2020 طوفان راهنمای: Q&A with Steve Litschauer, گاو دریایی شهرستان EOC رئیس

هرالد تریبون طوفان راهنمای ویرایشگر ویکی دین انجام یک مصاحبه تلفنی با استیو Litschauer رئیس گاو دریایی شهرستان مدیریت اضطراری. در اینجا است که نسخه ویرایش شده از این گفتگو:

Q. چه پیام خود را در این سال به گاو دریایی شهرستان ساکنان رفتن به فصل طوفان ؟

A. آن را به نگه داشتن در ذهن مردم است که فصل طوفان است ژوئن 1 از طریق پایان ماه نوامبر برای آنها آماده می شود به عنوان همیشه. به یک فاجعه برنامه ریزی در محل است. به یک فاجعه کیت آماده است. به خود می دانند تخلیه سطح. و بدانید که قدرت از خانه خود را به طوری که آنها می دانم که آیا به تخلیه یا نه به تخلیه. و همچنین به می دانم که آنها در حال رفتن به یک بار آنها تصمیم آنها در حال رفتن به تخلیه.

پرسش: آیا بعد از ایرما شد فشار به استرس است که این پناهگاه در حال رفت و آمد مکرر گذشته. این است که حتی بیشتر مهم است در این سال ؟

A. در طول ایرما کسانی که نیاز به تخلیه بود و کسانی که نمی. این بسیار مهم است به دانستن آنچه که تخلیه سطح آنها و همچنین قدرت خود را در خانه. بدیهی است که خانه های تلفن همراه و خانه های تولیدی مجبور به تخلیه بدون توجه به آنچه. پناهگاه آخرین رفت و آمد مکرر. پناهگاه یک قایق نجات و یک کشتی کروز. آن را حداقل آنچه شما در گاو دریایی شهرستان. شما امن سقف بیش از سر خود را و شما را تغذیه دوره است. وجود دارد هیچ تختخواب تاشو. وجود دارد هیچ تلویزیون. هر چیز دیگری شما نیاز به ارمغان بیاورد. ما آنها را تشویق به پیدا کردن یک عضو خانواده و یا برای ماندن با آنها را.

آنها را بسیار محدود در یک پناهگاه با بسیاری از مردم ناشناخته است. پناهگاه وجود دارد برای کسانی که نیاز به آن به عنوان آخرین چاره.

س: آیا شما را تشویق کوتاه-فاصله تخلیه?

A. یکی از چیزهایی که ما می گویند این است که تخلیه ده ها مایل دور نیست صدها مایل است. هنگامی که شما در بزرگراه شما نه فقط خودرو فقط از برادنتون و ساراسوتا. شما در این خط از شمال ناپل. آن را خواهد شما را سه تا چهار بار عادی خود را در طول زمان برای رسیدن به مقصد خود را. به علاوه شما اجرا از سوخت. Preplan که — می دانید که در آن شما در حال رفتن به رفتن قبل از اینکه شما را ترک بروید.

Q. گاو دریایی شهرستان ارسال ده ها تن از پاسخ دهندگان برای اولین بار پس از طوفان مایکل. چه مردمی خود را یاد بگیرند دیدن که میزان تخریب ؟

A. I در واقع یکی از کسانی که بالا رفت. من شده است با انجام این کار برای یک مدت طولانی و طولانی و یک چیزی که من می توانم بگویم این است که نه دولت فدرال این دولت دولتی نیست که دولت های محلی — این جامعه است که می آید همراه است که باعث می شود بازیابی اتفاق می افتد. نکته مهم دیگر که من دیدم این بود که وقتی به شما گفته می شود به تخلیه, تخلیه چرا که بسیاری از مردم وجود دارد صبر کردم تا آخرین لحظه و نمی تواند. چیزی که بزرگ بود و مردم باید هنگامی که به آنها گفته به خارج.

چیز دیگری که ما شاهد وجود دارد و ما فقط در این بازگشت در ماه مارس با استفاده از اول در تیم است. این تیم در حال ساخته شده تا از آثار اجرای قانون و آتش و EMS, شرکت برق و قبل از تحصن در مناطق مختلف شهرستان است.

گاو دریایی دارای هفت سایت های که از قبل به صحنه قبل از طوفان بنابراین به عنوان به زودی به عنوان طوفان است بیش از شما باید جلویی لودر آتش نشانان همه هل دادن جاده باز معابر اصلی به بزرگراه های اصلی به بیمارستان. ما تو را دیدم آن را در دسته ماهی تابه است که به معنای واقعی کلمه ما EMS خدمه تا به حال به درخواست کشاورزان محلی با تراکتور خود را به جلو و درختان خارج از جاده تا آمبولانس می تواند از طریق رفتن تمایل به بیماران است.

ما تا به حال کسانی که برای تعدادی از سال; کسانی که شده اند در محل قرار داده. که شماره 1 بود با داشتن یک برنامه با هم. چگونه می خواهید برای باز کردن بزرگراه ؟ چگونه نه تنها اولین پاسخ خواهید برای دریافت به شما به شما کمک کند اما چگونه است که هر کس دیگری می خواهید برای دریافت از طریق به دست آوردن منابع به شما بیش از حد ؟ این چیزی است که ما آموخته است.

