ریلز اینستاگرام چیست؟ نحوه فعال سازی ریلز در اندروید و آیفون همیار آکادمی

اعضا اینستاگرام حیاتی طیف وسیعی از علایق و سرگرمی ها وجود دارند. از این رو مهم، نیست که نام تجاری برند یا این که کسب و فعالیت شما چه فعالیتی انجام می‌دهد و چه هدفی دارد، در شکل انتشار منظم ریلزها، می‌توانید پیشرفت چشمگیری را تجربه نمایید. برای ابلاغ تفاوت ریلز و پست می بایست به ماهیت و کاربردهای هر یک اشاره کنیم.
علاوه بر این، شما می‌توانید از صدای حساس ویدئو هنگام ضبط کردن آن نیز استعمال نمایید. همینطور شما این قابلیت و امکان را دارید که یک موسیقی به‌دلخواه خود گزینش کرده و بر روی ویدئوی خویش بگذارید. در صورتی که یک ویدئو اهمیت صدای اهمیت خود صحیح کنید، همین احتمال وجود داراست که سایر هم از ویدئوی شما در پیج خویش به کارگیری کنند و درنتیجه، افراد بیشتری به پیج شما آمده و فالوورهای شما ارتقا می‌یابد.

  • با به کارگیری از Reels می‌توانیم محتوایی کوتاه، جذاب و مشغول کننده ساخت کنیم.
  • در همین بخش از اینستاگرام، شما این امکان را دارید که ویدئوهای خلاقانه‌ای ساخته و به اشتراک بگذارید.
  • شما می‌توانید در یک ریلز اینستاگرامی در رابطه اهمیت شیوه استفاده از محصول خود، کاربردها و مزایای آن کلام کنید.
  • قابلیت درج ریلز اینستاگرام در سال 2020 در قالب آپدیتی طولانی تر شد تا کاربران بتوانند ویدیوهایی اساسی مدت‌زمان کوتاه به سبکی کاملا تازه اصلی به کارگیری از ابزارهایی در اینستاگرام پست کنند.
  • پست‌های کوتاهی که می‌توانید با افکت‌های جذاب و صداهای متعدد آپلود کنید.

به یاری اسلایدر ظواهر شده در زیر صفحه، امکان گزینش بخش دلخواه از آهنگ تعیین شده وجود خواهد داشت. ریلز به ویدیوهای تمام صفحه عمودی در اینستاگرام گفته میشود که حداکثر مدت زمانه ۹۰ ثانیه به جهت آن ها در نظر گرفته شده است. اعضا زمان انتشار ریلز به مجموعه‌ای از ابزارهای ویرایش ویدیو و کتابخانه‌ای عظیم از آهنگ‌ها دسترسی خواهند داشت تا محتوای خویش را جذاب‌تر کنند. در ورقه پروفایل هر کاربر هم یک سوییچ تازه بیش تر شده است، که اهمیت زدن بر روی آن، می‌توانید صرفاً ویدیوهای ریلز اینستاگرام آن را مشاهده کنید. در کنار همین موارد، یک ریلز اینستاگرام، می‌تواند شامل ترکیبی از چندین ویدیوی کوتاه، فیلترها و کپشن اینستاگرام باشد. کاربر حتی همین امکان را دارااست که به ریلزهای اینستاگرام خود، استیکر بیشتر کند یا قابلیت‌هایی را به یک ریلز بیافزاید که قابلیت تعامل دیگر اعضا مهم آن هم مهیا شود.

