بخارشوی ایرانی در بازار 2020


به روز شده 5 مارس 2020توسط نورا

ما از پیوندهای وابسته استفاده می کنیم و ممکن است کمیسیون کوچکی از خرید دریافت کنیم. بیشتر بدانید
اشتراک گذاری
توییت
بهترین بخارشوی تمیز کنندهآیا به دنبال راهی برای تمیز کردن خانه خود بدون استفاده از مواد شیمیایی هستید؟ بخارشوی ، بله بخارشوی ، می تواند این ترفند را انجام دهد.

پاک کننده های بخارشوی به شما اجازه می دهند قدرت آب فوق العاده گرم را از بین ببرید تا باکتری ها ، قالب ، سنگ آهک و سایر غذاهای سطحی را از بین ببرید.

ما راهنمایی را در مورد اینکه به دنبال پاک کننده هستیم ، برای شما گردآوری می کنیم و همچنین 10 بهترین بخارشوی تمیز کننده 2020 را بررسی می کنیم.
4 نکته مهم در جستجوی بخارشوی تمیز کننده 2020
مطالب [ نمایش ]

سطح آن را پاک می کند . برخی از بخارشوی شوها فقط برای تمیز کردن کف طراحی شده اند ، برخی دیگر برای تمیز کردن مناطق کوچک طراحی شده اند. برخی از آنها روی انواع مختلف ، بزرگ و کوچک کار خواهند کرد.
نوع قوطی . یکی از ویژگی هایی که باید به آن توجه کنید مخزن یا دیگ بخارشوی “پر کردن مداوم” است. این بدان معناست که دو مخزن وجود دارد ، به طوری که وقتی یکی خالی باشد ، لازم نیست بلافاصله آن را دوباره پر کنید و صبر کنید تا دوباره گرم شود. نکته دیگری که باید به آن توجه کنید اندازه قوطی یا مخزن آب است.
لوازم جانبی و پیوست ها . هرچه لوازم تمیز کننده و لوازم جانبی بیشتری برای تمیز کننده داشته باشد ، همه کاره تر است. برخی از مدل ها فقط دارای یک پد موپس هستند ، در حالی که برخی دیگر طیف شیلنگ ، برس ، پد و غیره دارند.
دما و فشار آب . هرچه درجه حرارت بخارشوی تمیزتر باشد ، بخارشوی داغ تر است. این بدان معناست که تمیز کننده ها خشک تر و احتمال تمیز کردن بخارشوی و ضد عفونی کننده سطوح نیز بیشتر خواهد بود. فشار بالا نیز به یک تمیز عمیق تر ترجمه می شود.
بررسی 10 بهترین پاک کننده بخارشوی 2020
بخارشوی ایرانی

بخارشویپوش Bissell PowerFresh ادعا می کند که انواع کفپوش های بسته شده سخت و با استفاده از بخارشوی را به تنهایی از بین می برد. موچین ادعا می کند که می تواند بیش از 99 درصد باکتری ها را با بخارشوی از بین ببرد.

بخارشویپز بخارشوی فقط در 30 ثانیه گرم می شود ، و این یک انتخاب خوب برای شخصی است که در حال حرکت است و می خواهد با عجله مرتب شود. از آنجا که این محصول فقط برای استفاده در کف و سطوح سخت طراحی شده است ، اگر به دنبال پاک کننده فرش هستید ، انتخاب خوبی نیست.

پس از روشن شدن و گرم شدن بخارشوی بخارشوی ، به جای تقاضای بخارشوی ، بخارشوی مداوم بخارشوی تولید می کند.

سطوح آن را پاک می کند : سطوح سخت مهر و موم شده (مشمع کف اتاق ، سنگ مرمر مهر و موم شده ، چوب سخت مهر و موم شده ، کاشی ، سرامیک).
نوع قوطی : مخزن آب منفرد و جداشونده.
لوازم جانبی / پیوست ها : همراه با یک میکروفن نرم ، یک پد پاک کننده و دیسک های رایحه ای با رایحه نسیم.
دما و فشار آب : مشخص نشده است.
بخارشویپز Bissell PowerFresh Steam Mop روی سطوح سخت کار می کند و برای افرادی که کفپوش سخت زیادی در خانه های خود دارند ایده آل است. به سرعت گرم می شود ، همراه با لوازم جانبی متعدد و دارای سیم برق 23 فوت است.
تمیز کننده کف سخت جیبی بخارشوی جیبی

مانند Bissell PowerFresh Steam Mop ، Shark Steam Pocket Mop ادعا می کند بیش از 99 درصد باکتری ها و میکروب ها را از بین می برد. این دستگاه برای استفاده در سطوح سخت از جمله کف چوب سخت طراحی شده است.

بهترین بررسیهای بخارشوی تمیز [TOP 10 در 2020]

جیب بخارشوی کوسه ای در صورت تقاضا از بخارشوی استفاده می کند ، به این معنی که تولید بخارشوی پایدار نخواهد داشت. برای گرفتن بخارشوی باید دکمه ماشه را فشار دهید. بسته به اینکه به سرعت کار می کنید و اینکه آیا انگشتان به سرعت از خستگی مستمر از فشار دادن یک دکمه خسته می شوند ، می تواند مثبت یا منفی باشد.

