دفترچه راهنمای بخارپز براون برای باناوان ایرانی 2020


بخارپزهای برقی
امروزه بسیاری از افراد نسبت به سلامتی آگاهی پیدا کرده اند و در نتیجه آنها به جای خوردن غذای آماده یا سرخ شده به سمت روش های سالم پخت و پز حرکت می کنند. این امر بخارپزها را به یک جزء مهم آشپزخانه تبدیل کرده است. اگر می خواهید بدون استفاده از روغن مقداری غذای خوشمزه تهیه کنید ، در حالی که مواد مغذی موجود در مواد غذایی را حفظ می کنید ، بخارپز کردن روش پخت و پز است که شما باید آن را اتخاذ کنید. اگرچه معمولاً از اجاق گاز سنتی استفاده می شود ، اما به راحتی و با استفاده از بخار برقی های غذایی جایگزین می شوند زیرا راحت تر هستند و از چندین قابلیت برخوردار هستند.

اکنون می خواهیم ویژگی های اصلی را که باید در هنگام انتخاب یک بخار برقی مواد غذایی مورد بررسی قرار داد و به دنبال آن مزایای دستگاه های بخار برقی مواد غذایی را در نظر گرفت.

امروزه چندین مدل و مارک مختلف بخارپز مواد غذایی برقی در بازار وجود دارد. می توان با تعداد گزینه های موجود غافلگیر شد. با این حال ، برای دسترسی به فرایند انتخاب شما ، لیستی از 10 بهترین دستگاه بخار برقی مواد غذایی موجود در بازار را از تاریخ موجود جمع آوری کرده ایم.

فهرست مطالب [ نمایش ]

10 بهترین بخار برقی غذایی در سال 2020
پیش نمایش تولید – محصول
استیل مواد غذایی بخار Breville BFS800BSS ، استیل ضدزنگ استیل مواد غذایی بخار Breville BFS800BSS ، استیل ضدزنگ مشاهده در آمازون
استیکر مواد غذایی Aicok ، بخارپز سبزیجات کوارتت 9.5 با سبد های قابل انعطاف 3 لایه بدون BPA و اتومبیل خاموش کردن ، بخار برقی سریع 800W از جمله نگهدارنده تخم مرغ و سینی برنج ، پایه استیل استیکر مواد غذایی Aicok ، بخارپز سبزیجات کوارتت 9.5 با سبد های قابل انعطاف 3 لایه بدون BPA و خودکار … مشاهده در آمازون
Oster Double Tiered Food Steamer، 5 Quart، White (CKSTSTMD5-W-015) Oster Double Tiered Food Steamer، 5 Quart، White (CKSTSTMD5-W-015) مشاهده در آمازون
دیگ بخار برقی Joyfulsky 1.5L با بخارپز غذا و پلاگین آمریکایی ، اجاق برقی 110V 600W رنگ سبز دیگ بخار برقی Joyfulsky 1.5L با بخارپز غذا و پلاگین آمریکایی ، اجاق برقی 110 ولت 600W سبز … مشاهده در آمازون
BELLA (13872) 7.4 سبد های قابل انعطاف کوارتز 2 لایه استیم غذای سالم با سینی برنج و دانه ، شاتو خودکار و جوش محافظت از خشک برای پخت و پز سبزیجات ، غلات ، گوشت BELLA (13872) 7.4 سبد پشته دو لایه دو لایه بخارپز غذایی سالم با سینی برنج و دانه ، خودکار … مشاهده در آمازون
Secura Electric Electric Steamer، سبزیجات بخارپز سبزیجات دو لایه با تایمر ، 1200W بخاری گرمایش سریع دیجیتال استیلر دیجیتال 8.5 کوارت Secura Electric Electric Steamer، سبزیجات بخار پز سبزیجات دو لایه با تایمر ، 1200W … مشاهده در آمازون
Rosewill Electric Steamer 9.5 Quart، Steamer سبزیجات با سبدهای قابل انعطاف 3 ردیف BPA Free، نگهدارنده تخم مرغ ، کاسه برنج ، RHST-15001 Rosewill Electric Steamer 9.5 Quart ، Steamer سبزیجات با سبدهای Stackable Bier Free 3 Tier ، … مشاهده در آمازون
استیلر غذای دیجیتال Hamilton Beach 37530A ، 5.5 کوارتت ، نقره ای و سیاه استیلر غذای دیجیتال Hamilton Beach 37530A ، 5.5 کوارتت ، نقره ای و سیاه مشاهده در آمازون
بخار شیشه دیجیتال Cuisinart STM-1000 ، یک اندازه ، فولاد ضد زنگ بخار شیشه دیجیتال Cuisinart STM-1000 ، یک اندازه ، فولاد ضد زنگ مشاهده در آمازون
پلوپز و بخارپز مواد غذایی برنج ، گلدان های سبک 6 پیمانه ای (پخته شده) Aroma Housewares ، Black ARC-743-1NGB پلوپز و بخارپز مواد غذایی برنج ، گلدان های سبک 6 پیمانه ای (پخته شده) Aroma Housewares ، Black ARC-743-1NGB مشاهده در آمازون
آخرین بروزرسانی در 2020-03-09 / لینک های وابسته / قیمت ها / تصاویر از API تبلیغات محصول آمازون

