2 آیداهو بچه ها هنوز هم گم شده مادر گفت: او ‘خدا’: آنچه که در مورد او فرقه مانند اعتقادات

لری Vallow از دو آیداهو کودکان گم شده پس از سپتامبر گفته به اعتقاد او خدا بود و خود نویسنده منتشر شده چاد Daybell نوشت که ده ها کتاب در حوادث آخرالزمانی و تجربه نزدیک به مرگ.

عجیب و غریب مورد دهانه های متعدد آمریکا و مرگ مشکوک تحقیقات به عنوان جاشوا “JJ” Vallow, 7 و Tylee Ryan, 17, اند دیده شده است و از سپتامبر. 23 در رکسبرگ ،

Vallow موفق به ملاقات با یک دادگاه دستور مهلت برای تولید فرزندان او به مقامات Jan. 30 و او و Daybell گذشته دیده می شود در هاوایی بدون فرزند.

Vallow و Daybell ازدواج تنها چند هفته پس از همسر سابق خود, Tammy Daybell درگذشت در ماه اکتبر و شوهر سابق او چارلز Vallow شد و گفته می شود در ماه ژوئیه کشته توسط برادر اواخر الکس کاکس که دسامبر مرگ همچنان در دست بررسی است بیش از حد.

لری Vallow و فرزندان او منتقل به آیداهو در طول تابستان اما او هرگز گزارش آنها گم شده است و تعاونی در تحقیقات پلیس می گویند. زن و شوهر است نه متهم شده است. چاد و Tammy Daybell دارای پنج فرزند خود را.

زیر بنای این تحقیقات در ادعایی اعتقادات مذهبی که او برگزار شد و نگرانی در میان بستگان از کودکان از دست رفته اند.

لری Vallow ادعا کرد او ‘خدا’ طلاق سوابق نشان می دهد

چارلز Vallow ادعا لری Vallow نمی خواهم چیزی برای انجام با او و یا جاشوا “از آنجا که او تا به حال یک ماموریت مهم تر را به انجام” با توجه به اسناد دادگاه. چارلز گفت: لری ادعا کرد که او “خدا اختصاص داده شده برای انجام کار 144,000 در آمدن مسیح دوم در ماه جولای سال 2020” اسناد دادگاه گفت.

او همچنین گفت که چارلز او را بکشند او را اگر او در راه او و که او تا به حال “یک فرشته وجود دارد برای کمک به او را دور از بدن” اسناد دادگاه گفت. مدت کوتاهی پس از او به اتهام تهدید چارلز در زمان منظور از حفاظت در برابر لری Vallow با توجه به اسناد دادگاه.

چارلز ادعا کرد که لری Vallow بود “تبدیل کرده و در زمان وسواسی در مورد تجربه نزدیک به مرگ و معنوی سند چشم انداز” با توجه به اسناد دادگاه. او گفت: او سعی کرد به او کمک کند; اما او حاضر به مراجعه به دکتر به دلیل “آنها را کشف کنند که او یک ترجمه بودن” اسناد دادگاه گفت.

چاد Daybell زندگینامه مراکز در تجربه نزدیک به مرگ

در سال 2017 زندگی نامه “زندگی بر روی لبه بهشت” چاد Daybell به تصویر می کشد عمیق معنوی زندگی در کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران. از سال های اولیه خود را در ایالت یوتا مرگ و تجربه نزدیک به مرگ برای او و دیگران را احاطه کرده زندگی خود را.

او می گوید خود را برای اولین بار نزدیک به مرگ تجربه آمد و در دبیرستان زمانی که او صخره پریدن. او فقط مجروح در یک حادثه اسکی و تقریبا ضربه به سر توسط یک توپ گلف در هفته پیشرو ، زمانی که او شروع به پریدن صخره به آب گفت: این احساس سر او ضربه بتن اما او به زودی متوجه شدم “روح من بود و قسمتی از بدن من” Daybell نوشت.

“در طول این چند لحظه من می توانم از طرف دیگر حجاب و … بی سفید دشت در تمام جهات. … من نیز احساس ملموس انرژی ذرات دانش عجله به سمت من از تمام جهات. من فقط خیس این همه در,” او نوشت.

در سراسر کتاب Daybell می نویسد: در مورد بودن در حضور ارواح هر دو از خویشاوندان خود و دیگران است. او می گوید اغلب این احساس معنوی حضور به طور مستقیم دخالت در زندگی خود را.

او در اواخر همسر تامی رفت و به همان دبیرستان و آغاز آشنایی او پس از بازگشت از ماموریت خود در یک دوره برای جوان مورمون بزرگسالان به بدین تازه وارد شدن و یا در غیر این صورت در خدمت فراتر از خانه های خود. Daybell و Tammy مشغول شدم و پس از آشنایی برای 10 هفته و در ماه مارس سال 1990 او نوشت.

