این رویداد شامل بیش از 700 سازمان های غیر انتفاعی در ساراسوتا, گاو دریایی, شارلوت و دسوتو شهرستانهای استان است.

ساراسوتا — ساراسوتا است یک برکت جامعه از بخشندگان.

در شش ساعت از سال 2020 به شریک چالش آنلاین جمع آوری کمک در حال حاضر دریافت بیش از 32,000 کمک های مالی و 6.1 میلیون دلار برای 678 ساراسوتا, گاو دریایی, شارلوت و دسوتو سازمان های غیر انتفاعی.

غلیان احساسات آنقدر بزرگ از آن ساخته شده سایت سکسکه.

“وجود دارد یک لحظه با یک فراوانی از دادن اما سایت ماند و پذیرش کمک های مالی” گفت: میشا کربی, معاون رئیس جمهور از ارتباطات استراتژیک و بازاریابی برای جامعه بنیاد در ساراسوتا کانتی.

2020 به چالش ارائه شده توسط جامعه بنیاد با تمام منحصر به فرد کمک های مالی تا 100 دلار همسان توسط پترسون پایه و اساس است. این سومین سال متوالی Pattersons در حال تطبیق کمک های مالی.

2018 مبارزات انتخاباتی مطرح شده بیش از $11.7 میلیون برای سواحل خلیج فارس گروه کمی کمتر از نیمی داده شد توسط پترسون پایه و اساس است.

“واقعا آنچه که ما دنبال آن هستید در این است که این یک فرصت برای امید” کربی گفت. “یک فرصت برای مردم را به ایجاد یک تفاوت در یک جامعه که در آن زندگی می کنند.”

هدیه حمایت از گروه هایی مانند هنرهای سیرک هنرستان که متعهد به حفظ هنرهای سیرک از طریق تعهد به انجام آموزش, آموزش و تعامل با جامعه. سیرک شده است بخشی از تار و پود ساراسوتا پس مشهور جهان سیرک مترادف جان Ringling منتقل زمستان چهارم به شهرستان در سال 1927.

مطابق چالش هدیه از جوآن و بارت Levenson کمک CAC له آن تا سال 2018 در مجموع در این چهار ساعت از چالش است.

“من بسیار خوشحال هستم که در مورد. من فکر می کنم همه ما تا به حال اضطراب در مورد که در آن پول می تواند از دیدن این که مردم در حال خروج از محل کار و در برخورد با مسائل مالی به کار با” گفت: Zoltan Karpathy معاون رئیس جمهور از انسان دوستی در CAC. “من خوشحالم برای دیدن انسان دوستی قوی باقی می ماند.”

این Levansons همسان اولین هدیه 100 $100 ساخت هر یک از اهدای 3 به 1.

اهدا کنندگان با عجله به CAC ساخت آن را یکی از سریع “50” prizer برندگان — هر یک از 50 سازمان های غیر انتفاعی برای دریافت 50 کمکهای مالی دریافت 500 دلار کمک مالی.

“سیرک قرار داده ساراسوتا بر روی نقشه با جان Ringling,” Karpathy گفت. “ما در حال گرفتن بسیاری از ما هدیه با یک توجه داشته باشید ما از بچه ها برنامه.’ بچه ها هنوز برنده شدن در این روز است. من مطمئن هستم که ما می رویم به دیدن که بالای کمک های مالی در حال رفتن به برای مراقبان و گروه ها مانند وعده های غذایی بر روی چهار چرخ, اما زمانی که شما نگاه کنید در آن برنامه های آموزشی برای کودکان و نوجوانان و بزرگسالان جوان تفاوت را.”

Karpathy خواست یک “shoutout” به مبانی که میزبانی را به چالش در زمان نامشخص حتی اگر آنها خود را به حال کمبود جدی در سرمایه گذاری های خود را به دلیل تنگنای اقتصادی مرتبط با جهانی همه گیر.

