مروری بر مهم ترین سریال های شبکه نمایش خانگی تاکنون

فرقی نمیکند که شما تنها یک علاقه مند به دنیای فیلم هستید، یا به صورت حرفهای سینما را دنبال میکنید، دستهبندی فیلم و سریال پلازامگ یک مرجع کامل از اخبار و مقالات فیلمهای روز سینمای ایران و جهان را برای شما فراهم آورده است. در این راستا هزینههای مراحل تولید و پس از تولید نیز به نحو شایستهای کاهش یافتند؛ امروزه، تجهیزات سختافزاری و نرمافزاری مربوط به مرحله پس از تولید را میتوان بر روی یک کامپیوتر شخصی نصب نمود. این موضوع سبب شده تا این سریال از حیث ماهیت و تا حدی به سریال حریم سلطان شبیه باشد. نکتهی بارز در این ژانر این است که معمولا کارگردان قصد دارد با ساخت فیلم جنگی یک حادثهی جنگی را به صورت حماسی روایت کرده و شخصیتهای داستان را به عنوان قهرمانان جنگ معرفی کند. در حال حاضر شبکه استارز در حال ساخت این سریال زیباست ولی چندی پیش این شبکه اعلام کرد پخش فصل پنجم سریال outlander تا سال 2020 امکان پذیر نخواهد بود. این وسط جن مرموزترین شخصیت سریال است که در نگاه اول تنها یک نوازنده باسون است که در حال تمرین برای اجرای خود است و حتی کسی خبر ندارد او معشوقه پنهانی تیم کونو بوده است.

این پدیده، ماندگاری منظر نام گرفت. فیلم بعدی لوکاس، یک اثر علمی تخیلی ساده به نام «جنگ ستارگان» بود! فیلم فروشنده به زندگی زن و شوهری پرداخته که در حال بازی در نمایشنامه مرگ فروشنده اثر آرتور میلر هستند. حال او قرار است یکی از شاه نقش هایش را در این اثر بازی کند. پایان بزرگ «او تعقیب میکند» شامل گروهی از شخصیتها میشود که تلهای به سبک «تنها در خانه» برای هیولا/شبح/هر چیزی که میخواهید اسمش را بگذارید میگذارند، و این احمقانهترین چیزی است که انتظارش را دارید. از مشهورترین فیلمهای ژانر درام میتوان به فیلم سخنرانی پادشاه محصول سال 2010 به کارگردانی تام هوپر، فیلم راننده تاکسی محصول سال 1976 به کارگردانی مارتین اسکورسیزی، فیلم تایتانیک محصول سال 1997 به کارگردانی جیمز کامرون و گلادیاتور محصول سال 2000 به کارگردانی ریدلی اسکات اشاره کرد. از مشهورترین فیلمهای ژانر معمایی میتوان به فیلم سرگیجه محصول سال 1958 به کارگردانی آلفرد هیچکاک، محله چینی ها محصول سال 1974 به کارگردانی رومان پولانسکی، فیلم مخمل آبی محصول سال 1986 به کارگردانی دیوید لینچ، فیلم سون محصول سال 1995 و زودیاک محصول سال 2007 به کارگردانی دیوید فینچر، مظنونین همیشگی محصول سال 1995 به کارگردانی برایان سینگر، سکوت بره ها محصول سال 1991 به کارگردانی جاناتان دمی، فیلم ممنتو محصول سال 2000 به کارگردانی کریستوفر نولان و فیلم جزیره شاتر محصول سال 2010 به کارگردانی مارتین اسکورسیزی اشاره کرد.

در واقع هر فیلم سینمایی ترکیبی از ژانرهای مختلف است. فیلمهای وسترن یکی از ژانرهای فیلم است که در دورهای خاص از تاریخ سینما را به خود اختصاص داده است. با توجه به اهمیت صنعت سینما، ما در صفحهی فیلم از مجله اینترنتی لیلیمگ جدیدترین و خواندنیترین مطالب را درباره فیلمهای سینمایی در ژانرهای مختلف آماده کرده و بهترین فیلمهای جهان را به شما معرفی میکنیم. «جای خوب» با قسمتی که میتوان آن را یک پیروزی باشکوه لقب داد به اتمام میرسد؛ قسمتی که طنز لطیف را در لحظات عاطفی همراه با استدلالهایی در مورد وجود نیکی در ذات بشر به تصویر میکشد. همانطور که میدانید ژانرهای مختلفی برای فیلم و سریال وجود دارد که هر کدام طرفداران خاص خود را دارند. در واقع هر فیلم سینمایی ترکیبی از ژانرهای مختلف است. جدای از آنچه ما در دستهبندیهایی نظیر فیلم کوتاه، نیمه بلند، داستانی، مستند، مستند نمایشی، ترکیبی، انیمیشن وموشن گرافی از آن اسم میبریم فیلم میتواند سینمایی، تلویزیونی، تله فیلم و غیره نیز باشد. همین فیلم را میتوانیم در تقسیم بندیهای دیگری نظیر رئال، سورئال، رئال و انیمیشن و غیره نیز قرار دهیم. فیلمها بر اساس مکاتب هنری و اجتماعی، ژانرها، خاستگاه و خواستگاه، جامعه هدف و غیره نیز تنوع پیدا میکنند.

همچنین فیلمهای ضد جنگ نیز در این ژانر دسته بندی میشوند که با هدف زشت نشان دادن چهره جنگ ساخته میشوند. بازخورد کارهای قبلی آقای صفری به عنوان تهیه کننده مثبت بوده و من از ایشان تشکر میکنم که این اعتماد را به من کردند و برای این نقش من را انتخاب کردند. از مشهورترین فیلمهای ژانر علمی تخیلی میتوان به فیلم 2001 یک ادیسه فضایی محصول سال 1968 به کارگردانی استنلی کوبریک، مجموعهی جنگ ستارگان، بیگانه محصول سال 1979 و بلیدرانر محصول سال 1982 به کارگردانی ریدلی اسکات، مجموعه فیلمهای ماتریکس، فیلم اینسپشن محصول سال 2010 و میان ستارهای محصول سال 2014 به کارگردانی کریستوفر نولان اشاره کرد. از آثار مشهور این ژانر میتوان به فیلمهای غلاف تمام فلزی محصول 1987 و مسیر افتخار محصول 1957 به کارگردانی استنلی کوبریک، اینک آخرالزمان محصول 1979 به کارگردانی فرانسیس فورد کوپولا، نجات سرباز رایان محصول 1998 به کارگردانی استیون اسپیلبرگ و پیانیست محصول 2002 ساخته رومن پولانسکی اشاره کرد. از آثار محبوب این ژانر میتوان به فیلمهای جویندگان محصول 1956 به کارگردانی جان فورد، نابخشوده محصول 1992 به کارگردانی کلینت ایستوود، رودخانه سرخ محصول 1948 به کارگردانی هاوارد هکس و فیلمهای خوب بد زشت محصول 1966 و روزی روزگاری در غرب محصول 1968 به کارگردانی سرجیو لئونه اشاره کرد.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد 2 دانلود فیلم ماجرای نیمروز لطفا از صفحه ما بخواهید.