همه چیز در موردگرفتن گواهینامه رانندگی در انگلستان

آزمون ایین نامه رانندگی برای بار اول در انگلستان: قدمت ازمون ایین نامه رانندگی در انگلستان 75 سال می باشد آزمون ایین نامه رانندگی در انگلستان برای اولین بار در تاریخ بار در 1 ژوئن 1935 در جاده بریتانیا آغاز شد.

 تاریخچه آزمون رانندگی .

آزمون رانندگی به خودی خود آزمونی نسبتاً ساده است و حدود 40 دقیقه طول می کشد.

اهداف، اسطوره ها و افسانه های مربوط به آزمون عملی رانندگی:

هدف DVSA (سازمان استانداردهای راننده و خودرو) تولید یک قالب آزمایشی است که بتواند به طور مداوم در سراسر بریتانیا اعمال شود، اما نمی‌تواند دقیقاً در همه جا یکسان باشد.

شرایط ترافیک لندن را نمی توان در قلب اسکاتلند بازتولید کرد، و در حالی که یافتن تپه برای شروع تپه در ولز آسان است، این کار را نمی توان در Fens انجام داد. بنابراین ممتحنین باید حوزه‌ها را همانطور که پیدا می‌کنند بررسی کنند، اما همان استانداردها در سطح ملی اعمال می‌شود و محتوای آزمون از ناحیه‌ای به منطقه دیگر متفاوت است.

 در طول آزمون رانندگی چه اتفاقی می‌افتد و چه چیزهایی برای قبولی در آن لازم است – از جمله آزمون بینایی، سؤالات «به من نشان بده، به من بگو»، تمرین‌های معکوس کردن، و قطعات رانندگی مستقل از آزمون

مدارک ورد نیاز در ازمون ایین نامه انگلستان:

برای آزمون رانندگی باید مدارک زیر را به همراه داشته باشید.

اگر مدارک مناسب را همراه نداشته باشید، آژانس استانداردهای راننده و خودرو (DVSA) ممکن است از انجام آزمایش امتناع کند و ممکن است هزینه خود را از دست بدهید.

برای همه انواع آزمون‌ها

باید:

گواهی قبولی آزمون تئوری (یا تأییدیه) خود را در صورت عدم معافیت به همراه داشته باشید

کارت عکس گواهینامه شما

مدارک آزمون ایین نامه انگلستان برای آزمون‌های موتورسیکلت

شما باید:

گواهینامه آموزش پایه اجباری (CBT) خود را برای هر دو ماژول

ماژول یک آزمون موتور سیکلت داشته باشید. گواهی قبولی در آزمون ماژول دو

مدارک آزمون ایین نامه در انگلستان برای تست کامیون و اتوبوس

همچنین باید نامه قبولی چند گزینه ای و تشخیص خطر یا نامه گواهی قبولی آزمون تئوری کلی خود را به همراه داشته باشید.

 

اگر گواهینامه کاغذی به سبک قدیمی

دارید، باید گواهینامه رانندگی امضا شده خود را همراه داشته باشید و همچنین باید یکی از اینها را همراه داشته باشید:

یک پاسپورت معتبر،

یک کارت شناسایی برای منطقه اقتصادی اروپا و اتباع سوئیسی که در بریتانیا زندگی می کنند،

هیچ نوع عکاسی دیگری وجود ندارد. شناسایی پذیرفته خواهد شد

اگر گواهینامه رانندگی موقت خود را گم کرده اید

اگر گواهینامه رانندگی خود را اشتباه قرار دهید، باید برای تعویض از آژانس گواهینامه رانندگی و خودرو (DVLA) درخواست دهید، که ممکن است تا 15 روز طول بکشد.

اگر این اتفاق افتاد، ممکن است مجبور شوید آزمایش خود را دوباره تنظیم کنید.

به موقع در مرکز آزمون حاضر شوید.

هر ممتحن با یک برنامه فشرده کار می کند و هر روز حداکثر هفت تست انجام می شود.

تأخیر می تواند به این معنی باشد که آزمایش نمی تواند انجام شود و شما هزینه خود را از دست خواهید داد.

