مچبند جدید سال 2020


نیکولت روکس
27 ژانویه 2020
متناسب با
منبع: Fitbit

بهترین
FITBIT برای سالمندان
IMORE
2020
حفظ سبک زندگی فعال و سالم در هر سنی ضروری است. Fitbit محصولات فوق العاده ای را ارائه می دهد که افراد را ترغیب می کند تا در طی سال های سال فعال خود فعال شوند. ما می دانیم که افراد مسن در هنگام مچ بند هوشمندی سلامتی و تناسب اندام ، خواسته ها و نیازهای مختلفی دارند ، به همین دلیل ما این لیست را از بهترین Fitbits برای سالمندان ایجاد کردیم. مورد علاقه ما Fitbit Charge 3 است زیرا دارای یک تن از ویژگی های مفید و کاربردی مانند نظارت بر ضربان قلب 24/7 است ، بنابراین کاربران می توانند مناطق ضربان قلب خود را در زمان واقعی مچ بند هوشمندی کنند. همچنین مراحل ، فعالیت روزانه ، کالری سوخته و خواب را مچ بند هوشمندی می کند ، بنابراین می توانید مطمئن شوید که از Zs با کیفیت برخوردار هستید. تا 50M مقاوم در برابر آب است ، بنابراین می توان آن را در دوش و کلاس هوازی آب خود پوشید.

بهترین حالت کلی:
شارژ Fitbit 3
بهترین ارزش:
Fitbit Inspire HR
بهترین بودجه:
Fitbit Inspire
بهترین ساعت هوشمند برای سالمندان:
Fitbit Versa Lite
بهترین ویژگی ها:
Fitbit Versa 2
بهترین حالت کلی: شارژ Fitbit 3
شارژ Fitbit 3
مچبند

Fitbit Charge 3 به طور قطع کیک را به عنوان بهترین Fitbit برای سالمندان انتخاب می کند. این مربا بسته بندی شده با یک تن از ویژگی های آسان برای استفاده ، که برخی از آنها احساس می کنیم به خصوص برای جامعه سالمندان جذاب است. امکاناتی مانند نظارت بر ضربان قلب 24/7 از پیشرفته ترین سنسورهای ضربان قلب و الگوریتم های Fitbit استفاده می کنند تا بتوانند مناطق ضربان قلب خود را در زمان واقعی به شما بگویند تا همیشه بینش مداوم در بدن داشته باشید. این مچ بند هوشمندی سطح بعدی است و به طور خودکار مراحل شما را برای روز می شمارد ، 15+ تمرین مبتنی بر هدف را می شناسد و سرعت و مسافت در زمان واقعی را مچ بند هوشمندی می کند. این دارای یک ساعت آسان برای خواندن صورت است که به راحتی زمان ، ضربان قلب و مراحل شما را نشان می دهد. ما می دانیم که بسیاری از سالمندان از ایروبیک و آب های آبی لذت می برند. Fitbit Charge 3 تا 50M ضد آب است بنابراین کاربران می توانند مدت زمان ورزش خود را در استخر پیگیری کرده و حتی برای راحتی و تطبیق پذیری آن را در دوش بپوشند. همچنین مچ بند هوشمندی خواب بسیار خوبی دارد و سلام ، خواب برای افراد در هر سنی بسیار مهم است. می توانید از آن استفاده کنید تا ببینید چه مدت در مراحل خواب ، سبک و عمیق قرار دارید و بینش های شخصی خود را برای یادگیری چگونگی استراحت بهتر دریافت می کنید. همچنین می توانید 7+ روز عمر باتری داشته باشید که یکی از ویژگی های خوب آن است که همیشه لازم نیست دستگاه خود را شارژ کنید.

برخی از کاربران از شکایت این دسته از مچ دست خود شکایت دارند و آرزو می کنند که نمایش چهره تاریخ را نشان دهد. برخی از پوشیدگان همچنین با مشکلی در راه اندازی و خاموش کردن مچ بند هوشمند گزارش می دهند.

بهترین Fitbit برای سالمندان در سال 2020
24/7 مچ بند هوشمندی ضربان قلب
عمر باتری 7+ روزه
مراحل ، سرعت ، مسافت و 15+ تمرین مبتنی بر هدف را دنبال می کند
مچ بند هوشمندی خواب
ضد آب
منفی:
تاریخ نمایش نمی دهد
حجیم
جدا کردن مچ بند هوشمند دشوار است
به طور کلی
شارژ Fitbit 3
بهترین بهترینها

این مچ بند هوشمند دارای قابلیت کنترل سرعت 24/7 ضربت ، دارای باتری 7+ روزه است ، و مراحل ، سرعت ، خواب و فاصله را مچ بند هوشمندی می کند.