در حالی که سفر در سن دیگو به عنوان یک پدر جوان Daybell گفت: او دوم نزدیک به مرگ تجربه زمانی که 15-پا خمرهای شکل موج نسبت به او را به عنوان او نزدیک تشکیل سنگ در ساحل. Daybell نوشت: یک صدا به او گفت به چسبیدن به یک سنگ به عنوان موج سقوط کرد پایین.

“سپس اطراف من تغییر کرده و من خودم را در ضرب المثلی تونل نور است. نبود نور روشن و سفید اما بیشتر شبیه به یک زرد لامپ حرارتی. این احساس من پیچیده شده در پتو گرم یا یک پیله و من احساس بسیار خوشحال است,” او نوشت.

او گفت: او را دیدم دو بستگان از جمله در اواخر پدربزرگ که “توضیح داد: وظایف من نیاز به انجام” و “پرسید: اگر من حاضر به انجام تکالیف او تا به حال مشخص شده و من موافقت به انجام این کار است.”

Daybell که مشغول به کار به عنوان یک روزنامه نگار و در یک گورستان در نهایت شروع به نوشتن رمان و به ویژه سفر در زمان و تکیه بر او و نسبی تجربیات زندگی.

Daybell می گوید که به او نوشت: یک رمان “فرار به صهیون” در سال 2000 او تکرار رویا “که برج های دوقلو در نیویورک شد و در حال سوختن است.” او گفت: او شامل رویایی در این کتاب و آن “نوع انداخت من برای یک حلقه زمانی که آن را در واقع اتفاق افتاده یک سال بعد.” Daybell گفت که او نیز تا به حال سند چشم انداز از یکی از فرزندان خود را در حال اجرا بیش از یک ماشین.

در اوایل 2000s Daybell مشغول به کار بود در یک مورمون کتاب ناشر و سمت چپ بعد از سه سال شروع به خود شرکت چاپ و نشر, جایی که او با انتشار رمان بر اساس سند چشم انداز از “کاهش و سقوط ایالات متحده” و “آینده تهاجم خارجی آمریکا است.”

اما فروش کتاب متوقف شده در طول رکود بزرگ و Daybell آمار قابل تامل در این شرکت است. Daybell توضیح داد که چگونه تصمیم گرفت تلفات در Tammy و ازدواج. او گفت: Tammy شروع به نواختن Frontierville یک spinoff از رسانه های اجتماعی بازی Farmville برای ساعت ها در پایان و دریافت یک چشم انداز از مادر بزرگ او گفت که او به “تامی ترک خود d— بازی های کامپیوتری ترکیه سرد است.”

دیدگاه دیگری در سال 2015 به رهبری Daybells به حرکت به رکسبرگ که در آن او گفت: همسر و فرزندان خود خوشحال بودند. “این نشانه ای هر کس دیگری نیاز به بسته و سر به آیداهو. آن را فقط اتفاق می افتد به آنچه در خانواده ما نیاز به انجام در این زمان,” او نوشت.

اما Daybell نوشت: او هنوز هم معتقد است در شوم چشم انداز آینده درست: “من نمی دانم وقتی که زلزله خواهد آمد اما من را دیده اند در چشم انداز آسیب آن می شود. من امیدوارم که ما هنوز باید چند سال قبل از آن اعتصاب, اما این امر می تواند بهترین به آماده می شود اگر آن را دیر می آید.”

می گویند بستگان لری Vallow پیوست ‘رادیکال’ ‘کیش’ گروه

براندون Boudreaux است که شوهر سابق از لری Vallow را خواهر زاده Melani Boudreaux. او شلیک گلوله توسط یک ضارب ناشناس در اکتبر رانندگی در یک جیپ ثبت نام چارلز Vallow و معتقد است این حمله چارلز’ مرگ و کودکان ناپدید شدن هستند متصل به یک گروه مذهبی لری Vallow پیوست در حدود 18 ماه پیش.

“من فقط نمی دانند که چگونه مردم می توانند بسیار پیچیده است که آنها در نهایت می تواند در این فضا که در آن این افراد هستند. آن را فقط تا رادیکال خیلی متفاوت” Boudreaux گفت.

همسرش شروع به گذراندن وقت با لری و گروه مذهبی و ناگهان خواستار طلاق در طول تابستان Boudreaux گفت.

“من فکر کردم من تا به حال یک ازدواج شاد بنابراین آن را بسیار خسته کننده است,” او گفت:.

قبل از طلاق نهایی اقدام به تیراندازی در خارج از خانه رخ داده است. پلیس بعدا تایید کرد که خودرو ثبت شد به چارلز Vallow که مرده بود ماه قبل است.

یک Facebook پست توسط کی Woodcock, جاشوا بیولوژیکی مادر بزرگ و چارلز Vallow خواهر می گوید لری بود “فوق العاده با محبت و توجه مادر” تا زمانی که همه چیز شروع به تغییر در 18 ماه گذشته به دلیل درگیری با یک گروه مذهبی که Woodcock به نام “فرقه است.”

هر دو Daybell و Vallow درگیر شدند در یک سازمان به نام “آماده سازی مردم” که گفته است “نه یک” گروه “است و نه یک “فرقه” یا چیزی از مردم تاریخ” در یک بیانیه نوشته شده بر روی وب سایت خود را.

