2020 طوفان راهنمای: اجازه ندهید که بیماری همه گیر کوروناویروس شما را آماده این فصل طوفان

طوفان راهنمای 2020: این می تواند یکی دیگر از فصل مشغول طوفان و تست استقامت فلوریدا با توجه به coronavirus بیماری همه گیر.

تاریخی coronavirus همه گیر شده است به چالش کشیده فلوریدا در راه هرگز تصور است. در حال حاضر شاید بیش از هر زمان دیگری دولت می تواند با استفاده از یک استراحت از طوفان است.

اما سه پیشرو در پیش بینی ها خواستار بالا-نرمال فصل طوفان با به عنوان بسیاری از چهار عمده طوفان از دسته 3 یا بالاتر.

اگر این پیش بینی درست باشد, از آن خواهد شد پنجمین سال متوالی به صورت غیر منتظره ای-فعالیت بالا و به دنبال برخی از مخرب ترین طوفان در تاریخ است.

پس از سال 2016 در شش رده 5 طوفان تشکیل داده اند ابتدا با متی در سال 2016 و پس از 2017 را ایرما و ماریا 2018 مایکل و 2019 را دوریان و لورنزو.

بنابراین به عنوان آماده به جهان است به عقب بر گردیم به نوعی از پیش همه گیر و عادی آماده سازی برای فصل طوفان آغاز می شود که ژوئن 1 هنوز هم باید یک اولویت است.

خبر خوب این است که برخی از منابع جمع آوری شده به تحمل coronavirus stay-at-home سفارشات نیز ممکن است اعمال خود را به طوفان خرید لیست. اما وجود داشته اند چند نگرانی در مورد کوروناویروس ضربه زدن از برق سقوط برج های سلولی و قطع جوامع — همه چیزهایی که باید در نظر گرفته شود به عنوان طوفان های نجومی آغاز می شود.

در حال حاضر زمان را به مطمئن شوید که تلفن همراه خود را شرایط اضطراری هشدار روشن هستند و خود را NOAA آب و هوا رادیو تازه باتری. پیدا کردن خود را تخلیه منطقه و ایجاد یک برنامه که در آن شما خواهد شد اگر به خواسته تخلیه. ارزیابی خانه خود را طوفان سرسختی قرار داده و اسناد ضروری را در یک مکان امن.

این خواهد بود که ششم فصل طوفان پوشش آب و هوا برای پالم بیچ پست اما من با تجربه یک ده طوفان گرمسیری از کلید غرب ویرجینیا یا زندگی را از طریق آنها و یا پوشش تخریب پس از آن.

وجود اطلاعات ارزشمند در این بخش ویژه تولید شده توسط همکاران در هرالد تریبون از جمله خرید, لیست, مهم, شماره تلفن ها و دستورالعمل ها در قرار دادن تخته سه لا و نصب پرده طوفان.

نگاهی که ممکن است وجود دارد چیزی است که زندگی را ساده تر اگر فلوریدا می یابد خود را در مسیر طوفان در این سال است.

[email protected]

@Kmillerweather

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>