قالیشویی پونک

قالیشویی پونک

قالیشویی پونک را می توان به عنوان یکی از بهترین قالیشویی ها در منطقه ی پونک و حوالی میدان پونک دانست. این قالیشویی در اصل یکی از شعبه های قالیشویی ملکه در تهران است که توانسته با توجه به مزیت های منحصر به فرد خودش، توجه اهالی و ساکنین ناحیه ی پونک را به سمت خود جلب نماید. سرعت عمل بالا، کیفیت عالی، داشتن نیروی متخصص، تعرفه ی پایین و…. همگی جزو مواردی است که سبب شده تا قالیشویی پونک در بین اهالی این ناحیه به شدت معروف شود . ما در این مقاله قصد داریم تا مروری بر مزیت های این شعبه از قالیشویی ملکه داشته باشیم و شما را بهتر و دقیق تر با آن آشنا سازیم . لذا اگر شما هم جزو ساکنین این ناحیه هستید، بهتر است ما را تا انتهای این متن همراهی کنید.

مزیت های قالیشویی پونک

قالیشویی پونک برای اینکه بتواند توجه اهالی مشکل پسند این ناحیه را به سمت خود جلب نماید، ابتدا نیازهای آنان را به دقت بررسی نمود و سپس تعرفه ها و البته خدمات خود را بر این اساس تنظیم کرد . این موضوع باعث شد تا مزیت ها و البته خدمات زیر در بهترین نحو ممکن شکل بگیرد . این مزیت ها به شرح زیر است .

کیفیت بسیار بالا

اهالی ونک به کیفیت اهمیت زیادی می دهند . به همین جهت قالیشویی ملکه نیرو های متخصصی را استخدام نمود که به خوبی با انواع تار و پود فرش آشنایی داشتند. آن ها می دانستند که باید برای هر نوع فرشی چه موادی استفاده شود . از طرفی آن ها شیوه ی شستشو را متناسب با دستباف و یا ماشینی بودن فرش ها تغییر می دهند . این مورد عاملی است که سبب می شود تا هیچ گونه آسیبی به تار و پود و فرش های شما وارد نشود . موضوع دیگری که موجب افزایش کیفیت کار شده است، بکارگیری بهترین مواد شوینده است. این مرکز همواره مواد شوینده یخارجی را برای تیمز کردن فرش ها استفاده می کند. دلیل این موضوع قدرت لکه بری بیشتر آن ها است که موجب بهبود خروجی کار می شود .

سرعت عمل قالیشویی پونک

با توجه به ترافیکی که در میدان پونک و به طور کلی این ناحیه وجود دارد، سرعت عمل یک مزیت منحصر به فرد است. قالیشویی پونک برای اینکه بتواند این نیاز را بر طرف سازد، پیک های بسیار سریعی را در نقاط مختلف این ناحیه مستقر نموده است . این پیک ها می توانند در کمرین زمان ممکن، سفارشات مشتریان را دریافت و یا بعد از شستشو به آن ها تحویل دهند . از طرفی دیگر شعبه ی این قالیشویی در منطقه ی ونک افتتاح شده تا دسترسی مردم و ساکنین این ناحیه به آن سریع تر باشد . این مزیت ها در کنار مکانیزه بودن آن سبب شده تا سرعت عمل این قالیشویی، بسیار بیشتر از سایر مراکز آن ناحیه باشد .

قیمت مناسب

قیمت فاکتور دیگری است که افراد در حین خرید به آن توجه بسیار زیادی دارند . این موضوع عاملی است که نمی توان به هیچ وجه از آن غافل شد چراکه شرایط اقتصادی مردم به گونه ای است که همواره نسبت به قیمت های پایین تر تمایل دارند . این مرکز سعی کرده تا با حفظ کیفیت، قیمت ها را کاهش دهد . آن ها هزینه های اضافی را کم کرده و به جای نیروی انسانی، از ماشین آلات پیشرفته استفاده کرده اند. همین مورد سبب شده تا قیمت نهایی و تعرفه های این مرکز به شدت کاهش یابد. مجموع این موارد قالیشویی پونک به بهترین انتخاب برای اهالی این منطقه بدل کرده است .