ماشین ریشتراش برای خرید بهتر


14 فوریه 2020توسط روهان Mohanty 2 نظر

آیا در جستجوی بهترین دستگاه یخ تراشیده شده تجاری هستید؟ بسیاری از افراد برای انتخاب خود از دستگاه های یخی استفاده می کنند. دستگاه های یخ می توانند یخ مکعب را تراشیده و یخ را مسدود کنند. طبق مکان شما ، بررسی کنید که یخ در توزیع کنندگان در دسترس است. یخ زدن بلوک های یخ خود را توسط فریزر اختصاصی قفسه سینه ، این ممکن است به شما برای تجارت شما کمک کند.

دو دستگاه یخ تراشیده شده وجود دارد ، یکی دستگاه برای یخ مکعب است که بطور کلی استفاده می شود. از طرف دیگر دستگاه دیگر برای یخ بلوک است. برای آموزش کارمندان ماشین ریش تراش ریش تراشی بیش از تراشیدن یخ ریش تراش ارجحیت دارد. ریش تراش یخ مکعب برای رویدادهای کوچک بهتر است و ریش تراش یخ برای وقایع بزرگتر استفاده می شود. دستگاه های یخ در بسیاری از مکان ها برای هر منظور استفاده می شوند.

بدانید چه چیز دیگری می توانید با یخ تراشیده انجام دهید: شیرینی تابستانی باحال

برای استفاده از دستگاه یخ ، آموزش خاصی برای مدتی لازم است. این روش کار ممکن است در برخی شرایط کمک کند. اختصاص برخی از کارمندان به تجارت شما کمک می کند. در حالی که در کارناوالها یا برنامه های بزرگتر حضور می یابید ، همه مشتریان آرزو می کنند که سرعت بیشتری ارائه دهند.

یخ تراشنده یخ مکعب به شما کمک می کند تا بسیاری از وعده های سریع تولید کنید. یخ ریش تراش یخ همچنین به شما در خدمت تکرار مشتریان کمک می کند. اگر كيفيت در خدمت مهم است ، بهتر است براي تراشيدن يخ تراشيدن يخ اگر کیفیت مهم است ، می توانید تراشنده یخ مکعب را سرو کنید؟

مطالب نشان می دهد
دستگاه یخ تراشیده شده برقی می تواند یخ تراشیده شده را در مدت زمان کوتاهی به شما بخشد. با استفاده از موتور الکتریکی برای دستگاه یخ تراشیده شده ، می توانید بدون استفاده از نیروی دست ، یخ تراشیده صاف و شفاف تولید کنید.

ماشین ریشتراش

چیزهایی که باید قبل از خرید بهترین ماشین تراشیده شده ICE تراشیده شود
اندازه:

اندازه دستگاه با طراحی متفاوت است. اندازه این دستگاه حجیم نیست. قابل حمل برای ذخیره و حمل و نقل. حتی با این وسیله سبکتر برای حمل و بلند کردن توسط هر کسی امکان پذیر است که توسط کودکان نیز انجام شود. ماشینی که حدود 8 پوند وزن دارد ، وسایل سنگین و سنگین نیست. این دستگاه باید مطابق با سلیقه خانواده شما ، همه کاره ، جمع و جور باشد و نیاز به برآورده شدن حکاکی ها دارد.

مصرف برق:

مصرف برق توسط دستگاه در هنگام تخلیه کامل باتری ها 48 ساعت طول می کشد تا به طور کامل شارژ شود. کامیون یخ تراشیده شده یا اتوبوس یخ تراشیده شده باید شب گذشته برای رویداد روز وصل شود.

برای وصل کردن اتوبوس به 30 آمپر نیاز است. آداپتور نیز موجود است که برای شارژ باتری کافی است. تجهیزات موجود در اتوبوس یخ تراشیده شده از جریان 12 ولت استفاده می کنند.

ماشین ریش تراش ه ها:

ماشین ریش تراش ه های دستگاه تراشیده یخ در مدل ها و شکل های مختلفی مانند گرد ، مستطیل ، مربع و بسیاری طرح های دیگر ارائه شده است که با طراحی بدنی دستگاه مناسب است. برای طراحی گرد چند ماشین ریش تراش ه وجود دارد.

