چگونه به ایجاد ثروت در Fiverr!

[ad_1]

“شما نمی توانید کسب درآمد خوب از fiverr فروش در تنها 5 $پاپ!”

….در حال گریه می کند از مردم.

“شما می توانید اگر شما فروش به اندازه کافی. نگاهی به مک دونالد که به فروش همبرگر برای $4!…”

….پاسخ کسانی که کمی بیشتر روشن.

اجازه می دهد در این وضعیت نگاه از یک زاویه دیگر. اجازه دهید ما فرصت عینک و دیدن از طریق چشم از یک سود بازرگان که نمی خواهم به یک مشغول احمق. بیایید نوسان در اطراف خودمان به طرف دیگر میز.

اگر شما می خواهید به سود حاصل از fiverr شما لازم نیست برای شرکت در میان هر کس به ارائه خود را گیگابایت است.

نگاهی مختصر در fiverr. خامه ای از طریق هر دسته و یک مختصر توجه روانی از تنوع مباحث و محض تلاش مردم مایل به قرار دادن به این مباحث برای یک مبلغ جزئي از $5.

شما لازم نیست برای پیوستن به جمعی به خراش در این $5 ($4 بعد از Fiverr مالیات) در امیدواریم که که آنها را جمع آوری به چیزی بسیار پربار.

هر کس در fiverr است نیروی کار خود را.

مناسب پول می شود ساخته شده از Fiverr است از یک فرایند شناخته شده به عنوان آربیتراژ. این است که به سادگی خرید و فروش برای اطلاعات بیشتر.

اگر یک کاربر ارائه شده است برای انجام یک پرتره شخصی برای $5 همین حالا با خودتان فکر می کنید “من می تواند انجام دهد به همان دلیل که من استعداد هنری” به جای “من می تواند در ساخت یک وب سایت به فروش این سرویس به قیمت 500 دلار تصویب کار بر روی این فرد و خالص $495!”

فکر می کنم بزرگتر! فکر می کنم عاقلانه تر!

علاوه بر داشتن دیگران برای شما کار می کنند شما هم می توانید کار را به ارائه چیزی در Fiverr.

از خود بپرسید چه شما دارای مهارت در حال حاضر (این شما صرفه جویی از نیاز به یادگیری یک مهارت جدید) و سپس از خود بپرسید که چگونه شما می توانید ارائه و تغییر مهارت های خود را به طور مستقیم به درخواست تجدید نظر به مخاطبان است. تمرکز بر روی عرضه این محصول و یا خدمات به این جمعیت شناختی.

کسی که ماهر در ساخت وب سایت ممکن است ایجاد خود را به عنوان یک تلفن همراه بازاریاب و تصمیم به بازار خدمات خود را به بازاریابان اینترنتی و یا رستوران های محلی. توجه داشته باشید که جمعیتی است نه همه. این یک تمرکز جمعیتی که اجازه می دهد تا فرد برای محدود خود را در میدان دید به تلاش برای رسیدن به یک هدف است.

* تصمیم می گیرید آنچه شما می توانید انجام دهید.

* تصمیم بگیرید که چه شما در حال رفتن به انجام.

* باریک ارائه خود را به یک محصول / خدمات.

* تمرکز خود را محدود به یک مجموعه جمعیتی.

* آن را انجام دهد.

* مقیاس کردن و یا تنظیم بر اساس پاسخ.

یک نفر بزرگترین اشتباه این است که سعی کنید و پرش به کفش از نفر بعدی که به جای احترام به خود را برای مهارت های آنها به احتمال زیاد به در حال حاضر. اگر شما اصرار شما هر گونه مهارت های ارزشمند پس از آن به دنبال یادگیری چیزی جدید است که شما منافع است که ثابت کرده است برای موفق شدن برای دیگران در گذشته که به دنبال یک مسیر مشابه.

اگر شما کشف خود و مهارت های خود را و ماندن در یک متمرکز پیگیری شما خودتان را با چند دلیل که چرا شما نمی تواند موفق شود. نمی شود پریشان دیگران و ارائه آنها یا قرار است فرصت های طلایی. نگه داشتن تمرکز در حالی که به دنبال به جلو سریع تر راه برای رسیدن به مقصد خود را!

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>