لوسیون بدن ثمین برای چیست و چگونه مصرف می شود


بهترین لوسیون بدن برای آقایانما به عنوان آقایان ، در اطمینان از اینکه موها ، ریش و سبیل مان به خوبی به نظر می رسد ، بوی خوبی می دهد ، به نظر می رسد که بوی خوبی از خود نشان می دهیم ، بهترین حالت های خودمان را به جهانیان ارائه می دهیم.

اما در مورد پوست ما چطور؟ پوست بزرگترین عضو بدن ماست ، اما به عنوان آقایان ، ما تمایل به نادیده گرفتن آن داریم. زنان؟ آنها می دانند وقتی مراقبت از پوستشان انجام می شود چه جهنمی انجام می دهند.

بنابراین ، اجازه دهید ما در بازی ، آقایان. بیایید مراقبت مناسبی از پوست خود انجام دهیم ، که شامل استفاده از لوسیون بدن – موضوع این پست است. ما در مورد بهترین لوسیون بدن برای آقایان بحث خواهیم کرد – با لوسیون بدن مردانه Brickell Deep Moisture Body مردان – و لوسیون را در همه چیز عمیق کنید. ما حتی به شما می گوییم چطور لوسیون را در پشت خود بمالید ، که ساده تر از آن است که اگر در حال پرواز انفرادی هستید بگویید.

بیایید نمایش را در جاده بگیریم.

فهرست مطالب
خلاصه سریعقبل از خرید: 5 مورد در خرید لوسیون بدن در نظر بگیرید7 بهترین لوسیون بدن برای آقایان 2020هنر اعمال لوسیون بدنلوسیون بدن ، کرم ، کره و غیرهچگونه و چرا این محصولات را انتخاب کردیمنتیجه
لوسیون بدن ثمین برای چیست
ریش Balding با پشتیبانی از خواننده است. وقتی از طریق لینک های خارجی خرید می کنید ، ممکن است یک کمیسیون وابسته کسب کنیم. بیشتر بدانید .
bb2-table__image
انتخاب شماره 1 ما
لوسیون بدن مردانه Brickell Deep Moisture Deep Moisture
فرمول طبیعی و آلی
مناسب برای مردان در هر سنی
جذب سریع
در AMAZON CHECK بررسی کنید
bb2-table__image
لوسیون بدن 3 تا 1 آقایان Lubriderm با رایحه سبک
عالی برای هیدراتاسیون پوست
همچنین به عنوان مرطوب کننده صورت موثر است
سبک ، بدون چربی
در AMAZON CHECK بررسی کنید
bb2-table__image
کرم مرطوب کننده Cerave روزانه مرطوب کننده صورت و بدن برای خشکی پوست
به پوست کمک می کند تا سد طبیعی خود را حفظ کند
طولانی مدت هیدراتاسیون 24 ساعته
فوق العاده برای تسکین دهنده پوست خشک
در AMAZON CHECK بررسی کنید
bb2-table__image
مردان وازلین سریع جذب بدن و لوسیون صورت می شوند
سریع عمل می کند ، سریع پوست را تغذیه می کند
بهبود می یابد و تقویت می کند
نام تجاری اثبات شده
در AMAZON CHECK بررسی کنید
bb2-table__image
لوسیون بدن تجدید کننده مراقبت از پوست آلفا
فوق العاده برای استخراج سلول های مرده پوست
به علائم مشهود پیری کمک می کند
غیر ساینده ، غیر تحریک کننده است
7 بهترین لوسیون بدن برای آقایان که پوست شما به سادگی دوست دارد Domen Hrovatin 5 مارس 2020 حمام و دوش ، بررسی ها ، مراقبت از پوست 2 نظر
bb2-table__image
مرطوب کننده اصلی بدن گیاهی Hempz
با طراوت طبیعی فرمول
گزینه مقرون به صرفه
مناسب برای انواع پوست از جمله پوست حساس
در AMAZON CHECK بررسی کنید
bb2-table__image
لوسیون بدن Rich Echerin Intense Repair Rich Feel
مقدار نخود فرنگی خیلی طولانی پیش می رود
گزینه ای عالی برای مردان آفریقایی-آمریکایی
مرطوب کننده و لایه بردار نور در یک
در AMAZON CHECK بررسی کنید

قبل از خرید: 5 مورد در خرید لوسیون بدن در نظر بگیرید
این که آیا شما یک خریدار بار اول یا مردی هستید که سالها از لوسیون بدن استفاده می کنید ، مفید است بدانید که هنگام خرید لوسیون مناسب برای شما چه چیزی را باید جستجو کنید. بنابراین ، قبل از گرفتن بزرگترین نام تجاری با جالبترین بطری که فکر می کنید چیزی در مورد آن شنیده اید ، موارد زیر را در خاطر داشته باشید.

