سفارش کتاب از آمازون

اما در کتابخانه همگانی دکان کتاب الکترونیک ایران پیپر صرفا با پرداخت مبلغ اندکی و اخذ اشتراک هفتگی یا این که ماهانه و چندماهه دسترسی مجانی به هزاران کتاب را خوا‌هیم داشت! یا این که با بهره‌گیری از کدهای تخفیف ایران پیپر با کمترین هزینه می‌توان به تازه‌ترین کتاب‌ها دست یافت! علاوه بر بهره‌مندی از دسته‌بندی موضوعی کتاب‌ها , جست‌وجوی سرعت بالا و آسوده در موضوعات و نوشته هرکتاب , قابلیت و امکان یادداشت‌برداری و هایلایت‌کردن و نشانه‌گذاری جملا‌ت کتاب و اشتراک‌گذاری و تبادل لحاظ با سایرافراد و تجهیزات بسیارِ دیگری که خوب تر است خودتان با نصب نرم‌افزارهای کتابخوان سفارش کتاب از آمازون از آن مطلع و بهره‌مند گردید ( لبخند ) !

هرچه میکوشم تا انصاف را رعایت کنم , کفه میزان به سمتِ مزایای کتاب الکترونیک و سفارش کتاب از آمازون فراوان سنگین‌تر است! صرفا این نکته را یاد‌آوری می کنم که زمانی از کتاب الکترونیک سخن میزنم , از چه صحبت می‌زنم!؟

کتابی که برای نشر دهنده سود نیاورد الکترونیک نیست! اصلی‌ترین خصوصیت کتاب الکترونیک می بایست «سفارش کتاب از آمازون» باشد ; یعنی قابل سرقت برای نشر نباشد! وگرنه چرا بایستی کتابی ایجاد کرد که سودی نمی‌آورد و کسی که خواست قادر است آن را نشر کند؟ چون اینگونه صنعت تکثیر و ایجاد کتاب ویران خواهد شد!

کتاب الکترونیک در تعریف اینجانب کتاب دیجیتالی است که فقط در بستر نرم‌افزارهای کتابخوان که فروشگاه‌های رسمی کتاب الکترونیک مانند سفارش کتاب از آمازون میباشند عرضه میشود و حقوق و دستمزد دنیوی و معنوی نویسندگان و ناشران محفوظ است .

در سود کتاب‌های مجانی پی‌دی‌اف اشتراک‌گذاری شده در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی و مجازی از دایره کتاب الکترونیک خارجند!

سفارش کتاب از آمازون حمایت از فروش 236 هزار ورژن کتاب الکترونیکی

ایران پیپر برنامه معاونت کارها فرهنگی وزارت فرهنگ وتمدن و پند اسلامی در روزها کرونا را ارایه تخفیف‌های بالا برای خرید کتاب‌های الکترونیکی از پلتفرم‌های کتابخوانی سفارش کتاب از آمازون اعلام‌کرد و اظهار کرد : در‌این طرح که با شرکت کردن راءس فناوری‎های داده ها و رسانه‌‌های دیجیتال انجام شد , تخفیف‌های 70 و 80 درصدی به کتاب‌های بزرگسالان و نوپا و نوجوان ارایه شد تا از این طرز در روزها خانه‌نشینی , کتاب در اختیار خانواده‌ها برای سفارش کتاب از آمازون باشد .

او افزود : توسعه و گسترش به کار گیری نسل برنا از کتاب‌های صوتی و مطالعه آنها در پلتفرم‌های کتابخوانی , دردسترس نهادن کتاب برای خانواده‌ها و اشخاص کتابخوان و سعی برای در منزل نگه داشتن کتابخوانان از جمله هدف ها این طرح بود . بر طبق اعلام بخش اعظمی از مدیران این پلتفرم‌ها در روز ها عید نوروز کتاب‌های اکثری از روش این پلتفرم‌ها خریداری شده‌اند و از اجرای این طرح زیاد شادمان بودند . این طرح از مورخ یکم فروددین ماه ماه سال 1399 آغاز شد و تا پایان20 فروددین ماه ماه ادامه داشت .

جوادی ذکر کرد : بیش تر از 236 هزار ورژن کتاب الکترونیکی با ارزشی بالغ بر 26 میلیارد ریال فروخته شد . این میزان فروش از پرورش مناسب مقداری و کیفی ناشران الکترونیک مرزوبوم در سال‌های اخیر حکایت مینماید که سبب به استقبال مخاطبان از تولید ها بیان شده است‌ .

ارسال 31 هزار بسته کتاب از روش سامانه «سفارش کتاب از آمازون»

نائب رئیس کارها فرهنگی , سو‌مین مبادرت این معاونت در روز ها کرونا را حمایت از «سامانه پست کتاب» اظهار‌کرد و توضیح اعطا کرد : درین روز ها جزو یارانۀ کتاب به حمایت از «سامانۀ سفارش کتاب از آمازون» اختصاص داده شد تا از این شیوه هزینۀ ارسال کتاب از روش پست تا پایان فروددین ماه ۱۳۹۹ با حدود ۵۰ درصد تخفیف محاسبه شود .

او خاطر نشان نمود : ‌ بر طبق این طرح , برای ارسال هر بسته سفارش کتاب از آمازون در سامانه «سفارش کتاب از آمازون» تا دو کیلوگرم تنها مبلغ ۳۰ هزار ریال اخذ و مابقی هزینه پست مبلغ از محل یارانه کتاب به وسیله کتاب فروشی به کمپانی پست پرداخت شد . این طرح هم از ۲۵ اسفندماه سال پیشین آغاز و تا پایان فروددین ماه ماه ۳۱ هزار بسته کتاب از روش این سامانه به بخشها مرزوبوم ارسال شد که‌این رقم مساوی کار شش ماه از سال ۱۳۹۸ بود .

او توضیح اعطا کرد : بیشترین میزان ارسال کتاب درین طرح وابسته به استان‌های تهران , قم و خراسان رضوی و بیشترین دریافت‌کنندگان کتاب در تهران , اصفهان و عجم بودند .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>