برای ماشین ریش تراش ه مستطیل ، یک طرف تیز است. برای هر ماشین ریش تراش ه ، انتهای تیز به طرح بستگی دارد. ماشین ریش تراش ه های دستگاه باید ضد زنگ باشند ، پره ها باید یخ های ساخته شده از آب را مرتباً تراشیده باشند.

کیفیت ماشین:

دستگاه ساخته شده از مواد با کیفیت ارزان ، شما را ناامید خواهد کرد. دستگاه ریش تراش یخ خوب از فلز ضدزنگ یا آلومینیوم ساخته شده است نه از پلاستیک. برای یک دستگاه با کیفیت ، مواد بدنه و مواد و موتور ماشین ریش تراش ه از ویژگی های مهم هستند. وزن بدن.

با افزایش تعداد ماشین ریش تراش ه ها در ماشین ها ، کیفیت دستگاه افزایش می یابد تا ظرفیت تراشیدن بیشتر شود. نگهداری دستگاه باید ساده باشد زیرا کار دستگاه زیاد است. نگاه دستگاه مهم است.

توانایی تراشیدن:

ظرفیت تراشیدن به موتور بستگی دارد و چرخش در هر دقیقه موتور باعث افزایش ظرفیت می شود. یک یا چند ماشین ریش تراش ه را می توان بر اساس طراحی بدنه قرار داد. ظرفیت طبیعی تراشیدن دستگاه یک یخ خرد در ساعت است.

7 بهترین دستگاه یخ تراشیده تجاری – راهنمای خریدار

وزن بدنه موتور و بدنی به عنوان کل وزن دستگاه تراشیده یخ در نظر گرفته می شود. برای اصلاح ، ماشین ریش تراش ه های یخ و دستگاه باید قوی باشند. از آنجا که دستگاه از برق استفاده می کند ، تمام دستگاه ها ضد آب از جمله سوئیچ روشن و خاموش ساخته شده اند.

استفاده:

یک تکه از مکعب یخ در محفظه قرار داده شده و سپس دستگاه را به سوئیچ سوئیچ وصل کرده و دسته را به پایین فشار دهید. برای جمع آوری یخ تراشیده شده ، یک کاسه یا فنجان نگه دارید تا یخ را بگیرید. برای تمیز کردن از پارچه صابون نرم یا حوله کاغذی برای پاک کردن محفظه و قسمت بیرونی استفاده کنید. تمیز کردن برای جلوگیری از قالب ، خاک و گرد و غبارهای انباشته شده بسیار مهم است.

در حین استفاده از ولتاژ دستگاه یخ تراشنده برقی ، باید از اتصال کوتاه یا اضافه بار به موتور جلوگیری کرد. باید در مکانی ایمن و محکم قرار داده شود تا بتوانید ایمن دستگاه را اداره کنید ، سعی کنید هنگام حمل از لرزش دستگاه خودداری کنید. برای تراشیدن یخ دستگاه ، باید یخ ها برای گرفتن تکه های یخ صاف و متخلخل تر باشد.

بهره وری:

برای تراشیدن یخ با کیفیت خوب ، ماشین ریش تراش ه های تیز از فولاد ضد زنگ ضد زنگ و ضد زنگ تشکیل شده است. از لمس پره ها باید اجتناب شود. تعویض ماشین ریش تراش ه ها باید به ندرت انجام شود.

عمل:

در حین کار دستگاه ، پلاگین را جدا کرده و دستگاه را تمیز کرده و مراقب باشید که موتور با آب تماس نداشته باشد. در حین کار دستگاه موتور را بررسی کرده و از گرمای بیش از حد آن جلوگیری کنید. اگر دستگاه بیش از حد گرم شود ، دستگاه را خاموش کنید.

