گوام، سرزمین فراموش شده آمریکا، خط مقدم جدیدی در برابر چین است

[ad_1]

در امتداد جاده ای که از جنگل انبوه عبور می کند، اولین پایگاه دریایی جدید ایالات متحده در تقریباً 70 سال گذشته ظاهر می شود. جرثقیل های ساختمانی به ایجاد مناطق آموزشی برای جنگ شهری و تیراندازی با سلاح های زنده در پشت یک محیط پوشیده از تیغ کمک می کنند.

کمپ پایگاه دریایی Blaz، که در مراسمی در اوایل سال آینده به طور رسمی افتتاح خواهد شد، آخرین نشانه ای است که گوام، یک پست دورافتاده ایالات متحده در اقیانوس آرام، اهمیت فزاینده ای برای برنامه ریزان نظامی پیدا می کند، زیرا آنها تمرکز خود را بر آسیا و تنش ها بیشتر می کنند. با ظهور چین

مقامات نظامی ایالات متحده می گویند این جزیره که اکنون پایگاه های هوایی و دریایی است، پایگاه اصلی بمب افکن ها، زیردریایی ها و سربازان در هر درگیری با ایالات متحده در اقیانوس آرام خواهد بود، از جمله هر گونه درگیری برای تایوان در صورت دخالت ایالات متحده. .

هتل‌ها در کنار سواحل گوام قرار دارند، جایی که بیشتر به عنوان یک مقصد گردشگری برای تازه عروس‌های ژاپنی و کره جنوبی شناخته می‌شود.


عکس:

آنتونی هنری اوفتانا برای وال استریت ژورنال

گروهی از غیرنظامیان و درجه داران که در جزیره بسکتبال بازی می کنند.


عکس:

آنتونی هنری اوفتانا برای وال استریت ژورنال

مقامات آمریکایی می گویند که او همچنین به طور فزاینده ای آسیب پذیر می شود، زیرا چین توانایی های نظامی خود را گسترش می دهد.

حدود شش سال پیش، چین از موشک جدیدی رونمایی کرد که تحلیلگران دفاعی آمریکا آن را «قاتل گوآم» توصیف کردند و می‌تواند به جزیره‌ای به اندازه شیکاگو در 1500 مایلی شرق فیلیپین برسد. طبق برآورد اخیر پنتاگون، ذخایر چین از آن زمان به حدود 300 افزایش یافته است.

چین در یک ویدئوی تبلیغاتی سال گذشته یک حمله شبیه سازی شده به گوام را با موسیقی نمایشی و انفجارهای تاخیری نشان داد.

وزارت امور خارجه چین از وزارت دفاع ملی چین درخواست اظهار نظر کرد که پاسخی نداد.

رهبران نظامی ایالات متحده به دنبال صدها میلیون دلار برای افزودن سخت افزار بیشتر به گوام برای نابودی موشک های وارده و محافظت از پایگاه های آن و تقریباً 150000 غیرنظامی آمریکایی در آنجا هستند. در آخرین بررسی خود از منابع جهانی، پنتاگون بر اهمیت گوام تاکید کرد و متعهد شد که پایگاه هوایی و سایر دارایی های خود را در این جزیره بازسازی کند.

موشک‌های DF-26 که می‌توانند به گوام برسند، در یک رژه نظامی در پکن در سال 2015 به نمایش گذاشته شدند.


عکس:

گرگ بیکر / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ

«البته این کار هزینه دارد، اما مردم اینجا شهروندان ایالات متحده هستند. دریاسالار بن نیکلسون، فرمانده نیروهای آمریکایی در گوام و جزایر اطراف، گفت: این سرزمین مستقل ایالات متحده است و ما می خواهیم مطمئن شویم که مردم اینجا و در این منطقه محافظت می شوند.

مقامات آمریکایی می گویند تهدید موشکی چین به گوام بخشی از جهش گسترده تر در تولید تسلیحات چینی است که به یکی از نگرانی های امنیتی اصلی واشنگتن تبدیل شده است. ارزیابی سالانه اخیر پنتاگون از ارتش چین به تولید تسریع شده کشتی های جنگی، هواپیما و سلاح های هسته ای اشاره می کند.

