“رونق مشترک” چین برای تحت فشار قرار دادن دولت های محلی در تنگنای نقدی

[ad_1]

پکن – دولت‌های محلی در چین مدت‌هاست که تحت تأثیر بدهی‌ها قرار گرفته‌اند. اکنون تلاش شی جین پینگ، رهبر چین برای “شکوفایی مشترک” فشار بیشتری بر آنها وارد می کند – در حالی که برخی از مطمئن ترین منابع درآمد آنها را حذف می کند.

آقای. تلاش شی، که با هدف کاهش شکاف ثروت در چین انجام می شود، ریشه در تلاش برای رسیدگی به هزینه های فزاینده آموزش، مراقبت های بهداشتی و مسکن دارد – که اغلب به عنوان “سه کوه بزرگ” از آنها یاد می شود.

طی سال گذشته، پکن مجموعه‌ای از اقدامات نظارتی را برای مهار بخش‌های آموزش خصوصی و املاک و مستغلات چین اعمال کرده است. در همان زمان، پکن متعهد شده است که پیشنهادات آموزش عمومی، مراقبت های بهداشتی و مسکن را گسترش دهد، در حالی که قول داده است که عرضه خدمات مراقبت از کودک و مراقبت از سالمندان را در حالی که تلاش می کند به چالش های جمعیتی رو به رو شود، افزایش دهد.

با توجه به اینکه انتظار می‌رود دولت‌های محلی که به شدت بدهکار هستند، بخش اعظم هزینه‌های این خدمات را بر عهده بگیرند، اقتصاددانان امکان‌سنجی سیاست‌گذاری را زیر سوال می‌برند.

دانیل روزن، یکی از بنیانگذاران و شریک گروه رودیوم مستقر در نیویورک، که اقتصاد چین را مطالعه می کند، می گوید: «آرزوهای مالی با هم جمع نمی شوند. شما نمی توانید هر آنچه که دولت وعده می دهد را بر اساس توانایی دولت در پرداخت هزینه آن داشته باشید.

پکن هنوز جزئیات زیادی در مورد بسیاری از خدماتی که دولت های چین ارائه خواهند کرد ارائه نکرده است، اما اقتصاددانان انتظار دارند که این لایحه فوق العاده باشد. به عنوان مثال، در سرتاسر چین، از معلمان مدارس خواسته شده است تا ساعات بیشتری کار کنند تا خلاء ناشی از محدودیت‌های جدید در شرکت‌های آموزشی خصوصی را پر کنند – بخشی از یک ابتکار گسترده‌تر برای یکنواخت کردن فرصت‌های آموزشی.

در پکن، دینگ جیان شیونگ وقتی که مقامات شرکت‌های آموزشی انتفاعی چین را به شدت محدود کردند و به جای آن متعهد شدند برنامه‌های فوق برنامه رایگان در مدارس دولتی ارائه دهند، سپاسگزار بود.

آقای دکتر گفت: «همه این کلاس‌ها بعد از مدرسه رایگان است، به لطف دولت. دینگ که دختر کلاس اولی اش اکنون برای دو ساعت کلاس، ورزش و هنر در مدرسه می ماند. “این باعث صرفه جویی زیادی در پول و زمان می شود.”

مشکل این است که بسیاری از هزینه ها توسط دولت های محلی که در حال حاضر تحت فشار مالی هستند، متقبل می شوند. طبق آخرین آمار رسمی، دولت‌ها در سطح استانی، شهری و شهرستانی به ترتیب بیش از 80، 70 و 60 درصد از هزینه‌های مالی چین را برای پروژه‌های آموزش، مراقبت‌های بهداشتی و مسکن تامین مالی کردند و بقیه آن از سوی دولت مرکزی تامین شد.

بر اساس محاسبات ژانگ ژیونگ، محقق دانشگاه عادی پکن، که توسط رسانه های دولتی چین گزارش شده است، در سال های اخیر، تقریباً یک پنجم دولت های سطح شهرستان چین هزینه های خود را برای آموزش افزایش نداده اند. بر اساس گزارش‌های رسانه‌های دولتی و دولتی، معلمان در ده‌ها شهرستان در سراسر کشور از زمان شروع همه‌گیری کووید-19 حقوق کامل خود را دریافت نکرده‌اند و این امر باعث شده است که وزارت آموزش و پرورش موضوع حقوق معلمان را در ماه‌های اخیر در اولویت قرار دهد.

بدهی فزاینده، شهر کمربند زنگ زده هگانگ، در مرز شمال شرقی با روسیه را مجبور کرده است که اولین بازسازی چین را در سطح استان انجام دهد. بر اساس گزارش های رسانه های دولتی، در ماه دسامبر، شهر تلاش های استخدام برای کارمندان جدید در سطح پایین را لغو کرد.

کارگران بهداشت اواخر سال گذشته برف خیابانی در هگانگ چین را پاکسازی کردند.


عکس:

Xie Jianfei / زوما پرس

در همین حال، بر اساس گزارش آوریل 2021 قانونگذاران آنجا، در فاصله 2500 مایلی در مرز جنوب غربی چین با ویتنام، فشار بدهی بر استان هونگه منجر به دریافت میلیون ها دلار حقوق پرداخت نشده برای پزشکان و معلمان شد. در این گزارش آمده است که از آنجایی که دولت های مرکزی و استانی خدمات بیشتری را برای حمایت از مردم در استان 4.5 میلیون نفری متعهد شدند، دولت های سطح شهرستان هونگه به ​​کانال های وام دهی غیررسمی روی آوردند که بر بار بدهی های سنگین آنها افزوده شد.

در این گزارش آمده است: «پدیده سیاست‌گذاری‌های مافوق و پرداخت قبوض توسط زیردستان، گسترده است.

بخشداری و وزارت دارایی چین به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

مدت ها قبل از کمپین رفاه مشترک، نگرانی هایی در مورد وضعیت مالی دولت های محلی چین وجود داشت.

مقامات محلی به طور سنتی برای ارائه رشد اقتصادی قوی پاداش دریافت می‌کنند، و آنها را وادار می‌کند برای تامین مالی پروژه‌های زیرساختی به استقراض در مقیاس بزرگ تکیه کنند تا بتوانند به اهداف تولید ناخالص داخلی برسند. بر اساس داده‌های وزارت دارایی چین، دولت‌های محلی مجموعاً تا پایان سال ۲۰۲۰ بیش از ۴ تریلیون دلار بدهی جمع‌آوری کرده‌اند که نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد افزایش داشته است. این بدهی توسط اقتصاددانان و خود پکن به عنوان تهدیدی برای ثبات مالی کشور در نظر گرفته می شود.

در جشن صدمین سالگرد حزب کمونیست چین در سال 2021، رئیس جمهور شی جین پینگ خواستار سرپیچی از فشار خارجی شد. در حالی که چین رهبری ایالات متحده را به چالش می کشد – از هوش مصنوعی تا دفاع – جاناتان چنگ از WSJ به آینده این کشور نگاه می کند. عکس: وانگ ژائو / خبرگزاری فرانسه

به طور گسترده اعتقاد بر این است که این مبلغ بسیار ناچیز است، با بدهی قابل توجهی که در تامین مالی وسایل نقلیه مدفون شده و به اشکال دیگر استتار شده است.

پکن توجه خود را به مهار بدهی های دولت های محلی در حالی که اقتصاد سال گذشته بهبود یافت، متمرکز کرد و سقف هایی را برای میزان وام گرفتن آنها تعیین کرد. در ماه دسامبر، معاون وزیر دارایی ژو هونگ‌کای گفت که دولت مرکزی به تلاش‌های خود برای کاهش بدهی‌های محلی ادامه می‌دهد و تکرار کرد که هیچ کمک مالی برای دولت‌هایی که نتوانند بازپرداخت کنند وجود نخواهد داشت.

در همین حال، رهبران چین یک کمپین موازی را برای مهار بخش املاک بیش از حد داغ شده در چین انجام داده‌اند، که دیگر کانال مورد علاقه دولت‌های محلی برای تامین مالی یعنی فروش زمین را قطع کرده است.

محدودیت‌های سخت‌گیرانه در اهرم توسعه‌دهندگان املاک، توانایی شرکت‌های املاک و مستغلات چینی را که زمانی رایگان هزینه می‌کردند، مانند China Evergrande Group مختل کرده است.،

بر اساس محاسبات وال استریت ژورنال بر اساس داده های وزارت دارایی، برای خرید زمین در حراج – منبع درآمدی که بیش از 40 درصد از درآمدهای خود را برای دولت های محلی چین در سال 2020 نشان می دهد.

توسعه China Evergrande در حومه نانجینگ، چین.


عکس:

قیلای شن / اخبار بلومبرگ

در ماه نوامبر، آخرین ماهی که داده‌های مربوط به آن در دسترس است، درآمد دولت محلی از فروش زمین 9.9 درصد نسبت به سال قبل کاهش یافت. اقتصاددانان گلدمن ساکس پیش‌بینی می‌کنند که درآمد حاصل از فروش زمین ممکن است در سال جاری 15 درصد کاهش یابد، شکافی که برآورد می‌شود برای پر کردن آن به ارزش بیش از 78.2 میلیارد دلار اوراق قرضه رسمی دولتی محلی نیاز دارد.

اقتصاددانان می گویند برای حل مشکل تامین مالی، تعدیل سیاست های ممکن می تواند شامل گسترش مالیات بر دارایی به مناطق بیشتری از کشور یا افزایش درآمد از طریق مالیات بر عایدی سرمایه باشد. برخی از دولت‌های محلی نیز کسب‌وکارهایی را اداره می‌کنند که می‌توانند سهم بیشتری از سود را در اختیار بگیرند یا بفروشند.

در حال حاضر، چین از آزمون پنج ساله مالیات بر دارایی در برخی مناطق رونمایی کرده است. مالیات بر دارایی، اگر به درستی اجرا شود، می تواند به رفع مشکلات مالی بلندمدت دولت های محلی کمک کند، اما تحلیلگران هشدار می دهند که در کوتاه مدت، احتمالاً بر خرید خانه تاثیر می گذارد و درآمد دولت محلی از فروش زمین را کاهش می دهد.

بتی وانگ، اقتصاددان چینی در بانک سرمایه‌گذاری ANZ می‌گوید: «حتی در درازمدت، «این سوال وجود دارد که آیا درآمد مالیات بر دارایی به اندازه‌ای است که به یک جریان درآمدی اصلی دولت‌های محلی تبدیل شود یا خیر». بر اساس برآوردهای او، اگر در سطح ملی اجرا شود، درآمد مالیات بر دارایی ممکن است تنها به یک پنجم درآمد حاصل از فروش زمین برسد.

هوی شان، اقتصاددان ارشد چین در گلدمن ساکس، استدلال می کند که راه حل دیگر می تواند اجازه دادن به دولت های محلی برای استقراض بیشتر یا افزایش نقل و انتقالات مالی از دولت مرکزی باشد.

پکن نیز از مشکل تامین مالی آگاه است و وعده اصلاحات مالی بیشتر را داده است – اما این روند کند است و متوقف می شود. شان می گوید.

او گفت: “عدم تطابق اساسی بین درآمد و هزینه های دولت محلی به طور کامل برطرف نشده است.”

بنویسید جاناتان چنگ در [email protected]

حق چاپ © 2022 Dow Jones & Company, Inc. تمامی حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesKamagraelf bar 1500bigger bass bonanza oynagates of olympus oynagreat rhino oynaCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynacasinoslot girişbahisnow giriştaphaber.combeylikdüzü korsan taksibuy stripe accountMaltepe EscortjoybetVan Escortinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme BozdurmaLcd ekranVozol 10000bağlama büyüsürekorbetbetboo giriş