امیدوارم که برای شمال بندر مدیر اجرایی استیو لکلرک گفت: گروه خود را نیز پیشی گرفته و خود را تا سال 2018 اعانه. این است چهارم آن جمع آوری کمک از سال است.

در ماه ژانویه این گروه مطرح $10,000 در بودجه و $35,000 ارزش کالا برای حمایت از یک ماموریت برای امداد رسانی زلزله در پورتوریکو تنها به بازگشت در شروع COVID-19 شیوع.

به طور معمول سازمان شربت خانه در خدمت حدود 350 خانوار است اما در حال حاضر تغذیه 550. آنلاین جمع آوری کمک قبل از دادن شریک چالش مطرح شده بیش از $20,000 برای شربت خانه مواد غذایی, اما نیاز است به مراتب بیشتر است.

لکلرک گوید آنها کمک کرده اند را از فرمول نوزاد reemployment مدارک و ارائه بهداشت ایستگاه برای بی خانمان ها. آنها خدمت به مردم از تمپا به جنوب فورت مایرز اما حدود 90 درصد از نیاز است در ساراسوتا, ونیز, Englewood و پورت شارلت.

“ما یکی از تنها غذا pantries باز کردن چند بار در هفته” لکلرک گفت. “ما داوطلب پایه است به نصف کاهش دهد چرا که اکثر داوطلبان در جمعیت ما نیاز به نگران است.”

نورث پورت شهردار Deb McDowell, معاون شهردار جیل لوقا و دیگر شهرستان کمیسیون باید در لباس پوشیدن با کمک به قرار دادن با هم و توزیع مواد غذایی در جعبه.

Rikka Bos مدیر توسعه و ارتباطات برای Prader-Willi Syndrome Association, می گوید: عصبانیت بیش از یک رکود در کمک های مالی به سرعت پژمرده.

“ما تردید برای رسیدن به جامعه با وجود اهمیت جمع آوری کمک به ما گفت:” Bos. “همه صدمه زدن به سمت راست در حال حاضر. مردم درک نمی کنیم آنچه ما برای جامعه ما بدون حمایت خود را از ما خوش شانس برای دریافت پشتیبانی ما.”

این Prader-Willi Syndrome Association بهره مند است علاوه بر این از گروه “قهرمانان” که ایجاد کرده اند افراد صفحات به بیخ و بن برای کمک های مالی. یک گروه از اعضای هیئت مدیره و حامیان دیرین همچنین متعهد به مطابقت.

“به نظر می رسد تا کنون ما بیش از $34,000,” Bos گفت. “که از طریق سایت. ما قادر خواهید بود برای مطابقت که در داخل با آن است. ما یک راه طولانی برای رفتن.”

Prader-Willi سندرم یک اختلال ژنتیکی است که رخ می دهد به دلیل از دست دادن عملکرد در ژن خاص. علائم در نوزادان عبارتند از ضعف عضلات و تغذیه ضعیف و توسعه کند. بعد از آن فرد می تواند به طور مداوم گرسنه منجر به چاقی و دیابت.

دادن شریک چالش گذشته برگزار شد 18 ماه پیش می رود تا ظهر جمعه.

گروه های غیر انتفاعی استفاده خواهد کرد, خلاق, تبلیغات آنلاین برای جمع آوری پول.

بیش از 2000 نفر امضا کرده اند تا به نظیر به نظیر جمع آوری اعانه. صفحات خود را می تواند در بر داشت در کنار سازمان های غیر انتفاعی در https://www.givingpartnerchallenge.org/ سایت.

“امروز صبح دیده ایم بسیار زیادی از پست های جالب” کربی گفت. “Cutouts از افراد قرار داده شده در اطراف شهر و مجازی شکار لاشخور است که سازمان های غیر انتفاعی را راه اندازی بر روی وب سایت خود را و کنسرت خواهد بود با در نظر گرفتن محل. حتی اگر ما نمی تواند همه با هم در فرد وجود دارد بسیاری است که اتفاق می افتد در به چالش کشیدن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de