10 نور روز صرفه جویی در زمان حقایق و به همین دلیل کشاورزان نیست مقصر

بیشتر از امریکا تبدیل خواهد شد خود را ساعت به جلو یک ساعت در روز یکشنبه را برای این دو سالانه کارهای عادی و روزمره ؟

نور روز صرفه جویی در زمان آغاز می شود یکشنبه, مارس 8 ساعت 2 صبح که بدان معنی است که آن هم به نوبه خود ساعتها یک ساعت به جلو است.

چرا ما این کار را انجام سالانه مراسم و چگونه آغاز شده است ؟

در زیر 10 حقایق شگفت آور در مورد نور روز صرفه جویی در زمان است که شما ممکن است بدانید.

نور روز صرفه جویی در زمان ایجاد شد و برای کمک به کشاورزان است. به گفته مایکل داونینگ که کتاب نوشت بهار رو به جلو:
آن را در نور روز نیمروز صرفه جویی در زمان نور روز صرفه جویی در زمان.
بنجامین فرانکلین اختراع نشده نور روز صرفه جویی در زمان. اگر چه فرانکلین اظهار در مفهوم نور روز صرفه جویی در زمان, این اولین بار نهاد های آلمان در تاریخ 1 مه 1916 در تلاش برای صرفه جویی در مصرف سوخت در طول جنگ جهانی اول یک سال 2016 خدمات تحقیقاتی کنگره گزارش می گوید که این زمان تغییر نیست به تصویب رسید و در ایالات متحده تا سال 1918 با لایحه “یک قانون برای حفظ روز و ارائه استاندارد زمان برای ایالات متحده است.”

فلوریدا رای به توقف بازنشانی ساعت پس چرا ما آن را انجام مارس 8 ؟

نور روز صرفه جویی در زمان بود که به شدت مورد بحث ایده و لغو شد پس از جنگ جهانی اول در ایالات متحده آن را تبدیل به یک گزینه دولت تا سال 1942 زمانی که رئیس جمهور فرانکلین روزولت نهاد “جنگ زمان” بود که در طول سال نور روز صرفه جویی در زمان. به پایان رسید که پس از جنگ و برای سال های بسیاری از شهرها و استان ها اجازه داده شد به تصمیم گیری خود را در نور روز صرفه جویی در زمان. که به معنای شهرهای مختلف در همان حالت می تواند در برنامه های مختلف.
در سال 1966 کنگره تصویب یونیفرم زمان عمل که شامل یک نیاز است که ساعتهای مجموعه پیش رو یک ساعت شروع ساعت 2 صبح در آخرین یکشنبه آوریل و تبدیل به یک ساعت در 2 صبح در آخرین یکشنبه ماه اکتبر. متحده اجازه داده شد به معاف خود را از نیاز تا زمانی که کل دولت را.
آریزونا در هاوایی و پورتوریکو و جزایر ویرجین ایالات متحده اقامت در استاندارد زمان در طول سال است.

2020 #LockTheClock به روز رسانی قانونی در رفع نور روز صرفه جویی در زمان https://t.co/yb2pxqm8Gu

— اسکات یاتس #LockTheClock (@lock_the_clock) 1 مارس سال 2020

عمل سیاست انرژی 2005 تغییر آغاز نور روز صرفه جویی در زمان برای دومین یکشنبه ماه مارس با پایان تاریخ به عنوان اولین دوشنبه در ماه نوامبر. پسوند به معنی نور روز صرفه جویی در زمان وجود دارد برای هشت سال در حالی که زمان استاندارد 4-ماه طولانی است.
بوستون-منطقه تاجر لینکلن Filene ممکن است نیروی محرکه برای اولین بار تصویب نور روز صرفه جویی در زمان. Filene متعلق به یک زنجیره ای از فروشگاه های بزرگ و امیدوار است که بیشتر در نور روز و در پایان روز را تشویق به خرید. او قرار دادن با هم یک گزارش مشخص شده که 10 دلیل که چرا نور روز صرفه جویی در زمان یک ایده خوب است.
طرفداران از نور روز صرفه جویی در زمان نیز شامل ورزش و تفریح صنایع که در اصل دیدم مزایای در بعد زمان شروع برای بازی هنگامی که وجود دارد هیچ نور مصنوعی از زمینه های. با توجه به سقوط بزرگترین مخالفان شد و صنعت سینما “از آنجا که مردم بسیار کمتر به احتمال زیاد برای رفتن به تئاتر زمانی که آن را روشن خارج” و کشاورزان است.
انجمن ملی از فروشگاه های راحتی پشتیبانی از فرمت به 8 ماه از نور روز صرفه جویی در زمان و نه به دلیل افزایش خرید اما از آنجا که مردم بیشتر در رانندگی پس از کار بدین معنی که باید با پر کردن مخازن خود را بیشتر داونینگ گفت.

[email protected]

@Kmillerweather

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>