و البته پیام بعدی را برای شما ارسال کند.

این نیز بر روی تماس تأثیر می گذارد. هنگامی که ما در مورد جذب مردان با تلفن همراه صحبت می کنیم ، تماس های صوتی و تصویری نیز شامل می شوند.

برای این کار ،

سعی کنید مکالمه شخصی خود را حفظ کنید

مکالمه خود را کوتاه کنید

به زودی بحث را تمام کنید

آنقدر حرف نزن که حوصله ات سر رفته باشد

مطمئن باشید ، این همه چیز را تغییر می دهد و مرد دوباره به شما پیام می دهد.

اگر این مقاله برای شما مفید بوده و شما چیزی یاد گرفته اید ، مطمئناً دوره منحصر به فرد شماره گیری دستگاه های تلفن همراه می تواند تمام ترفندهای اساسی برای بهبود ارتباط تلفن همراه خود را یک شبه به شما آموزش دهد.

خانم ها دوست دارند ظاهر خود را تحسین کنند و گاهی به آنها بگویند که چه چهره زیبایی دارند. حتی اگر شوهر شما چندان خوش تیپ نباشد ، وقتی فکر کند این همان چیزی است که شما فکر می کنید احساس غرور می کند. البته به آب نپرد و آن را تحسین نکنید بدون اینکه دلیلی برای سخنان خود داشته باشید. زیرا درست وقتی به همسرتان می گویید که چقدر زیبا هستید ، او از شما می پرسد چرا و به شما می گوید چه؟ بنابراین سعی کنید جزئیات گفته خود را بیان کنید و به آنچه در آن زیباتر است فکر کنید و سپس به تعریف ادامه دهید.

بسیار منطقی است که شوهر شما بشنود بی نظیر است و هیچ زن دیگری نتوانسته است شما را اینقدر خوشحال کند. زنان دوست دارند بدانند که آنها با تمام گزینه های دیگری که ممکن است همسرانشان برای ازدواج در نظر داشته باشند متفاوت هستند و ویژگی هایی دارند که به نظر هیچ یک از همسران همسر سازگار نیست. تور ناز ، شما باید این ویژگی را به او یادآوری کنید و بگویید کدام یک از صفات شوهر شما بیشتر تحت تأثیر قرار می گیرد. این نه تنها احساس خوبی از توجه و قدردانی به شما می دهد ، بلکه باعث می شود بیشتر روی ویژگی های مثبت خود تمرکز کنید و سعی کنید بر آنها تأکید کنید. زنان دوست دارند از همسرانشان بشنوند که پر از ویژگی های مثبت هستند و شوهرشان به خاطر این ویژگی ها به آنها افتخار می کند.

زنان دوست دارند همسرانشان به رابطه خود افتخار کنند و از آنها برای آرامشی که در آن رابطه دارد قدردانی کنند. این شناخت می تواند اشکال مختلفی داشته باشد. به عنوان مثال ، وقتی مردی زود از کار به خانه می آید و به همسرش می گوید من دوست دارم امروز بیشتر با شما باشم یا دوست دارم وقت بیشتری را با شما بگذرانم و بقیه کارهایم را با شما انجام دهم ، این می تواند منطقی باشد. زنان. با شنیدن این اعتراف ، زن سعی می کند شوهر خود را بهتر درک کند و مصمم تر است که در ساعات طولانی تری که همسرش در خانه است ، آرامش خود را حفظ کند و این واقعه را تکرار کند. آنها بیش از همه از این ایده لذت می برند که شوهرشان دوست دارد ساعتی از روز را تنها با او و فقط برای استفاده دو نفر از وقت خود بگذراند.

اگر می خواهید مطمئن باشید همسرتان شما را دوست دارد ، چاره ای ندارید جز این که بگویید ، اما مهمتر این که این اقدامات شماست. زنان دوست دارند عشق خود را با کار شما نشان دهند. دادن یک دسته گل ، یک هدیه نامناسب ، پیام کوتاه تبریک در طول روز و بسیاری از موارد ساده دیگر می تواند تأثیر ویژه ای در روابط شما داشته باشد و باعث افتخار این زندگی در نظر شوهرتان شود ، اما این پایان ماجرا نیست ، شما باید مراقب باشید تمام کلماتی که بین شما رد و بدل می شود باشید و فکر نکنید که کلمات تأثیر کمی دارند. ایران شیرین مهمترین نکته این است که مراقب قول هایی که به شریک زندگی خود می دهید باشید. اگرچه پاسخ مثبت شما به خواسته های همسرتان ممکن است او را خوشحال کند ، اما عدم تحقق وعده های کوچک و بزرگ شما مشکل را چند برابر کرده و تأثیر منفی بر دید همسرتان از شما و روابط خواهد داشت.

برای خانم ها مهمترین اتفاقی که ممکن است بعد از دعوا یا تحریک رخ دهد شنیدن عذرخواهی شوهرشان است. آنها دوست دارند حسرت واقعی شما را ببینند و بعد از این دلخوری ها دلداری دهند. غرور خود را کنار بگذارید و اگر قبل از توضیح دلایل خود اشتباه کردید از او عذرخواهی کنید. این واقعیت که شما شروع به توضیح و استدلال می کنید بدون اینکه بگویید متاسفید می تواند ناراحت کننده ترین واکنش یک زن بعد از یک دعوا باشد. بنابراین اگر نمی خواهید اوضاع را از این بدتر کنید ، کارها را در یک جمله از آقا انجام دهید .