27 ژانویه سال 2020
عاشق آشپزی هستید؟ آیا دوست دارید آشپزخانه خود را با تمام تجهیزات لازم آشپزخانه که باعث پخت و پز و غذاها با نوشیدنی ها می شود ، مجهز کنید؟ آیا شما عاشق اسموتی پیس و وعده های غذایی سالم و خوشمزه هستید؟ یا عاشق ترکیبی از مواد غذایی ، میوه و سبزیجات مختلف هستید؟ سپس این بهترین بررسی Blenders Hand Immersion فقط برای شما مناسب است.

در اینجا بهترین و بلندایزهای مخلوط غوطه وری که کارآمد ، کارآمد و کاربردی بسیار آسان دارند ، آورده شده است.

گوشت کوب غوطه وری چیست؟
بهترین گوشت کوب های دستی Immersion 2018
گوشت کوب ها تجهیزات دقیقاً مانند سایر تجهیزات آشپزخانه هستند که در تهیه غذای ما و تهیه غذاهای خوشمزه و سالم به کار می روند ، به عنوان مثال توستر ، آبمیوه گیری ، مایکروویو و غیره برای تهیه آسان و لذت بخش آشپزی.

صحبت از گوشت کوب های غوطه وری ، آنها نوع بی نظیری از تجهیزات آشپزخانه هستند که نقش مهمی در کمک به ما در ساخت انواع مختلف مواد غذایی سریع و آسان دارند ، خواه مخلوط ترکه ، برمیکسر ، گوشت کوب چوب یا گوشت کوب دست. همه آنها نقش مهمی را در ترکیب مواد تشکیل می دهند تا از الگوی تغذیه و زندگی سالم استفاده کنند.

گوشت کوب های غوطه وری ماشین های سنگین نیستند بلکه به طور خاص طراحی شده و ساخته شده اند تا کارهای کوچکی را انجام دهند که در آشپزخانه برای خودتان یا کودک شما بسیار حیاتی است.

استفاده از مخلوط های سفارشی
گوشت کوب های غوطه وری گوشت کوبنده های چند منظوره هستند که می توانند آنچه را که بیشتر گوشت کوبنده ها می توانند برای شما انجام دهند ، انجام دهند.

با توجه به قابلیت حمل آنها ، می توانید به راحتی آنها را جابجا کرده و آنها را به خوبی ذخیره کنید زیرا به فضای زیادی برای ذخیره سازی احتیاج ندارند. این دستگاه ها باعث صرفه جویی در وقت شما می شوند زیرا استفاده و نگهداری آنها بسیار آسان است. شما می توانید مخلوط های مایع را در مقدار زیادی به یکباره با این گوشت کوب ها گوشت کوبید زیرا برای غذاهای بسیار ضخیم مناسب نیستند.

14 بهترین نقد و بررسی راهنمای خرید و استفاده از گوشت کوب های دستی

لیست برخی از مواد غذایی که می توانید با گوشت کوب خود تهیه کنید
غذای کودک
سس ها
خامه زده شده
وینای گرت های خامه ای
سس پستو
سوپ های پوره
مایونز
مخلوط میوه
سالسا
پنکیک
کیک بهتر است
وافل
سنگ مرمر
چتنی ها
مرباجات
کره و غیره
بلندر غوطه وری به بهترین وجه در ساخت غذای کودک خود را به کمک یک کمی خود را به خوبی رشد کنند و سالم استفاده می شود. شما از گوشت کوب غوطه وری برای تهیه سیب پوره شده ، مواد غذایی مخلوط سبزیجات و سایر مواد غذایی برای کودک خود استفاده می کنید. استفاده از گوشت کوب غوطه وری برای تهیه سس مایونز مناسب است و خانواده خود را برای لذت بردن از سس مایونز آشپزخانه سالم و بدون هیچ گونه استرس ، تنها برای چند دقیقه از وقت خود برای ساختن آن به طول می انجامید.

برای تهیه اسموتی میوه ای برای زندگی سالم ، می توانید اسموتی های غنی را تهیه کنید که کاملاً مقاومت ناپذیر و خوش طعم هستند با گوشت کوب غوطه وری شما فقط با ترکیب میوه های مختلف تست شده و مغذی و مغذی هستند.