 

2 پاس چرا از مربی خود نمی خواهید در آزمون رانندگی با شما بنشیند.

در زمان آزمون، آزمونگر با نام شما تماس می گیرد و از شما می خواهد که یک اظهارنامه بیمه را امضا کنید.

این به آزمونگر فرصتی می دهد تا امضای شما را در برابر گواهینامه رانندگی موقت شما بررسی کند. سپس Examiner از شما هویت عکس شما را می خواهد. اگر به دلایل پزشکی از بستن کمربند ایمنی معاف هستید، باید گواهی معافیت خود را نشان دهید.

ممکن است از شما بپرسند که آیا از ناتوانی جسمی رنج می برید که در فرم درخواست شما اعلام نشده است یا خیر. این کار برای دریافت به‌روزرسانی اطلاعات انجام می‌شود، زیرا ممکن است چند ماه قبل این فرم پر شده باشد.

 

از آوریل 2010ممتحنین رانندگی از شما خواسته اند که آیا می خواهند مربی شما (یا ناظر دیگری – ترجیحاً شخصی که رانندگی را به شما آموزش داده است) در آزمون شما بنشیند و در پایان به بازخوردها گوش دهد.

در مورد مزایای همراه داشتن شخصی در آزمون رانندگی بیشتر بدانید2 پاس

 

وقتی تشریفات به پایان رسید،

اگزمینر از شما می خواهد که راه را به سمت ماشین خود هدایت کنید و آن را به اگزمینر شناسایی کنید. در راه به سمت پارکینگ، ممتحن باید خود را معرفی کند و از شما بپرسد که شما را به چه نامی معرفی کند – جو، فرد، دی، بابس.این شمایید!

 

در محوطه پارکینگو ممتحن می‌داند که از شما نمی‌خواهد پلاک خود را بخوانید، ممتحن خودرویی را به‌طور تصادفی انتخاب می‌کند و از شما می‌خواهد که پلاک را برای او بخوانید. دو بار اشتباه خواندن پلاک را دریافت کنید و اگزمینر با استفاده از نوار رسمی فاصله قانونی (20.5 متر یا 67 فوت) را اندازه گیری می کند. اکنون خواندن را اشتباه بگیرید و در کل آزمون مردود می شوید. می توانید هنگام انجام تست بینایی از عینک استفاده کنید. اگر این کار را انجام دادید، باید در طول بقیه آزمایش عینک یکسانی داشته باشید.

 

از 4 دسامبر 2017 ، اکنون از شما یک سوال «به من بگویید» (جایی که توضیح می دهید چگونه یک کار ایمنی را انجام می دهید) در شروع آزمون، قبل از شروع رانندگی و سپس در حین رانندگی در طول آزمون، از شما پرسیده می شود. ممتحن رانندگی از شما یک سوال «به من نشان دهید» می پرسد (جایی که نشان می دهید چگونه یک کار ایمنی را انجام می دهید) به عنوان مثال، نحوه شستن شیشه جلو با استفاده از کنترل ها و برف پاک کن ها را نشان می دهد.

 

لیست تمام سؤالات جدید: –

2 پاسبه من بگویید – سؤالاتی که در شروع تست رانندگی اتومبیل پرسیده می شود

2 پاس- سؤالاتی که در طول آزمون رانندگی اتومبیل پرسیده می شود

 

اگر به یک یا هر دو سؤال نادرست پاسخ دهید، این به عنوان یک خطای رانندگی به حساب می آید. بیش از 15 خطا در رانندگی و شما شکست می خورید.

 

Examiner در اطراف ماشین شما قدم می زند.او جزئیات ساخت و مدل را در برگه گزارش آزمون رانندگی خود خواهد آورد. بازرس همچنین بررسی می کند که آیا وسیله نقلیه قابل حمل است یا خیر. او بررسی می کند که چراغ های شکسته وجود نداشته باشد، برف پاک کن ها در جای خود قرار دارند، لاستیک ها مطابق با الزامات قانونی هستند. مطمئن شوید که شیشه جلوی شما کثیف نیست و صفحات “L” به درستی نمایش داده می شوند. اگر Examiner خوشحال باشد، او به شما در ماشین خواهد پیوست.