در اینجا 7 بهترین ماشین آلات یخی تراشیده تجاری وجود دارد
رتبه نام محصول نمره
1
7 بهترین دستگاه یخ تراشیده تجاری – راهنمای خریدار 1
دستگاه یخ تراشیده شده تجاری Paragon

توسط Paragon – سرگرمی تولیدی
10

مشاهده محصول
2
7 بهترین دستگاه یخ تراشیده تجاری – راهنمای خریدار 2
بزرگ ریش تراش یخ با کیفیت

عالی شمالی توسط شرکت بزرگ شمالی پاپ کورن
9.9

مشاهده محصول
3
7 بهترین دستگاه یخ تراشیده تجاری – راهنمای خریدار 3
ماشین درجه تجاری

Bravo Italia توسط Bravo Italia
9.8

مشاهده محصول
4
7 بهترین دستگاه یخ تراشیده تجاری – راهنمای خریدار 4
دستگاه ریش تراش یخی

Littele برفی توسط Littele Snowie
9.8

مشاهده محصول
5
7 بهترین دستگاه یخ تراشیده تجاری – راهنمای خریدار 5
دستگاه ریش تراش یخ

ZENY توسط ZENY
9.7

مشاهده محصول
6
7 بهترین دستگاه یخ تراشیده تجاری – راهنمای خریدار 6
دستگاه ریش تراش یخ کوالال سنگین

توسط Koval INC
9.6

مشاهده محصول
7
7 بهترین دستگاه یخ تراشیده تجاری – راهنمای خریدار 7
WYZ ریش تراش یخ های تجاری سنگین را

توسط WYZworks کار می کند
9.4

مشاهده محصول

 1. دستگاه یخ تراشیده تجاری Paragon
  دستگاه یخ تراشیده تجاری پاراگون
  منبع تصویر: Amazon.com
  تابلوها از شیشه خو هستند. این دستگاه از یک سوئیچ ایمنی و یک عرشه تخلیه برش خورده جدا شده تشکیل شده است. طول لوله تخلیه 36 اینچ است و دارای قلاب بافی است. ظرفیت موتور 1725-RPM و 1/3 – اسب بخار است.

این دستگاه می تواند در هر ساعت 500 پوند مکعب یخ خرد شده را خرد کند. اندازه گیری های دستگاه 22 اینچ عرض ، 17 اینچ عمق ، 16 اینچ قد و وزن کل 50 پوند است. از کل توان 792 وات استفاده می کند.

جوانب مثبت منفی
طرفداران
استفاده تجاری.
ساخته شده با فولاد آلومینیوم سنگین
لوله را با طول 36 اینچ تخلیه کنید
شیشه ای برای چهار طرف پانل
منفی
وزن سنگین
شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید: بهترین GPS دستی برای سفر بین المللی در سال 2020

 1. ریش تراشنده یخ با کیفیت عالی شمالی
  ریش تراش یخ با کیفیت عالی شمالی
  منبع تصویر: Amazon.com
  دارای برنجی است که دارای اثرات بسیار زیاد است. این یک ماشین تجاری به سبک تجاری است و از کیفیت عالی آن 15/1 اینچ ، طول 12 اینچ و 301/2 H اندازه گیری می کند. ایده آل برای یک مهمانی کوچک در خانه یا کسب و کار نوپا. وزن آن تا 55 پوند است.

دارای یک موتور با ظرفیت 1/3 اسب بخار و 1725-RPM است. این ظرفیت برای تراشیدن 6 پوند در دقیقه به معنای بیش از 350 پوند است. / ساعت. از 400 وات قدرت استفاده می کند.

جوانب مثبت منفی
طرفداران
تمیز کردن و حمل آسان است
برای یک تجارت کوچک راه اندازی یا برای مهمانی های خانوادگی کوچک
ساخته شده با پلاستیک بدون فلز و BPA
یخ کرکی و یخ را ریز خرد می کند
منفی
نویز مزاحم
وزن به دلیل مواد سنگین است

 1. دستگاه درجه تجاری Bravo Italia
  ماشین درجه تجاری Bravo Italia
  منبع تصویر: Amazon.com
  کل واحد یک واحد درجه بندی تجاری بالا است ، یک واحد یخچال است. دستگاه یک واحد سنگین است. کاسه یخ دستگاه تقریباً غیرقابل شکست است.