چگونه می توان گوشت کوب های خوب غوطه وری را برای آشپزخانه خود انتخاب کرد
گوشت کوب های زیادی وجود دارند که توسط صنایع مختلف تولید کننده میکسر تولید می شوند و همه آنها دارای طرح های مختلف و توانایی های کاری هستند. آیا می خواهید گوشت کوب خوبی برای تهیه غذاها و نوشیدنی ها بخرید ؟ این مواردی است که باید قبل از انتخاب گوشت کوب های غوطه وری به دنبال آن باشید.

قابلیت استفاده: گوشت کوب غوطه وری خوب باید قابل حمل باشد اما دارای ماهیت پیچیده ای باشد و استفاده از آن بسیار ساده باشد. با این قابلیت حمل ، کارکردن و استفاده از آن در مواد غذایی برای کسی دشوار نخواهد بود.

BLADE STRONG: تیغه میکسر منطقه ای است که باید هنگام انتخاب گوشت کوب غوطه وری به آن علاقه مند شوید. برای اینکه دریابید تیغه گوشت کوب که می خواهید بخرید به اندازه کافی مناسب است تا آنچه را که از آن انتظار دارید را به شما تحویل دهد ، اطمینان حاصل کنید که تیغ ضخیم است ، از استیل ضدزنگ ، محکم و به اندازه کافی برای مخلوط کردن مواد غذایی استفاده شده است.

این می تواند یک تیغه معمولی یا تیغه های سه گانه باشد که برای ترکیب مواد غذایی قابل اعتماد و مناسب است.

BODY OF BLenderER: بدنه گوشت کوب هنگام خرید گوشت کوب غوطه وری باید در نظر گرفته شود زیرا در آشپزخانه برای مقاصد مختلف استفاده می شود و یکی از این اهداف استفاده از آن در مخلوط کردن سوپ جوش داغ یا سایر مواد غذایی است که باعث گرما می شود.

به همین دلیل ، توصیه می شود گوشت کوب های غوطه وری را که با شافت استیل بلند طراحی شده اند ، تهیه کنید که در کم عمق و ظرف هایی که عمق دارند قابل استفاده است.

دکمه SPEED / POWER: دکمه پاور قابل مشاهده و دکمه سرعتی روی بدنه گوشت کوب غوطه وری نقش مهمی را ایفا می کند زیرا به شما کمک می کند تا گوشت کوب / خاموش کننده گوشت کوب و همچنین سرعت مورد نظر را برای عملکرد گوشت کوب انتخاب کنید.

ضمیمه های اضافی: هر گوشت کوب خوب غوطه وری با لوازم جانبی اضافی با آنها که برای استفاده مهم دیگر در آشپزخانه است. چنین ویژگی ای شامل یک گلدان شیشه ای ، هلی کوپتر ، چرخ دستی است. و غیره.

نحوه تمیز نگه داشتن گوشت کوب
تمیز نگه داشتن گوشت کوب غوطه وری شما بسیار مهم است و به معنای نوشیدن ، غذا خوردن و سالم ماندن است. بسیار ضروری است که گوشت کوب را بلافاصله پس از استفاده تمیز نگه دارید تا از آلودگی باکتری های روی آنها آلوده نشود.

ساخت گوشت کوب های غوطه وری آنها را برای استفاده بسیار آسان و تمیز کردن و همچنین نگهداری آنها طراحی کرده است.

در زیر مراحل تمیز کردن گوشت کوبهای شما بعد از استفاده آورده شده است.
مرحله 1: اطمینان حاصل کنید که گوشت کوب شما بلافاصله پس از استفاده از منبع برق خود جدا شده است.

مرحله 2: تمام قسمتهای جدا شده گوشت کوب را که برای مخلوط کردن مواد غذایی شما استفاده شده جدا کنید.

مرحله 3: مقداری یا مقدار آب را به جوش آورید که برای شستن قطعات گوشت کوب که در آن جدا شده است ، کافی است.

مرحله 4: مواد شوینده را به آب گرم جوش اضافه کنید تا صابون شود.

مرحله 5: قسمت غیر برقی را جدا کرده و آنها را در آب صابون داغ خیس کنید و 5 دقیقه و بالاتر در آنجا بگذارید.

مرحله 6: آنها را کاملاً بشویید تا سایر ذرات مواد غذایی و بوی مواد غذایی مانند سیر ، زنجبیل و سایر مواد غذایی با بوی قوی از گوشت کوب پاک شود.

توجه : هنگام شستن تیغ ​​مراقب باشید تا از بریدگی جلوگیری شود.

