10 سال پس از نشت نفت BP: نفت حفر عمیق تر; قوانین آرام

NEW ORLEANS — ده سال پس از یک دکل نفت, انفجار, به کشته شدن 11 کارگر و به هر طریقی محیط زیست کابوس در خلیج مکزیک شرکت حفاری عمیق تر و عمیق تر آب که در آن بازده می تواند بزرگ اما خطرات بیشتر از همیشه است.

رهبران صنعت و مقامات دولتی می گویند که آنها در حال مصمم به جلوگیری از تکرار BP افق آبهای عمیق فاجعه که ریخته 134 میلیون گالن نفت که خراب از سواحل لوئیزیانا به فلوریدا کشته شدن صدها نفر از هزاران نفر از حیوانات دریایی و ویران گردشگری در اقتصاد است.

در عین حال قوانین ایمنی به تصویب رسید در این نشت را پس از آن کاسته شده است به عنوان بخشی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درایو به افزایش در ایالات متحده تولید نفت. و دولت دیتا reviewed by آسوشیتد پرس نشان می دهد تعداد بازرسی ایمنی بازديد کاهش یافته است و در سال های اخیر اگر چه مقامات می گویند چک الکترونیکی سوابق سیستم های ایمنی و فردی نفت اجزای دکل افزایش یافته است.

امروز شرکت به طور فزاینده ای متکی به تولید از عمیق تر و ذاتا خطرناک تر ذخایر نفت که در آن مته خدمه می تواند دست و پنجه نرم کردن با فوق العاده بالا و فشار روغن و درجه حرارت است که می تواند بالای 350 درجه است.

با وجود تقریبا 2 میلیارد دلار صرف صنعت در تجهیزات برای پاسخ به یک چاه نفت فوران چاه نفت مانند BP برخی از دانشمندان پیشین مقامات دولتی و کارشناسان محیط زیست می گویند شیوه های ایمنی به نظر می رسد فرسایش.

“من نگران هستم که در صنعت درس نیست به طور کامل یاد گرفته — که ما در حال رسیدگی به backslide گفت:” دونالد Boesch یک دانشگاه مریلند استاد بود که در یک کمیسیون فدرال است که فشار خون فوران چاه نفت قابل پیشگیری بود.

پس از نشت نفت غول ایجاد شده دریایی به خوبی مهار Co., که دارای تجهیزات و عروق آماده به پاسخ اگر یکی دیگر از عمده نشت رخ می دهد.

“همه صنعت می خواستم مطمئن شوید که هیچ چیز مانند آن را همیشه می تواند دوباره اتفاق می افتد گفت:” مدیر عامل شرکت دیوید نیکرسون در شرکت مجتمع در نزدیکی کورپس کریستی در تگزاس ساحل.

رهبران صنعت می گویند که دولت تغییر حکومت اجازه می دهد شرکت های به انحراف از “one-size-fits-all” استانداردهای همیشه مناسب به فشار آب و دیگر شرایط در فردی چاه.

شرکت ها نیز باید منافع مالی در اجتناب از تکرار حادثه که هزینه BP بیش از $69 میلیارد دلار در پاکسازی هزینه جریمه و هزینه های قانونی شهرک سازی.

تغییر حکومت تحت مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله کمتر ایمنی تست های پیش بینی شده برای صرفه جویی در انرژی شرکت های $1.67 میلیارد دلار بیش از یک دهه.

یک AP در بر داشت بررسی بازرسی بازدیدکننده داشته است توسط ایالات متحده اداره ایمنی و زیست محیطی اجرای — ایجاد شده در سال 2010 فاجعه پی — رفت و بیش از 20 درصد در طول شش سال گذشته در خلیج فارس.

دفتر سخنگوی شنی بعد گفت: دولت بازرسی داده AP جمع آوری شده نشان دهنده بازديد توسط بازرسان به سکوهای سیستم عامل و امکانات دیگر. اما بعد گفت: این اطلاعات نشان نمی دهد الکترونیکی پرونده های مورد بررسی از راه دور و یا افزایش زمان صرف شده در هر یک از تسهیلات و تمام وظایف بازرسی انجام شده است. کسانی که او گفت: باید از افزایش 9,287 در سال 2017 به 12,489 سال گذشته است.

