گوگل اسکولار: راهنمای کامل جستجو مقالات در گوگل اسکولار

گوگل اسکولار اکانت کاربری خویش , به نشانی scolar.google.com وارد گردید و روی لینک و پیوند “ نقل عهدوپیمان های اینجانب ” برفراز ورقه کلیک نمائید .
در کاغذ اولیه , داده ها تعلق و نشانی پست الکرونیکی دانش کده خویش را بیش تر نمائید تا Google Scholar بتواند اکانت شمارا تأیید نماید . کلمه ها اساسی را طولانی تر فرمایید که به علایق تحقیق شما مربوط باشد تا دیگر افراد بتوانند شما‌را هنگام مرور یک مسئله متبوع پیدا نمایند پیوندی به کاغذ دانش گاه خویش بدهید .
“ سطح بعدی ” را کلیک نمایید و – این! نمایه دارای اهمیت شما انجام می شود درحال حاضر , بیایید بعضا از انتشارات را به آن بیش تر کنیم .
سطح 2 : انتشارات را بیشتر فرمائید
گوگل احتمالاً قبلاً تحت عنوان جزو ماموریت خویش تحت عنوان موتور جستجوی علمی , مدتی است که عمل شمارا فهرست می نماید . با این وجود , به خاطر داشته باشید که Google Scholar کلیه چیز را ایندکس نمیکند .

Google Scholar لیستی از انتشاراتی را که می‌پندارند وابسته به شماست به شما ارائه می‌دهد . شما می بایست لیستی از نشریات را که تحت عنوان متبوع شماست بخوانید و مواقعی را که می‌خواهید به نمایه خویش طولانی تر نمایید گزینش نمایید .

مراقب باشید – در صورتی اسم مشترک دارید , احتمالاً بعضی از نشریات در‌این لیست وجود دارا هستند که وابسته به شما نیستند . و احتمالاً مطالبی هم موجود است که شما در پروفایل خویش نمی‌خواهید , چون این یک مقاله علمی نیست , یا این که نماینده مسیر تحقیق فعلی شما و غیره نیست .

لیست نشریات را بخوانید و مواقعی را که نمی‌خواهید به پروفایل خویش بیشتر فرمایید ( مثل مورد مجله پایین که Google Scholar میپندارد مقاله علمی است ) تعیین فرمایید .

کلید خاکستری “ افزودن ” را بر بالای نمایه خویش کلیک فرمایید .

چهره ای از لیستی از مقالاتی که Google Scholar با یک تالیف کننده در رابطه است . یک فلش به قاب کنار یک سود اشاره می نماید , با قرائت نوشته “ حذف هرگونه نشریاتی را که نمی‌خواهید به نمایه خویش بیش تر شود ” گزینش نمایید .

تأیید فرمائید که می‌خواهید Google در آتی به صورت خودکار انتشارات نو را به نمایه شما بیفزاید . در صورتیکه اسم دوچندان متداولی دارید , اعتنا داشته باشید که‌این ممکن است انتشاراتی را که شما ننوشتید به پروفایل خویش بیش تر نمایید ولی در حالتی‌که شما تالیف کننده پرکاری باشید , میتواند برای وقتی که شما‌را در تأیید مقاله ها نو در هر ماه صرفه جویی می نماید , بها آن را داشته باشد .

نمایه شما اکنون نسبتاً بی نقص است! دو سطح دیگر : با کلیک روی لینک و پیوند “ تغییر تحول عکس ” در ورقه دارای اهمیت نمایه خویش , یک عکس بیشتر فرمائید و نمایه محرمانه خویش را روی “ همگانی ” تهیه و تنظیم فرمائید .

سطح 3 : نمایه خویش را همگانی نمایید
در حالتی که اخیرا آن را تولید نموده اید , پروفایل شما محرمانه است . با کلیک روی لینک “ آن را همگانی فرمایید ” زیر اسم و تیتر خویش , نمایه پروفایل خویش را تغییر و تحول دهید . همینطور میتوانید با کلیک بر روی سوییچ دستکاری و گزینش قاب کنار عبارت “ نمایه مرا همگانی فرمایید ” نمایه خویش را همگانی فرمایید .

سطح 4 : نویسندگان dd
اضافه کردن نیز نویسندگان راهی عالی برای اطلاع سایر افراد است که اکنون در Google Scholar میباشید . با این وجود , شما تنها میتوانید تالیف کننده هایی را طولانی تر فرمایید که قبلاً پروفایل های Google Scholar خویش را ساخت کرده اند . Google Scholar عملکرد می نماید نویسندگانی را پیدا نماید که نمایه های کاربری دارا‌هستند و آنان را برای شما لیست می نماید . به این ترتیب , در حالتی که نیز نویسندگان را نمی‌بینید , احتمالاً آن‌ها پروفایل کاربری Google Scholar را ندارند .

برای اضافه کردن یک مولف پیشنهادی , بخش “ نویسندگان ” را در نصیب بالای سمت راست نمایه خویش پیدا نمایید و آن گاه روی آرم به علاوه در کنار هر تالیف کننده ای که می‌خواهید بیش تر فرمایید کلیک فرمایید .

تصویر ورقه نمایه Google Scholar . مکان نما به قاب “ اضافه کردن نویسندگان بیشتر شده ” اشاره می نماید و “ یک مولف پیشنهادی را به پروفایل خویش بیش تر فرمایید ”

خودشه! اکنون یک نمایه Google Scholar دارید که به شما یاری می نماید تا زمانی که کارتان در ادبیات بررسی شده به وسیله اشخاص ذکر شده شده‌است , ردیابی نمائید و هنوز یک برگه فرود علمی است که دیگرافراد را با انتشارات شما لینک و پیوند می‌دهد . شایسته ترین قسمت؟ Google Scholar

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>