2020 طوفان راهنمایی: راهنمایی برای ماندن متصل شده قبل و بعد از طوفان

فن آوری ساخته شده است آن را راحت تر از همیشه برای آماده شدن برای شرایط اضطراری است, اما آن را غیر قابل اعتماد می تواند در شرایط اضطراری اگر شما برنامه ریزی برای حفظ و ابزارهای خود را محافظت شده و طراحی شده است. در اینجا برخی از راهنمایی برای مطمئن شوید که شما در حال tech آماده:

مطلع

دانلود FEMA برنامه. دریافت هشدار آب و هوا از خدمات ملی آب و هوا تا پنج مکان های مختلف در هر نقطه در ایالات متحده آمریکا

ثبت نام برای FEMA پیام های متنی. استفاده از تلفن همراه پیام های متنی قابلیت دریافت پیام متنی به روز رسانی از FEMA (استاندارد نرخ پیام و داده ها اعمال می شود).

دستورات پایه ای برای شروع:

به ثبت نام برای دریافت راهنمایی آمادگی: متن آماده برای 43362

به جستجو برای باز کردن پناهگاه (برای بازماندگان فاجعه): متن سرپناه و یک کد پستی به 43362

لیست از تمام کلمات کلیدی شما می توانید به اشتراک: لیست متنی به 43362

برای لغو اشتراک: متن توقف به 43362

قبل از اینکه یک فاجعه به دنبال دولت های محلی در رسانه های اجتماعی به ماندن تا به روز با اطلاعات رسمی در قبل ، حین و پس از یک فاجعه است. برای ثبت نام در توییتر هشدار از اعتماد سازمان های دولتی برای دریافت اطلاع هنگامی که اطلاعات حیاتی می رود. بازدید از هشدار راه اندازی صفحه سازمان شما می خواهید برای دریافت اطلاعیه از.

یک طرح

• استفاده از پیام های متنی, رسانه های اجتماعی و ایمیل برای ارتباط با دوستان و خانواده در مواقع اضطراری.

شبکه های تلفن همراه می تواند تبدیل به ضعف در مواقع اضطراری و آن را دشوار است به محل و دریافت تماس های تلفنی. متن پیام نیاز به پهنای باند کمتر که بدان معنی است که آنها قادر به منتقل می شود بیشتر قابل اعتماد در شرایطی که بسیاری از مردم در حال تلاش برای استفاده از تلفن های همراه خود را در همان زمان.

• کانال های رسانه های اجتماعی مانند Facebook, Instagram, چه برنامه و توییتر نیز می تواند یک راه موثر برای به روز رسانی خانواده و دوستان در مواقع اضطراری. Facebook ایمنی بررسی ویژگی اجازه می دهد تا کاربران به راحتی به ارسال به روز رسانی وضعیت نشان می دهد که آنها بی خطر هستند و در طول زمان از فاجعه است.

• ثبت نام با صلیب سرخ آمریکا’ امن و به خوبی سایت به اجازه دهید خانواده و دوستان خود می دانم که شما OK. پس از ثبت نام شما می توانید یک پیام را به اجازه دهید خانواده و دوستان خود می دانم که شما OK. نگران خانواده و دوستان شما می توانید این لیست برای پیدا کردن عزیزان خود را به نام یک “از تاریخ” و “امن و خوبی” پیام.

• اضطراری شارژ گزینه ای برای گوشی ها و دیگر دستگاه های تلفن همراه. گوشی های هوشمند را تبدیل به یک ابزار حیاتی برای دریافت هشدار اورژانس و هشدارهای بنابراین مهم است که مطمئن شوید که شما می توانید آنها را نگه دارید طراحی شده تا در مواقع اضطراری است.

• قبل از به آب و هوایی شدید مطمئن شوید که تمام دستگاه های الکترونیکی خود را به طور کامل شارژ می شود. اگر قدرت می رود حفظ قدرت باتری به حداقل رساندن استفاده از دستگاه. عقب نگه دارید تا منبع قدرت در دست برای شارژ تلفن خود را به طوری که شما می توانید همیشه در ارتباط ماندن حتی در طولانی قطع برق.

• نگه داشتن یک تلفن قابل حمل شارژر در وسیله نقلیه خود را در همه زمان ها و در نظر خرید یک قدرت بازگشت به بالا عرضه به نگه داشتن وسیله نقلیه خود را به عنوان به خوبی.

• تغییر تنظیمات بر روی تلفن خود را به پایین حالت قدرت و یا محل آن را در حالت هواپیما برای صرفه جویی در انرژی.

• ذخیره اسناد مهم در امن و محافظت شده با رمز عبور درایو پرش و یا در ابر است.

• تعدادی از برنامه های بهره وری برای دستگاه های تلفن همراه است که این راحت تر از همیشه با استفاده از دوربین گوشی خود به عنوان یک دستگاه اسکن. ضبط نسخه های الکترونیکی از اسناد مهم مانند بیمه مدارک شناسایی و مدارک پزشکی. فراموش نکنید که شامل حیوان خانگی خود را ،

• پشت کامپیوتر خود را به محافظت از عکس ها و دیگر شخصا مهم اسناد الکترونیکی.

• اسکن عکس های قدیمی به محافظت از آنها را از دست دادن.

• نگه داشتن مخاطبین خود را به روز رسانی و همگام سازی در سراسر همه از کانال های خود را از جمله تلفن و ایمیل و رسانه های اجتماعی. این آن را آسان برای رسیدن به حق مردم به سرعت به اطلاعات و عرضه به روز رسانی. در نظر ایجاد یک لیست آدرس خود را بالا تماس با ما.

• ایجاد یک گروه چت از طریق یک برنامه پیام کوتاه و یا یک موضوع برای خانواده/دوستان/همکاران برای برقراری ارتباط به سرعت در طول یک فاجعه است.

• ثبت نام به صورت پرداخت مستقیم و بانکداری الکترونیکی از طریق موسسه مالی خود را بنابراین شما می توانید دسترسی خود را حقوق و دستمزد بودجه و پرداخت های الکترونیکی در هر کجا که شما هستند. فدرال دریافت کنندگان بهره مند شوند ثبت نام می توانید با تماس با 800-333-1795 و یا در GoDirect.org.

اطلاعات: FEMA از طریق Ready.gov

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>