“در حالی که در مرکز ما انجام بازرسی های متعددی از آیتم های مختلف” بعد گفت: از جمله تجهیزات به منظور جلوگیری از حوادث و سوانح است. او افزود که پرونده های الکترونیکی اجازه می دهد تا کار بیشتر انجام شود از ساحل و نه در سایت.

صنعت طرفداران می گویند این کاهش نشان دهنده تاکید بیشتر بر سیستم های پیچیده است که تحت تاثیر قرار ایمنی و توجه داشته باشید که وجود دارد کمتر اگر مقدار بزرگتر فعال روغن سیستم عامل است.

به عنوان چاه های نزدیک به ساحل اجرای خشک و متوسط عمق حفاری در آبهای عمیق تر به طور پیوسته افزایش یافته و از حدود 3500 پا در زیر سطح در سال 1999 به بیش از 4,600 پا در 2019 با توجه به AP و تحلیل داده ها از ایالات متحده داخلی وزارت اداره مدیریت انرژی اقیانوس.

حفاری عمیق تر می سازد و به خوبی سایت های سخت تر برای رسیدن به در یک فوران چاه نفت و یا حوادث دیگر.

در سال گذشته این صنعت شروع به تولید نفت خام از فشار فوق العاده ذخایر در خلیج فارس که در آن به خوبی فشارهای بالا می 20,000 پوند در هر اینچ مربع بسیار بیشتر از افق آبهای عمیق.

“بالاتر از خطر, بالاتر فشار و دماهای بالاتر بیشتر تکیه بر تکنولوژی — این فقط یک سخت تر محیط زیست به کار خود گفت:” لوئیس اپستاین بیابان جامعه مدنی مهندس که خدمت در دولت کمیته مشورتی تشکیل شده برای بهبود ایمنی حفاری پس از نشت.

ایمنی بحث به تازگی محور در قوانین برای نگه داشتن حلقه چاه تحت کنترل از جمله الزامات مورد نیاز برای blowout preventers که شکست خورده در خلیج فارس نشت.

تحت, اوباما شرکت های مورد نیاز به دستگاه های تست هر 14 روز. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مجاز شرکت پس از تصویب برای تست هر 21 روز گفت بیشتر تست خواهد خطر خرابی تجهیزات تحت شرایط شدید.

بازرسی بازديد توسط دولت اداره ایمنی کاهش یافت و از 4,712 در سال 2013 به 3,717 در سال 2019 با توجه به داده های مورد بررسی توسط AP. این کاهش همزمان با افزایش تمرکز در معرض خطر بالاتر امکانات از جمله کسانی که با مشکلات تاریخی.

هشدارها و استناد به شرکت ها برای ایمنی یا محیط زیست نقض به اوج خود رسید و در سال 2012 و پس از سقوط سریع تر از بازرسی بازدیدکننده داشته است. کاهش شتاب تحت دولت فعلی است.

کمتر بازرسی و استنادها نشان می دهد پیشرفت های ایمنی پس از نشت نفت در حال کشف, گفت:, Matt Lee-اشلی قبلا از داخل بخش.

صنعت نمایندگان ادعا کمتر بازرسی نه به طور خودکار به معنی کمتر موثر نظارت. بازرسان کمتر علاقه مند در حال حاضر در مورد نقض فنی و در حال تلاش برای مطمئن شوید که جامع ایمنی سیستم در محل برای رسیدگی به حوادث عمده و گفت: Erik میلیتو رئیس موسسه ملی اقیانوس انجمن صنایع روغن گروه تجارت.

“وجود دارد باید تاکید خود را بیشتر قابل توجه حوادث بالقوه پتانسیل blowouts,” میلیتو گفت.

حتی اگر شرکت های آماده برای یکی دیگر از افق آبهای عمیق آنها می تواند تحت الشعاع سایر انواع حوادث مانند یکی از خلیج های مکرر در زیر آب رانش زمین پاک کردن یک خوشه از wellheads در بستر دریا گفت: دانشگاه ایالتی فلوریدا اقیانوس شناس ایان مک دونالد.

که می تواند ترک blowout منبع دفن شده در زیر صدها پا گل آلود باقی مانده گفت: مک دونالد.

“غایب واقعا فوق العاده مداخله و با نام تجاری جدید مهندسی تکنولوژی ساخته شده به عنوان شما پرواز همراه, شما در حال رفتن به آن را متوقف کند” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de