 1. چه چیزی در آن است؟
  درست مانند لباس باعث ایجاد مرد می شود ، مواد تشکیل دهنده لوسیون بدن را نیز تشکیل می دهند – اما نه فقط هیچ ترکیباتی. در اینجا برخی از مواد تشکیل دهنده مهم برای تهیه لوسیون با کیفیت ذکر شده است:

سرامیدها – بعداً درباره سرامیدها با عمق بیشتری صحبت خواهیم کرد ، اما آنها عنصری هستند که باید از آن استفاده کنید.
اسیدهای آلفا هیدروکسی – اگرچه نام Alpha Hydroxy Acids از نظر شیمیایی بسیار هولناک به نظر می رسد ، اما به اسیدهایی که به طور طبیعی در میوه یافت می شوند ، اشاره دارد. AHA ها برای پوست مفید هستند ، زیرا آنها به عنوان نرم کننده برای پاک کردن سلول های مرده پوست هنگام صاف کردن پوست عمل می کنند.
آنتی اکسیدان ها – “آنتی اکسیدان” کلمه ای است که اغلب با غذاها و رژیم های سالم همراه است ، اما برای سلامتی پوست نیز مناسب است. آنتی اکسیدان ها – مانند انار و روغن انگور ، از جمله دیگر – پوست رادیکال های آزاد مضر را پاک می کنند.
نرم کننده ها – مواد نرم کننده مانند روغن جوجوبا و استریات گلیسریل به صاف کردن پوست کمک می کند.
Humectants – Humectants لایه ای از پوست را از بین می برد. نمونه هایی از مواد مرطوب کننده شامل گلیسیرین ، اسید هیالورونیک و پانتنول است.
مشروبات الکلی – ترکیباتی مانند لانولین ، بنزین ، روغن معدنی و موم سدی را ایجاد می کنند که باعث رطوبت پوست می شود.
ضد آفتاب – بسیاری از لوسیون های بدن حاوی ضد آفتاب هستند و این یک چیز خوب است. همیشه خوب است که از محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش UV خورشید محافظت کنید.

 1. چه چیزی نباید در آن باشد؟
  انواع مختلفی از مواد مؤثر برای جلوگیری از آن وجود دارد ، مانند پارابن ، DMDM ​​Hydantoin ، رتینیل پالمیتات و الکل. در عوض ، به دنبال محصولات پر از مواد طبیعی باشید.
 2. مواد مرطوب کننده را در نظر بگیرید
  شاید دلیل اصلی استفاده از لوسیون بدن این باشد که پوست خشک را هیدراته و تازه می کند. بنابراین ، بررسی کنید که لوسیون به عنوان مرطوب کننده از چه روشی استفاده می کند ، که ممکن است به شکل زیر باشد:

کره ها – شیا یا کاکائو رایج ترین است
روغن های حامل
روغنهای ضروری – یعنی روغن نعناع ، روغن درخت چای ، روغن چای سبز و غیره
4- نوع پوست خود را در نظر بگیرید
پوست روی بدن ضخیم تر از چهره شماست ، اما بسیاری از لوسیون های بدن به عنوان مرطوب کننده صورت نیز عمل می کنند. انتخاب باشماست؛ می توانید از یک لوسیون ترکیبی یا یکی از آنها درست برای بدن استفاده کنید ، فقط به یاد داشته باشید که دو نوع پوست کمی متفاوت هستند. اما ، مهم نیست که ، هنگام انتخاب لوسیون ، همیشه نوع پوست خود را در نظر بگیرید:

خشکی پوست – در صورت داشتن پوست خشک ، یک لوسیون ضخیم تر و خامه تر مناسب شما ، به خصوص در ماه های سرد و زمستان سرد است. به دنبال لوسیون باشید که حاوی اسیدهای آلفا هیدروکسی ، و همچنین بنزاتوم یا لانولین باشد. شما باید در ماه های گرم تابستان به یک مرطوب کننده سبک تغییر دهید.
پوست روغنی – اجازه ندهید پوست روغنی شما را فریب دهد و فکر کند نیازی به مرطوب کردن آن نیست. علاوه بر این ، بدون مرطوب کننده مناسب ، ممکن است پوست شما علائم پیری زودرس و سایر آسیب ها را نشان دهد. گفته می شود ، لوسیون را انتخاب کنید که بدون روغن و از لحاظ بافت سبک تر باشد. بسیاری از مارک ها محصولاتی را ارائه می دهند که به طور خاص برای افرادی که پوست روغنی دارند طراحی شده است.
نرمال بودن پوست – نگهداری از پوست برای افراد دارای این نوع پوست دشوار نیست. خودتان را خوشبخت بدانید ، مردمی با پوست طبیعی! با این وجود از پوست خود غافل نشوید ، بلکه لوسیون های سبک تر را انتخاب کنید که سنگین یا چرب نیستند. به یاد داشته باشید: فقط به دلیل اینکه پوست شما “طبیعی” است به این معنی نیست که باید از مرطوب کردن آن چشم پوشی کنید.
پوست حساس – اگر پوستی دارید که به راحتی تحریک می شود ، در لوسیون بدن انتخاب کنید. در اینجا چند راهنما آورده شده است:
از کرم های ضد آفتاب به جای مواد شیمیایی استفاده کنید (اگر این لوسیون بدن شما شامل ضد آفتاب است یا خیر ، این را بررسی کنید).
از لوسیون های حاوی عطر یا رایحه استفاده نکنید
از لوسیون هایی که شامل سدیم لورل سدیم هستند ، استفاده کنید که برای بسیاری از افراد دارای پوست حساس تحریک کننده است.
از روغن هایی مانند نعناع و لیموترش خودداری کنید.

 1. بررسی های دیگران را بررسی کنید
  هنگام شک و تردید ، برخی از تحقیقات آنلاین را انجام دهید. رتبه بندی محصول و بررسی کاربران را بررسی کنید. نه اینکه نظرات دیگران حرف آخر باشد ، بلکه بررسی ها باید اجماع ایجاد کنند.