124 دلار از آمازون
بهترین ارزش: Fitbit Inspire HR
Fitbit Inspire HR
منبع: iMore

نکته مهمی که Fitbit Inspire HR را از Fitbit Inspire جدا می کند ، نظارت بر ضربان قلب 24/7 است. با ضربان 24/7 ضربان قلب می توانید میزان کالری سوزان را با دقت بیشتری مچ بند هوشمندی کنید ، مناطق واقعی ضربان قلب را مشاهده کنید ، با جلسات تنفس هدایت شده آرام شوید و 15+ تمرین مبتنی بر هدف را دنبال کنید. همچنین مراحل ، دقیقه های فعال ، مسافت و کالری های سوخته شده شما را ضبط می کند ، تا 50M مقاوم در برابر آب است و می تواند تمرینات انتخابی را تشخیص دهد بنابراین نیازی نیست که تمرینات خود را به صورت دستی وارد کنید. شما می توانید با یادآوری حرکت ، جشن های هدف ، و نشان ها در مسیر اهداف خود باشید و همچنین می توانید با رقابت در چالش های گام به گام با دوستان و خانواده ، فعال بمانید. این مچ بند هوشمند مچ بند هوشمندی خواب را برای شما فراهم می کند تا بتوانید از خواب با کیفیت اطمینان حاصل کنید ، و سطح هیدراتاسیون خود را نشان می دهد ، بنابراین می دانید چه وقت نوشیدن آب است.

توجه داشته باشید که برخی از کاربران مشکلاتی را درباره عمر باتری در این Fitbit گزارش داده اند. آنها شکایت کردند که فقط یک یا دو روز طول خواهد کشید ، نه 7 + روز اعلام شده توسط سازنده. برخی نیز از عدم صحت در مچ بند هوشمندی خواب و همگام سازی مشکلات خود با برنامه شکایت کرده اند.

طرفداران:
24/7 نظارت بر ضربان قلب
مراحل ، مسافت ، دقیقه های فعال و کالری سوخته را دنبال می کند
عمر باتری 7+ روزه
مچ بند هوشمندی خواب و هیدراتاسیون
منفی:
مشکلات باتری
دقت مچ بند هوشمندی خواب
مشکلات همگام سازی
بهترین ارزش
Fitbit Inspire HR
لگد زدن به جگر

این مچ بند هوشمند دارای 24/7 ساعت ضربان قلب ، و مراحل آهنگ ، دقیقه فعال ، خواب ، هیدراتاسیون و کالری سوخته را دنبال می کند.

95 دلار از آمازون
بهترین بودجه: Fitbit Inspire
Fitbit Inspire
منبع: پاکت پی سی

Fitbit Inspire بانک را نمی شکند و گزینه بزرگی برای جامعه ارشد است. این یک چهره بزرگ و آسان برای خواندن دارد که همیشه زمان و مراحل شما را برای روز نشان می دهد. استفاده از آن آسان و شهودی است ، انگیزه مداوم را در طول روز فراهم می کند ، تا 50M مقاوم در برابر آب است و مچ بند هوشمندی خواب بسیار خوبی دارد ، بنابراین می توانید مطمئن باشید با استراحت با کیفیت مورد نیاز خود را دریافت می کنید. می توانید مراحل ، دقیقه های فعال ، مسافت و کالری سوخته را ضبط کنید. به علاوه ، این می تواند به طور خودکار تمرین های انتخابی را تشخیص دهد ، بنابراین لازم نیست که به صورت دستی وارد آنها شوید. با استفاده از صفحه لمسی OLED ، صفحه نمایش نور پس زمینه و داشبورد روی صفحه ، این مچ بند هوشمند با کاربرد آسان خواب و هیدراتاسیون شما را روی مچ دست نشان می دهد. همچنین به شما امکان می دهد تا با فعال کردن فعالیت های خود در زمینه چالش های قدم با خانواده و دوستان به شما فعال بمانید.