 1. Steam Zone Food Steamer توسط Breville
  Steam Zone Food Steamer توسط Breville
  دفترچه راهنمای بخارپز براون

بخارپز مواد غذایی Brevilleelectric علاوه بر عالی برای آشپزخانه است. بخارپز مواد غذایی برای اندازه گیری سطح آب یک شاخص دارد و استفاده از آن را ساده می کند. Breville با داشتن یک سینی بخار بزرگ که به اندازه بسیار بزرگ است ، پخت و پز غذا را با بخارپز کردن بسیار ساده و کارآمد می کند. بخارپز می تواند حداکثر توان بخار خود را در مدت 30 ثانیه بدست آورد.

چرا این محصول را می خریم؟

بخارپز Breville یک روش پخت و پز سالم را با قیمت مناسب به ارمغان می آورد. ساخت استوانه تحمیل شده است. بخار دارای محفظه های شیشه ای است و بدنه بخارپز از استیل ساخته شده است. سینی های مختلف را می توان جداگانه جدا کرد و تمیز کردن آن را آسان می کند.

ویژگی های اصلی محصول را بررسی کنید
طرفداران
تک لایه حتی آشپزی ارائه می دهد
سطح بخار زیاد است
طعم دهنده ها عبور نمی کنند
حالت های مختلف در دسترس است
منفی
نظارت بر سطح آب خارجی امکان پذیر نیست
نمی توان آب را بین آن اضافه کرد زیرا قیف وجود ندارد

 1. بخاری برقی سریع بخاری توسط Aicok
  بخار برقی سریع گرمایش توسط Aicok
  قیمت را در آمازون بررسی کنید

بخار برقی توسط Aicok دارای سه ردیف است. ظرفیت کل بخارپز حدود 3 لیتر (9.5 کوارتز) است. با داشتن یک عنصر گرمایشی که می تواند تا 800W قدرت داشته باشد ، Aicok می تواند خیلی سریع گرم شود. همچنین دارای یک تایمر شماره گیری است که می تواند تا 60 دقیقه ادامه یابد. سبد های بخارپز با استفاده از پلاستیک بدون BPA ساخته می شوند ، و آن را کاملاً مستحکم کرده و به هواکش کمک می کند تا دمای 284 درجه فارنهایت را گرم کند.

10 بهترین بخار برقی مواد غذایی برقی آشپزخانه در سال 2020 – بررسیهای نهایی

بیشتر بخوانید: بهترین جایگاه برتر تلویزیون قابل حمل در سال 2020 | چرخ دستی های تلویزیون موبایل برای خانه
چرا این محصول را می خریم؟

Aicok محصولی بسیار مورد علاقه است زیرا از عملکرد عالی ، دوام بالایی و طراحی جذاب برخوردار است. یكی از ویژگی های بسیار مطلوب این است كه می تواند در مدت كوتاهی غذا را در انبار گرم كند و از عدم پخت و پز بودن غذا اطمینان كند. از آنجا که دارای سه لایه است ، می توان همزمان چندین وعده غذایی را نیز طبخ کرد. مواد برای تمیز کردن در ماشین ظرفشویی بی خطر است.

