2020 چشم انداز: آنچه باید شهرهای دوقلو شبیه فردا ؟

ما نتایج منتشر شده در شماره اول از سال 2000 و در زمانی که مردم به دنبال به جلو به آغاز هزاره جدید و پاسخ در بازه زمانی از سرگرم کننده و سبک به دقیق و ضعیف. (شما می توانید به عنوان خوانده شده که از ویژگی های اصلی در اینجا. شما می توانید پیدا کردن که آیا برخی از این آرزوها در آمد واقعی در اینجا.)

اما در سال 2000 بود ، آن را قبل از 9/11 به “جنگ با ترور” رکود بزرگ, اولین آفریقایی-آمریکایی رئیس جمهور و باطل تجدید حیات سفید ناسیونالیسم. و محلی شهرهای دوقلو در عین حال برای ساخت یک شکست خورده در بازار بلوک E و متعدد (و در عین حال-unfailed) استادیوم ورزشی و یا شاهد ظهور یک رستوران پر جنب و جوش فرهنگ است. شاهزاده بسیار زنده است. آینده این افراد خواسته شد تا تصور کنید ؟ ما در حال زندگی در آن است.

کردم که ما تعجب که چگونه مردم پاسخ همان سوال امروز است. و بنابراین ما خواسته است. هنرمندان و سیاستمداران و مورخان و شاعران کمدین و رستوران—ما می خواستم به شنیدن از همه آنها را.

و پس از آن… خوب آینده غیر منتظره. همانطور که شما خواندن این پاسخ ها به یاد داشته باشید که ما دریافت کرده و آنها را قبل از اینکه ما خودمان را در یک طرح ملی سلامت و بحران که اثرات می تواند تغییر شکل چگونه زندگی می کنیم در یک سطح اساسی. هیچ کس نمی تواند پیش بینی کند که چگونه شهرهای دوقلو یا مینه سوتا یا آمریکا یا جهان تغییر خواهد کرد به عنوان یک نتیجه.

سپس دوباره که همیشه می تواند پیش بینی کند که چگونه همه چیز تغییر خواهد کرد ؟ هر چه اتفاق می افتد در ماه های آینده, اما, مخل وجود دارد خواهد بود در آینده. و اگر ما به بازسازی در اینجا برخی از ایده هایی برای برنامه ریزان از فردا به لگد زدن در اطراف. —کیت هریس

Getty Images/iStockphoto

گتی ایماژ/iStockphoto

چاد Kampe
رویداد پروموتر فلیپ تلفن

من می دانم که مردم از St. Paul نخواهد بود, اما چیزی که من دوست دارم برای دیدن خواهد بود مینیاپولیس و سنت Paul تبدیل شدن به یک شهر بزرگ با هم برای ایجاد یک پویا چشم انداز فرهنگی. این آن را آسان تر برای همه برای رسیدن به شهرستانها’ منابع مشترک برای خارج شدن از این که ذهنیت “من قصد دارم از یکی از شهرستان خود را به دیگری.” اگر من فقط می تواند ضربه محکم و ناگهانی انگشتان من وجود دارد خواهد بود فقط یکی از عمده مرکز شهر—آنها بسیار دور از هر یک از دیگر در حال حاضر که افرادی که زندگی می کنند در یکی هرگز به دیگر بروید.

Dayna فرانک
رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت اول Avenue Productions

مینیاپولیس-سنت پل نیاز به ادامه کار بر روی بهبود کیفیت زندگی برای هر ساکن ، ما بالای یک تن از خیره کننده لیست و ما باید اما ما نمی توانیم چشم پوشی از لیست که در آن ما به جای گذشته است. شهرهای دوقلو نیاز به کار برای همه ساکنان. ما نیاز به بهبود دسترسی به ثابت و معنی دار اشتغال به حمل و نقل و مسکن مقرون به صرفه در حالی که ما تمرکز بر روی بهبود دسترسی عادلانه به چیزهایی که ما شادی مانند پارک ها و دریاچه ها و درخشان ما سرگرمی ،

که و یک دوقلو سری جهانی پیروزی خوبی خواهد بود.