مرحله 7: قطعات شسته شده را با حوله ای تمیز خشک کنید (حوله و اسفنجی که در گوشت کوب استفاده می شود نباید از وسایل دیگر آشپزخانه استفاده شود تا از وارد کردن وظیفه به گوشت کوب خود استفاده نکنید).

مرحله 8: برای پاک کردن قطرات ذرات مواد غذایی روی قسمت های برقی میکسر از یک حوله تمیز مرطوب استفاده کنید.

مرحله 9: اجازه دهید قبل از ثابت کردن قسمت هایی از گوشت کوب که جدا و شسته شده است ، هوا را گرم کنید.

مرحله 10: اطمینان حاصل کنید که قطعات قبل از ذخیره سازی به درستی مونتاژ شده اند.

چیزهایی که باید جلوگیری شود

در هنگام استفاده یا بعد از استفاده ، گوشت کوب را به یک منبع تغذیه متصل نکنید.
گوشت کوب را بعد از استفاده مایع نگذارید.
تمام قسمت های گوشت کوب را درون آب جوش داغ خیس نکنید.
اجازه ندهید که آب به قسمت برقی وارد شود.
وقتی گوشت کوب روشن است ، دست خود را روی تیغه قرار ندهید.
لیست بهترین BLENDERS مهاجر 2020
شماره 1 گوشت کوب دستی 2 سرعته همیلتون (59765)

گوشت کوب دست ساحل همیلتون 59765 یک گوشت کوب کنترل 2 سرعته تیغه از جنس استنلس استیل است که به صورت ویژه ساخته شده است تا به شما در انجام کارهای داخلی سریع و آسان کمک کند.

این گوشت کوب به دلیل داشتن دسته ای محکم که به شما چسبیده ای محکم می دهد ، کار و کنترل آن بسیار آسان است و به شما امکان می دهد غذای خود را خیلی سریع گوشت کوبید.

موارد استفاده: برای خرد کردن ، پوره کردن ، مخلوط کردن سریع مواد غذایی. می توان از آن در گلدان ، کاسه پلاستیکی قوی و لیوان های شیشه ای یا کاسه استفاده کرد.

طرفداران

با سیم برق بلند ساخته شده است.
قطعات غیر برقی قابل شستشوی ظرف هستند.
گوشت کوب چند منظوره است
زمان سریع و ایمن است.
کار بسیار آسان است.
گوشکوب برقی

استفاده مکرر می تواند صدماتی به آن وارد کند.
شماره 2 نقد و بررسی Blender 250w بلا

این گوشت کوب قابل حمل با شیر آب قابل حمل است که یک گوشت کوب سنگین است و کاربرد آن در آشپزخانه یا هر جای دیگر ساده و آسان است. BELLA محصولی بی نظیر است که می توان از آن برای تهیه غذاهای متنوع و سالم برای خانواده خود استفاده کرد. برخی از مواد غذایی که با این گوشت کوب غوطه وری می توان تهیه کرد مایونز ، اسموتی ، سوپ و غیره است.

این همراه با ضمیمه شلاق است که به شما کمک می کند تا به برخی از کارهایی که از گوشت کوب انتظار دارید برسید.

طرفداران

دارای 2 سال ضمانت است
با قدرت اسب بخار 250W ساخته شده است
دارای یک دسته قابل حمل است
تمیز کردن آن آسان است زیرا با قطعات قابل شستشوی ظرف ساخته شده است
می توان آن را در کاسه های پلاستیکی یا گلدان آشپزی خود استفاده کرد بدون اینکه هیچ گونه ترسی از آسیب دیده باشد.
این محصول موثر و کارآمد است.
CONS

برای فعالیت ترکیبی بیش از حد طولانی نمی توان از آن استفاده کرد.
شماره 3 Breville (BSB510XL)

این گوشت کوب کنترل منحصر به فرد و عالی است که با 15 تنظیم سرعت متفاوت طراحی شده است و شما را قادر می سازد فعالیت های ترکیبی خود را در آشپزخانه انجام دهید.

تیغه این گوشت کوب برای تقویت مواد و مواد تشکیل دهنده مواد غذایی قطعه قوی و بسیار مؤثر است.

یکی از ویژگی های شگفت انگیز این Breville ، کنترل کنترل است که به شما کمک می کند تا سرعت (سرعت) که تیغه در آن می کند را کنترل کند ، که بخش مهمی را در ترکیب مواد غذایی ایفا می کند. با این کار ، شما قادر خواهید بود انواع مختلفی از غذاهای حساس و سالم تهیه کنید.