 

ممتحن به شما می گوید که آرزو می کند جاده جلوتر را دنبال کنید، مگر اینکه علائم راهنمایی و رانندگی به نحو دیگری دستور دهند، یا مگر اینکه از شما بخواهد بپیچید. از شما انتظار می رود که همه علائم و علائم راهنمایی و رانندگی و همچنین علائمی که توسط سایر رانندگان داده می شود را بدانید و به آنها عمل کنید. عدم انجام این کار و بخشدر مورد همه علائم راهنمایی و رانندگی / خط کشی های جاده / چراغ های راهنمایی / علائمی که توسط کنترل کننده های ترافیکی داده شده است / سایر کاربران جاده در حال علامت گذاری علیه شما هستند، اقدام سریع و مناسب انجام دهید

 

سپس او از شما می خواهد که وقتی آماده شدید رانندگی کنید.

قبل از روشن کردن موتور ، اقدامات احتیاطی مناسب را انجام دهید ، به این معنی، مطمئن شوید که ترمز دستی روشن است و دسته دنده یا انتخابگر (اگر رانندگی خودکار) در حالت خنثی است – پس از آن برای 35 دقیقه مشغول خاموش هستید.کاهش سرعت

 

ممتحن عملکرد شما را در برگه خود علامت گذاری می کند. اگر می خواهید در آزمون خود موفق شوید، باید از نقاط شکست اجتناب کنید. در طول آزمون، Examiner به دنبال استفاده راحت و منطقی از کنترل ها خواهد بود. بنابراین از شما انتظار می رود که به درستی از / گاز / کلاچ / دنده / ترمز پا / ترمز دستی / فرمان استفاده کنید.مخروط

 

در طول کل آزمون، Examiner تصویری از توانایی و عقل سلیم شما به عنوان یک راننده ایجاد خواهد کرد. Examiner از شما انتظار دارد که سرعت خود را با شرایط جاده و ترافیک مطابقت دهید. این در “پیشرفت با/راندن با سرعت مناسب با شرایط جاده و ترافیک/جلوگیری از تردید بی مورد” مشخص شده است . برای رانندگی عمومی و هنگام آمدن به پیچ ها، پیچ ها، تقاطع ها، دوربرگردان ها و غیره باید سرعت مناسبی را انتخاب کنید .

 

آینه ها و سیگنال ها باید به درستی استفاده شوند. عیوب ثبت شده در این بخش تحت عنوان استفاده موثر از آینه ها قبل از علامت دادن/تغییر جهت/کاهش سرعت یا توقف وجود دارد.

 

ممتحن بررسی می کند که سیگنال ها به موقع داده شوند و سیگنال های صحیح داده شده باشند. در غیر این صورت، در صورت لزوم/درست/در زمان مناسب در سیگنال‌های دادن علامت‌گذاری می‌شوند

 

. نشان دادن آگاهی و پیش بینی از اقدامات عابران پیاده / دوچرخه سواران / رانندگان. و شما باید بدانید که چگونه با خیال راحت از مسیر/سایر وسایل نقلیه سبقت بگیرید /مقابله کنید/از مسیر/سایر وسایل نقلیه عبور کنید

. شما باید نحوه برخورد با تقاطع های مختلف را بدانید – در تقاطع های جاده ای به درستی عمل کنید. برخورد با سایر کاربران جاده به این معنی است که باید به وسایل نقلیه ساکن اجازه ترخیص کافی را بدهید

هر مسیر آزمایشی شامل یک گذرگاه عابر پیاده است، بنابراین باید در گذرگاه عابر پیاده اقدامات مناسب را انجام دهید.

 

Examiner از شما می خواهد که در طول آزمون رانندگی در مکان های مختلف توقف کنید.