تاد Kemery
معاون رئیس جمهور فلج Veterans of America, مینه سوتا, فصل

به عنوان یک کوادری پلژی و یک کاربر بر روی صندلی چرخدار, اگر من تا به حال قدرت به اولویت بندی هر چیزی را حذف برف در همه جلوگیری از کاهش و تخلیه هر گونه آب یا لجن در مقابل آنها. انبوهی از برف و لجن بدیهی است که مسدود کردن مسیر سفر از کسانی که با تحرک مسائل اما آنچه که اغلب در نظر گرفته نشده است زهکشی مناسب. وقتی با من روبرو می شوند هر گونه آب ایستاده و یا با دوغاب پر من توانایی دیدن سطح بین رفته است. من نمی می توانید ببینید هر سفر خطر و اگر من از سفر و یا به طور جدی گیر کرده در یک روز سرد وجود دارد بالقوه برای سرمازدگی یا بدتر. داشتن یک آسیب نخاعی/اختلال یا هر بیماری عصبی است که منجر به محدود و یا از دست رفته عضلات کنترل به معنی سرد و عضلات شروع به سفت پس از پنج تا ده دقیقه. خطر پس از آن می شود عدم توانایی به فشار یا کنترل صندلی چرخدار و یا برای انتقال در داخل یا خارج از خودرو انتقال و یا از یک صندلی چرخدار و یا برای باز کردن درب و فشار دکمه. نتایج غم انگیز از تشدید می تواند به سرعت اگر کسی گیر کردن درب و نمی تواند با استفاده از دست خود و یا اسلحه.

Hodan حسن
ایالتی مینه سوتا نماینده منطقه 62A

من خیلی دوست دارم برای دیدن مخدر اپیدمی combatted. من امیدوارم که اعضای جامعه ما در حال مرگ هستند از مصرف بیش از حد و یا اقدام به خودکشی از آنجا که ما نمی باید جامع بهداشت و درمان روانی. مواد مخدر یک مشکل حاد در منطقه من—اگر شما راه رفتن در اطراف در خیابان فرانکلین و بلومینگتون خیابان منطقه شما می توانید با دیدن سرنگ در همه جا. ما نیاز به صندوق مشکل مناسب—آخرین جلسه ما دریافت 40 میلیون دلار از بزرگ داروسازی, اما من فکر می کنم ما در حال حاضر می دانیم مشکل چیست. بسیاری از جوامع مبارزه با مواد مخدر باید بزرگ تاریخی تروما از فقر و نژاد پرستی و تبعیض است. بی خانمان بودن سخت است, فقر سخت است و آن را گران به فقیر می شود تا مردم در حال پیدا کردن راه هایی برای مقابله با درد خود را.

کیم Bartmann
رستوران

بیست سال پیش [در زمانی که من در پاسخ به این سوال همان] من عصبانی درخت-hugger محزون در مورد پتانسیل تخریب اردوگاه Coldwater بهار و بله خودخواهانه من زمان برای پیاده روی با دوستان و سگ در امتداد رودخانه و در جنگل. در حال حاضر من چه من می خواهم برای تماس با یک درخت درهم با آمار پس از ساخته شده است LEED-گواهی پروژه ها و درگیر در کسب و کار پایدار شیوه برای 20 سال است. بله من هنوز عصبانی در مورد برخی از ما MnDot تصمیم گیری مانند که در آن یک قطار می تواند قرار داده شده است در یک موجود سنگر که در آن تراکم و مردم در حال حاضر برای $50 میلیون, به عنوان مخالف به طریق 45 هکتار از جنگل و در زیر یک دریاچه برای $2 میلیارد دلار است. امید من برای شهر ما بسیاری از, اما مسئول استفاده از سرزمین ما به عنوان یک راه برای اطمینان از غرب ما را هوای پاک و آب بالا است تا در لیست من برای بچه های آینده.

Saymoukda Vongsay
شاعر/نمایشنامه نویس

من می خواهم به زندگی می کنند در یک foragable شهرستان. من می خواهم برای دیدن میوه ها و سبزیجات در حال رشد فراوان. جای خالی بسیاری سر دیوارهای خارجی و ساختار رها شده با گل های خوراکی گیاهان و میوه ها و سبزیجات است. هر بلوک مانند یک سالاد. غلاف نخود نوردی شناسه برج. زیبا و خوشمزه است. تمیز کردن رودخانه ها و دریاچه ها و اجازه دهید سبزی و شاهی آبی را بیش از. پایان بطری های پلاستیکی و رشد ترد آب خیار, شاه بلوط جوانه لوبیا و jicama. به هر کس روغن زیتون و نمک به صورت on-the-go/در هر زمان-هر جا ساده پانسمان.

همچنین لوستر آویز بر روی تمام درختان آنجا که همه ما سزاوار کمی از فانتزی در زندگی ما است.

پیتر Rachleff
شرکت, مدیر اجرایی, سمت شرق آزادی کتابخانه

itemprop

من می خواهم به تغییر تدریس تاریخ آمریکا در مدارس دولتی—محتوای آن و آن تعلیم و تربیت. محتوا باید شامل توجه به خلع ید از مردم بومی بردگی آفریقایی بهره برداری از مهاجران درگیری در اطراف نژاد و طبقه و جنسیت و چگونه این تجارب و مسائل مربوط به درون است. این آموزش باید شامل تکنیک های که توانمند سازی دانش آموزان به عنوان پیشگویان از داستان به عنوان مسئول تعریف مسائل مهم و شکل دادن به روایت. در سمت شرق آزادی کتابخانه ما دیده می شود ارزش این تغییرات در صدها نفر از دانش آموزان متوسط و بالا است که درگیر با ما از طریق تاریخ ملی بعد برنامه. این تغییرات می تواند تاثیر افراد جوان چگونه درک خود و جای خود را در تاریخ آمریکا است.