ویژگی های اصلی محصول را بررسی کنید
طرفداران
آب را می توان با یک نطفه اضافه کرد
ظرفیت عظیم
ماشین ظرفشویی ایمن
شاخص سطح آب خارجی
تایمر شماره گیری
منفی
گزینه گرم را نگه ندارید
کاملاً کرنش نمی کند
طعم دهنده ها به درستی از هم جدا نمی شوند

 1. دوتایی غذای بخار شده توسط استر
  Double Steered Food Steamer توسط اوستر
  قیمت را در آمازون بررسی کنید

اگر به دنبال پخت و پزهای بی نظیر و پخت و پز هستید ، گزینه Oster گزینه رفتن شما به حساب می آید. استر با دارا بودن ظرفیت عظیم 5 کوارتز با قیمتی کاملاً مقرون به صرفه است. با داشتن دو لایه بخار کاسه ، می توان غذاهای مختلف را همزمان تهیه کرد. این بخار برقی مواد غذایی با قدرت 400W کار می کند و مدتی طول می کشد تا کاملاً گرم شود. این کنترل های ساده ، شامل یک شماره گیری تایمر ساده تا 60 دقیقه است.

چرا این محصول را می خریم؟

استر دارای دو سبد شفاف است که دارای پایه قابل جابجایی و درب قابل جابجایی هستند. کاسه ها برای قرار دادن در ماشین ظرفشویی بی خطر است. کنترل ها نیز بسیار ساده هستند زیرا یک تایمر ساده برای تنظیم زمان تا 60 دقیقه دارد. صحبت در مورد تعمیر و نگهداری ، تخلیه و پر کردن دستگاه بخار بسیار آسان است. در صورت کم بودن سطح آب ، بخارپز نیز دارای ویژگی خاموش کننده است.

ویژگی های اصلی محصول را بررسی کنید
طرفداران
ظرفیت عظیم
به صورت معقولانه قیمت گذاری شده
خاموش شدن خودکار برای سطح پایین آب
منفی
فقط برای آشپزی اساسی مفید است
احتمال آلودگی متقابل
شکننده ساخت
احتمال نشت

 1. دیگ بخار برقی با بخارپز غذا توسط جویفسکی
  دیگ بخار برقی با بخارپز غذا توسط جویفسکی
  قیمت را در آمازون بررسی کنید

دیگ داغ برقی جویفسکی با ظرفیت 1.5 لیتر عرضه می شود. این گلدان داغ با قدرت 600W کار می کند و دارای یک پایه جداشونده است. مواد درجه یک مواد غذایی که برای تهیه این محصول استفاده می شود از کیفیت بالایی برخوردار است و باعث می شود تمیز کردن آن آسان شود. برای تنظیم توان از شماره گیری کنترل استفاده می شود. قفسه بخارپز از استیل ساخته شده است.

چرا این محصول را می خریم؟

بخار برقی جویفسکی از مواد انتخابی مواد غذایی ساخته شده است. این بخار برقی کاملاً بی خطر بوده و تمیز کردن آن بسیار آسان است. این گزینه مناسب است اگر می خواهید چیز جدیدی را امتحان کنید و همچنین برای مبتدیان پخت و پز بخار است. همچنین از قیمت مناسب برخوردار است.

ویژگی های اصلی محصول را بررسی کنید
طرفداران
به صورت معقولانه قیمت گذاری شده
چند کاره
ماشین ظرفشویی دوستانه
نگاه مشتری محور
منفی
خودکار خاموش موجود نیست
بدون تایمر

 1. سبد های Stackable 2 Stierable Stamer Food سالم توسط بلا
  سبد های Stackable 2 Stierable Stamer Food سالم توسط بلا
  قیمت را در آمازون بررسی کنید

مدل توسط بلا از دو محفظه تهیه شده است و ظرفیت کلی 7.4 قطعه را دارد. دارای پایین و درب قابل جابجایی است. گیرنده ریز نیز برای تخم و غلات وجود دارد. برای تنظیم تایمر ، یک شماره گیری ساده وجود دارد که می تواند زمان را تا 60 دقیقه تنظیم کند. همچنین با یک شاخص سطح شفاف آب همراه است.

چرا این محصول را می خریم؟

دستگاه بخار برقی مواد غذایی توسط BELLA در اندازه مناسبی عرضه می شود و ارزان است. بخارپز از مواد بدون BPA ساخته شده است. از آنجا که سبد های بخار از ماشین ظرفشویی ایمن هستند ، در تمیز کردن بخار مشکلی وجود ندارد. داشتن ویژگی خاموش کردن خودکار و محافظت از جوش و خشک ، مخصوصاً برای آشپزی ساده ، ساده و بی خطر مفید است.