وزن کل 80 پوند است. 19 اینچ عمق ، 12 اینچ قد ، 28 اینچ عرض اندازه گیری دستگاه است. ظرفیت کل 24 لیتر است کل وات 500 وات است. بدنه خارجی از استیل ضد زنگ ساخته شده است.

جوانب مثبت منفی
طرفداران
بادوام
دستگاه جدا نشدنی است.
پاک شوندگی راحت
منفی
وزن سنگین است
شما همچنین ممکن است دوست دارید: بهترین کفش بسکتبال در فضای باز در سال 2020

 1. دستگاه ریش تراش یخی Littele
  دستگاه ریش تراش برفی یخی Littele
  منبع تصویر: Amazon.com
  دستگاه برف روبی برای هر منظور از خانه یا منظور از دفتر ، تعطیلات ، تولد ، توابع ، رویدادها ، کارناوالها مناسب است. هنگامی که بلافاصله از فریزر گرفته شد ، یک مکعب یخ مستقیم قابل تراشیدن است.

قاشقهای بیل مخصوص برف را می توان در ماشین قابل شستشو قرار داد. 4 * 17.4 * 9.5inches ابعاد محصول است. وزن کل دستگاه 10.65 پوند است. دارای درب ایمنی است که کاملاً فشار داده شده است. ماشین ریش تراش ه 14 اینچ است. قدرت 1000 وات و 2.7 پیک اسب بخار قدرت موتور است.

جوانب مثبت منفی
طرفداران
پلاستیک و فولاد ضد زنگ بدون BPA مواد هستند
وزن سبک است
شربت نمونه و قاشق مهمانی قابل شستشو اضافی است
سریعترین دستگاه برای انجام کار
منفی
بلندتر می کند و سروصدای زیادی می کند
برای جلوگیری از ریختن آب ، به ضربات بیشتری نیاز دارید

 1. دستگاه ریش تراش یخ ZENY
  دستگاه ریش تراش یخ ZENY
  منبع تصویر: Amazon.com
  دستگاه تراشیده یخ بیشتر برای نوشیدنی های دست ساز ، فروشگاه های مواد غذایی ، غذاخوری ها ، کارناوال ها ، کلوپ ها ، ضیافت ها استفاده می شود. این دستگاه می تواند یخ 143 پوند را اصلاح کند. در ساعت. ماشین ریش تراش ه تراش فولاد ضد زنگ ماشین ریش تراش ه درجه بندی شده و مقاومت در برابر زنگ زدگی است که باعث ایجاد یخ نرم و نرم و نرم می شود. این سازگار با محیط زیست است.

بازیگران پایه سنگین. سوئیچ مقاومت در برابر آب برای عملکرد و خاموش کردن. کنترل آسان و عملکرد قطع خودکار نیز برای این دستگاه آسان است. 16.7 * 12.4 * 10.7 ابعاد دستگاه است. وزن کل دستگاه 12.3 پوند است.

جوانب مثبت منفی
طرفداران
تمیز کردن آسان است
بدنه با استیل ضد زنگ ساخته شده است
یخ را ریز خرد کنید و یخ کرکی را به شما می دهد
لرزش و بدون سر و صدا
کاملاً ضد آب است
منفی
یک کاسه کوچک دارد
شما همچنین ممکن است دوست دارید: بهترین ظروف آشپزی 5e در سال 2020

 1. دستگاه ریش تراش یخ کوال سنگین
  دستگاه ریش تراش یخ کوال سنگین
  منبع تصویر: Amazon.com
  این دستگاه تراشیده شده با یخ توسط استیل ضد زنگ و پایه ای پایدار با قیف ساخته شده است. دارای ماشین ریش تراش اصلاح و کاسه یخ برای گرفتن یخ تراشیده شده است. موتور برای تولید 143 پوند بسیار کارآمد است. یخ تراشیده شده در ساعت فقط با چرخاندن سوئیچ می توانید یخچال را درون قیف ریخته و به دسته فشار دهید و در نهایت کار اصلاح انجام می شود.

