2020 انتخابات تساوی گسترده محصول از رقبای اما همه گیر به نظر می رسد به نفع امتیازهای

همه گیر تعطیل کرده است “خرده سیاست” در حالی که دادن امتیازهای یک پلت فرم و دید.

اوایل این ماه, Wellington بومی گیدو ویس نگاه به جلو به یک مناظره با رییس کنگره لوئیس فرانکل.

وایس که به خدمت در نیروی دریایی ایالات متحده به عنوان یک افسر اطلاعاتی است و هنوز هم در وظیفه فعال ذخایر اولین بار است که حزب دموکرات را به چالش فرانکل در کنگره اولیه انتخابات پس از سال 2012 است. در 2018, Frankel حتی نمی باید یک جمهوری خواه انتخابات حریف.

“ما به حال اولیه بحث در هشت سال گفت:” وایس که شناسایی خود را به عنوان یک پیشرو است. “و بسیاری در کشور ما و جهان را در هشت سال است. من در تلاش اند که گفتگو. این است که وضعیت موجود کار ؟ چرا و چرا نه؟”

بنابراین ویس مشتاقانه قبول دعوت برای ژوئن 3 بحث از طریق زوم. فرانکل قلم روبرو می شوند, با این حال, دادن ویس مخاطبان اسیر است. اما فقط 30 نفر وارد شده به سازمان دیده بان.

با اینحال Weiss است نه دلسرد.

“واقعا برنده اصلی در برابر یک دموکرات شما باید به گسترش دهندگان” ویس گفت. “ایجاد آگاهی در شماره یک چیز به گسترش مردم است.”

2020 انتخابات کشیده اند گسترده محصول از نامزدها.

هر یک از چهار نفر از اعضای کنگره به نمایندگی از پالم بیچ شهرستان ولسوالی یا اولیه یا انتخابات عمومی مخالفان. پس آیا دیگر اعضای کنگره در سراسر فلوریدا خواهان و دموکرات ها که کشیده اند رقبا برای هر Aug. 18 اولیه ژنو ، 3-انتخابات — و یا هر دو.

نامزد همان شور و شوق است که ثبت نام در سراسر ایالت فلوریدا که در آن دموکرات ها در روز جمعه گفت: آنها سابقه نامزدها تقریبا در تمام 120 دولت خانه و 21 کرسی سنا برای grabs این سقوط به امید شکستن جمهوری خواهان’ generation-طولانی گرفتن در تالاهاسی.

شور و شوق کنار این رقبا را پیدا خواهد کرد یک صعود دشوار.

“از لحاظ تاریخی امتیازهای بسیار بالا دوباره انتخابات رای گفت:” کوین واگنر یک ناظر انتخابات و رئیس گروه علوم سیاسی در دانشگاه فلوریدا آتلانتیک. “کمتر شناخته شده شما بیشتر به شما باید برای انجام تمام خرده سیاست است.”

اضافه کردن به که این بیماری همه گیر است که به ارمغان آورده بوسیدن نوزادان و لاستیک مرغ صحبت مدار به توقف ناگهانی و شانس به نظر می رسد حتی بیشتر انباشته در حمایت از کسانی که در دفتر در حال حاضر.

اما واگنر گفت: محدودیت در مبارزات انتخاباتی به دلیل همه گیر ممکن است اغراق آمیز باشد. واگنر گفت: reams اعم از کمپین تحقیقات نشان می دهد که اشکال سنتی از رسیدن عمومی — از حیاط نشانه ها به ضربه زدن بر روی درب — نه به عنوان موثر به عنوان طولانی معتقد بودند.

در مقابل او گفت: اشکال جدیدی از مبارزه به خصوص با استفاده از رسانه های اجتماعی در حال نشان دادن آنها به مراتب بهتر ابزار برای نفوذ رای دهندگان.

کسانی که تلاش عبارتند از ارسال دیدگاه های خود را در وب سایت خبرنامه ایمیل ماهرانه با استفاده از تابلوهای پیام و خرید تبلیغات در سایت است که رسیدن به رای دهندگان در جغرافیایی خاص مناطق و ایدئولوژی واگنر گفت.

“آنلاین مبارزه است اثبات موثر در رسیدن به رای دهندگان” او گفت:.

اما وجود بیش از حد امتیازهای یک مزیت است.

فرانکل که به صرف نزدیک به 20 سال در سیاست به عنوان یک عضو از فلوریدا خانه شهردار وست پالم بیچ و کنگره در واشنگتن دی سی می تواند رسیدن به مراتب بیشتر ترکیبات با یک صدای جیر جیر یا Facebook پست از مجازی بحث با 30 بینندگان.