سازندگان Steam Pocket دمای دقیق گرم شده را مشخص نمی کنند ، اما ادعا می کنند که بخارشوی تقریباً سریع خشک می شود و خطر آسیب رساندن به آب را کاهش می دهد.

سطوح آن را پاک می کند : سطوح سخت مهر و موم شده (مشمع کف اتاق ، سنگ مرمر مهر و موم شده ، چوب سخت مهر و موم شده ، کاشی ، سرامیک).
نوع قوطی : مخزن آب قابل جابجایی منفرد (دارای 450 میلی لیتر).
لوازم جانبی / پیوست ها : همراه با یک لنت میکرو فیبر دو طرفه است.
دما و فشار آب : مشخص نشده است.
پاک کننده کف کفپوش Shark Steam Pocket Mop انتخاب خوبی برای افرادی است که دارای سطح کفپوش سخت زیادی در خانه خود هستند. این یک بند ناف فوق العاده طولانی است که به شما امکان می دهد تا در یک منطقه گسترده و با سهولت کار کنید.
تمیزکننده بخارشوی McCulloch MC1275 سنگین

دستگاه بخارشوی تمیزکننده نوع قوطی ، McCulloch Heavy-Duty Steam Cleaner روی انواع سطوح کار می کند ، از کف تا کوره و از وسایل گرفته تا اتومبیل. این ایده آل برای شخصی است که به دنبال جارو برقی بخارشوی سنگین و برای شخصی است که نمی خواهد فقط به تمیز کردن کف ها محدود شود.

دستگاه تمیز کننده بخارشوی McCulloch روی سطحی از قبیل کاشی و سرامیک ، گروت ، چوب آب بندی شده ، ورقه ورقه و گرانیت کار می کند. این مجموعه با 18 لوازم جانبی تهیه شده است و آن را به یک وسیله تمیز کننده همه کاره تبدیل می کند.

لوازم جانبی این دستگاه شامل ضمیمه کف کف ، یک پد اسکراب ، برس های نایلونی و یک دستگاه جابجایی می باشد. فایل پیوست به اتصال مخزن آب 48 اونس از طریق یک شلنگ بخارشوی 9 پا.

از آنجا که جارو برقی مک کالوچ دارای یک مخزن به اندازه کافی برای تهیه 45 دقیقه بخارشوی است ، این گزینه ایده آل برای کسی است که به دنبال پاک کننده ای است که بتواند کارهای سنگین را انجام دهد.

سطوح آن را پاک می کند : کف سخت ، کف بسته ، گرانیت ، بتون ، لوازم ، چرخ ، اتومبیل ، کوره.
نوع قوطی : مخزن آب که دارای 48 اونس است.
لوازم جانبی / ضمیمهها : 18 لوازم جانبی: دستگیره حامل ، نازل بخارشوی جت ، 2 میل الحاقی ، جارو برقی ، پدهای میکروفایبر ، قیف آب ، فنجان اندازه گیری ، جاروبرقی ، برس مثلث ، 5 برس نایلونی ، برس برقی ، برنج و اسکراب پد.
دما و فشار آب : 200+ درجه فارنهایت. فشار بخارشوی 43 psi است. میزان بخارشوی 33-37 گرم در دقیقه است. دستگاه تمیز کننده بخارشوی در 8 دقیقه گرم می شود.
مخلوط لوازم جانبی به این معنی است که دستگاه تمیزکننده بخارشوی McCulloch می تواند طیف وسیعی از کارها را برطرف کند ، از تمیز کردن ظرف ها روی کفها گرفته تا برداشتن زباله و گریس از سطوح کوره ها. اگر به دنبال بخارشوی تمیز و انعطاف پذیر و متنوع هستید ، این مورد برای شما مناسب است.
پاک کننده بخارشوی تحت فشار PurSteam دستی با مجموعه لوازم جانبی 9 قطعه

اگر خواب می بینید که در اطراف خانه تان شلوغ شود ، بخارشوی تمیز کردن بخارشوی روزانه خود را ، تمیز کننده بخارشوی تحت فشار PurSteam دستی ممکن است برای شما مناسب نباشد.

مطمئناً این یک پاک کننده دستی است که باعث می شود کمی از مدل های قوطی قابل حمل باشد. اما این یک مدل افزونه است که محدوده استفاده آن را در عرض 9 پا یا یک پریز برق محدود می کند.

به گفته این ، پاک کننده بخارشوی PurSteam روی سطوح مختلف کار می کند. می توان از آن در مواد داخل و خارج استفاده کرد ، از فرش های پنبه ای و پشمی گرفته تا داخل کاسه توالت و از توپی های موجود در چرخ های ماشین خود گرفته تا قاب اطراف درب های شما.

