کرم گریم برای ایرانیان


محصولات مورد استفاده
به لیست علاقه مندی ها اضافه کنید
این ظاهر را بخرید
با این کار همه محصولات به لیست دلخواه یا سبد خرید اضافه می شود

به نیش های زیبایی خوش آمدید … و نه ، ما آرایش نمی خوریم ؛) شما می پرسید نیش های زیبایی چیست؟ نیش های زیبایی مجموعه ای از نکات زیبایی سریع است که به شما کمک می کند تا در شرایطی با بحران زمانی بهترین ظاهر خود را ببینید! هر ویدیوی Beauty Bites یک محصول یا تکنیک متفاوت را برجسته می کند و باعث می شود درب به راحتی به راحتی از درب خارج شود. ببینیم در آنجا چه کردیم؟

آیا یافتن مسابقات کرم پودری بی نقص شما باعث شده است که بتوانید از آن استفاده کنید؟ نترس! این نیش زیبایی به شما می آموزد که چگونه می توانید یک خواستگاری شوید … یک همبازی آرایش ، یعنی.

در سنگفرش بسازید
به طور معمول ، شما باید به این صورت باشید که صورت خود را با گردن خود مطابقت دهید یا چهره خود را یک سایه روشن تر از گردن خود نگه دارید. دلیل این امر ، هنگامی که برنز ، پودر و سرخ شدن را می پوشانید ، ممکن است صورت شما تیره تر از آنچه فقط با کرم پودر است ، تیره تر به نظر برسد.
بهترین راه برای پیدا کردن سایه کرم پودری بی عیب و نقص ، آزمایش آن است! فروشگاه هایی مانند Sephora و Ulta یک نمونه کرم پودر را برای شما فراهم می کنند ، بنابراین می توانید قبل از خرید محصول با اندازه کامل ، آن را واگذار کنید. اگر از داروخانه خریداری می کنید یا در غیر اینصورت قادر به آزمایش کرم پودر و اساس نیستید ، بطری را تا خط فک خود نگه دارید تا نزدیکترین مسابقه را مشخص کنید. توجه: برخی از داروخانه ها در صورت انتخاب اتفاقی سایه نادرست به شما امکان می دهند مبادله یا مبادله کنید.
اگر آزمایش کنندگان در دسترس شما هستند ، کافیست یک لایه نازک از کرم پودر را به خط فک خود (تمیز / عاری از کرم پودر) بزنید تا مسابقه را ارزیابی کنید. اگر بتوانید کرم پودر و اساس جدیدی را به صورت یکپارچه در پوست خود مخلوط کنید ، سایه خود را پیدا کرده اید! اگر نه …

کرم گریم
شیمیدان داخلی خود را در آغوش بگیرید و سفارشی کرم پودر خود را مخلوط کنید! اغلب اوقات ، یک کرم پودر مستقیم از بطری با پوست شما کاملاً مطابقت ندارد. این معضل را با استفاده از دو کرم پودر که هر دو به تن پوست شما نزدیک هستند ، برطرف کنید و آنها را با هم مخلوط کنید (یک پمپ یا دو عدد از پشت دست) برای دستیابی به ترکیب رنگی مناسب برای شما. اگر اولین بار آنرا درست نکردید ، ناامید نشوید – این روش در مورد آزمایش و خطا است. تمرین کامل می شود؛)
با کد کرم پودر آشنا شوید. به طور کلی ، قفقازها در محدوده سایه 10-20 ، لاتین ها در محدوده سایه 30-40 ، و آمریکایی های آفریقایی تبار در محدوده سایه 40-50 سقوط خواهند کرد. اگر پوست شما دارای رنگ صورتی بیشتری است (رگه های مچ دست شما به رنگ آبی دیده می شود) می خواهید سایه “C” (خنک) انتخاب کنید. از طرف دیگر ، اگر پوست شما زردی بیشتری داشته باشد (رگهای روی مچ دست شما سبز رنگ است) ، می خواهید سایه “W” (گرم) را انتخاب کنید. اگر از تن پوست خود مطمئن نیستید (رگه های مچ دست شما به رنگ آبی / سبز به نظر می رسد) ، سایه “N” (خنثی) باید این ترفند را انجام دهد.
برای راهنمایی های مفید تر درباره کرم پودر ، سؤالات متداول درباره کرم پودر ما را بررسی کنید و چگونه می توان فیلمهای کرم پودر خود را با هم مخلوط کرد ! مثل همیشه ، امیدوارم که شما شاد و سالم بمانید و از سریال Beauty Bites لذت ببرید!

چگونه می توان کرم پودر خود را مطابقت داد | بسیار هوشمند

اشتراک گذاری

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>