Maria Gonzalez ریگان
شهردار ریچفیلد

من می خواهم از بین بردن جارو نژادی و بی عدالتی ما در نتایج و فرصت های ساخت ما یکی از بدترین مکان در کشور برای زندگی مردم رنگ. ما نیاز به یک شهرهای دوقلو منطقه که در آن خانه های مقرون به صرفه و با کیفیت مراقبت از کودک, سلامت, رهبری آموزشی, حصول, مشاغل با درآمد بالا و دسترسی به فرصت های فراهم شده برای همه و نه فقط برخی از. می تواند شما را تصور کنید که شهرهای دوقلو منطقه است که به جای به رسمیت شناخته شده برای توانایی خود را به واقعا خوش آمدید و اهرم تنوع به عنوان یک دارایی است ؟ ما باید این ابزار را به این واقعیت مانند توانایی قابل ملاحظه ای در سرمایه گذاری مبتنی بر جامعه و راه حل های جدی در مورد تامین مالی, استخدام, انتخاب, سرمایه گذاری و حفظ رهبران رنگ به موفقیت در تمام صنایع و بخش های.

ارمیا الیسون
مینیاپولیس عضو شورای شهر بخش 5

من پایین تر اجاره—هر دو مسکن و تجاری اجاره به خصوص مغازه های کوچک که کسب و کار کار در خارج از, آیا این به این معنی اجاره تثبیت و یا اجاره کنترل. شهردار و من مشغول به کار بر روی چند چیز و ما به دنبال همه چیز ما قادر به انجام و یادگیری آنچه که ما می تواند و نمی تواند انجام دهد. به عنوان شهر کمتر می شود و کمتر مقرون به صرفه برای طبقه کارگر مردمی وظیفه دلهره آور. اما ما میخوایم قرار دادن پول ما که در آن ما است.

فانتزی ری McCloney
بهترین Lookin’ مرد در فیلم کمدی

سه راه برای تغییر دوقلو شهرستانها برای بهتر شدن: 1. کاهش نرخ پارکینگ در مناطق مرکز شهر. کسب و کار از عواملی هستند که در هر دو downtowns. 2. هیچ بیشتر در زمستان آب و هوا پس از ژانویه 15. Snowbirds خواهد ماندن در اینجا در طول سال است. 3. بیشتر شاهزاده و فانتزی ری نقاشی های دیواری در اطراف شهرها. شاهزاده می سازد Minneapolitans افتخار و فانتزی ری باعث می شود که کسانی که در همان مردمی احساس خوب است.

ان کیم
رستوران

من امیدوارم که برای دیدن مینیاپولیس و سنت پل بود که کانون نوآوری در مواد غذایی, هنر, تکنولوژی, پیشرفت های پزشکی و تغییر آب و هوا. این ممکن است به نظر می رسد مانند یک پر اب و تاب چشم انداز, اما اگر شما آن را نمی بیند و نمی, شما می توانید آن را. وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا شهرهای دوقلو نمی تواند نگاه به مانند نیویورک یا لس آنجلس به عنوان یک انکوباتور برای نوآوری و trendsetting. ما فقط باید به آن متعهد به آن از آن حمایت و آن را انجام دهد. من اعتقاد دارم که این را می توان با کار مشترک با رهبران سراسر رشته برای دیدن جایی که ما فردی/سازمانی اهداف تقاطع به حمایت بیشتر چشم انداز تعالی. آن را از بالا شروع می شود با الهام از رهبران نسبت به یک بازی طولانی در نظر گرفتن معنی دار خطرات در فکر استقبال از تغییر و گفتن ترس به تماشا کردن.

میترا جلالی
St. Paul عضو شورای شهر بخش 4

من می خواهم برای دیدن شهر ما باید ترکیبی از جدید تر و یکپارچه محله با برخی از این واقعا پر رونق زمان طولانی از رنگ جوامع قادر به ماندن در شهر و ایجاد ثروت و قدرت سیاسی. من می خواهم شخصیت از شهرستان به احساس palpably متفاوت است. جامعه ما تا به بسیاری از احساس مانند یک شهر قدیمی است که بلندترین صدای ثروتمند سفید مالکان که اولویت های خود را منعکس. ما در واقع با 51 درصد مستاجرها اکثریت مردم از رنگ و بومی و ميانه سن 31. من می خواهم ما را به بیشتر های عجیب و غریب و جدید تر احساس.