دستگاه تمیزکننده بخارشوی PurSteam ادعا می کند که 30 درصد بخارشوی بیشتری را در مقایسه با دیگر پاک کننده های دستی فراهم می کند. آب گرم در عرض 3 تا 4 دقیقه.

سطوح آن را پاک می کند : کف سخت ، فرش ، کاشی و سرامیک ، گرانیت ، کاغذ دیواری قابل شستشو.
نوع قوطی: قوطی آب تک ، دارای 350 میلی لیتر است.
لوازم جانبی / پیوست ها : همراه با نه لوازم جانبی شامل: شیلنگ فرمت ، اندازه گیری فنجان ، قیف ، برس اتو ، برس نایلون ، نازل خم ، پارچه قلم مو اتو است.
دما و فشار آب : فشار: 3 بار (43.5 psi). دما مشخص نشده است.
قابل حمل ، اما هنوز هم به پریز برق بستگی دارد ، پاک کننده بخارشوی تحت فشار PurSteam دستی برای کارهای کوچکتر که می توانند در نزدیکی منبع قدرت تکمیل شوند ، ایده آل است.
Oreck Steam-It Steam Mop
آنچه مایع بخارشوی Oreck Steam-It Steam Mop را از سایر مپ های موجود در بازار جدا می کند این است که دارای چندین پیوست می باشد و به شما امکان می دهد از کفپوش در بیش از کفها استفاده کنید.

نکته دیگری که آن را از هم جدا می کند این است که بخارشوی تمیز کننده بخارشوی خشک است ، به این معنی که این وسیله می تواند به اندازه کافی گرم شود تا بخارشوی خشک تولید شود. این به شما امکان می دهد طیف وسیع تری از سطوح سخت را تمیز کنید. بخارشویپز بخارشوی نیز به صورت وارونه کار می کند ، بنابراین می توانید بدون استفاده از آب در مخزن ، از آن روی میز و دیوار استفاده کنید.

یکی از ویژگی های بسیار ویژه استفاده از بخارشوی Steam-It این است که کلیپ های جهانی روی آن قرار دارد. این موپس دارای چهار لپ تاپ میکروفایبر است ، اما شما همچنین می توانید از گیره برای وصل کردن حوله های خود استفاده کنید.

سطوح آن را پاک می کند : سطوح سخت مانند چوب سخت مهر و موم شده ، سنگ مرمر ، مشمع کف اتاق. برای ابریشم های ریز ، مخمل ، پلاستیک های نازک ، چوب سخت چوب نشده ، سطوح سخت مهندسی شده ، ورقه ورقه ها ، سقف ها ، دیوار خشک و رنگ بیرونی خودروها توصیه نمی شود. همچنین برای مواد حساس به گرما یا الکترونیک یا وسایل با استفاده از برق توصیه نمی شود.
نوع قوطی : بخارشوی مداوم.
لوازم جانبی / پیوست ها : همراه با یک کیت دلبستگی چهار تکه و چهار پارچه میکروفایبر / لنت شیپور.
دما و فشار آب : دمای دقیق مشخص نشده است ، اما این یک بخارشوی بخارشوی است.
با بخارشوی بخارشوی ، Oreck Steam-It Steam Mop برای افرادی که می خواهند کف و سایر سطوح خود را تمیز کنند بدون خطر آسیب در آب ایده آل است.
Bissell Symphony Steam Mop and Steam Vacuum

Steam Mop و Steam Vacuum Bissell Symphony Steam مناسب برای شخصی است که به دنبال کشتن دو پرنده تمیزکننده با یک سنگ است. این جاروبرقی را با بخارشوی بخارشوی ترکیب می کند ، به این معنی که ضمن ضد عفونی کردن سطوح کف شما ، گرد و غبار و خاک را از بین می برد.

Symphony Bissell برای سطوح سخت طراحی شده است ، بنابراین راه حل مشکلات همه نیست (این یکی برای افرادی که دارای فرش دیواری به دیوار هستند) کار می کند.

هنگام استفاده از سمفونی بیسل ، شما می توانید فقط بخارشوی ، مکش یا ترکیبی از این دو را انتخاب کنید. از بخارشوی در صورت تقاضا استفاده می کند ، بنابراین هنگام روشن شدن شپشک جریان ثابت بخارشوی را از بین نمی برد.

سطوح آن را پاک می کند : کفهای سخت ، مانند مشمع کف اتاق ، گرانیت ، سنگ مرمر ، چوب مهر و موم شده و کاشی.
نوع قوطی : مخزن آب دارای 12.8 اونس است. بخارشوی در صورت تقاضا
لوازم جانبی / پیوست ها : همراه با پد جارچی و پد پاک کن گربه.
دما و فشار آب : مشخص نشده است.
اگر به دنبال صرفه جویی در هنگام تمیز کردن کف سخت خود هستید ، Symphony Bissell می تواند گزینه ای برای شما باشد. در غیر این صورت ، این یک اتومبیل بخارشوی خاموش است ، زیرا تنها با دو لوازم جانبی همراه است و مخزن مخصوصاً بزرگی ندارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>