خرید انواع تردمیل خانگی حرفه ای، کراس اسپرت

داشتن یک اسباب کشی راحت نیازمند چه چیزهایی است؟ اگر تمرین یک ساعته را انتخاب میکنید، دو نوع تمرین متفاوت با تردمیل را میتوانید انجام دهید. البته یک روز در هفته استراحت کنید تا بدنتان ریکاوری شود؛ برای مثال اگر وزن شما ۸۵ کیلو باشد و ۶۰ دقیقه در روز روی دستگاه ورزش کنید و با سرعت ۷٫۵ کیلومتر در ساعت بدوید، حدوداً ۱۱۱۰ کالری خواهید سوزاند. اگر هم با همین وزن ۸۵ کیلو ۶۰ دقیقه با سرعت ۵٫۲ روی دستگاه بدوید، حدودا ۸۰۰ کالری و اگه سرعت را روی ۳٫۵ تنظیم کنید، در ۶۰ دقیقه حدوداً ۳۵۶ کالری میسوزونید. اگر هم از دردهای مفاصل و استخوانی رنج میبرید بهتر است به طور کل از خیر تردمیل بگذرید. شما میتوانید تمرینتان را در دو نوبت انجام دهید و زمان و فاصله را آن را هم قابل تحمل کنید. پس لازم است که زیر نظر مربی ورزشی، با یک برنامه تمرینی تردمیل پیش بروید تا خیالتان از انجام درست تمرین راحت باشد. با توجه به سرد شدن هوا و شرایط نامناسب آب وهوا که پیش رویمان است میتوان به جای پیاده روی بیرون از خانه، از نقاله یا تردمیل (Treadmill) استفاده کرد، اما برای این کار باید نکاتی را نیز رعایت کرد.

تردمیل پاور فرست
جیکوب اعتقاد دارد که با دویدن روی این وسیله ورزشی و انجام منظم تمرینات یک برنامه ورزشی اصولی میشود در کنار سلامتی و شادابی، هم وزن کم کرد و هم خوشفرم و متناسب شد. دویدن روی این وسیله و پیش رفتن با برنامه تمرینی تردمیل باعث میشود که با بدنتان هماهنگ باشید و تبدیل به یک دونده حرفهای شوید. این محصول ورزشی دارای برنامه تمرینی اتوماتیک و دستی پیش فرض بوده و همچنین دارای کلید های تنظیم سرعت و شیب بر روی دسته ها و کلید توقف اضطراری جهت توقف سریع دستگاه می باشد. البته باید طبق لیست رژیم غذایی ورزشیتان پیش بروید. فکر نکنین برای لاغری با تردمیل باید تا نهایت توان و حتی با درد هم تمرین کنین، چون با این کار نهتنها به نتیجه نمیرسین، بلکه باید با تمرین روی این دستگاه ارزشمند هم خداحافظی کنین. در نتیجه شما به راحتی می توانید سطح کالری مورد نیازتان را بر روی دستگاه تنظیم کنید. باید سعی کنید در بازه ای حدود یکماه، خودتان را به سطح 500 کالری یا 30 دقیقه دویدن بر روی تردمیل برسانید.

برای اینکه از همه فایدههای دویدن روی این دستگاه بهرهمند شوید، نیازی به تمرین طولانیمدت نیست. حالا در این تمرین پیشنهادی هم شما می توانید با کمک سبک تمرین پرفشار، حداکثر کالری سوزی را در 10 دقیقه تجربه کنید. در دوره لاغری کالری مورد نیازمان را چطور حساب کنیم؟ همان طور که گفتیم در صورتی که زمان روزانهی شما بسیار فشرده و محدود است، باز هم می توانید از تردمیل برای لاغری شکم استفاده کنید. با دوچرخه ثابت هم میشود خوب تمرین کرد. هرچه اندازه تسمه بزرگتر باشد قیمت این دستگاه هوازی بیشتر میشود. تحریک الکتریکی. در این روش از جریان الکتریکی خفیفی برای درمان درد استفاده میشود. در واقع جریان برق در تردمیل های خانگی به صورت مستقیم است اما در تردمیل های باشگاهی جریان برق بصورت متناوب است. در معایناتی که پزشک متخصص طب فیزیکی و یا ارتوپد از بیمار انجام می دهد بر اساس ویژگیهای بالینی بیمار و پس از آن بررسی عکس رادیولوژی صورت می گیرد. یعنی اگر یکشنبه روزِ شروع برنامه بدنسازی یا برنامه تمرینی تردمیل شماست، دقیقاً روز یکشنبه هفته بعد هم دوباره روی ترازو بروید و وزنکشی کنید.

اگر قدتان بلندتر از ۱۸۰ سانتی متر است، پیشنهاد می کنیم تردمیلی را انتخاب کنید که حداقل طول تسمه آن ۱۴۰ سانت باشد. شما می توانید تردمیلی انتخاب کنید که حداقل یک پروفایل داشته باشد. میتوانید تردمیلی انتخاب کنید که دارای نمایشگر لمسی با پورتهای یواسبی و همچنین قابلیت مونیتورینگ ضربان قلب است. مثلا، آیا تردمیل دارای کمربندی هست که مانع از زمین خوردن شود؟ تردمیل توربوفیتنس دارای موتوری با قدرت 2.2 اسب بخار میباشد که تحمل وزن 110 کیلویی را برای کاربر فراهم میکند. به همین دلیل تولید انواع تردمیل در مدل تردمیل خانگی برای افرادی که قصد کاهش وزن دارند، اما فرصت رفتن به باشگاه بدنسازی را ندارند، آغاز شد تا بتوانند به راحتی در منزل به اجرای تمرین بر روی تردمیل بپردازند. قدیم ترها تردمیل فقط در باشگاه های ورزشی وجود داشت اما امروزه با تنوع بسیار زیاد و در انواع پیشرفته در خیلی از خانه ها جا خوش کرده است. عوارض استفاده زیاد از تردمیل چیست؟ میتوانید در هر زمانی از روز چه صبحزود و چه آخر شب ورزش كنید, تردمیل گرین لایف كه بهخصوص این مسئله برای خانمها اهمیت دارد.