در اوایل این ماه فرانکل ذکر شده 22,770 پیروان در Facebook به ویس’ 1,251. در توییتر فرانکل بود 30,800 پیروان به ویس’ 225.

پس از آن وجود دارد جمع آوری کمک های مالی. مالی مبارزات انتخاباتی سوابق نشان می دهد فرانکل را مطرح کرده است $673,037 و صرف $389,854. ویس مطرح شده فقط $6,227 و صرف $3,420.

در حال همه گیر نیز با توجه به امتیازهای یک پلت فرم و دید. فرانکل مانند دیگر جنوب فلوریدا اعضای کنگره به میزبانی مکرر تلفن و زوم سالن شهر اغلب از دسترسی به کلید سیاست عمومی آمار و ارقام.

پنج شنبه شب برای مثال او در حال برنامه ریزی برای پیوستن به او همکار دموکرات کنگره برای تاون هال بحث پلیس اصلاحات همراه با اریک هولدر که در خدمت به عنوان دادستان کل در دولت اوباما.

“کار من شدت یافته و متمرکز شده است در پاسخ به بحران COVID-19 همه گیر و تظاهرات در برابر پلیس سوء نژادی و بی عدالتی” فرانکل گفت: این هفته در بیانیه ای. “مانند بسیاری از مردم اعضای کنگره مجبور به تنظیم برای امن تر راه برای برقراری ارتباط است. من شده اند در ارتباط با کسانی که من خدمت از طریق سالن های شهر مجازی میزگردهای کنفرانس تلفنی زنده Facebook تصویری Q+با کارشناسان و تلفن تماس و خبرنامه. من در ساعت از تلفن های کنفرانس با کنگره همکاران شاغل در قوانین فدرال و دیگر اقدامات. خیلی از وقت من صرف برقراری ارتباط به استاندار و دولت و مقامات محلی در راه هایی برای بهبود پاسخ به این مسائل فوری.”

دیگر امتیازهای مانند دموکرات ایالات متحده آمریکا مظنونان حمله به دانشگاه تد داچ بوکا ریتون و Alcee Hastings از دلری بیچ نیز صریح منتقدان از هر دو رئیس جمهور تهمت و رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ دست زدن به این بیماری همه گیر.

ایران امتیازهای نیز تا به حال یک پلت فرم رسانه های اجتماعی — و در جاده ها است.

در کنگره ایالات متحده برایان دکل از استوارت که منطقه را پوشش می دهد شمال پالم بیچ کانتی جلب توجه در آوریل هنگامی که او سوار به واشنگتن با بچه ها در دو خواست که مجلس نانسی پلوسی تشکیل خانه در ایالات متحده به آدرس کمک به آمریکایی ها مبتلا به مشکلات میان panedmic اقتصادی shutdown.

“ما وجود دارد نشان می دهد که ما آماده برای انجام کسب و کار از خانه گفت:” در آن زمان است.

ویس گفت: همه گیر مجبور به یک تغییر ناگهانی از کمپین تاکتیک فقط به عنوان نامزدی خود را در گرفتن سازمان یافته است.

ویس پیوست مبارزات انتخاباتی در ماه فوریه است. ظرف یک ماه کسب و کار شد و بسته کردن. به عنوان یک نتیجه, درب-به-درب canvassing و جمع آوری اعانه لغو شد.

“شما نمی توانید به درب به درب شما نمی توانید جمع آوری پول به عنوان آنجا که مردم شغل از دست داده اند و شده furloughed” وایس گفت.

اما راه های دیگر برای رسیدن به رای دهندگان باز کرد تا از طریق زوم کنفرانس, او گفت:. و توانایی برای پیوستن تلفنی جلسات مجاز برای تعامل بیشتر با رای دهندگان زیر مجموعه های از قبل.

او نیز شده است با تمرکز بر رسیدن به رای دهندگان در شهرها از Greenacres به دریاچه ارزش ساحل به ساحل بوینتون او می گوید سیاستمداران تمایل به دور زدن. او همچنین hustling برای متقاعد کردن رای دهندگان به بازیگران برگه از طریق پست.

“وجود دارد یک نوع پوشش نقره ای,” او گفت:. “من قادر به زوم گفتگو LBGTS لیگ از زنان رای دهندگان و پس از آن باید یک کمپین twon سالن back-to-back-to-back. وجود دارد”s شده است برخی از راه های که در آن من قادر به تعامل با مردم کمتر اما راه های دیگر که در آن من می توانم با زوم لینک و همه ناگهان من کاملا متفاوت در تماس با افراد مختلف به بحث در مسائل مختلف است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>