برای جلوگیری از بارداری باید از کاندوم درست استفاده شود. اگر کاندوم قبل از لمس آلت تناسلی مهبل قرار نگیرد ، ممکن است حاملگی رخ دهد ، زیرا ممکن است برخی از اسپرم ها قبل از قرار دادن کاندوم از آلت تناسلی بیرون بیایند. کاندوم ها می توانند به طور تصادفی با ناخن ها یا جواهرات ، یا هنگام باز کردن بسته بندی ، پاره شوند. کاندوم می تواند در حین رابطه جنسی پشت سر بگذارد. در صورت پاره شدن ، کاندوم مؤثر نخواهد بود.

 

کاندوم های نر در اندازه های مختلفی عرضه می شوند. در صورت استفاده از اندازه اشتباه ، کاندوم نر می تواند در طول رابطه جنسی از بین برود یا شکسته شود و در این صورت هیچ گونه محافظتی ارائه نمی کند.
هنگام استفاده از کاندوم مرد ، مرد مجبور است بعد از انزال ، بیرون بیاورد و قبل از نرم شدن آلت تناسلی مرد ، کاندوم را محکم در محل خود نگه دارد.
مردانی که همیشه نعوظ خود را در طول رابطه جنسی حفظ نمی کنند ، ممکن است استفاده از کاندوم مردانه را مشکل کنند. خرید کاندوم در shabjome.com
استفاده از کاندوم مستلزم رضایت و همکاری هر دو شریک است. در برخی روابط ، مردان از استفاده از کاندوم خودداری می کنند. بعضی از زوج ها احساس می کنند که لذت جنسی از آنها کم می شود ، زیرا آنها کاندوم را احساس می کنند یا به دلیل اینکه برای استفاده از کاندوم باید تماس جنسی خود را قطع کنند.
اگر فردی برفک کرده و با استفاده از کرم ها آن را درمان می کند ، کرم پزشکی می تواند در تأثیر کاندوم لاتکس اختلال ایجاد کند. در این حالت می توان از کاندوم های پلی اورتان با اطمینان استفاده کرد.

کاندوم مردانه چه مضراتی دارد؟