۳ تکنیک فعال‌سازی ریلز اینستاگرام به جهت دسکتاپ، اندروید و آیفون

راهی آسان و سرعت بالا که حقایق، احساسات و شخصیت مارک شما را به مخاطبین نشان می‌دهد. نشان دادن این مورد قضیه که در پشت صحنه کارهای روزانه شما چه می‌گذرد؛ راهی فوق‌العاده برای ایجاد اعتماد و ارتباطی عمیق‌تر کلیدی مخاطبین شما است. ریلز اینستاگرام به شما همین مجال را می‌دهد تا اهمیت معرفی کسب‌وکار و مجموعه خود، برای برندتان یک هویت تولید کنید. همینطور در رابطه حیاتی مخاطبینی که میخواهید آنها را تحت اثر گذاری قرار بدهید هم یه خرده تحقیق کنید. ممکن است ریلز اینستاگرام یک قابلیت و امکان تازه باشد ولی تا به امروز هزاران هزار ریلز در موضوعات مختلف ساخته و منتشر شده‌اند. هنگامی‌که شخصی به صفحه ریلز شما مراجعه می‌کند، یا این که درج نمودن عنوان ها مرتبط، گزینش ریلز موردنظر را برای او آسان کنید.
بنابراین می‌توانید ویدئوهای خود را به صورت یکپارچه و تماما پیوسته فیلم برداری کنید. انگشت خویش را بر روی صفحه مهم از چپ به راست بکشید تا وارد ورقه استوری‌ها شوید. اسکرول پایین ورقه را به سمت چپ بکشید تا وارد برگه ریلز شوید. اگر با دنیای رسانه‌های اجتماعی آشنا باشید می‌دانید که ایرانیان برای دسترسی به تیک‌تاک می بایست از هفت خان رستم عبور کنند. این سبب ساز شده % متعددی از نوجوانان و جوانان ایرانی نیز به سمت ریلز اینستاگرام متمایل شوند و این فرصتی میباشد که احتمالا هیچ گاه تکرار نشود. همانطور که میدانید برچسب گذاری حساب‌ها در زمینه اینستاگرام مضاعف حائز اساسی می‌باشد.
عمومی
به همین ترتیب اینستاگرام عملکرد می نماید ضعف حساس خود به این معنی که ساخت یک پلتفرم برای تولیدکنندگان محتوای تازه‌کار را حیاتی Reels رفع کند. ریلز در واقع یک ویدئوی ۱۵ ثانیه‌ای میباشد که شباهت زیادی به استوری دارد. شما می‌توانید با دوربین اینستاگرام کلیپ‌های ویدئویی ضبط کرده و مهم افکت‌های واقعیت افزوده و موزیک دلخواه به اشتراک بگذارید. در واقعی یکی از ویژگی‌های دارای Reels قابلیت و امکان آرام نمودن ویدئو مشابه تیک تاک است. همین در حالی است که شما اصلی استفاده از قابلیت ریلز در برنامه اینستاگرام می‌توانید مشتری‌های بخش اعظمی را به سمت کسب‌وکار خود بکشید.
سپس عکس‌ها و ویدئوهای آن‌ها را در قالب یک ریلز به اشتراک بگذارید. نهایتا به کسی که بیشترین رای را آورده است، هدیه‌ای اعطا کنید. خوبی ریلز اینستاگرام در این است که اضطراری نمیباشد یک مارک پر اسم و رسم باشید تا مورد توجه قرار بگیرید و وایرال شوید. زمانیکه برای او‌لین بار امکان ریلز به اینستاگرام بیش تر شد بسیاری آن را در مقابل تیک تاک یک راهکار باخت خورده تلقی کردند. یک گروه کامل از ابزارهای گوناگون به جهت ویرایش نمودن کلیپ ویدیو ریلز اینستاگرام نامیده اند.

دانلود اینستاگرام اهمیت قابلیت و امکان ریلز

در این شرایط ویدئویی باکیفیت را تهیه و تنظیم کرده‌اید که می‌تواند مخاطب‌های زیادی را به سمت پیج شما هدایت کند. بعدازاینکه ریلز را به‌طور کامل تفسیر دادیم اکنون می بایست بگوییم که به چه صورت می‌توانید ریلز بگذارید. عالی به جهت این عمل بایستی در ابتدا مطمئن شوید که برنامه اینستاگرام شما آپدیت شده و گزینه ریلز برایتان فعال شده است. در اکنون حاضر ریلز گذاشتن به جهت نسخه‌های اندروید و ios در ایران فعال شده و شما تنها می بایست برنامه خود را آپدیت کنید. تفاوت دیگری که در گزینه استوری و ریلز به چشم می‌خورد، % جذب مخاطب است.
ریلز اینستاگرام یک عدد از امکانات جدیدی می باشد که این برنامه به شما می‌دهد. شما می‌توانید اصلی به کار گیری از ریلز محتواهای جذابی را تهیه و تنظیم کنید. آنچه در برنامه‌ای مانند اینستاگرام اهمیت دارد، جذابیت، سرگرم‌کننده بودن و تدریس است. ریلز به شما امداد می‌نماید که خوب تر بتوانید به اهداف خویش دست پیدا کنید.

چرا محتوا پاد شاه است؟

آنها دارای گزینه‌های خلاقانه‌ای که ارائه می‌دهند، به کاربران امکان می دهند بهترین ویدیوهای ممکن را تنظیم کنند. تمام همین روش‌ها باعث می‌شود دوربین اینستاگرام باز و مهیا ضبط نمودن شود. حالا از قسمت پائین همین بخش گزینه reels را پیدا کرده و بر روی آن بزنید. برای این طریقه ریلز گذاشتن مهم ایفون و اندروید درگوشی های متفاوت دارای یکدیگر فرق می کند. در صورتی که تلفن همراه ملازم شما اندروید یا این که ایفون میباشد تفاوت های خاصی در مراحل گذاشتن ریلز در اینستاگرام وجود دارااست که به آن ها اشاره خواهد شد.

۱. فعال‌سازی ریلز در دسکتاپ

در ادامه، مهم‌ترین بخش‌ها به جهت ویرایش ریلز اینستاگرام را تحلیل می‌کنیم. برای جذب افراد در اینستاگرام، نیازی وجود ندارد به طور مداوم محتوای نو ایجاد کنید. شما می‌توانید پست‌های دوست داستنی با تماشا بالا را در اینستاگرام خویش شناسایی کنید و آنها را مجددا در قالب ریلز به اشتراک بگذارید.
دقت نمایید که همین طریق یکی از از ناامن‌ترین روش‌هایی می باشد که شما می‌توانید به وسیلۀ آن ریلز اینستاگرام خویش را فعال کنید. زیرا این نحوه دوچندان خطر آفرین و ریسکی می باشد و ممکن است اینستاگرام در صورت تشخیص دادن ip حساس شما اکانت اینستاگرامتان را غیرفعال کرده و آن را ببندد. پس اگر مایل هستید پیج دکان اینترنتی شما هم اکثر دیده شود و وارد اکسپلور شود مجال مضاعف خوبی را در اختیار دارید تا حیاتی تولید کلیپ 15 ثانیه ای ریلز در اکسپلور بدرخشید. اولیه از همگی حیاتی توجه به قدرت و پتانسیل بالای همین محتواها، توصیه می کنم محتواهای کوتاه، دیدنی و آموزشی را در آن منتشر کنید تا اهمیت دیده‌شدن زیاد، سبب برندسازی و همینطور جذب فالوور شود. چنانچه نکته ها خیلی خاصی در این ویدیوها و به‌شکل کوتاه بگویید، احتمال جذب مخاطب به شدت بالا می‌رود. آن‌گاه از ست کردن روزگار و تعیین آیتم add به صفحه‌ای می‌روید که در آن دوباره می‌توانید افکت‌ها، تصاویر، استیکرها و…
اینستاگرام در سال‌های اخیر به لطف ثابت کرده که فضایی خوب به جهت کسب و کارها است. یک عدد از جدیدترین و ولی جذاب‌ترین قابلیت‌هایی که اینستاگرام جدیدا مخاطبان خویش را با آن متعجب کرده، ریلز اینستاگرام است. حیاتی استفاده از ریلز اینستاگرام می‌توانید ویدیوهایی دیدنی و تعاملی ۱۵ تا ۳۰ ثانیه‌ای بسازید و کوتاه، مفید و مختصر محصولی را تبلیغ نمایید یا محتوای آموزشی ارائه دهید. اگر دوست دارید حساس این قابلیت و امکان فوق‌العاده اینستاگرام عمده آشنا گردید تا انتهای همین نوشته اصلی ما ملازم باشید.
در جواب باید بگوییم، شما می‌توانید یک کلیپ ریلز را به صورت یکباره ضبط کنید، یا این که این‌که یکسری کلیپ را ضبط کرده و از ضمیمه دادن آنان به نیز یک ریلز اینستاگرام تهیه و تنظیم کنید. مهم‌ترین نکته این است که در زمانه حاضر، الگوریتم اینستاگرام، ریلز را به هر جور پست دیگری ترجیح میدهد و از همین‌رو، همین الگوریتم، آن را به کسانی بیشتری اکران می دهد که شما را فالو ندارند. چنین روندی، به جهت افرادی که در عمل بازاریابی نتورک های اجتماعی هستند یا این که بقیه دیجیتال مارکترها ارزشمند می باشد و به نوعی فرصتی طلایی برای رویش اکانت‌های اینستاگرام پایین نظارتشان محسوب می‌شود. ولی دقیقاً در این دوران بود که ریلز در اینستاگرام فعال شد و اعضا تیک تاک و محدودیت‌های آن را از یاد بردند. Sephora، Louis Vuitton و Maybelline از جمله برندهایی میباشند که از همان روز اولیه از ریلز اینستاگرام به کار گیری کردند! این مورد قضیه نشان میدهد که قطعا همین امکان می‌تواند کسب و عمل شما را متحول کند.

چند نکته کاربردی

هر بیزنسی صرفا دارای پاره ای خلاقیت می‌تواند رلیز تبلیغاتی، آموزشی یا سرگرم‌کننده ساخت کند. برای فیلمبرداری به رخ زنده واجب میباشد تا دایره ضبط را که در وسط ورقه است، نگه دارید. Reels ها را می‌توان در یک کلیپ 1 دقیقه‌ای به صورت زنده ضبط کرد یا از طریق گالری آپلود نمود. اگه از صدای اصل استفاده کنی این صدا به اسم شما ثبت میشه و اشخاص دیگه می تونند از آن به کار گیری کنند. برای انتخاب تصویر کاور، می توانید دکمه preview را لمس نمایید و چهره ای را به عنوان کاور ویدیو تان گزینش کنید. ادله نخستین همین هست که شاید اپ اینستاگرام شما به روز نمی باشد و بایستی آن را به روز کنید تا همین قابلیت برایتان نمایان شود.
اینگونه ریلزها فرهنگ وتمدن کاری کمپانی شما را به مشتریان نشان می‌دهند، تلاش‌های اعضای مجموعه شما را پر رنگ می‌کنند، و همچنین می‌توانند نشان دهند که محصولات شما به چه صورت کلیدی نیازهای افراد مختلف مطابقت دارند. ریلزهای او ترکیبی از آموزش، سرگرمی، سبک زندگی، لب خوانی و غیره. همین سایت خبری ویدئوها شبیه ویدئوهای پشت صحنه می‌باشند که بر بر روی کارهای شما در یک روز به طور کامل معمولی و بیرون از محل عمل تمرکز دارند. همین ویدئوها به دور از تشریفات زندگی روزانه شما را به تصویر می‌کشند. روتین‌های صبح‌گاهی و شبانه از محبوب‌ترین نمونه‌های همین سبک از ویدئوها هستند.

آموزش فعال کردن ریلز اینستاگرام برای اندروید

رضا درحال حاضر سردبیری و سرپرستی مجله علمی-آموزشی فرادرس را برعهده دارد. در همین بخش از مطلب ریلز چیست ، به سراغ جواب برخی از پرسش‌های متداول در آیتم قابلیت و امکان ریلز اینستاگرام می‌رویم. همانطور که مشخص است، درصورتیکه گزینه تحت استوری‌ها را به سمت چپ بکشید، مورد Reels قرار گرفته. در غیر این‌صورت، به احتمال این گزینه برای‌تان فعال نشده.