رعنا ممکن است
طنز

مارس سال 2020: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مایک پنس می میرند و بسیاری از مردم شکستن قرنطینه به جشن می گیرند. برخی از آنها می میرند.

مارس سال 2021: همه گیر تشییع جنازه قسمت از grey’s Anatomy پربیننده ترین رویداد در تاریخ است.

سپتامبر 2021: واکسیناسیون در دسترس است اما تنها برای افراد مسن. مردم با گذرنامه جعلی و موهای خود را رنگ خاکستری است. واکسن دوز حمل و نقل در اتوبوس پر از عطسه کودکان به طوری که آنها نمی دزدیدند.

2023: یک آزمایشگاه مشغول کار بر روی یک واکسن ارزان تر به طور تصادفی ایجاد بالدار گربه که می تواند پرواز تا 100 مایل است. گربه ها در جمع درختان مانند کلاغ و شکار مردم است.

2031: به تازگی نصب شده گربه شخص دیکتاتور است لیزر متمرکز در گربه های مربوط به سیاست اما هنوز هم کمک های مالی جهانی, بهداشت و درمان, یارانه مسکن برای همه, زندان, اصلاحات و اصلاح قانون مهاجرت. هر کس مجبور است به یک گربه. مگر اینکه آنها حساسیت دارند.

Tricia Heuring
co-founder, مکان عمومی, بارگیری

به جای این شهرستان برگزاری فضاهای خالی برای ثروتمند توسعه دهندگان به نوبه خود به لوکس مسکن مورد استفاده قرارگرفته فضا خواهد بود با استعداد به جامعه دهندگان و هنر رهبران که زندگی در آن محله است. سیستم می تواند راه اندازی به طوری که سازمان می توانست حداقل یک سال اجاره-رایگان خود را طراحی فضا و عملیات و برای جوامع خود. هر فضا می آیند با یک دو سال از شروع عامل اعطای, به طوری که آنها منابع از یک روز. شاید پس از آن ما را فراگیر و قابل دسترس چند رشته جامعه و فضاهای هنری است که عبور از نسل به نسل در هر. تک. محله.

جنس خاک
هنرمند جمعی

اگر جنس خاک حکومت جهان (تصور کنید که؟)—یا صغیر از آن در مینیاپولیس—ما را به مرکز درمانی و پرداخت غرامت به عنوان یک چشم انداز برای تحول در شهر ما به صورت بومی, سیاه, POC و پناهندگان جوامع ایم که در طول تاریخ وام از ثروت و در حال حاضر در حال gentrified از مرکز شهرستان ما است. برخی از برنامه های خاص ما را قرار داده و به استقرار عبارتند از:

یک غرامت بودجه شبکه از شفا فضاها و چشمه های معدنی با آرایه ای از روش درمان از طب سوزنی, بدنه, گیاهان دارویی و دیگر اجدادی درمان. در طول تاریخ مظلوم و جوامع به حاشیه رانده شده می توانید دسترسی داشته باشید. بسیاری از کریستال ها و تصاویر قدرتمند BIPOC اجداد.

عجیب و غریب, سیاه imagitorium و کتابخانه با تمدید فرصت های مطالعاتی برای خواندن و عقب نشینی است. وجود خواهد داشت فراوان بالش و چای و رفتار است.

اجرای یک رادیکال شفا از K-12, مینه سوتا, درسی که مراکز تاریخ های آتی و انعطاف پذیری بومی, سیاه, POC مهاجر و LGBTQIA+ جوامع در کشور ما به عنوان به خوبی به عنوان یک تجزیه و تحلیل از تخریب و تداوم سفید برتری در جهان ما.

شگفت انگیز و فراوان بودجه برنامه های هنری در تمام محلات برای مردم در تمام سنین برای یادگیری هنر های تجسمی, رقص, تئاتر, مدیتیشن, به علاوه غلتکی اسکیت و رویای!

ایجاد یک رایگان و اجباری برنامه درمانی برای تمام سفید-سالم مردمی و افراد اروپایی تبار به انجام برخی از شیرجه عمیق شفا در اطراف سفیدی و سفید برتری. چیزی شبیه به یک Hazelden برای سفیدی.

قانونی شاهدانه با یک لحظه تمرکز به صورت سیاه و سفید و قهوه ای کم درآمد و افرادی که دچار بیشترین تحت جنگ با مواد مخدر را اولویت بندی دسترسی به این صنعت است.

تمیز, زیبا, جادار و دوستدار محیط زیست مسکن برای همه, با خوراکی باغ و جامعه فضا را برای آرامش و لذت.

ضد gentrification برنامه ریزی و نیروی کار.

اساسی جهانی درآمد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>