16 ساله به اتهام شکستن به کلانتر خودرو

ساراسوتا — اثر انگشت گرفته شده از یک خودرو متعلق به ساراسوتا کانتی کلانتر تام نایت شده اند متصل به 16 سال سن پترزبورگ مرد دستگیر شد و در روز دوشنبه پس از رانندگی از طریق چندین منطقه خلیج تمپا عوارض در یک خودرو به سرقت رفته.

Princeo Altidor جونیور شده است به اتهام سرقت از خالی انتقال سرقت و خرده سرقت برای حادثه ای که رخ داده است در اوایل روز شنبه در شهر ونیز.

با توجه به کلانتر, چندین خودرو بودند burglarized از جمله شوالیه آژانس-صادر 2017 Chevrolet Traverse خودرو. نایت کشف حدود 5:40 صبح که مسافر و عقب هچ ویندوز شده بود شکست.

آیتم های مختلف به سرقت رفته بودند از خودرو از جمله جلیقه ضد گلوله.

بعد صبح که سنت پترزبورگ اداره پلیس اطلاع SCSO که اموال متعلق به شوالیه شده بود بهبود پس از یک ملک مشاع گارد امنیتی دیدم سه نوجوانان پرتاب اقلام از یک جیپ قطب نما به عنوان آنها به سمت چپ پیچیده است.

بر اساس این گزارش بهبود اموال شامل سایر محصولات ورزشی و کیف و لباس دو کلانتر تکه فلزی بلیط کتاب جوانه های گوش هدفون, نایلون وظیفه تفنگ کمربند خالی Sig-Sauer تفنگ جعبه کلانتر کمپین کلاه گواهینامه رانندگی خود را و کارت های اعتباری.

بر اساس این گزارش 30 دلار در بخش کلانتر-صدور کارت شناسایی و یک جلیقه ضد گلوله به ارزش $2,000 هنوز مفقود هستند.

Altidor و چهار نفر دیگر از نوجوانان در حال حاضر در Hillsborough County اتهام سرقت از اشغال ساختار کیفری و فساد است.

شوالیه گفت: “این حادثه به ما یادآوری می کند که اگر چه ما در یک جامعه بزرگ ما هنوز باید سخت کوش در اقدامات و تصمیمات ما. در اینجا ما یک گروه 16 و 17 ساله جوان از مردم که در حال رانندگی بیش از 50 مایل در وسط شب فقط به ارتکاب جرم و قربانی ما دوستان و همسایگان. این زمان برای کاهش پادمان در جایی که امن نگه داشتن جوامع ما.”

تحقیقات به منازل به قصد سرقت خودرو در حال انجام است و هزینه های اضافی می تواند آینده یک SCSO انتشار اخبار اعلام کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>