طرفداران

تنظیم سرعت کنترل تیغه مؤثر است.
گلدان ها را هنگام استفاده در گلدان گسترش نمی دهد
استفاده آسان است
آنها قابل اعتماد و مؤثر هستند.
CONS

مناسب برای اهداف طولانی استفاده نیست.
شماره 4 گوشت کوب دست Braun Mulyiquick (mq505)

گوشت کوب دستی چند سرعته Braun یک گوشت کوب آشپزخانه تیغه از جنس استنلس استیل دوست داشتنی است که در تهیه غذاهای مختلف تست شده برای خانواده شما استفاده می شود. این گوشت کوب با قطعات قابل جابجایی که به راحتی مونتاژ و جدا می شوند برای کاربری آسان و تمیز کردن آن بسیار آسان است.

تولید کنندگان این محصول آن را با Turbo Boost (TB) طراحی کرده اند که باعث می شود بتواند به طور موثر کار کند.

طرفداران

همراه با ویسک ، 2 لیوان خرد کن ، یک لیوان و ماسوره است.
استفاده و بهره برداری آسان است.
ساخته شده با تیغه ضد زنگ قوی
دستگیره قابل حمل نرم نرم
تمیز کردن آسان است
همراه با دلبستگی های جالب برای تهیه غذاهای سالم و سالم است.
CONS

این نمی تواند مدت کار طولانی را تحمل کند
شماره 5 گوشت کوب دست پروکتور Silex (59738a)

Proctor یک گوشت کوب دست دوست داشتنی و منحصر به فرد است که یک ابزار آشپزخانه چند کاره برای تهیه غذاهای سالم و خوشمزه برای خانواده شما است. این محصول سریع عمل می کند و بسیار راحت و بدون استرس قابل استفاده و نگهداری است.

سازندگان این گوشت کوب را با دسته آسانسور ، سفت و محکم طراحی کرده اند ، همچنین یک سیستم ترکیبی 2 سرعته است که چندین کار را در ترکیب و خرد کردن مواد غذایی انجام می دهد. تیغه از جنس استنلس استیل بوده و موتور آن از 150 وات می باشد و برای پوره ، شلاق و سایر انتخاب های مواد غذایی و مواد مخلوط مناسب است.

طرفداران

ساخته شده با تیغه استیل ضد زنگ
با کنترل 2 سرعته طراحی شده است
کار آسان است
تمیز کردن آن بسیار آسان است
دسته گرفتن قوی
CONS

نه برای مدت کار طولانی
شماره 6 گوشت کوب گوشت کوب Oxa (4 در 1 مجموعه بلندر)

گوشت کوب غوطه وری OXA یکی از گوشت کوب های قوی در بازار است که با قدرت اسب 300 اسب بخار ساخته شده است و بسیار بالاتر از موتور دیگر میکسرها است. این مجموعه قدرتمند 4 در 1 گوشت کوب با 6 کنترل سرعت متفاوت است که به ترکیب مواد غذایی قوی که خشک یا یخ زده هستند با تیغه قوی آن که قادر به صاف کردن مواد غذایی هستند و می توان آنها را تست و مقاومت ناپذیر کرد ، کمک می کند.

لوازم جانبی بسته بندی

 • یک بشقاب 600 میلی لیتری
 • زوزه تخم مرغ
 • یک خردکن مواد غذایی 500 میلی لیتری
 • تیغه استیل ضد زنگ قوی
  طرفداران

قدرت اسب 300 اسب بخار
یک مجموعه بلندر 4 در 1 است
دسته گرفتن قوی
کنترل سرعت 6
قطعات ضمیمه قابل شستشوی ظرف
تیغه استیل ضد زنگ قوی
CONS

برای استفاده طولانی مدت نیست
شماره 7 گوشت کوب دست آشپزخانه (مس Khb2351)

گوشت کوب دست آشپزخانه Aid یک دستگاه مخلوط با کیفیت بالا است که می تواند به شما در ترکیب سریع مواد و مواد غذایی کمک کند. تیغه این گوشت کوب عالی از جنس استنلس استیل است که قابلیت خرد کردن ، خرد کردن و پوره کردن مواد غذایی را دارد.