7 بهترین لوسیون بدن برای آقایان 2020

 1. لوسیون بدن مردانه BRICKELL DEEP MOISTURE برای مردان
  لوسیون بدن مردانه Brickell Deep Moistureبرای شرکتی که فقط از سال 2014 وجود داشته است ، مطمئناً Brickell در بسیاری از “بهترین” بررسی محصولات ، از جمله ما در اینجا در Balding Beards ظاهر می شود. اما ، سلام ، هنگامی که محصولات خوبی را که مردم دوستشان دارند تهیه می کنید.

Brickell با لوسیون بدن Deep Moisture Body for Men دارای آمار دیگری است. ضرب و شتم تا آنجا که لوسیونهای بدن ارگانیک می روند ، سخت است. محصولات Brickell وگان ، در صورت امکان 100٪ ارگانیک هستند و هیچ پارابن ، سولفات ، گلوتن ، عطرهای مصنوعی و غیره ندارند.

آنچه که لوسیون بدن مرطوب کننده Deep Moisture برای مردان انجام می دهد ، مانند روغن جوجوبا ، چای سبز ، روغن زیتون ، عصاره پوست بید سفید ، روغن نارگیل ، آب برگ آلوئه و موارد دیگر است. همه مواد تشکیل دهنده آن برای آبرسانی ، محافظت و سفت کردن پوست کار می کنند و نیازی نیست که نگران تحمل یک واکنش آلرژیک از مواد شیمیایی ساخته شده توسط انسان در بعضی از لوسیون ها باشید.

لوسیون بدن بریکل به اندازه کافی سبک است که از آن باقی مانده چرب نشود و به سرعت جذب می شود. برای آقایان در هر سنی و نوع پوست و برای هر مردی که می خواهد از بین بردن و جلوگیری از خشکی و ترک پوست جلوگیری کند ، مناسب است. همچنین برای محکم کردن پوست کار می کند ، که برای مردانی که علائم پیری را نشان می دهند ، سود خوبی است.

همچنین دارای رایحه ای دلپذیر و طبیعی است که ترکیبی دلپذیر از روغن های نعناع ، لیموترش و اکالیپتوس است.

طرفداران
مواد طبیعی و آلی
مناسب برای مردان در هر سنی
به سرعت جذب می شود
منفی
به اندازه برخی از لوسیون ها ماندگار نیست
خط پایین
Brickell در دنیای محصولات نظافت مردانه به سرعت رو به رشد بوده است ، اما نباید فکر کنید که برند آنها بیش از حد مورد توجه قرار گرفته است. لوسیون بدن مرطوب کننده Deep Moisture برای مردان به قول خود مبنی بر مرطوب نگه داشتن پوست ، شادابی و صاف بودن آن عمل می کند.

 1. لوسیون بدن 3 – 1 در بدن مردانه LUBRIDERM با رایحه سبک
  لوسیون بدن 3 – 1 در بدن مردانه Lubridermلوسیون بدن 3 – 1 در بدن Lubriderm برای مردان چقدر خوب است؟ آنقدر خوب است که برخی از داوران می گویند حتی بهتر از لوسیون آنها برای خانمها طراحی شده است. با توجه به نام Lubriderm و شهرت آن در عرضه محصولات با کیفیت بالا برای زنان – و اکنون مردان – این حرف های زیادی را می زند.

لوسیون بدن 3 در 1 آنها (با رایحه ای سبک) برای آقایان دارای فرمول سه جانبه عمل آنها است که باعث مرطوب ، تسکین و بهبود پوست خشک یا آسیب دیده می شود. این فرمول سبک است که به سرعت جذب پوست می شود.

با این وجود بهتر است ، بعد از پایان اصلاح صبح خود نیز می توانید از آن به عنوان مرطوب کننده صورت استفاده کنید. این غیر چرب است ، بنابراین چهره شما را براق نمی کند. و نکته آخر ، لوسیون بدن Lubriderm 3-in-1 فرمول خاصی دارد که مخصوص پوست آقایان طراحی شده است.

مواد اصلی در لوسیون 3 به 1 Lubriderm عبارتند از: آلوئه ، روغن معدنی ، گلیسیرین و ویتامین E. برای همه انواع پوست مفید است اما به ویژه برای آقایان دارای پوست نرمال تا روغنی موثر است. ماده ای که فاقد آن است ضد آفتاب است که البته مهم است اما می توانید به راحتی از آن در کنار محافظ خورشید مورد علاقه خود استفاده کنید.

ما همچنین عطر لوسیون 3 بر 1 را دوست داریم ، که مشک است و از آن به عنوان “فلفل سیاه و چوب صندل” یاد می شود. مطمئناً رایحه مرد است. دلیل دیگری است که فکر می کنیم یکی از بهترین لوسیون های بدن مردان برای سال 2020 است. ما فکر می کنیم این بهترین لوسیون بدن معطر مردان نیز هست.

طرفداران
باعث آبرسانی ، آرامش و نرم شدن پوست می شود
به عنوان مرطوب کننده صورت موثر است
سبک وزن ، سنگین نیست
منفی
فاقد محافظت در برابر آفتاب است
خط پایین
لوسیون 3 در 1 لوبریدرم توسط یک متخصص پوست ایجاد شده است ، یک محلول همه کاره برای مرطوب کننده و آرام بخش پوست خشک است. سبک و آسان می رود و به سرعت جذب پوست شما می شود و بوی خوبی می دهد.