ما بسیار خوش شانس ما برای منطقه خودم و همتای اد McCrane در ساراسوتا بحث ما در همه زمان ها و ما یک رابطه دوستانه است که ما سعی می کنیم برای برقراری ارتباط در مورد آنچه که یک شهرستان را انجام می دهند بنابراین ما در حال انجام آن را به عنوان یک تیم به عنوان یک جامعه است. بسیاری از مردمی اینجا که county خط نامرئی است. که چیز خوبی است که یک نکته مثبت برای ما اگر ما یک کار خوب رابطه ای است که آن را تقریبا بدون درز است که ما ارتباط برقرار می خواهید به تخلیه? هنگامی که شما در حال رفتن به تخلیه? ما واقعا که کار خوب ارتباط با هم.

Q. چگونه نگران هستند و شما در این سال است که مردم ممکن است فاجعه خستگی ما دیدم در سال 2004 و 2005?

A. من فکر می کنم مایکل به عنوان تاسف از آن صورت گرفت که تکدی ساخته شده کاملا یک تصور در مردم است. من می دانم که گاو دریایی شهرستان ساراسوتا کانتی واقعا تحت فشار قرار دادند و این پیام را به جامعه ما چقدر بد آن می تواند. هنگامی که ما رفت و در سال گذشته و انجام سخنرانی های, من واقعا با استفاده از نقاط مرجع. به جای مکزیک ساحل من گفت: اگر آن را در آمد در برادنتون شما هنوز هم دیدم 100-mph بادها تا آنجا داخلی به عنوان Arcadia. ما سعی به آموزش شهروندان یک نقطه مرجع است.

این کمک می کند تا به آنها بصری و ما با استفاده از اسلاید. ما واقعا تحت فشار قرار دادند در سال 2019 گرفتن این پیام مهم را از همین حالا خود راضی می شوند. ما استفاده می شود که 2004-05 سری از همین حالا خود راضی می شوند. به عنوان ما آن را در سال گذشته آن را تنها طول می کشد یک. آماده می شود که.

پرسش: با بسیاری از ساکنان جدید در حال حرکت به منطقه چگونه از یک چالش است که آن را به آموزش تازه واردین به فلوریدا?

A. چه کنم من کل تیم می رود و می دهد مذاکرات. ما به بسیاری از همان جوامع در همه زمان ها و جای تعجب برای دیدن زمانی که من بحث من بگو که چه کسی در اینجا زندگی می کردند کمتر از یک سال ؟ که در اینجا زندگی می کردند کمتر از پنج سال؟” آن واقعا شگفت انگیز است برای دیدن چگونه بسیاری از مردم می آیند و کسانی که مردم هیچ درک درستی از چگونه به آب, و یا آنچه را تخلیه سطح است و یا قدرت خود را در خانه.

ما در بهشت اما قیمت به پرداخت هزینه برای آن بهشت و داشتن ساحلی اموال و یا در آب است. آنها درک نمی کنند که تا زمانی که شما شروع به توصیف آنچه اتفاق می افتد. کسانی که با افراد جدید در آینده من سعی کنید به استفاده از شوخی و بگو که از شمال?” من رفتن را از طریق آنچه که آنها را برای یک بلیزارد. “شما نیاز به همه چیز اما دو چیز خز کت و دامن. هر چیز دیگری شما نیاز دارید.” سپس ذهن خود شروع به دنبال بله من نیاز به مواد غذایی کنسرو شده, بله, من نیاز به چراغ قوه بله من نیاز به کاغذ توالت. آن را فقط واقعا آموزش و پرورش عمومی به آنها را بهتر آماده شده است.

Q. چه بزرگترین تصور غلط است که شما هر سال هنگامی که شما بیرون رفتن در جامعه ؟

A. که این اتفاق خواهد افتاد. انکار بی سواد که از آن شده است تا بسیاری از سال است. حتی با ایرما ما بسیار خوش شانس در اینجا نسبت به آنچه که مایکل بود. مردم فقط نمی دانند که.

Q. هر چیز دیگری شما می خواهم به استرس است ؟

A. فقط به طرح خود به خود کیت آماده است. یکی از چیزهایی که من به زمانی که من مشغول به کار در طوفان مایکل بود که ما استفاده می شود برای تدریس آماده می شود برای سه روز. سپس ما رفت و به مدت پنج روز در حال حاضر ما واقعا اصرار برای 7 روز یا یک هفته یا بیشتر. دیگر چیزی که من مصرانه از مردم این است که اگر آنها را مجبور به تخلیه و به دنبال در جامعه ما در اینجا خود را بطری های پزشکی نسخه بطری با آنها به دلیل این است که چه اتفاقی افتاده است.

آنها تخلیه شاید آنها در زمان سه روز شاید آنها در زمان یک هفته را به ارزش پزشکی با آنها. خانه خود را کاملا نابود شده است. داروخانه خود نابود شده است و پزشک خود را نابود شده است. آیا شما تا کنون سعی به پر کردن یک نسخه دوباره پر کردن بدون یا بطری یا بنویسد ، این یک چیز بزرگ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>