چمدان خوب با قیمت مناسب در ایران 2020

ارسال شده در نکات و ترفندها | نوشته شده توسط باب استورم
جستجوی وبلاگ ما

تجارت و

تعطیلات مسافرتی

صنعت اخبار

نکات و ترفندها
نیازهای مسافرتی شما معمولاً باید چمدانی را انتخاب کنید که برای خرید انتخاب کنید. کدام نوع چمدان مناسب ترین شیوه زندگی شما است؟ این که آیا شما یک مسافر شغلی مکرر هستید یا نوع جابجایی جاده پراکنده ، ما انواع چمدانهای مورد علاقه خود را برای همه مسافران گرد آورده ایم.

راهنمای خرید چمدان
مسافر تجاری
اگر غالباً برای اهداف تجاری مسافرت می کنید ، توصیه می کنیم در یک کالای معتبر سرمایه گذاری کنید. میلیون ها چمدان چک شده هر سال از بین می روند و در حالی که هیچ زمانی زمان مناسبی برای این اتفاق برای شما نیست ، می تواند به ویژه در مسافرت کاری زیان بار باشد که مدارک مهم و لباس های تجاری در یک چمدان گمشده بسته شوند. اگر اهل فن آوری هستید ، ممکن است بخواهید برخی گزینه های چمدان هوشمند را در نظر بگیرید – چمدان هایی با شارژر داخلی ، ردیاب GPS و سایر ویژگی های پیشرفته. فقط مراقب باشید ، زیرا بسیاری از شرکت های هواپیمایی چمدان های هوشمند را که مطابق با سیاست های آنها نیست ، ممنوع کرده اند . اگر غالباً با کت و شلوار ، دامن یا لباس سفر می کنید ، یک کیف پوشاک سبک را در نظر بگیرید تا لباس ها تازه و بدون چروک حفظ شود .

کشتی گیر جهان
آیا دائماً بین المللی سفر می کنید؟ شما به احتمال زیاد به بسیاری از سفرهای بین المللی در هفته های مختلف باید با گزینه های بزرگتری بروید و می خواهید در هر چمدانی که خریداری می کنید به دنبال حداکثر دوام باشید. متأسفانه ، هنگامی که چمدان چک می شود ، می توانید آنرا بکشید و دور بزنید. چمدان های سخت پوستی اغلب برای مسافرت های بین المللی توصیه می شوند زیرا به طور معمول ضد آب هستند و کمی محافظت بیشتری را برای وسایل محصور ارائه می دهند. در انتخاب خود مراقب باشید ، زیرا چمدان های ارزان قیمت سخت می توانند به راحتی ترک خورده یا خراشیده شوند.

مسافر جاده
اگر از نوع گذر آخر هفته جاده هستید ، خودتان یک کیسه دوفل محکم بگیرید که به راحتی می توانید داخل ماشین پرتاب کنید. بسیاری از کیسه های دوفل دارای کیف های توالت متناسب هستند تا بتوانید سازماندهی شوید. با هر کیسه دوقلوی که انتخاب کردید ، مطمئن شوید که به راحتی در صندوق عقب ماشین شما قرار می گیرد و در صورت نیاز فضای اضافی را در اختیار شما قرار می دهد.

ماجراجو
اگر ماجراجویی چیز شماست ، یک بسته مسافرتی سبک را در نظر بگیرید که می تواند در اطراف آن ریخته شود. بسته بندی ، قابل حمل و مجهز به فضای ذخیره سازی اضافی برای وسایل توالت و سایر وسایل کوچک را به راحتی جستجو کنید. یک بسته مسافرتی در هنگام کاوش در مکان ها و زمین های جدید جایگزین مناسبی برای یک چمدان متحرک است.

چمدان خوب با قیمت مناسب
اگر شما یک مسافر سالانه هستید و این سفر معمولاً به ساحل یا یکی دیگر از مکانهای مناسب برای خانواده است ، سرمایه گذاری در چمدان های مجموعه را برای کل خانواده در نظر بگیرید. بسیاری از مجموعه ها دارای چمدان هایی در اندازه های مختلف هستند که مناسب شما و فرزندانتان در هر سنی هستند. به دنبال چمدانی باشید که سبک و سبک باشد ، به راحتی در فرودگاه بچرخید و مجهز به تعداد زیادی جیب و محفظه برای همه چیزهای اضافی که برای سفرهای خانوادگی باید بسته بندی کنید. بسته به سن آنها ، به احتمال زیاد شما می خواهید کوله پشتی برای هر یک از بچه های خود که دارای فعالیت ها و میان وعده های سفر است ، داشته باشید.

OVERPACKER
اگر شما یک overpacker مزمن هستید ، یک چمدان قابل ارتقا راهی است که باید انجام دهید. گزینه ای واقعاً همه کاره ، برای سفرهای سریع از آن در اندازه معمولی خود استفاده کنید و در صورت وقوع بسته بندی بیش از حد ، آن را گسترش دهید. آیا تا به حال مجبور شده اید که هنگام سفر یک چمدان اضافی یا کیف مسافرتی خریداری کنید تا تمام سوغاتی های خود را به خانه ببرید؟ یک چمدان قابل ارتقا نیز گزینه مناسب برای کسانی است که دوست دارند در طول سفر خود به خرید بپردازند.

بهترین چمدان برای هر نوع مسافر

آماده رزرو سفر بعدی خود هستید؟
مشاوران مسافرتی ما بیش از 50 سال است که با موفقیت برنامه ریزی برای تعطیلات رویایی دارند. درباره خدمات برنامه ریزی تعطیلات ما بیشتر بدانید .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>