این رویداد شامل بیش از 700 سازمان های غیر انتفاعی در ساراسوتا, گاو دریایی, شارلوت و دسوتو شهرستانهای استان است.

ساراسوتا — برای 24 ساعت آینده اهدا خواهد شد که این فرصت را به ایجاد امید در جوامع که در آن زندگی می کنند با دادن به بیش از 700 گروه های غیر انتفاعی در ساراسوتا, گاو دریایی, شارلوت و دسوتو شهرستانهای استان است.

2020 به چالش ارائه شده توسط جامعه بنیاد ساراسوتا کانتی با همه منحصر به فرد کمک های مالی تا 100 دلار همسان توسط پترسون پایه و اساس است. این سومین بار است که مطابق کمک های مالی.

2018 مبارزات انتخاباتی مطرح شده بیش از $11.7 میلیون برای سواحل خلیج فارس گروه کمی کمتر از نیمی داده شد توسط پترسون پایه و اساس است.

“واقعا آنچه که ما دنبال آن هستید در این است که این یک فرصت برای امید” گفت: میشا کربی, معاون رئیس جمهور از ارتباطات استراتژیک و بازاریابی در جامعه بنیاد ساراسوتا کانتی. “یک فرصت برای مردم را به ایجاد یک تفاوت در یک جامعه که در آن زندگی می کنند.”

از ظهر شنبه تا ظهر یکشنبه گروه که صرف 18 ماه آماده شدن برای این رویداد را سال (گذشته برگزار شد و در سال 2018) استفاده خواهد کرد, خلاق, تبلیغات آنلاین و نامزدی به جمع آوری پول از طرف یک سازمان غیر انتفاعی.

در این سال افراد داده شده است یک پلت فرم در به چالش سایت به بیخ و بن مورد علاقه خود را ،

بیش از 2000 نفر امضا کرده اند تا به نظیر به نظیر جمع آوری اعانه. صفحات خود را می تواند در بر داشت در کنار سازمان های غیر انتفاعی در https://www.givingpartnerchallenge.org/ سایت.

“در واقع, آن اجازه می دهد تا یک حامی به تجمع در اطراف یک علت” کربی گفت. “اعضای هیئت مدیره و داوطلبان اهدا می توانید اجازه دهید مردم خود می دانم این است که چیزی که برای من مهم است شما را هدیه ای از طرف من?”

بنابراین در طول روز بعد آماده شدن برای دیدن برخی از بسیار خلاق مجازی حوادث با مراجعه Facebook, Instagram و توییتر صفحات برای بسیاری از شرکت گروه از جمله نزدیک به 100 جدید سازمان های غیر انتفاعی.

“امروز صبح دیده ایم بسیار زیادی از پست های جالب” کربی گفت. “Cutouts از افراد قرار داده شده در اطراف شهر و مجازی شکار لاشخور است که سازمان های غیر انتفاعی را راه اندازی بر روی وب سایت خود را و کنسرت خواهد بود با در نظر گرفتن محل. حتی اگر ما نمی تواند همه با هم در فرد وجود دارد بسیاری است که اتفاق می افتد در به چالش کشیدن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im