این کار توسط هر کس قابل انجام است. آسان برای نگهداری ، می توان قیف را شستشو داد ، ماشین ریش تراش و کاسه نگهدارنده را می توان با آب تمیز کرد و پس از اصلاح ، با یک حوله نرم پاک کرد. ضد زنگ است کار با دستگاه ایمن و آسان است. طراحی بی نظیر است. وزن کل دستگاه 12.08 پوند است. توان دستگاه 200W است.

جوانب مثبت منفی
طرفداران
برای استفاده کامل یا تجاری استفاده می شود
سیستم دو ماشین ریش تراش ه ای
کمترین هزینه
آسان برای استفاده و نظافت
منفی
وزن سنگین
سر و صدا بلند است

 1. WYZ ریش تراش یخ تجاری سنگین کار می کند
  WYZ ریش تراش یخ تجاری سنگین کار می کند
  منبع تصویر: Amazon.com
  تمام قطعات از جنس استنلس استیل ساخته شده اند ، پایه آن دارای پایداری ، روکش و قیف ، ماشین ریش تراش تراشیدن و نگه داشتن کاسه برای یخ است. سوئیچ روشن و خاموش برای کار با یک پوشش ضد آب محافظت می شود تا عملکرد ایمن را تضمین کند. طراحی چشم نواز آن با سایر طرح های دستگاه های دیگر متفاوت است.

شکل ظریف Smooth یکی از ویژگی های جذاب دستگاه است. تراشیدن یخ ساده است ، آنها را درون قیف قرار دهید و دسته را فشار دهید. تمیز کردن قیف قبل از استفاده و بعد از استفاده ضروری است. راندمان موتور بالا است زیرا می تواند 440 پوند تولید کند. یخ تراشیده شده در ساعت با کمک پره های تیز از جنس استنلس استیل. اندازه گیری های این دستگاه از طول 16 اینچ و 9.8 اینچ عرض و 16.9 اینچ ارتفاع است.

جوانب مثبت منفی
طرفداران
استفاده تجاری
بدنه فولادی لکه دار
استفاده و تمیز کردن آسان است
طراحی چشم گیر
منفی
وزن سنگین
هنگام انتخاب دستگاه یخ تراشیده ، باید بدانید که چگونه دستگاه یخ را انتخاب کنید و چه نوع دستگاهی برای تجارت مورد نیاز شما ایده آل خواهد بود. برای پردازش آسان و تازه کردن خنک کننده های اصلاح یخ در خانه ، دستگاه یخ تراشیده یک دستیار عالی است.

انواع مختلفی از ماشین آلات را می توان انتخاب کرد تا برف های برفی یا تکه های یخی صاف را انتخاب کنید. با استفاده از عطر و طعم شربت انواع مختلفی از دانه برف نیز می تواند برای نوشیدنی های شما ایجاد شود. شما می توانید طعم های خود را دوباره ایجاد کنید. در حین انتخاب ماشین آلات برای جلوگیری از محصولات با راندمان ناشناخته موتور ، دوام و ویژگی های ناامن و نوع مواد بدنه خارجی.

نتیجه
دستگاهی را انتخاب کنید که یخ را مطابق هدف خود خرد کند. با جمع بندی تمام ویژگی ها می توانید دستگاه یخی با تراشیده شده را انتخاب کنید. انتخاب بهترین دستگاه یخ تراشیده شده تجاری که به طور کلی به شما کمک می کند تا یک مخروط خوشمزه و بی نظیر بسازید یا بسازید. دلیل تجاری استفاده از این دستگاه یخ تراشیده شده این است که به شما کمک می کند تجارت خود را گسترش دهید که می تواند ضمن حضور در کارناوال ، جشن تولد ، کلوپ ها ، رویدادها ، ضیافت و غذا در دادگاه ، تقاضای زیاد برای مخروط ها را برآورده کند.

مشخصات خود را که برای اهداف تجاری و یا نیازهای منزل خود در هنگام انتخاب دستگاه یخ تراشیده نیاز دارید در نظر بگیرید. بعد از انتخاب دستگاه یخ ، آیا دستگاه با نیازهای خاص شما مطابقت دارد یا خیر.

اشتراک گذاری
توییت

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>