در روند نزولی ، نظارت بر ضربان قلب 24/7 ارائه نمی شود که می تواند آن را برای جامعه سالمندان کمتر جذاب کند. بسیاری از کاربران همچنین مشکلات همگام سازی بین Inspire و برنامه یا Inspire و تلفن هوشمندشان را گزارش می دهند ، همچنین مشکل در چسمچ بند هوشمندن مچ بند هوشمند به هم برای پوشیدن را دارند. قبل از خرید به این نکات منفی توجه کنید تا مطمئن شوید که این Fitbit مناسب برای شما است.

طرفداران:
بصری و کاربردی آسان است
مراحل ، دقیقه های فعال ، مسافت و کالری سوخته را دنبال می کنید
مچ بند هوشمندی خواب
منفی:
بدون نظارت بر ضربان قلب 24/7
مشکلات همگام سازی
بستن مچ بند هوشمند با هم دشوار است
بهترین بودجه
Fitbit Inspire
بودجه دوستانه

با استفاده آسان و مقرون به صرفه ، Inspire مراحل ، دقیقه های فعال ، مسافت ، کالری سوخته و خواب را دنبال می کند.

60 دلار از آمازون
بهترین ساعت هوشمند برای سالمندان: Fitbit Versa Lite
Fitbit Versa Lite
منبع: Macworld

Fitbit Versa Lite از طراحیی براق و سبک برخوردار است و در انواع رنگهای پر جنب و جوش عرضه می شود ، بنابراین شما واقعاً می توانید آن را شخصی سازی کنید تا متناسب با سبک شما باشد. این صفحه نمایش آسان برای خواندن است که تاریخ ، زمان ، ضربان قلب شما ، مراحل شما و کالری سوخته را نشان می دهد. تا 50M مقاوم در برابر آب است. یک صفحه لمسی با وضوح بالا و وضوح بالا و طراحی یک دکمه آسان باعث می شود تا آمار و پیشرفت شما آسان شود. همچنین یک تن از ویژگی های هوشمندانه مانند اعلان های برنامه ، اعلامیه های تماس و متن و هشدارهای تقویم را ارائه می دهد. این دستگاه دارای ضربان 24/7 ضربان قلب است ، بنابراین می توانید سوخت کالری را به طور دقیق مچ بند هوشمندی کنید ، مناطق ضربان قلب خود را در زمان واقعی نشان دهید و با جلسات تنفس هدایت شده استراحت کنید. مانند سایر Fitbits های موجود در این لیست ، مچ بند هوشمندی خواب را ارائه می دهد تا بتوانید زمان را در سبک ، عمیق ،

در روند نزولی ، این Fitbit کمی گران قیمت است ، اما شما در حال پرداخت هزینه تمام ویژگی های فنی هوشمندی هستید که همراه آن است. با توجه به فناوری هوشمند ، اگر کمی از شما دریابید که چگونه می توانید تلفن هوشمند خود را کار کنید ، این کار را برای شما بیاموزد تا یادگیری کار با این ساعت هوشمند را بیاموزید. این مسلماً انتخاب بزرگان سالخورده است که باهوش فناوری هستند یا می خواهند باشند.

طرفداران:
فناوری هوشمند: برنامه ها را میزبانی می کند و هشدارهای تماس / متون / تقویم را دریافت می کند
براق و سبک وزن است
مچ بند هوشمندی سلامت و تناسب اندام
منفی:
پرسی
ویژگی های بسته بندی شده (منحنی یادگیری برای استفاده)
بهترین ساعت هوشمند برای سالمندان
Fitbit Versa Lite
براق و سبک

این ساعت هوشمند دارای طراحی براق و سبک است و در رنگ های متنوع و متنوعی قرار گرفته است تا بتوانید از سبک خود متناسب باشید.

از 131 دلار در آمازون
بهترین ویژگی ها: Fitbit Versa 2
Fitbit Versa 2
منبع: iMore

ساعت هوشمند نسل دوم Fitbit ، Fitbit Versa 2 سریعترین پردازنده Fitbit را در اختیار شما قرار داده است و مطمئناً انتخابی برای شهروندان سالخورده است که از فناوری هوشمند استفاده می کنند. این کلیه ویژگی های مچ بند هوشمندی سلامتی و تناسب اندام Fitbit مانند نظارت بر ضربان قلب 24/7 ، مچ بند هوشمندی خواب و کالری ، مراحل و مچ بند هوشمندی فعالیت روزانه را دارد. دارای عمر باتری 5+ روزه و صفحه AMOLED با خواندن آسان است که به شما رنگ مشکی های واضح تر و رنگ های پر جنب و جوش تری می بخشد. و قابل توجه ترین تفاوت بین Versa 2 و سایر محصولات Fitbit در این لیست ، میکروفون داخلی و Amazon Alexa برای دستورات صوتی مناسب و پاسخ سریع متن است. همچنین تا 50M مقاوم در برابر آب است بنابراین می توانید آن را در استخر و یا دوش بگیرید.