این گوشت کوب کنترل 3 سرعت دارای یک شیشه مخلوط 3 فنجان است که می تواند برای اهداف ذخیره سازی استفاده شود. همچنین دارای ضمیمه شلاق و ضمیمه هلی کوپتر برای مقاصد مختلف مخلوط کردن است.

موارد استفاده : برای پردازش آجیل و سایر مواد غذایی

طرفداران

تیغه از استیل ضد زنگ ساخته شده است و از نوع طراحی s قوی است
دارای قطعات ضمیمه قابل شستشو است
یک دستگاه کنترل 3 سرعته است
بازوی قابل جدا شدن دارد
کارکرد آسان
کوزه نگهدارنده دارد
CONS

گرونه
نه برای مدت زمان طولانی کار
جمع آوری آنچنان آسان نیست.
شماره 8. گوشت کوب Epender Immersion (4 در 1 مجموعه بلندر)

دستگاه گوشت کوب Epica 4 in 1 یک گوشت کوب سنگین است که با تیغه استنلس استیل قوی و قابل اطمینان ساخته شده است و به اندازه کافی قوی است و به شما کمک می کند تا وسایل و مواد تشکیل دهنده مواد غذایی را با سهولت ترکیب کنید. این محصول با قدرت اسب بخار 350W و با کنترل سرعت متفاوت طراحی شده است که به شما این امکان را می دهد تا کنترل سرعت ترکیبی از ترکیب و پردازش مواد غذایی را با یک غذای سالم آزمایش کنید.

این گوشت کوب به کمک تیغه موثر و کارآمد می تواند پوره ، میوه خرد کرده و مواد غذایی را خرد کند.

طرفداران

گوشت کوب 4 در 1 است
استفاده آسان است
قطعات ضمیمه قابل شستشو را بشویید
لبه برش قوی
ساخته شده با موتور 350W
CONS

در صورت عدم استفاده صحیح و مراقبت از آنها ، قطعات پیوست به راحتی می توانند بد شوند.
شماره 9 گوشت کوب مخلوط Koios 500w (4 در 1 گوشت کوب)

گوشت کوب KOIOS محصولی بسیار جذاب و منحصر به فرد است که با یک موتور 500 وات ساخته شده است و به آن کمک می کند تا کار خود را انجام دهد. این مجموعه 4 در 1 گوشت کوب است که قابل اتصال و جداشدنی است. با استفاده از آنها می توانید با استفاده از 6 کنترل سرعت ، مواد غذایی و مواد تشکیل دهنده آن را سخت خرد کنید.

استفاده از دنبال کردن؛

*مایونز

 • اسموتی
  *غذای بچه
  *اسکواش
  *پنکیک
  *سالسا
  *خامه زده شده.
  تجهیزات جانبی
 • یک لیوان 600 میلی لیتری
 • ضمیمه شلاق زدن
 • یک دستگاه خردکن 500 میلی لیتری
 • شفت مخلوط
  طرفداران

موتور 500 وات
کنترل سرعت 6
استفاده و بهره برداری آسان
دارای قطعات قابل شستشو است
نویز پایین
تیغه تیز محکم
عملکرد توربو
CONS

اجزای قابل شستشوی غیر ظرف قابل تحمل در برابر اتلاف نیستند.
شماره 10 Cuisinart Hand Blender Review (HB 155 PC)

گوشت کوب دست Cuisinart گوشت کوب چوب هوشمند با تیغه استیل ضد زنگ است که برای ترکیب مواد غذایی تیز و قوی است. این گوشت کوب با یک موتور 200W و دکمه کنترل سرعت متفاوت طراحی شده است که امکان استفاده از دستگاه را با سرعت کار متفاوت فراهم می کند. استفاده از آن بسیار آسان و ساده است ، می توان از آن در موارد مختلف مانند کاسه ، گلدان استفاده کرد بدون اینکه به آنها آسیب برساند. این لوازم جانبی شامل یک قسمت گوشت کوب و یک قسمت شلاق است.

طرفداران

یک دستگاه موتور 200W است.
کارکرد آسان
دسته قابل حمل
تیغه استیل ضد زنگ قوی
CONS

گوشت کوب چند منظوره نیست
موتور برای مدت زمان طولانی مناسب نیست.
شماره 11. گوشت کوب دست Cuisinart (CSB 75 قبل از میلاد)

این گوشت کوب 2 سرعته است که با موتور 200W و کنترل 2 سرعته ساخته شده است. گوشت کوب Cuisinart CSB 75 BC در رنگ های مختلفی ارائه می شود که به بهترین شکل مناسب شماست و به آشپزخانه شما رنگ اضافه می کند. سرعت این گوشت کوب هنگام مخلوط کردن مواد غذایی با کمک دکمه بالا و پایین روی بدنه دسته دسته قابل کنترل است.

