بک لینک چیست؟

استفاده از PBN با اینکه بسیار دلنشین میباشد اما اگر در اجرای آن کمی اشتباه کنید قاعده بازی عوض خواهد شد و این شما هستید که بازنده میدان خواهید بود و تلفات بسیار شدیدی را برای شما به همراه خواهد داشت. روشهای ایجاد لینک کلاه سیاه شامل استفاده از نرم افزار برای ساخت لینکهای خودکاری که اغلب هم اسپم هستند و هیچ فایده ای برای مخاطب ندارند. زیادهروی نکنید! تکرار لینکهای Site-Wide که به یک مرجع میرسند گوگل را مشکوک میکند. بنابراین ما نباید فقط به دنبال دریافت لینکهای ورودی باشیم، کیفیت لینک ورودی و کیفیت تولید محتوای رپورتاژ آگهی است که مهم است. به طور کلی بک لینک و یا به عبارت دیگر پیوند، ورودی یک صفحه خارجی میباشد که در آن وبسایت به یک وبسایت دیگر اشاره میکند. در ابتدا بگذارید به مفهوم دامین آتوریتی و پیج آتوریتی اشاره کوتاهی بکنیم و نگاهی به این دو مفهوم داشته باشیم.

دامین اتوریتی این وب سایت در زمان نگارش این مقاله ۷۰ و MozRank آن ۶ می باشد . 2. همانطور که در ویدیو ها توضیح داده شده ، تا جای ممکن سعی کنید در کنار لینک هایی که میذارید محتوای مرتبط با صفحه ای که برای آن لینک بیلدینگ میکنید انجام دهید. و تخصصتان را به آنها ارائه دهید . برای هر دامنهی خریداری شده بهتر است ارائه دهندهی هاستینگ جدیدی را انتخاب کنید. به همین دلیل است که همیشه باید پروفایل backlinks خود را مدیریت کرده و همه موارد غیر ضروری را حذف کنید. در سایت : myspace نیز میتوانید در پروفایل خودتان لینک به سایت خود ایجاد کنید.. با همه این اوصاف برای لینک سازی روش هایی موجود می باشد که مهمترین آن ها عبارتند از خرید بک لینک متنی، فعالیت در شبکه های اجتماعی، کامنت گذاری در سایت های مرتبط، خرید رپورتاژ آگهی و ساخت پروفایل در سایت های معتبر. گاهی در تعدادی از فروم ها امکان درج بک لینک رایگان در متن نوشته ها موجود است.

در بعضی از این سایت ها می توانید تعداد زیادی بک لینک با انکر تکست های مختلف را بصورت کد HTML و bbcode ثبت کنید. به صفحات مختلف سایت خود با انکر تکست های مختلف لینک بدهید و بخشی از لینک ها با url و بدون انکرتکست باشد. از آنجایی که امروزه بخش مهمی از فعالیت روزنامه نگاران در فضای مجازی و انتشار اخبار در خبرگزاری های آنلاین است ، تعامل با این افراد می تواند به ساخت بک لینک برای صفحات سایت شما بیانجامد. امروزه برخی از سئوکارها برای اینکه رتبه خودشان را در گوگل افزایش بدهند از چنین روش های استفاده می نمایند. امروزه قرار گرفتن در نتایج بالای گوگل میتواند کسب و کار شما را متحول کند. برای گرفتن بک لینک رایگان بهتر است حداقل ۲ سه ماه سایت تان عمر داشته باشد همچنین بهتر است حداقل ۴۰ مطلب مفید با تعداد کلمات بالای ۵۰۰ داشته باشید تا بکلینک برایتان مفیدتر باشد. بک لینک دائمی که با عنوان های دیگری مانند لینک سازی یا لینک بیلدینگ نیز شناخته شده است که همگی آنها به این معنی است به صورت انبوه در صفحه های داخلی سایت وجود داشته است.

به عنوان مثال میتوانید محتوایی قدرتمند و عالی تولید کنید که چند وبلاگنویس بانفوذ آن را به اشتراک گذاشته و از طریق این روند به طور طبیعی بقیهی وبلاگنویسان هم از آن مطلع شوند. سایت هایی که در این مطلب به شما معرفی می کنیم برای کسب بکلینک رایگان از سایت های با کیفیت تلفیقی از تجربه چندین ساله ما در امر سئو و تحقیقات جناب نورمحمدی در وبمستر سلام می باشد. از دید یک موتور جستجو ، backlink ها نشان دهنده اهمیت و ارتباط یک سایت خاص هستند ، اگرچه ما نمیدانیم واقعا موتورهای جستجو به backlink ها توجه میکنند و چطور و چقدر بر رتبه ی سایت اثر میگذارند . بررسی های مختلفی از این واقعیت حکایت دارد که میزان بازگشت رتبه با استفاده از ابزار disavow در بهترین حالت ها در حدود 80 درصد است. با دانستن این نکات حتما سعی نمایید که حتماً هنگام خرید بک لینک از تسمینو و سایت های دیگر به این موضوع دقت کافی داشته باشید. درست است که لینک سازی و دریافت بک لینک اهمیت بسیار زیادی بر رتبه شما در صفحه نتایج گوگل دارد. بعد از تمام موارد بهینه سازی روی وب سایت خود بهترین راه برای گرفتن رتبه ی عالی در گوگل بک لینک قوی می باشد.