در تابستان امسال، مقامات ایالات متحده می گویند چین دو موشک مافوق صوت را آزمایش کرده است، از جمله یکی که یک پرتابه اضافی را در حالی که نزدیک به هدف خود شلیک کرده بود، نشان دهنده فناوری است که هیچ کشور دیگری آن را آزمایش نکرده است.

پرزیدنت بایدن از شی جین پینگ، رئیس جمهور چین خواسته است تا در مورد مذاکرات کنترل تسلیحات مذاکره کند، اگرچه پکن هیچ تعهد روشنی نداده است.

افکار خود را به اشتراک بگذارید

واکنش ایالات متحده به گسترش نظامی چین چگونه باید باشد؟ به گفتگوی زیر بپیوندید.

مقامات نظامی و تحلیلگران ایالات متحده می گویند چین می خواهد با خطرناک تر کردن ایالات متحده و متحدانش از عملیات در غرب اقیانوس آرام منصرف کند تا از مداخله آنها در هر درگیری جلوگیری کند – از جمله اگر پکن با تهدیدات برای تصرف تایوان روبرو شود. جزیره خودگردان مورد ادعای چین

اگرچه ایالات متحده نگفته است که آیا در حمله به تایوان مداخله خواهد کرد، بخشی از سیاست “ابهام استراتژیک” با هدف جلوگیری از درگیری، بسیاری از استراتژیست های نظامی معتقدند که ایالات متحده می تواند این کار را انجام دهد.

از دیگر مناطق مشکل ساز بالقوه در منطقه می توان به دریای چین جنوبی اشاره کرد، جایی که چین عملیات نظامی خود را در مناطق مورد مناقشه گسترش داده است.

گوام در هر درگیری احتمالی از اهمیت ویژه ای برخوردار است، تا حدی به این دلیل که پایگاه نیروی هوایی اندرسن، که بیشتر شمال جزیره را پوشش می دهد، تنها پایگاه ایالات متحده در غرب اقیانوس آرام است که می تواند بمب افکن های سنگین را برای دوره های طولانی در خود جای دهد. زیردریایی هایی که پایگاه نیروی دریایی گوام را ترک می کنند می توانند به سرعت در آب های عمیق شیرجه بزنند تا شانس شناسایی را کاهش دهند.

ارتش ایالات متحده همچنین آزادی بسیار بیشتری در زمان و مکان تمرین در گوام نسبت به سایر پست های اصلی ایالات متحده در آسیا دارد.

توکیو سال‌هاست که ایالات متحده را برای کاهش حضور خود در اوکیناوا، محل استقرار تقریباً 50000 سرباز آمریکایی تحت فشار قرار داده است، در حالی که کره جنوبی، که میزبان نزدیک به 30،000 سرباز آمریکایی است، از مخالفت با چین بیم دارد.

ارتش آمریکا در حال آزمایش گنبد آهنین گوام است. شلبی هالیدی WSJ به طور دست اول سیستم دفاع موشکی را مورد بررسی قرار داد که ماه ها پس از آن که یکی از رهبران ارشد نظامی دفاع جزیره را در برابر تهدیدات چین ناکافی خواند، وارد این منطقه شد. عکس: آدام فولک / وال استریت ژورنال

در مقابل، گوام از اواخر قرن نوزدهم توسط ایالات متحده کنترل شده است، به جز چند سالی که ژاپن این جزیره را پس از حمله به پرل هاربر اشغال کرد. تفنگداران دریایی آمریکا این جزیره را تصرف کردند و در مراحل پایانی جنگ از آن به عنوان یک مرکز اصلی نظامی و تدارکاتی استفاده کردند.

امروزه ساکنان آن شهروند ایالات متحده هستند، اگرچه آنها مجاز به شرکت در انتخابات ریاست جمهوری نیستند. در حالی که این جزیره در درجه اول به عنوان یک مقصد توریستی برای تازه ازدواج کرده از ژاپن و کره جنوبی شناخته می شود، کمی بیش از یک چهارم زمین آن متعلق به وزارت دفاع ایالات متحده است. در حال حاضر حدود 22000 سرباز در آنجا مستقر هستند.

دریاسالار نیکلسون گفت: “گوام نقش مهمی ایفا می کند، مهم نیست که در کجا عملیات می تواند انجام شود یا مخالفان چه کسانی هستند.”