 

هر زمان که توقف کردید، باید این کار را در مکانی امن انجام دهید. اگزمینر با درخواست از شما برای توقف در یک مکان غیرقانونی، شما را به دام نمی اندازد، اما شما باید یک موقعیت امن را برای توقف های معمولی انتخاب کنید . بعد از یکی از این “توقف ها” زمانی است که Examiner از شما می خواهد یکی از بسیاری از تمرین های ویژه را انجام دهید. در یکی از سه آزمایش، از شما خواسته می شود که خودرو را در مواقع اضطراری/به سرعت/تحت کنترل/استفاده مناسب از ترمز متوقف کنید.

 

Examiner به شما توضیح می دهد که در مواقع اضطراری باید وسیله نقلیه را متوقف کنید.

او به شما نشان می دهد که قصد دارد چه کاری انجام دهد تا به درخواست او سریع متوقف شوید. شما باید وسیله نقلیه را تحت کنترل متوقف کنید، به این معنی که باید یک فشار ثابت ثابت به پدال ترمز وارد کنید، و آن را درست از نقطه ای که چرخ ها قفل می شوند نگه دارید. کلاچ را برای مدت طولانی پایین نگذارید، در غیر این صورت موتور را متوقف خواهید کرد. هنگامی که متوقف شد، ترمز دستی را فشار دهید و اهرم دنده را در حالت خنثی قرار دهید. وقتی گفته شد دوباره حرکت کنید.

 

روال MSM را فراموش نکنید.

اطلاعات بیشتر در مورد 2 پاستوقف اضطراری

 

از دسامبر 2017 از شما خواسته می شود یکی از 3 مانور احتمالی معکوس را انجام دهید:

 

پارک موازی در کنار جاده. نحوه انجام: – 2 پاسپارکینگ موازی

پارک در یک خلیج – یا رانندگی در داخل و خارج کردن، یا دنده عقب و رانندگی (ممتحن به شما می گوید که باید چه کاری را انجام دهید) چگونه انجام دهید: – 2 پاسپارکینگ در خلیج

در سمت راست جاده به سمت بالا بکشید، برای 2 ماشین به عقب برگردید و دوباره به ترافیک بپیوندید. نحوه انجام: – 2 پاسدر سمت راست و عقب بکشید

 

 

2 پاسمعکوس در اطراف گوشه و 2 پاسپیچ در جاده دیگر در آزمون رانندگی انجام نمی شود، اما امیدواریم که مربی شما همچنان آن را آموزش دهد.

 

در طول آزمون از شما خواسته می شود تمرینی به نام 2 پاسرانندگی مستقل انجام دهید .

از دسامبر 2017، رانندگی مستقل تقریباً 20 دقیقه طول می کشد و نیمی از آزمون را به خود اختصاص می دهد.

در طول این بخش از آزمون، شما باید بدون دستورالعمل‌های گام به گام از سوی ممتحن رانندگی رانندگی کنید، اما از شما خواسته می‌شود دستورالعمل‌های یک ناوبری را دنبال کنید.

عجیب است که از هر 5 آزمون رانندگی، یکی از Sat Navi استفاده نمی‌کند. در عوض باید از علائم راهنمایی و رانندگی پیروی کنید.

 

ممتحن، ناوبری نشسته را ارائه می دهد و آن را تنظیم می کند. شما باید از نمونه ای که توسط ممتحن ارائه می شود استفاده کنید تا نتوانید از خود استفاده کنید.

شما نیازی به تعیین مسیر ندارید – معاینه کننده این کار را برای شما انجام می دهد.

درست است که تمام پشت آن به مرکز آزمون است.

لحظه حقیقت. Examiner با شما روبرو می شود و به شما می گوید که آزمون تمام شده است. سپس “خوشحالم که به شما بگویم که قبول شدید” یا “متاسفم که قبول نکردید” . در هر صورت گواهی دریافت خواهید کرد.

این شمایید!گواهی PASS (DSA10) باید امضا شده و به DVLA در سوانسی ارسال شود، همراه با مجوز موقت شما که با صدور مجوز “کامل” تسلیم می شود. اگر مجوز ADLI (صدور پس از 1 مارس 2004) داشته باشد، فقط باید گواهی را نگه دارد و ممتحن هر دو قسمت مجوز شما را نگه می دارد و برای شما به DVLA ارسال می شود.

