بهترین سشوار بازار

وقتی موهای بلند و ضخیمی دارید ، خشک کردن آن خسته کننده و وقت گیر است. من یک فرد شلوغ هستم ، بنابراین مسلماً هر چیزی را امتحان می کنم که نوید می دهد روند کار کوتاه شود – از این رو من موافقت کردم که این سشوار مسخره و خود نوسانی پاناسونیک را آزمایش کنم که همچنین با شلیک “ذرات ریز و غنی از رطوبت ، وز شدن مو سشوار حرفه ای پاناسونیک را کاهش می دهد “در یال من.

ویژگی خنک کننده سشوار سالنی 150 دلاری Panasonic Nanoe Salon (EH-NA67-W) یک ضمیمه “نازل سریع و سریع در حال نوسان” است که هنگام خشک شدن از یک سو به آن طرف می زند. ایده این است که حتی بیشتر پراکندگی گرما پیدا می کنید و بنابراین هیچ نقطه داغی وجود ندارد. از لحاظ تئوری ، این به معنای آسیب کمتری به مو و پوست شما در اثر حرارت است – به علاوه ، بدون انگشت سوخته است. در بالای نازل سریع خشک ، شما همچنین یک پخش کننده و یک نازل غلیظ دارید. سرانجام ، پاناسونیک ادعا می کند که سشوار رطوبت بهترین مدل سشوار پاناسونیک را از هوا می گیرد و سپس با ذرات ریز “نانو” که تا 1000 برابر بیشتر از یونهای معمولی استفاده شده توسط سشوارهای یونی ، آب نگه می دارد ، موهای شما را شلیک می کند. این ادعا باعث می شود موهای نرم و مرطوب تری وجود داشته باشد حتی اگر هوای گرم خود را در سر خود سشوار پاناسونیک مدل pa-53hd منفجر کنید. این مفهوم مشابه سشوارهای یونی است که ادعا می کنند میلیون ها یون با بار منفی تولید می کنند که با تجزیه مولکول های آب با بار مثبت باعث خشک شدن سریع موها بدون وز شدن می شوند.

همانطور که گفتم ، هر چیزی را امتحان خواهم کرد.

گجت های دیگر
سشوار Panasonic Nanoe (EH-NA67-W)
این چیست؟
سشوار با نازل نوسانی که ظاهراً سریعتر موهای شما را خشک می کند. همچنین ذرات “نانو” رطوبت ساز را شلیک می کند.

قیمت
150 دلار

پسندیدن
این واقعا زمان خشک شدن را کوتاه می کند.

نه مثل
گران قیمت آیا این ذرات نانو در واقع کاری انجام می دهند؟

بیشتر بخوانید
وسایل نقلیه زمینی پرتاب شونده فرستاده شده به امدادگران در Florida Condo Collapse
صفحه آبی مرگ مایکروسافت برای ویندوز 11 تغییر شکل می دهد
تأثیرات تغییرات اقلیمی “مثبت” در BBC راهنمای انواع سشوار برای کودکان ، بلافاصله پشیمان می شود
G / O Media ممکن است کمیسیون دریافت کند

سشوار پاناسونیک نانو (EH-NA67-W) با قیمت 150 دلار از آمازون بخرید
البته می توانید ویندوز 11 را روی تلفن قدیمی Windows اجرا کنید
اعتراف می کنم انتظار زیادی از سشوار Panasonic Nanoe (EH-NA67-W) نداشتم. به نظر می رسد که قیمت سشوار پاناسونیک 7000 وات phd هنگام خشک کردن جعبه خشک کن ، سشوار معمولی است ، البته با طراحی زیبا تر از آنچه در داروخانه پیدا خواهید کرد. (اگرچه به اندازه سشوار 400 دلاری Supersonic دایسون براق نیست.) در بالای صفحه جایی است که دریچه ای پیدا می کنید که ذرات نانو را شلیک می کند. در کنار آن یک بهترین مارک سشوار پاناسونیک چراغ نشانگر LED نیز وجود دارد ، احتمالاً بنابراین می دانید که ذرات نانو در آنجا هستند زیرا خوب ، نمی توانید آنها را با چشم غیر مسلح ببینید. نازل ها به راحتی قابل اتصال و جدا شدن هستند. آنچه که من بیشتر در مورد طراحی دوست داشتم سوئیچ های دوتایی بودند سشوار پاناسونیک 7000 که به شما امکان می دهند بین سه تنظیم حرارت و دو سرعت تنظیم کنید.