ایالات متحده در دهه گذشته به تدریج حضور خود را در گوام گسترش داده است. در سال 2013، پس از تهدید کره شمالی به پرتاب موشک به جزیره گوام، ایالات متحده یک سیستم پرتاب موشک بالستیک را به گوام منتقل کرد که به عنوان دفاع ترمینال ارتفاع بالا یا تااد شناخته می شود.

این پایگاه دریایی جدید قرار است به عنوان بخشی از وعده های واشنگتن برای کاهش تعداد نیروها در ژاپن، انتقال حدود 5000 سرباز از اوکیناوا را از اواسط دهه میلادی دریافت کند.

سامانه دفاع موشکی تاد در جریان تظاهراتی در پایگاه نیروی هوایی اندرسن در گوام در حالت آماده باش بود.


عکس:

آنتونی هنری اوفتانا برای وال استریت ژورنال

با این حال، با بزرگ شدن این کشور، نگرانی ها در مورد آینده گوام بیشتر می شود.

هنگامی که پکن برای اولین بار از موشک دونگ فنگ-26 خود که می تواند به گوام برسد، رونمایی کرد، مقامات آمریکایی متقاعد شدند که تهدیدات موشکی به جزیره می تواند توسط تاد متوقف شود.

ژنرال جان هایتن در سال 2017، زمانی که رئیس فرماندهی استراتژیک ایالات متحده بود، گفت: “گوام به خوبی محافظت می شود.”

در ارزیابی سالانه اخیر خود توسط ارتش چین، پنتاگون تخمین زد که ذخایر موشکی DF-26 پکن از حدود 100 عددی که در سال قبل از آن تخمین زده بود، سه برابر شده است و خطر چین برای شکست دفاعی گوام را افزایش می دهد. علاوه بر این، برای اولین بار گفته می شود که می توان از این موشک برای حمل محموله های هسته ای کم بازده استفاده کرد.

“ما هدف هستیم. درست است، “لئون گوئررو فرماندار گوام گفت. “خیلی آزاردهنده است.”

هدف ارتش آمریکا ایجاد لایه‌های حفاظتی برای گوام است تا موشک‌های بالستیک از فضا و موشک‌های کروز در نزدیکی سطح زمین در مسیری صاف پرواز کنند. ارتش اخیراً سامانه گنبد آهنین اسرائیل گوام را به عنوان یکی از گزینه های مقابله با موشک های کروز آزمایش کرده است.

“ما هدف هستیم. درست است.’


– فرماندار گوام جنگجو لو لئون

رهبران نظامی می گویند چیزی شبیه به سیستم Aegis برای ایجاد حفاظت بیشتر در برابر موشک های بالستیک مورد نیاز است، اما پیشنهاد روشنی ارائه نکرده اند.

کنگره اکثر این درخواست ها را تایید نکرد و گفت که شفافیت بیشتری در مورد نحوه خرج کردن پول مورد نیاز است.

سرتیپ ژنرال مارک هولر، فرمانده نیروهای دفاع موشکی ایالات متحده در منطقه آسیا-اقیانوسیه، گفت: سایر سیستم های دفاع موشکی موجود، مانند باتری های پاتریوت در اقیانوس آرام، می توانند یک شبه در شرایط بحرانی به گوام منتقل شوند، اما قابلیت های بیشتری برای جزیره مورد نیاز است. .

مشکل اصلی این است که چگونه می توان اطمینان حاصل کرد که هر سیستم جدید در برابر پیشرفت مورد انتظار در تهدیدات موشکی چین موثر است. پیشرفت فنی سریع پکن این موضوع را چالش برانگیزتر کرده است.

آژانس دفاع موشکی گزارشی از گزینه ها ارائه کرده است که در پنتاگون در حال بررسی است.

مکانیک های نیروی هوایی ایالات متحده هنگامی که یک بمب افکن B-1B در ماه می بر فراز سران پایگاه نیروی هوایی اندرسن پرواز می کرد، سلفی گرفتند.


عکس:

نیروی هوایی آمریکا / رویترز

بنویسید Alastair Gale در [email protected]

حق چاپ © 2021 Dow Jones & Company, Inc. تمامی حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortYabancı Dizi İzlebirthday giftkameralı su tesisatçısıyün cami halısı