بریتانیا محدودیت‌های جدیدی را برای کووید-۱۹ اعمال می‌کند زیرا موارد Omicron هر چند روز یکبار دو برابر می‌شود

[ad_1]

لندن – دولت بریتانیا هشدار داده است که عفونت‌های کووید-19 ناشی از Omicron هر دو یا سه روز دو برابر می‌شود، زیرا محدودیت‌های جدیدی در انگلیس اعمال می‌کند، از جمله سفارش کار از خانه و نیاز به اثبات واکسیناسیون در داخل خانه. کلوپ های شبانه

این خبر یک نگرانی فزاینده در مورد مسیر نوع Omicron است، که مقامات انگلیسی می گویند که می تواند نوع غالب فعلی دلتا را ظرف چند هفته جابجا کند و تا پایان ماه منجر به بیش از یک میلیون نفر در مجموع عفونت کووید-19 شود. بریتانیا 10.6 میلیون مورد را در طول کل همه گیری ثبت کرده است.

بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا، روز چهارشنبه با اشاره به ارقام قوی که از آفریقای جنوبی می آیند، گفت که ملت باید در برابر این ویروس فروتن باشد.

آقای جانسون گفت: «ما شاهد افزایش موارد در اینجا در بریتانیا هستیم که اکنون نشان دهنده افزایش سریعی است که قبلاً در آفریقای جنوبی مشاهده شده بود. و در آفریقای جنوبی، بستری شدن در بیمارستان در حدود یک هفته دو برابر شده است.

برای کاهش سرعت انتشار ویروس و به دست آوردن زمان برای واکسن های تقویت کننده، دولت انگلیس اعلام کرده است که مردم انگلیس باید در داخل خانه از ماسک استفاده کنند و از روز دوشنبه باید از خانه تا جایی که می توانند کار کنند. از هفته آینده نیز باید گواهی واکسیناسیون را برای ورود به کاباره ها و برخی مکان های بالای 500 نفر نشان دهند.

دولت بریتانیا آخرین کشور اروپایی است که محدودیت ها را تشدید می کند، زیرا نوع Omicron به سرعت در حال گسترش است. به گزارش آژانس امنیت بهداشتی بریتانیا، تاکنون 568 مورد در انگلیس گزارش شده است که 131 مورد بیشتر از روز سه شنبه است. کریس ویتی، افسر ارشد پزشکی انگلیس گفت: “این به طرز باورنکردنی سریع اتفاق می افتد.”

ساجد جاوید، وزیر بهداشت به نمایندگان مجلس گفت که مقامات بهداشت عمومی تخمین می زنند که تعداد مبتلایان حدود 20 برابر تعداد موارد تایید شده است. وی گفت: تعداد مبتلایان نزدیک به 10 هزار نفر است.

دانشمندان به آرامی در حال یادگیری بیشتر درباره Omicron هستند، زیرا کشف آن در آفریقای جنوبی در ماه گذشته باعث بسته شدن مرزها در سراسر جهان در شب کریسمس شد و نگرانی های جدیدی را در مورد اینکه چقدر جهان می تواند به زودی این همه گیری را پشت سر بگذارد، ایجاد کرد.

تا کنون 568 مورد Omicron در بریتانیا گزارش شده است که 131 مورد بیشتر از روز سه شنبه است.


عکس:

توماس کریچ / زوما پرس

سازمان بهداشت جهانی Omicron را به عنوان گزینه ای برای نگرانی شناسایی کرده است که نظارت بیشتر توسط مقامات ملی را تضمین می کند. دولت بایدن از آمریکایی ها خواست تا تزریقات اضافی دریافت کنند و هفته گذشته مجموعه ای از اقدامات را برای مبارزه با Omicron اعلام کرد، از جمله تمدید الزام مسافران برای پوشیدن ماسک تا اواسط ماه مارس در هواپیماها، اتوبوس ها و قطارها و در مراکز حمل و نقل داخلی.

ارزیابی جدید دانشمندان و سیاستمداران در اروپا و آفریقای جنوبی، کشوری با بیشترین تعداد موارد تایید شده، این است که Omicron احتمالاً مسری‌تر از نسخه‌های قبلی ویروس است و می‌تواند به راحتی مصونیت ایجاد شده توسط عفونت‌های قبلی را دور بزند. واکسن ها . . ده‌ها جهش را نشان می‌دهد، برخی با گسترش سریع‌تر و برخی دیگر که خواص آنها کاملاً ناشناخته است.

نتایج آزمایش‌های آزمایشگاهی منتشر شده در این هفته نشان می‌دهد که این گزینه ممکن است تا حدی محافظت در برابر عفونت ارائه شده توسط واکسن‌ها را دور بزند. اما دانشمندان خوش‌بین هستند که این تزریق‌ها همچنان از افراد در برابر بیماری‌های جدی و مرگ محافظت می‌کند، به‌ویژه کسانی که یک تقویت کننده دریافت کرده‌اند.