ویژگی های اصلی محصول را بررسی کنید
طرفداران
ظرفیت عظیم
ساختار دو لایه
سبک وزن
همراه با تایمر
منفی
طراحی شماره گیری جذاب نیست
ساختگی شکننده
جمع آوری سینی کم عمق است

 1. بخار برقی مواد غذایی توسط Secura
  بخار برقی مواد غذایی توسط Secura
  قیمت را در آمازون بررسی کنید

دستگاه بخار برقی مواد غذایی Secura در یک ساختار دو لایه قرار گرفته و دارای ظرفیت 8.5 کوارتز است. این دو گلدان از جنس استنلس استیل ساخته شده و دارای دستگیره های مرسوم است. بخارپز را می توان به راحتی با پنل آنالوگ 800W کنترل کرد. این بخارپز محصولی مستقل است.

بیشتر بخوانید: 10 بهترین آمپلی فایر گیتار برقی در سال 2020 – نظرات و راهنمای خریدار
چرا این محصول را می خریم؟

مواد مغذی موجود در مواد غذایی با این بخار دو لایه محافظت می شود که پخت و پز وعده غذایی را در زمان معادل آن تضمین می کند. این ایده آل برای مجموعه گسترده ای از ظرافت هایی که صنایع دستی آن را بسیار متنوع است ، ایده آل است. اگر آب به پایان برسد ، ویژگی خاموش کردن خودکار از بخار محافظت می کند. سهولت استفاده و سادگی آن را به گزینه ای مناسب تبدیل کرده است.

ویژگی های اصلی محصول را بررسی کنید
طرفداران
خاموش خودکار
کنترل پنل آنالوگ
همه کاره
منفی
در برابر زنگ زدگی مقاوم نیست

 1. کوارتر غذای برقی 9.5 کوارت توسط Rosewill
  غذای برقی غذای برقی 9.5 کوارت توسط Rosewill
  قیمت را در آمازون بررسی کنید

Rosewill یک بخار برقی با سه کاسه شفاف به ارمغان می آورد ، بنابراین تهیه سه غذای مختلف را به طور همزمان آسان می کند. با ظرفیت 9.5 کوارتت عرضه می شود. همچنین می توان تخم مرغ را در این بخارپز جوشانید زیرا با نگهدارنده های تخم مرغ ساخته شده است. از آنجا که ماده مورد استفاده فاقد BPA است ، غذای پخته شده سالم و مغذی است.

چرا این محصول را می خریم؟

Rosewill محصولات با کیفیت را در بازار به ارمغان می آورد ، زیرا مواد مورد استفاده در تولید محصولات آنها BPA عاری از BPA است. این بخار برقی با اجازه دادن همزمان غذاهای مختلف به طور همزمان باعث صرفه جویی در وقت می شود. با داشتن یک طراحی شفاف ، می توانید به راحتی آب موجود در بخار را ببینید و دوباره پر کنید. ویژگی خاموش کردن اتومبیل مزیت دیگری برای این مدل است.

ویژگی های اصلی محصول را بررسی کنید
طرفداران
ظرفیت عظیم
گرم شدن سریع
سبدهای بخار تودرتو
اسپوت خارجی برای اضافه کردن آب
ماشین ظرفشویی دوستانه
منفی
چاپ جوهر ممکن است خاموش شود
آلودگی متقابل می تواند رخ دهد
احتمال نشت

 1. غذای بخار دیجیتال توسط همیلتون
  استیمر دیجیتال مواد غذایی توسط همیلتون
  قیمت را در آمازون بررسی کنید

اگر به دنبال گزینه ای مناسب برای پخت و پز غذا هستید ، بخارپز غذایی هامیلتون همان موردی است که باید بدنبال آن باشید. در ساختار 2 طبقه موجود است که می تواند برای تهیه مقدار کمی یا زیاد مواد غذایی مورد استفاده قرار گیرد. سریع و آسان برای استفاده ، همچنین از حافظه تودرتو استفاده می کند.

چرا این محصول را می خریم؟

بخارپز برقی مواد غذایی توسط همیلتون با آماده شدن غذا ، غذای سرد را به طور خودکار به گرم تبدیل می کند. همراه با یک کاسه برنج جداگانه است که به همراه سینی قطره ای ، ماشین ظرفشویی نیز ایمن است. همچنین دارای یک تاچ پد دیجیتالی است که استفاده از این بخار پز را بسیار آسان می کند.