 1. کرم مرطوب کننده CERAVE روزانه مرطوب کننده صورت و بدن برای خشکی پوست
  کرم مرطوب کننده روزانه CeraVe مرطوب کننده صورت و بدنکلمه “سرامید” را در هر نقد و بررسی در مورد مرطوب کننده روزمره صورت و بدن CeraVe ، مورد سؤال قرار می دهد ، که این سوال را به وجود می آورد: “سرپرستی چه جهنمی است؟”

به تعبیر غیرمستقیم ، سرامید یک مولکول لیپیدی است که بخشی اساسی از سد پوست است. لیپیدهای سرامید از ریزش بیش از حد رطوبت از پوست جلوگیری می کنند و در عین حال به عنوان سدی در برابر مواد مضر که به پوست شما نفوذ می کنند نیز عمل می کنند. ما فکر می کنیم این بهترین لوسیون بدن برای آقایان دارای پوست خشک است.

از آنجا که لوسیون بدن CeraVe شامل سه سرامید ضروری (سرامیدهای 1 ، 3 و 6 لایه) است ، به پوست کمک می کند رطوبت را جذب ، نگه داشته و توزیع کند. همچنین باعث طولانی شدن هیدراتاسیون طولانی مدت می شود که منجر به ترمیم و ترمیم بهتر پوست می شود.

یکی دیگر از مهمترین ترکیبات مرطوب کننده روزانه صورت و بدن ، اسید هیالورونیک است. در اکثر درمان های آرایشی ، اسید هیالورونیک پیدا خواهید کرد ، زیرا باعث افزایش احتباس رطوبت در پوست می شود. همچنین به ترمیم پوست کمک می کند.

CeraVe با استفاده از فناوری رهاسازی شده کنترل فرمول خود را به پوست و هیدراته کردن آن در طول روز می دهد. کرم سبک و بدون چربی می رود و برای هر نوع پوست به جز حساس ترین ، مناسب است. هیچ رایحه ای وجود ندارد ، بنابراین می توانید از آن با ادکلن مورد علاقه و باکیفیت خود استفاده کنید . فقط به یاد داشته باشید که ادکلن خود را مانند یک مرد بکار ببرید نه یک حیوان.

دلیل دیگر دوست داشتن مرطوب کننده روزانه صورت و بدن CeraVe این است که دارای مهر و موم پذیرش انجمن ملی اگزما است. NEA فقط مهر و موم خود را به محصولاتی که معیارهای استفاده آنها از اگزما را برآورده می کند ، اعطا می کند.

طرفداران
به پوست کمک می کند سد محافظ طبیعی خود را حفظ کند
هیدراتاسیون 24 ساعته را فراهم می کند
عالی برای بهبود پوست خشک
منفی
برای پوست های حساس مناسب نیست
خط پایین
CeraVe برخی از مؤثرترین مراقبت های پوستی را که می توانید بدون نسخه دریافت کنید ، فراهم می کند. کرم مرطوب کننده آنها با پمپ عاری از رایحه است و ضد حساسیت ، غیر کامدوژن و غیر تحریک کننده است. این محافظت و هیدراتاسیون مورد نیاز پوست شما را فراهم می کند.

4- مردان وازلین سریع جذب بدن و لوسیون صورت می شوند
مردان وازلین سریع جذب بدن و لوسیون صورت می شوندنام وازلین مترادف با مراقبت از پوست است و به سختی یک کودک جدید از نظر مارک های بزرگ نام دارد. وازلین که در سال 1859 توسط شیمیدان انگلیس تأسیس شد ، با اطمینان می تواند ادعا کند که این یکی از متخصصان اصلی پوست است.

Cheesbrough بعد از تماشای واکسلین ، وازلین را توسعه داد و از محصولات جانبی فرایند حفاری روغن برای بهبودی بریدگی و سوختگی پوست استفاده کرد ، و این تلاش وی برای جستجوی راه حلهای مؤثر برای پوستهای خشک آمریکا بود.

یکی از این راه حل های مدرن ، واسلون سریع بدن و لوسیون صورت برای مردان است. این برای همه نوع پوست مفید است و از یک مرطوب کننده بدون چربی تشکیل شده است که گفته می شود در کمتر از 15 ثانیه پوست خشک را تسکین می دهد. این نه تنها به سرعت کار می کند بلکه ادعا می کند پوست خشک برای مدت سه هفته بهبود یافته است.

وازلین تجارت مراقبت از پوست را بسیار جدی می گیرد و به مشتریان خود یادآوری می کند که پوست اولین خط دفاعی بدن است. اگر پوست شما قوی و سالم است ، قوی و سالم خواهید بود. لوسیون بدن و صورت آنها باعث تقویت پوست شما شده و انعطاف پذیری آن را حفظ می کند.

همچنین این یک معامله خوب است ، زیرا در یک ظرف عظیم 20.3 اونس مایع قرار می گیرد که در مدت زمان طولانی شما دوام می آورد ، حتی اگر روزانه در حال شستن مایعات باشید. مطمئن باشید ، برای به دست آوردن پوست مورد نیاز خود ، لازم نیست از وان حمام پر استفاده کنید .

طرفداران
بازیگری
پوست را تقویت و تقویت می کند
نام تجاری اثبات شده
منفی
عطر برای بعضی از افراد خیلی قوی است
خط پایین
“نام تجاری بزرگ” همیشه به معنای بهتر نیست ، اما لوسیون بدن و صورت سریع جذب کننده وازلین ارزش ظاهری جدی دارد. به سرعت برای بهبودی پوست خشک عمل می کند و همچنین به عنوان مرطوب کننده صورت عمل می کند.

5- لوسیون بدن تجدید کننده مراقبت از پوست آلفا
لوسیون بدن تجدید کننده مراقبت از پوست آلفاقبلاً در مورد سرامیدها بحث کردیم. حال ، اجازه دهید در مورد گلیکولیک آلفا هیدروکسی اسید صحبت کنیم ، زیرا این ماده اصلی در لوسیون بدن تجدید کننده پوست آلفا درجه یک است.

اسید آلفا هیدروکسی اسید (AHA) گروهی از اسیدهای طبیعی است که در غذاها یافت می شود – از جمله اسید سیتریک ، اسید گلیکولیک (موجود در نیشکر) ، اسید لاکتیک و دیگران. این ماده به روش های مختلفی از جمله استفاده می شود ، از جمله به عنوان روشی برای درمان درد و ناراحتی همراه با فیبرومیالژیا – بلکه برای مرطوب کردن و لایه برداری از پوست نیز مفید است. همچنین در مقابله با اثرات پیری بر روی پوست و در عین حال سفت و نرم کردن پوست نیز موثر است.

گلیکولیک AHA ، مشتق شده از نیشکر ، برای خلاص شدن از شر خاک و سلولهای مرده پوست بسیار عالی است ، که باعث خشکی می شود و پوست شما را خشن می کند. همچنین باعث افزایش تولید کلاژن می شود. کلاژن فراوان ترین پروتئین در بدن انسان است و به پوست و استحکام می بخشد. بدن با افزایش سن ، کلاژن کمتری تولید می کند ، که از جمله علائم نه چندان خوب باعث ایجاد لکه های پوستی و چروک پوست می شود.

چیز دیگری برای دوست داشتن در مورد لوسیون بدن تجدید کننده Alpha Skin Care وجود دارد. این ماده ضد عفونی کننده قوی است اما مانند سایر محصولات طراحی شده برای از بین بردن سلولهای مرده پوست ، خشن و ساینده نیست. در همین حال ، کاربران می گویند که این تغییر رنگ را روشن می کند و همانطور که گفته شد ، پوست های چروکیده و گنگ را صاف می کند.

ما همچنین دوست داریم که این لوسیون شامل پارابنها ، مواد شیمیایی یا سایر مواد تشکیل دهنده مواد ساینده کننده پوست نباشد. تقریباً برای هر نوع پوستی فوق العاده است اما در درمان حساس ترین انواع پوستی (که ممکن است به مراقبت از متخصص پوست نیاز داشته باشد) مؤثر نیست.

لوسیون بدن تجدید کننده مراقبت از پوست Alpha دارای لوسیون معمولی بدن (سفید و خامه ای) است اما خیلی سنگین نیست. فقط چند دقیقه قبل از جذب شدن به پوست نیاز دارید. برخی از داوران نیز هنگام خواب از آن استفاده می کنند ، بنابراین با پوست نرم تر از خواب بیدار می شوند.

طرفداران
ایده آل برای از بین بردن سلول های مرده پوست است
پوستهایی را نشان می دهد که علائم پیری را نشان می دهد
بدون ساینده
منفی
کمی چرب
خط پایین
کلمه “تجدید” در این عنوان همه را بیان می کند ، زیرا این لوسیون پوست خسته به پوست سالم را که به نظر می رسد و احساس طراوت می کند تبدیل می کند. این به طور طبیعی برای تجدید پوست شما کار می کند – دقیقاً همانطور که از نام آن پیداست.

 1. مرطوب کننده اصلی بدن گیاهی HEMPZ
  مرطوب کننده اصلی بدن گیاهی Hempzبیایید از همان ابتدا چیزی را روشن کنیم: مرطوب کننده اصلی بدن گیاهی Hempz حاوی THC (ماده شیمیایی فراهم کننده وزوز نیست). با عرض پوزش از فالوورها – یعنی اگر به آن نوع تفریحی علاقه دارید.

با این حال ، به طور جدی ، مرطوب کننده اصلی بدن گیاهی هر چیزی را که بسیاری از مردان می خواهند (مواد طبیعی و بدون خشونت) در یک محصول نظافت دارند بدون اینکه آنچه بسیاری از مردان نمی خواهند (پارابن ، گلوتن و بله THC) تهیه کنند.

یک ماده مهم در مرطوب کننده بدن Hempz روغن دانه شاهدانه است که یک روغن کاملاً متعادل است و شامل 21 اسید آمینه شناخته شده و همچنین اسیدهای چرب ضروری برای پوست سالم بسیار مهم است. همچنین سرشار از اسیدهای چرب فوق غیر اشباع نشده است که به تسکین درماتیت و سایر شرایط پوستی کمک می کند.

دوباره ، همه محصولات Hempz شامل روغن بذر شاهدانه هستند – و از زمان تأسیس این شرکت در سال 1998.

اما موارد دیگری از جمله کره shea و جینسنگ وجود دارد که به آرامش و تسکین پوست و همچنین ویتامین های A ، C و E کمک می کند تا پوست را از آلاینده های طبیعی و محیطی محافظت کنند. کره Shea عنصری است که سدی سبک برای حفظ رطوبت در پوست ایجاد می کند و یک لایه مطبوع سبک می بخشد. با این حال ، این یک فیلم چرب بر روی پوست شما باقی نمی ماند.

به سرعت عطر و بوی مرطوب کننده Hempz Original Body را مشاهده می کنید ، که با موز یا میوه شور مقایسه شده اما بسیار شیرین نیست.

طرفداران
با تنوع خوبی از مواد طبیعی تهیه شده است
بسیار مقرون به صرفه
برای همه انواع پوست از جمله پوست های حساس موثر است
منفی
عطر برای برخی افراد خیلی قوی است
خط پایین
اگر به دنبال یک لوسیون طبیعی وگان ، بدن هستید ، مرطوب کننده اصلی بدن Hempz برای شما مناسب است. حتی اگر به دنبال آن نوع لوسیون نیستید ، باز هم یک انتخاب عالی است. روغن دانه کنف برای پوست بسیار عالی است و فقط بخشی از این دلیل است که این روغن برای پوست شما بسیار آرامش بخش و سالم است.

 1. لوسیون بدن EUCERIN INTITIVE REPAIR RICH FEEL
  لوسیون بدن Rich Echerin Intense Repair Rich Feelلوسیون تعمیر فشرده Eucerin محصول دیگری است که از خواص مرطوب کننده و پاک کننده Alpha-Hydroxy (AHA) بهره می برد. لوسیون آنها لایه برداری ملایمی از پوست و مرطوب کننده شدید برای پوست های نرم و صاف و تر انجام می دهد.

سپس دوباره ، Eucerin مارک دیگری است که بر اساس تجربه یک یا دو چیز را می شناسد. از این گذشته ، آنها بیش از 100 سال است که به سر می برند. اوسرین نوآوری علوم پوست را با تعهد به کیفیت ترکیب می کند و توسط متخصصین پوست در سراسر جهان توصیه می شود.

لوسیون بدن آنها با ترمیم شدید از بسیاری جهات آن را به صورت صورتحساب بالا می برد. برای مثال فرمول عمل سه گانه آن مرطوب ، لایه برداری شده و شرایط خشک و خشن پوست را مرطوب می کند. دارای مواد مرطوب کننده مانند گلیسیرین است که آب را به لایه بیرونی پوست جذب می کند ، در حالی که کراتین به حفظ رطوبت موجود در پوست در آن مکان کمک می کند.

یک مورد دیگر: لوسیون بدن Eucerin Intensive Repair Rich Feel برای پوست سیاه بسیار عالی است و به نظر ما بهترین لوسیون بدن برای مردان سیاه پوست است. بسیاری از مسائل پوستی وجود دارد که مردان سیاه پوست (و خانمها) باید بطور روزانه با آن ها مقابله کنند ، از جمله موهای رشدیافته ، لکه های تیره و هایپرپیگمانتاسیون ، خشک و بدون پوست (که ظاهری خاکستری دارد) و همچنین آسیب های ناشی از خورشید است. مردان آمریکایی آفریقایی-آمریکایی اغلب در معرض خطرهای بهداشتی ناشی از آفتاب – مانند سرطان پوست – در معرض خطر بیشتری قرار دارند زیرا تشخیص تغییرات در علائم پوستی یا تغییر رنگها سخت تر است.

اوسرین برای پوستهای خشک و زبر عالی است که بسیاری از مردان سیاه پوست با آن سر و کار دارند و آرامش بخش است ، زیرا حاوی منتول و جو دوسر است. به جای کم کردن آن ، رطوبت را در خود نگه می دارد.

طرفداران
کمی طول می کشد
عالی برای مردان آفریقایی-آمریکایی
ضمن رطوبت عالی ، به آرامی لایه برداری کنید
منفی
آلفا هیدروکسی ممکن است پوست را به خورشید حساس تر کند
خط پایین
این یک لوسیون خوب در اطراف بدن است که برای هر کسی که پوست خشک تر و زبرتری دارد عالی است. این کمک می کند پوست از سلول های مرده خلاص شود و رطوبت را خیلی سریع از بین نمی برد.

هنر اعمال لوسیون بدن
خوب ، بنابراین استفاده از لوسیون بدن یک “هنری” نیست ، مثلاً نقاشی روی سقف کلیسای سیستین ، بلکه یک روش درست و اشتباه برای انجام آن وجود دارد ، مانند هر چیز دیگری. بیایید برخی از قوانین جاده را بررسی کنیم:

 1. ابتدا پوست خود را تمیز کنید
  لوسیون بدن 1مشکل استفاده از لوسیون بدن بر روی پوست کثیف ، روغنی یا هر دو این است که این لوسیون باعث می شود دانه های ریز داخل پوست شما قرار گیرد. این خوب نیست. بنابراین بهترین توصیه این است که بلافاصله بعد از خشک شدن و تمیز کردن پوست ، لوسیون بدن خود را بمالید. به یاد داشته باشید: هوا به محض خارج شدن از دوش ، رطوبت را از پوست شما شروع می کند ، بنابراین لوسیون خود را بمالید حتی اگر هنوز پوست شما کمی مرطوب است.
 2. کمتر بیشتر است
  لوسیون بدن 2ضرب المثل “کمتر بیشتر است” در مورد اکثر لوسیون های بدن بخصوص آنهایی با کیفیت بالا صدق می کند. در لوسیون شما نیازی به استحمام نیست ، بنابراین ابتدا مقدار کمی از آن را بمالید و فقط درصورتی که قسمت هایی از پوست شما هنوز پوشیده نشده است بیشتر استفاده کنید. در صورت نیاز همیشه می توانید در طول روز تعداد بیشتری درخواست کنید. همچنین به خاطر داشته باشید که آرنج و زانوها سریعتر از سایر قسمتهای بدن بخصوص در زمستان و در شرایط جوی سخت خشک می شوند.
 3. لوسیون مناسب برای نوع پوست خود را انتخاب کنید
  لوسیون بدن 3ما قبلاً اشاره کردیم که چگونه پوست به عنوان یک عامل کلیدی در جستجوی لوسیون مناسب برای شما می باشد. به عنوان یک قاعده کلی ، لوسیون های سبک و بدون چربی به سرعت جذب می شوند اما ممکن است به اندازه لوسیون های ضخیم مرطوب نشوند. در سمت تلنگر ، لوسیون های ضخیم تر ممکن است مدت بیشتری طول بکشد تا پوست آن مالیده شود.

4- وقت خود را بگیرید
لوسیون بدن 4به خودتان کمی وقت دهید تا لوسیون را در تمام بدن خود بمالید. درست است ، بعضی از صبح ها یک عجله دیوانه وار برای بیرون کشیدن از درب دارند – ما آن را می گیریم – اما سعی کنید وقت کافی برای یک روال نظافت کامل بگذارید.

5- از کجا شروع کنیم؟
لوسیون بدن 5واقعاً جایی است که ابتدا لوسیون استفاده می کنید. یک راه توصیه شده این است که کم کار کنید و راه خود را بالا ببرید. شما می توانید از مچ پا شروع کرده و به سمت بخش گردن حرکت کنید. برای انجام هر بخش فقط لوسیون کافی را روی دست خود بگذارید. بعد از اینکه کار خود را انجام دادید ، لوسیون را روی پاهای خود بمالید (در صورت انتخاب). مقداری لوسیون را در قسمت بالای پای خود ماساژ داده و به سمت انگشتان پا کار کنید. سرانجام ، با یک حرکت دایره‌ای مقداری لوسیون را در پاشنه پا مالش دهید.

 1. فشار نور را اعمال کنید
  لوسیون بدن 6لازم نیست لوسیون خود را در پوست “پاک کنید” ، مثل اینکه در حال شستن ماشین هستید. در عوض ، فشار سبک را اعمال کنید – به اندازه کافی که لوسیون به پوست جذب شود – و از حرکات دایره ای استفاده کنید. فشار باید از کف دستان شما باشد نه انگشتان دست شما.
 2. اما پشت من چیست؟
  لوسیون بدن 7همه ما آنجا بوده ایم: شما در وسط روز هستید ، شاید در میز کار خود باشید یا در صف ایستاده باشید ، وقتی که بزرگترین خارش تمام زمان ناگهان در وسط پشت شما ظاهر می شود ، به طرز آزار دهنده ای از دسترس انگشتان دست نیست. . در همین حال ، بقیه پوست شما خیس نمی شود ، زیرا در طی روز لوسیون را روی آن اعمال کرده اید. پس چه باید کرد؟

دوستان نترسید. روش های بسیاری برای استفاده از لوسیون در پشت شما وجود دارد – حتی اگر شما یک چیز مهم دیگر برای وام دادن دو یا دو دست ندارید.

روش 1 – بر روی قسمتهای جلوی ساعد و پشت دستهای خود یک لوسیون لوسیون بریزید. به پشت خود برسید و هنگام استفاده از حرکتی مشابه با برف پاک کن شیشه جلو ، لوسیون را به پشت خود بمالید. این روش باید اکثر پوست روی پشت شما را بپوشاند.
روش 2 – از لاستیک یا پلاستیک پلاستیکی برای اعمال لوسیون استفاده کنید. مقدار مناسبی از لوسیون را روی اسپاتول بمالید و سپس با یک حرکت دایره‌ای لوسیون را روی پشت خود پخش کنید. از قسمت تحتانی کمر خود شروع کرده و سپس به بالای شانه های خود برسید تا لوسیون را در قسمت فوقانی پشت خود بمالید.
روش 3 – از یک تکه پلاستیکی بلند استفاده کنید. یک خط لوسیون بر روی بسته بندی پلاستیکی بمالید – اطمینان حاصل کنید که قطعه به اندازه کافی طولانی است تا به تمام مناطق پشت شما برسد – و سپس از بسته بندی برای اعمال لوسیون استفاده کنید ، از کمر خود شروع کرده و کار خود را شروع کنید.
روش 4 – از رولر و رولر رنگی استفاده کنید. در اینجا هیچ چیز پیچیده ای نیست: شما یک خط لوسیون را بر روی غلتک فشار می دهید و آن را روی پشت خود بمالید. نکته جالب این است که می توانید طول دسته های مختلف را متناسب با قد و نیم تنه خود خریداری کنید. خندید – این کار می کند.
لوسیون بدن ، کرم ، کره و غیره
این یک واقعیت است که همه لوسیون های بدن یکسان نیستند. همچنین این یک واقعیت است که همه مرطوب کننده های پوست برای آقایان لوسیون نیستند. در حالی که این بررسی به لوسیون می پردازد ، ما همچنین می خواهیم انواع مختلف مرطوب کننده را ذکر کنیم که در برخی موارد ، تحت عنوان گسترده ای به نام ” لوسیون ” قرار می گیرند.