دانشمندان و سازندگان واکسن در حال بررسی Omicron هستند، یک نوع کووید-19 با حدود 50 جهش که از زمان گسترش آن در آفریقای جنوبی در بسیاری از کشورها یافت شده است. در اینجا چیزی است که ما می دانیم، زیرا ایالات متحده و دیگران محدودیت های سفر را اعمال می کنند. عکس: فضی اسماعیل / EPA-EFE / Shutterstock

در کشورهایی که Omicron یافت شده است، اکثر موارد خفیف بوده اند، اگرچه دانشمندان می گویند هنوز خیلی زود است که بگوییم این مدل با گسترش Omicron زنده می ماند یا خیر. این نگرانی وجود دارد که سیستم های بیمارستانی ممکن است تحت فشار باشند. آقای ویتی گفت که با مقامات آفریقای جنوبی صحبت کرده است و میزان بستری شدن در بیمارستان در هفته گذشته 300 درصد افزایش یافته است. با این حال، آقای جانسون گفت که برخی از رویدادهای عمومی مانند مهمانی های اداری هنوز باید ادامه داشته باشند.

آقای جانسون قبلاً با الزام به پاسپورت‌های به اصطلاح واکسن مخالفت کرده بود و گفته بود که با توجه به اینکه بیش از ۸۰ درصد از جمعیت بریتانیا دو دوز واکسن کووید-۱۹ دریافت کرده‌اند، آنها غیرضروری هستند. با این حال، دولت مدت‌ها هشدار داده است که در صورت ظهور نوع خطرناک‌تری از ویروس، باید محدودیت‌های بیشتری اعمال شود، از جمله گواهی واکسن.

کارشناسان قبلاً هشدار داده اند که گزینه Omicron می تواند تا ژانویه بدون دخالت دولت در بریتانیا غالب شود. نیل فرگوسن، استاد امپریال کالج، روز سه‌شنبه گفت که دولت باید گسترش ویروس را کاهش دهد تا به بریتانیایی‌های بیشتری اجازه دهد تا سومین دوز واکسن را دریافت کنند تا پاسخ ایمنی خود را به ویروس تقویت کنند. تا کنون، 36 درصد از جمعیت بریتانیا تزریق سوم را انجام داده اند.

با این حال، تحمیل ناگهانی محدودیت ها بسیاری را در دولت ناآماده گرفتار کرد. تا روز سه‌شنبه، وزیران گفتند که با وجود شیوع ویروس، نیازی به اقدامات جدیدی نیست، زیرا سطح بستری شدن در بیمارستان نسبتاً برابر باقی مانده است.

بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا گفت: «ما شاهد افزایش موارد در اینجا در بریتانیا هستیم که اکنون نشان دهنده افزایش سریعی است که قبلاً در آفریقای جنوبی مشاهده شده بود.


عکس:

آدریان دنیس / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ

این خبر در زمانی منتشر می شود که دولت جانسون در حال بررسی این موضوع است که آیا کارمندان داونینگ استریت در زمان محاصره کریسمس گذشته جشنی در دفتر برگزار کرده اند، زمانی که کشور تحت دستور ماندن در خانه قرار داشت. سخنگوی دولت بریتانیا برگزاری این مهمانی را رد کرد و گفت که همه قوانین رعایت شده است.

ویدئویی از خنده یاران داونینگ استریت در یک جشن کریسمس که بدون رعایت فاصله اجتماعی در جریان محاصره دسامبر گذشته برگزار شد، روز سه شنبه منتشر شد.

آقای جانسون روز چهارشنبه به پارلمان گفت که از این ویدئو عصبانی است و دستور تحقیقات داخلی برای کشف آنچه در دسامبر گذشته رخ داده است را صادر کرد. وی با بیان اینکه مطمئن است هیچ حزبی وجود ندارد، گفت: «بدون قید و شرط به خاطر توهینی که در کشور ایجاد کرد، عذرخواهی می کنم. یک سخنگوی گفت که آقای جانسون در این مراسم حضور نداشت.

سایر کشورهای اروپایی نیز به طور مشابه محدودیت‌های بهداشت عمومی را تشدید می‌کنند، زیرا دانشمندان هشدار می‌دهند که Omicron می‌تواند طی چند هفته به سویه غالب ویروس کرونا در بخش‌هایی از اروپا تبدیل شود.

این هفته، نروژ گفت که بیش از 10 نفر نمی توانند در خانه های شخصی جمع شوند و به کافه ها و رستوران ها دستور داد که هر روز نیمه شب از نوشیدن الکل خودداری کنند. این محدودیت ها به مدت چهار هفته ادامه خواهد داشت. خانواده ها می توانند حداکثر 20 نفر را برای کریسمس دعوت کنند.

سازمان بهداشت عمومی سوئد این هفته به مردم توصیه کرد در وسایل نقلیه عمومی از ماسک استفاده کنند و گفت که اقدامات دیگری مانند دعوت از مردم برای کار از خانه در نظر گرفته شده است.

برخی از کشورهای اروپایی قبل از ورود Omicron در واکنش به موارد فزاینده گزینه دلتا محدودیت ها را تشدید کردند. اتریش باید روز یکشنبه به محاصره دو هفته ای خود پایان دهد. هلند در محاصره نسبی قرار دارد. برخی در آلمان و جمهوری چک محدودیت هایی را برای شهروندان واکسینه نشده اعمال کرده اند.

بنویسید مکس کولچستر در [email protected] و جیسون داگلاس در [email protected]

حق چاپ © 2021 Dow Jones & Company, Inc. تمامی حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortYabancı Dizi İzlebirthday giftkameralı su tesisatçısıyün cami halısı