Colby رایان لری Vallow قدیمی ترین پسر و Tylee بیولوژیکی برادر گفت KSAZ-تلویزیون در ققنوس است که او هرگز به حال شناخته شده است در مورد برخی از مادرش شدید اعتقادات.

رایان 23 که بزرگ شدم و هنوز هم نظر خود را مذهبی گفت: مادر خود را بپرسید در مورد اعتقادات خود اما هرگز اظهار داشت: خود را.

“من نمی دانم آنچه که او در خواندن. من نمی دانم که کامل سیستم باور از چه قرار است. بنابراین من تا به حال هیچ ایده که وجود دارد shift,” او گفت: TV station.

Colby و Tylee رایان, عمه ، خاله آنی کوشینگ گفت: KSL-TV لری Vallow همواره مذهبی شد اما با وسواس پایان بار در سال های اخیر است.

کوشینگ خواهر یوسف رایان یکی دیگر از شوهر سابق از لری Vallow که فوت در سال 2018 است.

“آن را مانند او از من خواست به ترس از پایان زمان” کوشینگ گفت: TV station. “وجود دارد یک زمان که در آن او در مورد آن صحبت شد و او می گوید:” گاهی اوقات من فکر می کنم آن بهتر خواهد بود فقط به قرار دادن کودکان و نوجوانان در ماشین و رفتن به سمت یک صخره.””

یک رشته از مرگ مشکوک

پس یوشع و Tylee رفته اند گم شده و هر دو چاد Daybell همسر و لری Vallow برادر مرده تحت شرایطی که پلیس هنوز در حال بررسی است.

Tammy Daybell 49 و مادر پنج, درگذشت در Oct. 19 از آنچه مقامات در ابتدا بر این باور بودند ، او به خاک سپرده شد روز بعد.

زمانی که اعلام کرد در ماه دسامبر جاشوا و Tylee گم شده بودند پلیس در رکسبرگ گفت: Tammy Daybell مرگ “ممکن است مشکوک است.” او باقی مانده بودند که Dec. 11 و کالبد شکافی شده و انجام شده با نتایج در حال بررسی است.

اما KSAZ-TV گزارش داد که Daybell خانواده نمی خواهم یک کالبد شکافی پس از Tammy درگذشت. این شبکه تلویزیونی گزارش داد کارآگاه پلیس Ryan ستون در گیلبرت آریزونا به نام Fremont County, Idaho, کلانتر اعزام به سوال در مورد این مورد.

“ما فقط باید برخی موارد را در اینجا است که توجه ما با خانم Daybell,” ستون گفت توزیع کننده KSAZ-تلویزیون گزارش شده است. توزیع کننده گفت: پزشکی قانونی و معاون وارد صحنه شدند و پس از Tammy مرگ اما هیچ شکافی انجام شد در ابتدا.

“آنها فقط نیمه به او نگاه کرد و به من توصیه شد که خانواده نمی خواهم یک کالبد شکافی و آنها فقط رفت به تشییع جنازه خانه و خانواده حاضر یک کالبد شکافی” توزیع کننده گفت: کارآگاه KSAZ-تلویزیون گزارش شده است.

در الکس کاکس مرگ برادر لری Vallow, KSAZ-تلویزیون نیز گزارش داد که یک 911 تماس نشان داد که 25 سال که گفت: او پسر کاکس دختر به نام یک آمبولانس هنگامی که او در بر داشت Cox کردن در خانه on Dec. 12. پلیس منتظر نتایج کالبد شکافی برای تعیین علت مرگ.

کاکس به ضرب گلوله چارلز Vallow, 62, لری Vallow سابق, شوهر, در جولای 11 به عنوان چارلز Vallow آمده بود از تگزاس به چندلر آریزونا که در آن لری Vallow و فرزندان او زندگی می کردند در آن زمان است.

به گفته پلیس Cox شات چارلز Vallow دو بار در قفسه سینه در طول مبارزه. او ادعا کرد در دفاع از خود گفت: افسران چارلز او را با ضربه خفاش پس از یک زودتر بحث با لری.

گزارش های منتشر شده در ماه ژانویه نشان می دهد کارآگاهان تحقیق در مورد تیراندازی به قتل درجه دوم با این مورد هنوز در انتظار قبل از Cox درگذشت.

چارلز Vallow شد لری دوم مرد متاهل به مرگ در سال های اخیر است. یوسف Ryan پدر بیولوژیکی از Tylee و Colby رایان درگذشت آشکار حمله قلبی در سال 2018 در گیلبرت KSAZ-تلویزیون گزارش شده است.

بعد از پلیس اعلام کرد جاشوا و Tylee گم شد یک وکیل شان Bartholick بیانیه ای در زن و شوهر از طرف خواستار چاد Daybell “یک شوهر” و لری Vallow “اختصاص داده شده است.”

کمک: جسیکا Boehm, راشل Leingang و Uriel گارسیا, Arizona Republic

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز رایان میلر در توییتر @RyanW_Miller

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im