2020 طوفان راهنمای: COVID-19 خاص نیاز به برنامه ریزی برای طوفان فصل

هر سال در ماه ژوئن 1, ما شروع کومودو صرف نظر از چه چیز دیگری اتفاق می افتد در جهان اطراف ما.

ادامه پاسخ به COVID-19 pandemic ارائه شده بسیاری از چالش ها و فرصت ها برای امنیت عمومی و مدیریت اضطراری. یکی از مهم ترین این است که به دنبال به سمت حصول اطمینان از اقدامات صورت گرفته برای عمل تخلیه طوفان مراکز در حالی که COVID-19 است که هنوز هم یک نگرانی است.

ساراسوتا کانتی بوده است Sarasota County School District, و فلوریدا وزارت بهداشت در ساراسوتا کانتی به اطمینان حاصل شود که ما می توانیم با خیال راحت عمل تخلیه مراکز با اصلاح روش های اجتماعی با استفاده از فاصله دستورالعمل.

این زمان برای آماده شدن برای فصل طوفان در حال حاضر و نه زمانی که اولین طوفان نزدیک است.

در این سال در نظر coronavirus مرتبط با احتیاط و در صورت امکان اضافه کردن ضد عفونی کننده دست و پارچه ماسک صورت برای آمادگی اضطراری کیت. تجربه با COVID-19 نشان می دهد که برای همه ما اهمیت داشتن فاجعه لوازم در خانه ما. ما نمی دانیم که چه 2020 کومودو خواهد بود اما هر کس باید یک برنامه ریزی و آماده سازی در حال حاضر.

یک گام مهم دیگر برای طوفان آماده سازی و اطلاعات باید با مراجعه به ساراسوتا کانتی به روز شده در طوفان آمادگی صفحه وب فراهم می کند که لینک به اطلاعات در مورد آماده سازی برای خود و خانواده خود را در خانه و محله خود و کسب و کار و همچنین به عنوان خدمات عمومی اعلام ویدئوها و یک نسخه دیجیتال از فاجعه راهنمای برنامه ریزی.

افرادی که از نظر پزشکی و وابسته خواهد شد نیاز به کمک در طول یک طوفان را تشویق به ارائه یک برنامه کاربردی برای نیازهای پزشکی برنامه است که می تواند به صورت آنلاین انجام می شود و با تماس با ما تماس با مرکز در 941-861-5000. این مهم است که به درخواست عنوان مقاله برنامه های کاربردی پذیرفته خواهد شد که انتظار می رود طوفان 120 ساعت از ریزش زمین و برنامه های کاربردی آنلاین را متوقف پذیرفته در 60 دقیقه قبل از انتظار می رود تاثیر طوفان.

علاوه بر این همه ثبت نام پزشکی وابسته به افراد باید هر تلاش برای آوردن یک پرستار به تعیین پزشکی وابسته به تخلیه مرکز. کسانی که پزشکی وابسته به مجاز به همراه همسر یا مهم دیگر و وابستگان, در علاوه بر این به یک پرستار.

آیا به ماندن و یا تخلیه به صورت یک طوفان بستگی دارد که تخلیه سطح شما زندگی می کنند و در کدام نوع از خانه شما اقامت. شما همچنین می توانید با استفاده از طوفان آمادگی صفحه در scgov.net/beprepared برای پیدا کردن اگر خانه خود را در یک تخلیه سطح. به عنوان یک روش طوفان ساراسوتا کانتی مدیریت اضطراری موضوع را تخلیه سفارشات توسط سطح و منطقه جغرافیایی با توجه به شدت طوفان و وزش ارتفاع جزر و مد طوفان و خروش است.

حتی اگر شما زندگی نمی کنند در یک تخلیه سطح شما باید تخلیه اگر شما زندگی می کنند در خانه های تلفن همراه, تفریحی, خودرو یا قایق واقع در هر نقطه از شهرستان است. صفحه اصلی خود ممکن است امن در طول یک عمده طوفان – یک دسته 3 یا بالاتر – اگر آن را ساخته شده برای دیدار با فلوریدا کدهای ساختمان.

اگر شما انجام داده اند باد بازرسی در خانه خود را و یا اگر شما لازم نیست که طوفان کرکره, آن ممکن است امن برای اقامت. اگر شما مجبور به تخلیه شما اول باید سعی کنید به ماندن با دوستان و یا خانواده است که زندگی در امن و آماده در خارج از خانه از تخلیه منطقه است.

در این رویداد از یک طوفان باید به شما نیاز به ترک خانه خود را و نمی توانید اقامت با خانواده و یا دوستان و تخلیه طوفان مرکز می تواند یک مکان امن, اما, باید نظر نهایی, رفت و آمد مکرر.

مدیریت اضطراری خواهد بود هماهنگی با Sarasota County School District برای باز کردن طوفان تخلیه مراکز. این مراکز تخلیه واقع خواهد شد در مدارس و اعلام خواهد شد از طریق رسانه های شهرستان, وب سایت شهرستان سیستم عامل رسانه های اجتماعی و از طریق متن و هشدار. تخلیه مراکز در نظر گرفته last resort پناهگاه و evacuees انتظار می رود که همه را از خود فاجعه لوازم از جمله ملافه و آیتم های راحتی.

حیوانات خانگی مجاز در تمام مراکز تخلیه. صاحبان مسئول هستند به اطمینان حاصل شود که آنها را مناسب جعبه دسته سه تایی و لوازم. حیوانات خانگی نیز باید در زمان در همه واکسن.

کسانی که احساس نمی راحت رانندگی به یک تخلیه مرکز یا که نه خود خودرو می توانید با استفاده از حمل و نقل وابسته به برنامه است که مدیریت ساراسوتا کانتی منطقه حمل و نقل. این طرح خواستار حمل و نقل تجمع نقاط در سراسر شهرستان که در آن آسمان را می توان به نزدیکترین موجود تخلیه طوفان مرکز با گم شدن و یا منطقه مدرسه اتوبوس. چمدان محدود است به دو حمل در اندازه کیسه های هر فرد است که می تواند ذخیره شده در زیر یک صندلی یا برگزار می شود در یک فرد است.

اگر شما نمی توانید به یک تجمع نقطه, شما می توانید ثبت نام برداشت می شود برای حمل و نقل به تخلیه طوفان مرکز. Evacuees است که دسترسی به یک کامپیوتر ممکن است تماس با مرکز تماس برای کمک. لطفا ثبت نام کنید در پیشبرد به عنوان ثبت نام متوقف خواهد شد هنگامی که یک طوفان و باران سیل آسا است که انتظار می رود ظرف مدت 60 ساعت.

ساراسوتا کانتی مدیریت اضطراری را حفظ خواهد کرد ساکنان آگاهانه به عنوان طوفان رویکرد و ساکنان می توانید تعداد ما برای کمک به پس از طوفان را تصویب کرده است. اما ساکنان نیاز به آماده می شود و خود به اندازه کافی تا زمانی که ما می توانیم.

آماده بودن بهترین راه برای مطمئن شوید که خانواده خود را آماده برای هر یک فاجعه است. به یاد داشته باشید “اولین 72 بر شما!”

– ادوارد McCrane جونیور رئیس ساراسوتا کانتی اورژانس بخش مدیریت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>