مقایسه ریلز در اینستاگرام و تیک‌تاک

پس اگر شما نیز به دنبال جذب مخاطب و بهبود آمار اینسایت خویش به امداد بهره گیری از ریلز ایینستاگرام هستید، تا پایان این نوشته اساسی ما همپا باشید و نکات تحت را در به کارگیری از همین قابلیت اینستاگرام به کار ببندید. خواهشا گیج نشید همین دو مهم نیز متفاوت میباشند البته خب شباهت هایی هم دارند و این باعث میشه که شما بگید آخه مگه همین دوتا چه تفاوت هایی حساس نیز دارا‌هستند و به چه دردی میخوره ریلز اینستاگرام استوری که بود. پست ویدئویی ساده در برگه تان اکران داده می شود و می توانید از هشتگ های متنوع و زیاد (البته اصلی اعتنا به انحصار تعداد کاراکتر کپشن) استفاده کنید. اشتراک ریلز در قسمت Stories به همین معناست که می‌ خواهید آن را صرفاً در بخش استوری‌ های اینستاگرام (یا برای کاربر یا این که گروهی خاص) منتشر کنید که تنها به مدت 2 ساعت در دسترس خواهد بود. جهت فعال سازی ریلز برای اندروید، می قدرت از طریق اکستنشن inssist استعمال کرد.
ایتم دوم بخش بندی را به صورت عادی و تمام ورقه تبدیل میکند. پس از تعیین Reel شما ابزارهایی را در سمت چپ می‌بینید که مهم به کارگیری از آن می‌توانید ویدیو خود را ویرایش نمایید . 11 مزیت ویژه وب تارنما که هیچ گاه یک پیج اینستاگرام نخواهد داشت…
امکان افزودن کاور از گالری و همچنین تعیین فریمی از فیلم به تیتر کاور در Live Saver Instagram وجود دارد. در هم اکنون حاضر دیجیتال مارکترها معتقدند که به دلیل لوپ و تکرار ریلزهای اینستاگرام برای مخاطبان، بهترین مدت روزگار برای ریلزها که منجر به ارتقا تعامل آن ریلز شود، در بین 7 تا 15 ثانیه می باشد. امکانات ادیت ویدیو در ریلز اکثر از استوری بوده و ریلزها نظیر ویدیوهای اینستاگرامی اهمیت یک تب جداگانه در پروفایل اعضا میباشند که در آن ذخیره می شوند. در هم اکنون حاضر الگوریتم های اینستاگرام ریلز را به سایر اشکال محتوا ترجیح می دهند و همین یک فرصت مطلوب برای به دست آوردن وکارها و سایر اعضا برای دیده شدن و جذب مخاطب است.
این روش به جهت همه‌ تلفن همراه موثر هست و فقط اضطراری میباشد یکبار پروسه ذیل را طی کنید. برنامه Instagram Pro، نسخه‌ای حرفه ای تر از برنامه اینستاگرام میباشد که بر شالوده پایانی تغییرات نسخه‌ حساس اینستاگرام ساخته شده. از لهجه فارسی پشتیبانی می‌ نماید و امکان های پیشرفته ای را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. هم اکنون می توانید آغاز به ضبط ویدیو کنید و حساس استعمال از آپشن هایی که در ریلز اینستاگرام وجود دارد، به ویرایش ویدیو خویش بپردازید. شما می توانید برای ویدیو خویش از موزیک ها و sound effect هایی که دیگران ساخته اند به کارگیری کنید. اگر شما صدای اصل ضبط کنید، دیگران می توانند از صدای شما استعمال کنند.
ریلزی را که میخواهید حذف کنید، پیدا نمایید و بر روی آن کلیک کنید. بر روی مورد Add کلیک نمایید تا این اکستنشن به مرورگر کروم شما اضافه شود. آن‌گاه از گزینش فیلم می‌توانید آن را برش بدهید و آن گاه آپلود را بزنید. ابزارهای ویرایشی و افکت عمده ومتنوع‌تری در ریلز قرار دارد. به جهت دسترسی به ریلز، فقط کافیست تا دوربین استوری را باز کنید و ریلز را گزینش کنید. هنگامی که یک ریلز را بارگذاری می‌کنید، می‌توانید آن را در فید خود ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesKamagraelf bar 1500bigger bass bonanza oynagates of olympus oynagreat rhino oynaCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynacasinoslot girişbahisnow giriştaphaber.combeylikdüzü korsan taksibuy stripe accountMaltepe EscortjoybetVan Escortinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme BozdurmaLcd ekranVozol 10000bağlama büyüsürekorbetbetboo giriş