لوسیون بدن
وظیفه اصلی لوسیون بدن مرطوب نگه داشتن پوست است. ضخیم تر از لوسیون دست و صورت است و حاوی مواد مرطوب کننده ای است که باعث آبرسانی پوست از جمله کره ، روغنهای اساسی و روغن حامل می شود.

لوسیون بدن نیز معطر و بدون سلیقه است و بسته به محصول آن با مواد طبیعی ، ارگانیک و مصنوعی ساخته می شود. همچنین مزایای بسیاری دارد ، از جمله:

ضد پیری
در حالی که لوسیون بدن نمی تواند مانع از کند شدن و پایدار شدن سن پیری شود ، می تواند به پوست شما کمک کند تا ارتجاعی را که به تدریج طی سالها از بین رفته است ، بازیابی کند. این می تواند به کاهش خطوط و چین و چروک کمک کند تا زیبایی جوانی به پوست شما بخشد.

محافظت در برابر آلاینده ها
ما هر روز در معرض آلاینده ها و سایر مواد محرک محیطی قرار می گیریم ، اما مواد تسکین یافته موجود در لوسیون های خاص مانعی را برای محافظت از پوست ایجاد می کنند. لوسیون همچنین در شرایط سخت آب و هوایی از جمله تأثیرات پوستی در زمستان به عنوان محافظ عمل می کند.

پوست را درمان کنید
متخصصان پوست اغلب برای جلوگیری از بیماری های پوستی و برای بیمارانی که از بیماری پوستی رنج می برند ، لوسیون بدن را تجویز می کنند.

باعث کاهش التهاب می شود
لوسیون به کاهش التهاب پوست کمک می کند و اغلب شامل مواد سازگار با پوست مانند ویتامین ها است.

کرم ها
کرم های بدن نسبت به لوسیون های بدن ضخیم تر هستند ، زیرا حاوی درصد بیشتری روغن هستند. کرم ها معمولاً در کوزه ها نگهداری می شوند ، زیرا برای استفاده در بطری یا پمپ خیلی ضخیم هستند. آنها به دلیل داشتن ضخامت مناسب ، برای پوست های خشک مناسب هستند زیرا از محافظت بیشتری برخوردار هستند. لوسیون به دلیل اینکه وزن کمتری دارد ، پخش کردن آن در یک منطقه بزرگ نسبت به کرم آسانتر است.

کرم ها همچنین به دلیل ویسکوزیته بالا ، کمی احساس چربی تر از لوسیون ها دارند.

روغنها
روغن بدن در بسیاری از مناطق جهان محبوب تر از لوسیون است (اما نه در ایالات متحده). روغن مانند لوسیون از سد چربی پوست محافظت می کند و به طرز شگفت انگیزی برای حفظ رطوبت در پوست کار می کند. همچنین احتمال کمتری نسبت به سایر انواع مرطوب کننده ها باعث مسدود شدن منافذ می شود. لوسیون ها دارای مواد مفید بیشتری هستند – مانند آلوئه ورا ، کره شی ، ویتامین های E و D – که باعث تقویت و ترمیم پوست می شوند.

کره بدن
کره بدن مانعی فوق العاده قوی را ایجاد می کند که در رطوبت قفل می شود و مخصوصاً برای افرادی که پوست خشک و لطیف دارند و یا در آب و هوای خشک و سخت تری وجود دارد ، موثر است ، جایی که رطوبت به سرعت از پوست خارج می شود. انواع زیادی کره شامل روغنهای گیاهی و اسیدهای چرب است.

چگونه و چرا این محصولات را انتخاب کردیم
در حالی که همیشه کوچک کردن لیست محصولات با کیفیت بالا وقتی گزینه های خوبی وجود دارد ، همیشه چالشی است ، اما فکر می کنیم از بهترین لوسیون ها برای آقایان ذکر شده در بالا سود خواهید برد. ما به دنبال لوسیونهایی بودیم که به طور مناسب وظیفه اصلی خود را – مرطوب کردن پوست – انجام دهند ، در حالی که کمی تطبیق پذیری دارند ، یعنی محافظت می کنند ، دوباره پر می شوند و حتی به کند شدن اثرات پیری روی پوست نیز کمک می کنند.

سایر فاکتورهای تأثیرگذار در تصمیم ما شامل قیمت (ما تلاش می کنیم کالاهایی را پیدا کنیم که متناسب با هر بودجه ای باشند) ، مواد تشکیل دهنده ، چربی خوب لوسیون به پوست و بررسی های مشتریان. فاكتورهای كمتر مهم شامل رایحه و غیره هستند. اگر لوسیون بوی خوبی داشته باشد اما در طرح كلی چیزها اهمیت چندانی نداشته باشد این جایزه است. مثل همیشه ، هر چه مواد ارگانیک و طبیعی تر باشند ، بهتر می شوند.

نتیجه
و این یک بررسی دیگر ، دوستان را به پایان می رساند. مثل همیشه، منتظر بازخورد های شما هستیم. آیا لوسیون بدن شما ترجیح می دهید؟ آیا در این لیست از لوسیون استفاده کرده اید؟ نظر شما چیست؟ آیا محصولی وجود دارد که از آن غافل شویم؟ به ما خبر دهید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>