یک سلب مسئولیت کوچک قبل از اینکه به عملکرد سشوار برسم: من یک مدل مو نیستم. در زمان های قبل از همه گیری ، آرایشگران موی من با دیدن آمدن من همیشه سر خود را تکان می دادند و زبان خود را می گرفتند. آنها مرا بخاطر شستن زیاد شامپو ، کوتاه نکردن انتهای شکاف و عدم استفاده از محصولات مرطوب کننده فراتر از نرم کننده ، مرا تنبیه می کنند. در دفاع از خودم ، تنبل هستم و دنیای مراقبت از مو گران و گیج کننده است. تمام آنچه که من واقعاً در سشوار می خواهم چیزی ساده است که بدون اینکه موهایم را به نی موج دار تبدیل کند ، سریع از خشک شدن من خشک می شود. تا کنون ، من اقبال زیادی نداشته ام.

صادقانه بگویم ، توانایی شخصی سازی سه تنظیم دما و دو سرعت دست قیمت سشوار پاناسونیک 7000 وات کم گرفته شده است.
صادقانه بگویم ، توانایی شخصی سازی سه تنظیم دما و دو سرعت دست کم گرفته شده است.
عکس: ویکتوریا سانگ / گیزمودو
به طور متوسط ​​حدود 30 دقیقه طول می کشد تا موهای ضخیم و کمر من با خشک کن یونیک Conair باستان خشک شود – و این پس از بسته بندی آن در پارچه میکروفیبر به مدت حدود 10 دقیقه است تا آب اضافی آن خارج شود. اگر من در حال خشک شدن هوا هستم ، حدود دو ساعت طول می کشد. اگرچه با استفاده از پاناسونیک ، اگر از بسته بندی میکروفیبر خود استفاده کردم ، تقریباً 10 دقیقه و اگر شروع به خشک کردن سریع از دوش کردم ، 15-16 دقیقه طول کشید. (این در صورتی است که من از تنظیمات سرعت بالا / درجه حرارت گرم استفاده می کنم. اگر از درجه حرارت گرم یا سرد یا تنظیم سرعت کم استفاده کنم بیشتر طول می کشد.) شوهرم موهای بلند و شانه و گرم دارد با تنظیم زیاد خرید سشوار پاناسونیک ، 3-5 دقیقه طول می کشد تا از حالت خشک به خشک برسد.

این صرفه جویی در زمان قابل توجهی است و چیزی که من بسیار قدردانی می کنم ، به خصوص در زمستان. باید ذکر کنم ، نازل سریع خشک یک سر و صدا عجیب ایجاد می کند (همانطور که در فیلم مشاهده می کنید). قیمت سشوار پاناسونیک وقتی واقعاً از آن استفاده می کنید کمتر قابل توجه است ، اما سشوار “آرام” این طور نیست. وقتی فیلم را به کارمندان همکارم در گیزمودو نشان دادم ، بعضی از آنها با صدا کنار گذاشته شدند. این همچنین یک تنظیم است که دست شما را بی حرکت نگه می دارد و اجازه می دهد نازل کار شما را انجام دهد. چند بار اول ، مجبور شدم قیمت سشوار پاناسونیک موتور سنگین خودم را از حرکت دست خود بازدارم. و به همان اندازه که نازل م effectiveثر است ، من کاملاً مطمئن نیستم که در عمل چقدر عجیب به نظر بیایم.

دیدگاهتان را بنویسید