“نه هر کس می داند که چرا آن را به نام گنج ساحل گفت: یونس مارتینز یک شکارچی گنج از پورت سنت لوسی. ‘این است که چرا’

آنها همین حالا تماس بگیرید از آن گنج ساحل برای هیچ چیز.

یونس مارتینز یک مرد 43 ساله شکارچی گنج از پورت سنت لوسی بود اسکن شن و ماسه با ردیاب های فلزی لاک پشت دنباله ساحل دسترسی جمعه شب هنگامی که دستگاه خود را برداشت تا یک سیگنال.

در زیر او بیش از سه قرن از تاریخ به خاک سپرده شد در شن و ماسه:

مارتینز کشیده 22 اسپانیایی سکه نقره از گشت و گذار در هر قدمت آن به یک کشتی 305 سال پیش, او گفت:.

دوازده اسپانیایی galleons لادن با گنجینه های از دنیای جدید شد و برای اسپانیا جولای 31, 1715 اما 11 از دست داده بودند در طول یک طوفان در سواحل فلوریدا. بسیاری از این گنج هنوز نهفته در زیر اقیانوس.

“نه هر کس می داند که چرا آن را به نام Treasure Coast,” او گفت:. “این است که چرا.”

مارتینز که به شکار گنج در امتداد سواحل فلوریدا برای 24 سال تخمین زده است که مجموع مسافت به ارزش حدود $7,000, او گفت:. یک سکه به تنهایی می تواند به ارزش بیش از $2,000.

اما در حالی که این خود بزرگترین یا موفق ترین را پیدا کنید (مارتینز پس از پیدا $6.5 میلیون دلار به ارزش سکه های طلا) هیجان است هنوز هم وجود دارد, او گفت:.

“من می دانم که چگونه به خواندن و من همیشه در تلاش برای افزایش شانس پیدا کردن چیزی” مارتینز گفت.

با توجه به قانون فلوریدا, بهبود, مجوز مورد نیاز برای افرادی که می خواهید برای کشف و یا بازیابی مصنوعات در زمین های متعلق به دولت زیر آب, اما نه در یک ساحل عمومی.

مارتینز گفت: او هیچ قصد فروش سکه ها.

در ماه جولای سال 2017 مارتینز و تیم خود را تنها چند آثار از 1715 خراب در چه خدمه در نظر گرفته آهسته تابستان برای شکار گنج است.

“این شده است یکی از بدترین تابستان آب و عاقلانه است که ما تا کنون تجربه کرده” مارتینز گفت TCPalm در سال 2017. “اما ما در حال گرفتن از طریق آن روز به روز در, و ما در حال کار در یک منطقه که در آن ما در بر داشت موارد قبل از بنابراین ما خوش بینانه است.”

اما پس از آن بود و این در حال حاضر.

مارتینز گفت که او قصد ندارد به لهستانی 22 سکه های جدید در مجموعه خود را و آنها را در یک نقطه امن در کنار برخی از دیگر تاریخی می یابد فقط به عنوان او آنها را در بر داشت.

“این یک شور” مارتینز گفت. “این هیجان از شکار که من دوست دارم.”

حداکثر Chesnes است TCPalm اخبار خبرنگار Indian River County است. شما می توانید نگه دارید تا با حداکثر در توییتر @MaxChesnes و او را به یک تماس در 772-978-2224.

این داستان در اصل منتشر شده به tcpalm.com و به اشتراک گذاشته شده به دیگر فلوریدا روزنامه در گانت رسانه ای شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de