می توان از آن برای تهیه انواع مختلفی از سوپ ها ، آفت و غیره استفاده کرد.

طرفداران

قطعات قابل شستشو
چوب بلند 6 اینچ
موتور 200 وات
کنترل سرعت 2
استفاده و بهره برداری آسان
شافت قابل جدا شدن
CONS

مناسب برای استفاده طولانی مدت نیست
شماره 12 گوشت کوب دست Cuisinart (CSB 79)

گوشت کوب دست Cuisinart CSB 79 یک میکسر هوشمند ، 2 کنترل سرعت است که سریع ، کارآمد و مؤثر در ترکیب مواد غذایی است و با استفاده از آن می توانید غذای سالم و سالم را برای خود و افراد کوچک تهیه کنید. این گوشت کوب یک دستگاه کم صدا است که با موتور 200 وات طراحی شده است و صدف دارد. برای لذت بردن از این محصول و ماندگاری آن در مدت طولانی برای شما ، باید اطمینان حاصل کنید که آن را تمیز کرده و آن را قبل از ذخیره سازی به خوبی خشک کنید.

از سبك آن می توان برای تهیه غذاهای زیادی استفاده كرد كه باعث می شود شما بخواهید بیشتر بخواهید.

طرفداران

دکمه کنترل سرعت 2
تیغه محکم
قطعات قابل شستشو
سوت محکم
ساخته شده با قدرت اسب 200W
CONS

برای مدت طولانی فرایند ترکیب نیست.
شماره 13 گوشت کوب دست آشپزخانه (KHB1231)
این گوشت کوب آشپزخانه یک گوشت کوب قابل اطمینان و شگفت انگیز است که برای تهیه غذاهای مختلف تست شده برای خانواده کاملاً مناسب شما مناسب است.

گوشت کوب با کنترل 2 سرعته ساخته شده است که شما را قادر می سازد به هر سطح سرعتی که مناسب ترین نوع غذایی است که می خواهید درست کنید تغییر دهید. این دستگاه دارای قطعات دلبستگی مؤثر است و کلیه قطعات پس از استفاده بسیار آسان قابل استفاده و تمیز می باشند. با این کار می توانید سوئیچ (دکمه) را در حالی که عملکرد است کنترل کنید.

طرفداران

قطعات پیوست قابل حمل
کنترل سرعت 2
قطعات ضمیمه قابل شستشو را بشویید
شافت طول 8 اینچ
CONS

برای غذای قوی مناسب نیست.
برای استفاده طولانی مناسب نیست
شماره 14 گوشت کوب دست آشپزخانه (kbb 2561)
KITCHEN (KHB 2561) یک گوشت کوب فوق العاده قوی و قابل اعتماد است که دارای یک دسته گرفتن s-شکل است که بسیار محکم است و تیغه ای است که هدف چند کاره است. گوشت کوب KHB 2561 یک فرایند فعال 5 سرعته است که شما را قادر می سازد به هر محدودیتی از سرعت مورد نظر خود که مناسب با کالای غذایی مورد نظر برای مخلوط کردن است ، بروید.

طرفداران

تیغه استیل ضد زنگ قوی
کنترل 5 سرعته
یک کوزه ذخیره سازی
قطعات دلبستگی مناسب
استفاده و بهره برداری آسان
ضمیمه های قابل شستشوی ظرف
CONS

قسمت الکتریکی به راحتی توسط آب آسیب می بیند. شما باید از تماس با آب خودداری کنید.

خلاصه

گوشت کوب های بالا بهترین و با دوام ترین محصولات گوشت کوب موثر ، کارآمد و قابل اعتماد هستند که می توانید به طور روزانه از آنها برای تهیه غذاهای شیرین و شیرین برای خانواده خود بخصوص برای نوزادان خود استفاده کنید.

محصولات فوق برای تهیه غذاهای مختلفی که وعده های غذایی مورد علاقه شما هستند مناسب هستند.

منتظر چه چیزی هستید ، می توانید بلافاصله با تخفیف های فراوان ، هرکدام از این میکسرهای دست دوست داشتنی را با قیمت های مناسب دریافت کنید.