چگونه به عنوان مترجم پزشکی مجوز بگیریم
نحوه تبدیل شدن به یک مترجم پزشکی معتبر
تفسیر پزشکی می تواند یک حرفه پر سود در اقتصاد امروز باشد. مهاجرت به آمریکای شمالی باعث شده است که تعداد فزاینده ای از افراد به دنبال مراقبت های بهداشتی باشند ، اما قادر به صحبت کردن یا درک انگلیسی نیستند. به همین دلیل ، مترجمان پزشکی موظفند که هم به زبان انگلیسی و هم در زبان هدف آنها و هم در زمینه تفسیر پزشکی ، مهارت کافی داشته باشند. آیا هرگز تعجب کرده اید که برای تبدیل شدن به یک مترجم پزشکی معتبر ، چه چیزی لازم دارید ؟ خوب ، اولین قدم برای تبدیل شدن به یک مترجم پزشکی مجاز ، اطمینان از واجد شرایط بودن آن است. دو مترجم ملی برای مترجمین که در مراقبت های بهداشتی کار می کنند وجود دارد. شرایط لازم برای اعمال کمی متفاوت از دیگری است ، بنابراین بیایید معیارهای آنها را بررسی کنیم.

کمیسیون صدور گواهینامه مترجمان بهداشتی (CCHI) ترجمه تخصصی پزشکی
الزامات مربوط به صدور گواهینامه ملی به عنوان مترجم مراقبت های بهداشتی از طریق CCHI عبارتند از:

حداقل 18 سال سن داشته باشید
حداقل یک دیپلم دبیرستان (یا GED) یا معادل آن از کشور دیگری داشته باشید
حداقل 40 ساعت آموزش تفسیر پزشکی (برنامه دانشگاهی یا غیر آکادمیک) را انجام دهید
تسلط زبانی به زبان انگلیسی و زبان اصلی را که می خواهید برای صدور گواهینامه در اختیار داشته باشید
روش های زیادی وجود دارد که می توانید اثبات مهارت زبان خود را نشان دهید. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر ، در دفترچه راهنمای آزمون نامزد CCHI مشورت کنید .

برای تبدیل شدن به یک مترجم مراقبت های بهداشتی از طریق CCHI ، ابتدا باید امتحان CoreCHI را بگیرید و بگذرانید. این امتحان مبتنی بر رایانه است و 100 سوال چند گزینه ای را در بر می گیرد که اصول تفسیر مراقبت های بهداشتی را شامل می شود. اگر زبان مقصد شما عربی ، ماندارین یا اسپانیایی است ، شما نیز به زبان انگلیسی و زبان هدف خود امتحان شفاهی می دهید.

شورای ملی مترجمان پزشکی مجاز
برای واجد شرایط بودن برای امتحان گواهینامه مترجم پزشکی از طریق هیئت ملی صدور گواهینامه مترجمان پزشکی ، باید:

حداقل سن 18 سال داشته باشید.
اثبات حداقل مدرک دبیرستان ایالات متحده (یا GED ).
موفقیت آمیز حداقل 40 ساعت آموزش تفسیر پزشکی.
تسلط شفاهی به زبان انگلیسی را با هر یک از موارد زیر نشان دهید: دبیرستان ، دیپلم ، لیسانس ، مدرک کارشناسی ارشد ، دکتری ، یا هر مدرک تحصیلات عالی دیگر که در دانشگاه .US یا هر کشور انگلیسی انگلیسی صحبت می شود. آنها همچنین نمره قبولی را در هر یک از تست های زیر قبول می کنند: TOEFL ، ELPT ، MELAB ، ECPE ، FCE، CAE، CPE، IELTS.