ویژگی های اصلی محصول را بررسی کنید
طرفداران
همراه با یک تقسیم کننده و کاسه برنج است
ذخیره سازی تودرتو
غذای گرم تر اتوماتیک
یک سال ضمانت
منفی
بدون BPA نیست
احتمال نشت
می توانید زباله های مواد غذایی را به دام بیندازید

 1. بخار شیشه دیجیتال توسط Cuisinart
  بخار شیشه ای دیجیتال توسط Cuisinart
  قیمت را در آمازون بررسی کنید

کامل با ظرفیت گسترده ای از 5 لیتر ، بخار شیشه ای Cuisinart یک انتخاب عالی برای پخت و پز بخار است. این برنامه با تنظیمات از پیش برنامه ریزی شده برای بخارپز کردن سبزیجات ، مرغ ، غلات و غذاهای دریایی همراه است. دارای تایمر 60 دقیقه ای است. همچنین دارای گزینه مکث و دوباره گرم کردن و زنگ قابل شنیدن است که هنگام پخت و پز هشدار می دهد.

چرا این محصول را می خریم؟

Cuisinart دارای یک گلدان شیشه ای با یک لبه استیل ضد زنگ و قابل استفاده در ماشین ظرفشویی است. با داشتن سینی بخار ساخته شده از فولاد ضد زنگ ، یک مخزن آب مجهز شده است که می تواند برای پر کردن یا کشیدن آن جدا شود. دستگاه بخار پز برقی دارای سه سال ضمانت محدود است. اگرچه ماده مورد استفاده فاقد BPA است ، اما مخزن آب از پلاستیک ساخته شده است.

ویژگی های اصلی محصول را بررسی کنید
طرفداران
ظرفیت عظیم 5L
از قبل برنامه ریزی شده
BPA رایگان
تایمر شمارش معکوس 60 دقیقه ای
ضمانت 3 ساله محدود
منفی
هزینه کم و هزینه حمل و نقل برای ادعای ضمانت
فضای خالی زیادی را در نظر بگیرید
سینی ها دارای لبه های تیز هستند
مخزن پلاستیکی

 1. پلوپز سبک و گلدان سبک و بخار پز توسط Aroma Housewares
  پلوپز سبک و سبک بخار پز توسط Aroma Housewares
  قیمت را در آمازون بررسی کنید

بخارپز مواد غذایی Aroma Housewares به سبک گلدان (قرمز) و پلوپز را می توان با یک لمس انجام داد و از لوازم جانبی بخار تهیه شده است که پخت و پز بخار را بسیار آسان می کند. ظرفیت این دستگاه بخار معادل 6 فنجان (پخته شده) است و می توان عملکرد گرم نگه داشتن خودکار را بعد از انجام پخت و پز تغییر داد.

چرا این محصول را می خریم؟

بخارپز برقی مواد غذایی توسط Aroma Housewares راهی مناسب برای پخت و پز برنج در پایه و بخارپز کردن سبزیجات فوق در سینی بخار است. این اجاق گاز برای خانواده های کوچک و خانواده ها مناسب تر است زیرا ظرفیت آن کمتر است.

ویژگی های اصلی محصول را بررسی کنید
طرفداران
هم بخارپز مواد غذایی دارد و هم پلوپز
عمل یک لمسی
همراه با سینی بخار است
گرم نگه داشتن خودکار
منفی
ادعای ضمانت نامه می تواند هزینه بیشتری نسبت به جایگزینی داشته باشد
طراحی درب اجازه می دهد تا بخار بیش از حد فرار کند
مناسب فقط برای پخت و پزهای کوچک
ویژگی های اصلی مورد توجه قرار گیرد
بسیاری از ویژگی های حیاتی وجود دارد که فرد هنگام خرید یک بخار برقی مواد غذایی باید در نظر بگیرد. این از یک خانواده به خانه دیگر متفاوت است و طبق عادتهای مختلف رژیم غذایی. برخی از ویژگی های اصلی مورد بررسی به شرح زیر است:

