خرید فندک کادویی زیپو

خرید فندک کادویی و هدیه

خرید فندک کادویی این روز ها افزایش چشم گیری داشته است . به خصوص خانم هایی که برای مردان می خواهند هدیه و کادو بخرند ، آتش افروز ها را یکی از گزینه های مناسب می دانند . چرا که آتش افروز هایی که در بازار و فروشگاه ها موجود هستند ، علاوه بر روشن کردن شعله به عنوان یادگاری نیز برای عزیزان خریداری شوند . اگر سری به فروشگاه ها در سراسر اینترنت بزنید ، متوجه خواهید شد که فدنک های هدیه این سایت به قیمت عالی همراه با بسته بندی شیک به فروش می رسند . اما قطعا برای شما و بسیاری از مشتریان دیگر ممکن است این سوال پیش بیاید که دقیقا کدام نوع از این هدیه منظور ماست ؟ با ما باشید تا به طور کامل به آن پاسخ دهیم .

خرید فندک کادویی

در زمان های قدیم انواع گوناگونی از فندک ها مانند چخماخی و یا معمولی تولید و ساخته می شد . اما با گذشت زمان ، کارخانه هایی مانند Zippo ، شروع به تولید و ساخت انواع گوناگونی از نوع بنزینی این محصول کردند . این کالا ها عموما دارای یک فیتیله بوده که در کنار سنگ چخماخ بر روی مخزن بنزین قرار می گیرد . با گذشت زمان ، استفاده از این فندک ها در فیلم ها رواج یافت . که نتیجه آن افزایش خرید فندک کادویی بود . این محصولات عموما در بسته بندی های بسیار شیک و لاکچری به مشتریان فروخته می شوند . چرا که هدف از آن هدیه دادن به دوستان است .

خرید فندک کادویی زیپو

اگر سری به آمار تولید کنندگان lighter ها بزنید ، به آمار جالبی برخورد می کنید . در حال حاضر بیش از 70 کمپانی تولید کننده این محصول در دنیا وجود دارد . اما زیپو در صدر پرفروش ترین قرار دارد . دلیل آن هم این است که این تولید کننده  ، کیفیت بسیار بالایی دارد . همچنین قیمت محصولات نیز بسیار ارزان است . این دو مورد باعث شده است که در ایران طرفداران بیشماری داشته باشد . و بیشتر مردم خرید فندک کادویی را به سایر موارد ترجیح بدهند . اگر شما نیز جزو این افراد هستید کافیست سری به سایت های فندک مارکت و یا زیپوچی بزنید . این دو فروشگاه به همراه لکسی گیفت که در بالاتر معرفی کردیم جزو بهترین مراکز خرید فندک هدیه هستند .

 نحوه تشخیص فندک اصلی از تقلبی

همیشه مشتریان ما این سوال را دارند که آیا محصولی که هنگام خرید فندک هدیه دریافت می کنند اصلی است یا خیر ؟ . در پاسخ باید گفت که برای این امر لازم است حتما به فروشگاه های معتبر و یا نماینگی ها مراجعه کنید . آن ها علاوه بر قیمت خوبی که دارند ، لوازم یدکی این محصولات مانند فیتیله اضافه ، چخماخ اضافی و بنزین آن را در اختیار شما قرار می دهند . علاوه بر آن یک کاغذ کادوی زیبا با طرح فندک زیپو را نیز به شما هدیه می دهند . که همین می تواند یک دلیل خوب برای خرید این مورد باشد.