250,000 نوزادان ممکن است به مرگ غیر مستقیم با توجه به COVID-19. بدترین سناریو: 1.2 میلیون نوزاد در سراسر جهان مطالعه می گوید:

اختلال در مراقبت های بهداشتی و کمبود مواد غذایی از COVID-19 به احتمال زیاد به هزینه زندگی حداقل 250,000 نوزادان و کودکان خردسال و بیش از 10 ، 000 مادران در پایین و متوسط کشورهای با درآمد بیش از شش ماه آینده با توجه به مطالعه از محققان در دانشگاه جانز هاپکینز.

مطالعه منتشر شده در مجله لانست بهداشت جهانی مدل چگونه بسیاری از مرگ و میر اضافی انتظار می رود می تواند از COVID-19 و تاثیر آن بر عرضه مواد غذایی و سیستم های پزشکی در این کشور است. این مطالعه نشان داد افزایش چشمگیر در مرگ از فقدان زایمان مداخلات مانند آنتی بیوتیک ها و تمیز کردن محیط های تولد. کودکان خواهد شد بیشتر احتمال دارد به مرگ از عدم تغذیه کاهش در دسترس بودن از آنتی بیوتیک ها برای پنومونی سپسيس و آبرسانی راه حل برای اسهال, با توجه به مطالعه است.

در بدترین سناریو حدود 1.2 میلیون اضافی نوزادان و حدود 57,000 مادران می میرند در سراسر 118 کشور در شش ماه تحقیق یافت.

“اگر روال مراقبت های بهداشتی مختل شده است و دسترسی به مواد غذایی کاهش یافته است (به عنوان یک نتیجه اجتناب ناپذیر شوک, سلامت, سیستم, سقوط یا عمدی انتخاب شده در پاسخ به همه گیری) افزایش کودک و مرگ خواهد بود ویرانگر” این مطالعه به این نتیجه رسیدند. “ما امیدواریم که این اعداد اضافه کردن متن به عنوان سیاست گذاران ایجاد دستورالعمل ها و تخصیص منابع در روزها و ماه آمده است.”

اکثر ما بچه ها با multisystem سندرم التهابی شده بود سالم

یک مطالعه جداگانه در بر داشت 3 در 4 کودکانی که پایین آمده با موارد جدی از COVID-19 تا به حال شناخته شده شرایط بهداشتی است که ممکن است افزایش خطر ابتلا به آنها با توجه به یک مطالعه جدید که در مجله پزشکی نیوانگلند.

ملی مطالعه و دیگری که در نگاه کودکان بستری در ایالت نیویورک با این ویروس تایید شده که بسیار به ندرت – کودکان می تواند نمایشی و خطرناک واکنش به نام multisystem التهابی سندرم در کودکان (MIS-C) به احتمال زیاد ناشی از واکنش ایمنی بدن به عفونت است.

در این مطالعه ملی, تقریبا تمام کودکان مبتلا به این بیماری تا به حال مشکلات گوارشی 80 درصد مسائل مربوط به قلب و تقریبا به بسیاری از مشکلات با خون خود. کودکان بستری بودند و برای حدود یک هفته با 80 درصد درمان در بخش مراقبت های ویژه. چهار نفر از 171 بیماران درگذشت.

این سندرم به طور کلی طول می کشد نگه دارید دو تا چهار هفته پس از عفونت با SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 مطالعات یافت. این اختلال نادر است که اتفاق می افتد فقط در 2 از 100,000 کودکان در مقایسه با 322 از 100,000 که قرارداد COVID-19 و به نظر می رسد بیشتر شایع در میان ایالات متحده و یا جنوب آسیایی, کودکان, با توجه به سرمقاله که همراه با مطالعات ،

نیویورک-خاص مطالعه مورد بررسی قرار 99 کودکان مشکوک یا تایید موارد COVID-19. فقط بیش از نیمی از بیماران مذکر بودند 40 درصد و 36 درصد اسپانیایی بودند. فقط کمتر از یک سوم شد و 5 سال یا جوانتر 42 درصد سنین 6 تا 12 و 26 درصد 13-20.

همه تب و یا لرز و سریع ضربان قلب. حدود 60 درصد از بثورات و تقریبا به عنوان بسیاری تا به حال چشم های قرمزی که اغلب می تواند نشان دهنده التهاب است. دو تا از نیویورک بیماران درگذشت.

“این نگرانی وجود دارد که کودکان جلسه فعلی معیارهای تشخیصی برای MIS-C هستند ‘نوک کوه یخ” و یک مشکل بزرگتر ممکن است کمین در زیر خط آب” دکتر مایکل لوین صندلی در اطفال و بین المللی بهداشت کودک در امپریال کالج لندن نوشت: در این سرمقاله اضافه کرد که این سندرم ارائه چالش مهم برای پزشکان در تلاش برای درمان این خطرناکی کودکان بیمار.

نظر:کودکان کلید به همه گیر endgame

زنان باردار با COVID-19: به احتمال زیاد در بیمارستان بستری رفتن به ICU

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>