قدرت: بهترین بخارپزها پس از روشن شدن می توانند در مدت زمان کوتاهی بخار را القا کنند. این باعث صرفه جویی در زمان زیادی هنگام پخت و پز می شود.
ظرفیت: بسته به میزان استفاده ، می توان به یک بخار برقی غذایی با ظرفیت زیاد مراجعه کرد. در هنگام میزبانی از میهمانان یا برای خانواده های سرشناس ، بخارپوش های بادی مناسب تر هستند. بخارپز با تک لایه برای زوج ها و کارشناسی قابل استفاده هستند.
کنترل ها: نمایش و کنترل ها باید به آسانی قابل درک باشند. دستگاه های بخار با کیفیت بالا با توجه به مواد مورد استفاده در تنظیمات از قبل برنامه ریزی شده ارائه می شوند. این بهترین نتیجه را همیشه تضمین می کند. در مورد تنظیمات دستی ، نمایشگر باید دقیق باشد.
تطبیق پذیری: یک دستگاه بخار برقی با کیفیت بالا چند منظوره خواهد بود. علاوه بر این که برای بخار سبزیجات استفاده می شود ، از بخارپز مناسب نیز می توان برای تهیه فرنی ، برنج ، خورش ، کیک و غیره استفاده کرد.
ایمنی: هر وسیله ای در آشپزخانه برای استفاده بی خطر است. امروزه بیشتر بخارپزهای مواد غذایی در صورت خشک بودن مخزن دارای ویژگی خاموش کردن اتومبیل هستند و بسیاری از ویژگیهای این چنینی اطمینان حاصل می کنند که هیچگونه تصادف وجود ندارد.
طراحی: یک بخار برقی با کیفیت خوب هیچ گونه نشتی یا رواناب ندارد. باید اطمینان حاصل شود که چگالش در نتیجه بخار شدن در مخزن مخلوط نمی شود.
شاخص آب : در یک فرآیند بخارپز ، بسیار مهم است که بتوان سطح آب را کنترل کرد. بخار خوب نه تنها چنین شاخصی را نخواهد داشت بلکه در صورت پایین آمدن سطح آب ، نازل اضافه آب نیز خواهد داشت.
مزایای بخارپزهای برقی
بخارپز کردن مواد غذایی یک روش بسیار مؤثر برای پختن یک غذای سالم با حداقل تلاش است. بخارپزهای برقی برای این منظور بسیار مفید هستند. دستگاههای بخار برقی مواد غذایی همچنین مزایای زیادی را برای آنها به همراه می آورند ، از جمله:

غذای سالم: با کمک بخارپزهای غذایی برقی ، می توان غذای سالم طبخ کرد ، در حالی که تمام مواد معدنی و ویتامین های غذایی را حفظ می کند. علاوه بر این ، هیچ روغن برای پختن مواد غذایی در بخار برقی لازم نیست.
پخت و پز سریع و آسان: با استفاده از بخارپزهای برقی ، فرایند پخت و پز آسان و بی خطر می شود. پخت و پز را می توان در زمان کمتری انجام داد زیرا بخار باعث بسته شدن گرما می شود و به پخت غذا در زمان کمتری کمک می کند.
چند منظوره: از بخارپزهای غذایی برقی می توان برای پختن سبزیجات ، تخم مرغ ، گوشت و غذاهای دریایی استفاده کرد.
انرژی کمتری مصرف می شود: از آنجا که بخار به جای نشت ، در آن قفل شده است ، مصرف برق کمتر است و گرما را با تلاش کمتری می توان حفظ کرد.
بدون دود: پخت و پز اجاق گاز باعث ایجاد چربی و دود می شود و باعث افزایش بو در آشپزخانه شما می شود. با بخارپزهای برقی ، چنین مشکلی یا بوهای ناخواسته وجود ندارد.
نظارت کمی: استفاده از بخار برقی در مقایسه با پخت و پز در اجاق گاز یا اجاق گاز نیاز به حداقل نظارت دارد. نیازی به چک کردن مکرر آن نیست. بسیاری از بخارپزها دارای تایمر هستند.
تمیز کردن آسان: دستگاه بخار برقی نسبت به سایر روش های پخت و پز بسیار آسان است. هیچ اسپری روغنی یا مشکلی در چسباندن سس ها وجود ندارد. بیشتر بخارپزهای برقی مواد غذایی نیز دوستانه ماشین ظرفشویی هستند.
نتیجه
مواد غذایی بخارپز یک روش بسیار سالم برای پخت غذا است. بنابراین ، ما لیست 10 بخار برقی مواد غذایی برقی را برای انتخاب آسان تهیه کرده ایم و در اختیار شما قرار می دهیم. این لیست مطمئناً یک منبع مفید برای انتخاب بهترین بخار برای نیازهای شما خواهد بود. خرید یک دستگاه بخار امروز تضمین کننده آینده ای روشن و سالم برای خود و خانواده است.

برچسب ها از داستان

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>