Fitbit Versa 2 وقتی از فناوری هوشمند استفاده می شود ، از تمام فن آوری پیشرفته Fitbit بهره می برد ، بنابراین اگر قصد خرید این محصول را دارید می خواهید باهوش تر باشید. همچنین بسیار گران قیمت است ، اما شما می پردازید برای تمام آن ویژگی های اضافی مانند میکروفن داخلی و Amazon Alexa.

طرفداران:
ساخته شده در میکروفون + Amazon Alexa
مچ بند هوشمندی سلامت و تناسب اندام
صفحه AMOLED با خواندن آسان
منفی:
بسیار گران قیمت
بیشتر ویژگی های بسته بندی شده (منحنی یادگیری برای استفاده)
بهترین ویژگی ها
Fitbit Versa 2
فناوری هوشمند برای سالمندان

ساعت هوشمند نسل دوم Fitbit. این کلیه ویژگی های مچ بند هوشمندی سلامتی و تناسب اندام Fitbit را دارد ، به علاوه آمازون الکسا که در آن ساخته شده است.

از 150 دلار در آمازون
خط پایین
حفظ سبک زندگی فعال و سالم برای افراد در هر سنی بسیار مهم است. ما جامعه سالمندان را در ذهن خود نگه داشتیم و این لیست را از بهترین Fitbit برای سالمندان ترسیم کردیم. ما Fitbit Charge 3 را انتخاب کردیمبه عنوان انتخاب ما برای “بهترین موارد کلی” ، زیرا دارای تمام مچ بند هوشمندی سلامتی و تناسب اندام مورد نیاز با نظارت بر ضربان قلب 24/7 ، مچ بند هوشمندی خواب ، و مراحل ، کالری ، و مچ بند هوشمندی فعالیت روزانه است. این ویژگی دارای یک طراحی آسان برای خواندن و استفاده و عمر باتری 7+ روزه است ، بنابراین شما فقط باید آن را یک بار در هفته شارژ کنید. این آب تا 50M مقاوم در برابر آب است بنابراین اگر فراموش کنید قبل از دوش گرفتن در حمام آن را خاموش کنید ، می توانید نفس راحتی بکشید و در واقع می تواند آمار شنا شما را هنگام کار در استخر مچ بند هوشمندی کند. هر ویژگی که احساس می کنید در یک مچ بند هوشمند تناسب اندام از همه مهمتر است ، مطمئنا در این لیست از بهترین Fitbit برای سالمندان بهترین Fitbit را برای شما پیدا کرده است.

ما ممکن است با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید را بدست آوریم. بیشتر بدانید .

سبک خود را با یکی از این مچ بند هوشمندها برای Fitbit Versa Lite خود ارتقا دهید
گروههای VERSA LITE
سبک خود را با یکی از این مچ بند هوشمندها برای Fitbit Versa Lite خود ارتقا دهید
سبک خود را بالا ببرید و ظاهر خود را با یکی از این گروهها برای Fitbit Versa Lite تان کاملا شخصی کنید.

آیفون XS خود را با یک کار در حال اجرا به حالت آهسته سوار کنید
RUNNIN ‘RUNNIN’ اجرا RUNNIN ‘RUNNIN’
آیفون XS خود را با یک کار در حال اجرا به حالت آهسته سوار کنید
اگر قصد دارید که iPhone XS خود را با یک مشبک برانید ، یک پرونده سنگین یا بازوان را می خواهید. یک مورد سنگین باعث می شود در صورت بروز بدترین اتفاق ، آن را از برآمدگی های جیب شما محافظت کند و افت کند.

هوای تنفسی شده را با این دستگاه های تصفیه هوا عالی نگه دارید
تمیز تنفس کنید
هوای تنفسی شده را با این دستگاه های تصفیه هوا عالی نگه دارید
اگر می خواهید هوا در خانه خود را تمیز کنید ، خرید دستگاه تصفیه هوا را در نظر بگیرید. این ذرات گرد و غبار ، شوره های حیوان خانگی و سایر آلاینده ها را فیلتر کرده و هوای تنفس شده را سالم و خالص نگه می دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>