 

استقبال کمتری از «بیانیه شکست» جایگزین استفرم، (DL25C) که در آن Examiner با یک ‘\’ در ستون ها علامت گذاری می کند.

همچنین فرم درخواست دیگری برای درخواست آزمون بعدی به شما داده می شود!

 

قانون حفاظت از داده ها

در این مرحله، بازرس از شما می پرسد که آیا می خواهید در مورد هر گونه نقصی که رخ داده اید توضیح دهید.

اگر تو بگی. “آره”. زمانی که ممتحن از شما بپرسد که آیا می‌خواهید استادتان صحبت را با شما بشنود، یک جلسه توجیهی دنبال می‌شود.

 

اگر به مربی خود اجازه می‌دهید به یک جلسه توجیهی گوش دهد، باید توسط بازرس برای شما روشن شود که اطلاعات بر اساس قانون حفاظت از داده‌ها برای شما ممتاز است و شما این حق را دارید که مربی خود را از اطلاعات ممتازی که از ممتحن به شما اگر موافقید که مدرس شما به توضیحات بازرسان گوش دهد، از حقوق حفاظتی خود تحت قانون حفاظت از داده چشم پوشی می کنید. Examiner این را برای شما روشن خواهد کرد.

حتی اگر مربی شما در آزمون رانندگی شما را همراهی کند، شما این حق را دارید که مربی خود را از توضیحاتی که امتحان دهنده در پایان آزمون شما ارائه می دهد حذف کنید. به عبارت دیگر، شما ممکن است از مربی خود بخواهید که قبل از شروع بررسی، ماشین را ترک کند.

 

اگر تصمیم دارید که بدون حضور استادتان به سخنرانی اگزمینر گوش دهید، ممکن است این خطر را داشته باشید که عبارات امتحان کنندگان را به طور کامل درک نکنید.

 

حتی اگر قبول نکرده باشید، چیزهای زیادی یاد گرفته اید. می‌توانید این مهارت‌ها را تقویت کنید تا دفعه بعد موفق شوید. در مورد اقداماتی که می توانید برای بهبود تکنیک خود بردارید تصمیم بگیرید و از مربی خود راهنمایی بخواهید.

 

هیچ فرمول جادویی برای قبولی در آزمون رانندگی وجود ندارد – اما در اینجا توصیه هایی وجود دارد که مطمئنا مفید خواهد بود.

قبل از انجام آزمایش یک خواب راحت داشته باشید.

حتما صبحانه خوبی بخورید. حتی اگر عصبی باشید و اشتهای خود را از دست داده باشید، خوردن صبحانه بسیار مهم است. تحقیقات نشان داده است که مغز شما برای تمرکز به غذا نیاز دارد، پس به خودتان کمی فکر کنید!

راحت لباس بپوشید – به خودتان احساس خوبی بدهید.

به توانایی خود اطمینان داشته باشید.

حضور در زمان کافی شما باید حداقل ده دقیقه قبل از زمان تعیین شده آزمون خود در مرکز آزمون حضور داشته باشید. در صورت تأخیر، آزمون لغو می شود و هزینه آن کسر می شود.

به دستورات معاینه کننده با دقت گوش دهید، به موقع به آنها عمل کنید و در صورت لزوم بخواهید که آنها تکرار شوند.

به ممتحن یک رانندگی روان و زیبا بدهید که هر دوی شما می توانید از آن لذت ببرید.

ممتحن فقط می خواهد ببیند که شما معمولاً چه کاری انجام می دهید – چیزی که قبلاً نمی دانید.

اگر تصمیمی گرفتید که فکر می‌کنید ممکن است توسط ممتحن مورد قضاوت اشتباه قرار گیرد، دلایل خود را در حین رانندگی توضیح دهید.

اگر با موقعیت جدیدی برخورد کردید، قبل از تصمیم به ادامه کار، خودداری کنید و آن را به دقت ارزیابی کنید – و در صورت لزوم آماده باشید که تصمیم خود را تغییر دهید.

Source

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTurkcell Mobil Ödeme BozdurmaGebze escorthtml nullednulled themes1xbetdogal taşlarbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmaKamagra