Birria در اصل خدمت برای جشن ها و تعطیلات. اما در حال حاضر birria شده است تبدیل شدن به طور فزاینده ای فراوان در کالیفرنیا که در آن تدی قرمز Tacos شده است ابتلا به فشار انبوه نه تنها برای birria آن آشپز بلکه برای آن نقطه تجاری در طول سال 2019 فوق العاده کاسه LIII.

Birria است غلیظ و تند خورش با گوشت با استفاده از انواع چیلس و ادویه جات ترشی جات. نقطه از Guadelajara در مکزیک Jalisco منطقه birria بود یک بار به طور سنتی ساخته شده با بز (birria د chivo) یا گوسفند/گوشت گوسفند (birria د borrego) اما آماده سازی خود را گسترش داده اند شامل Tijuana-سبک گوشت گاو (Birria de Res) و مرغ (Birria de Pollo). Birria معمولا همراه با یک consommé در یک فنجان پرخرج چاشنی زده شده با پیاز و گشنیز است که می تواند هم پاشیده بالای tacos با یک قاشق و یا مورد استفاده برای فرو بردن مانند یک شیب را jus طلا.

با چند birrierias springing تا در کالیفرنیا و جاهای دیگر پیدا کردن birria در شهرهای دوقلو است که یک بیت از یک ماجراجویی است. نقاط مانند ال Burrito Mercado و Cocina سن مارکوس در Mercado مرکزی ممکن است آزمایش با birria به عنوان یک ویژه و یا چیزی است که آنها ممکن است خدمت در تعطیلات آخر هفته و پنیر سرخ شده, مرغ و گوشت Birria tacos graced Animales کباب را منو به ویژه در تابستان گذشته. اما به عنوان Gang Starr می گویند این سوال باقی می ماند: که در آن شما می توانید پیدا کردن birria در شهرهای دوقلو? در اینجا به برخی از نقاط که در آن شما می توانید خود را به طور منظم birria ثابت!

Consomme and birria tacos from Taquería y Birrerria Las Cuatro Milpas in Minneapolis

Consomme و birria tacos از Taquería y Birrerria Las Cuatro میلپس در مینیاپولیس علی Elabbady

A. B. E. = همه Birria همه چیز

اولین توقف در birria قطار Taqueria y Birrieria Las Cuatro میلپس. نشسته در تقاطع شرق دریاچه و خیابان و بلومینگتون مجاور به Mercado مرکزی آن را یک تازه وارد نسبت به Midtown مینیاپولیس. شناخته شده برای آن “Tacos نه دیوار” ضرب المثل پاغœانغœ داخل و حفاظ آن را در فضا Las Cuatro میلپس در خدمت birria در تغییرات بی شماری و سبک. آنها را birria de res birria د borrego و birria د chivo همه در tacos (دردو یا سنتی), burritos, سوپ و quesadillas.

به خاطر تحقیقات من رفت و به مدت پنج سنتی tacos: دو گاو و دو گوسفند و یک بز تاکو. Tacos وارد بر روی یک صفحه با مقدار زیادی از خرد و تربچه و پیاز کاراملی و برخی از برش های خیار را به عنوان به خوبی به عنوان صدر با معمول ساز از پیاز تازه و گشنیز.

آنها با ارائه سه سالسا گزینه — آووکادو سالسا ورد و فوق العاده تند سالسا roja — با روزانه-ساخته شده consommé از Birria د پژوهش. عطر و طعم آن است که عمیق تر از تند, ترک سالسا گزینه های به کار ادویه سطح شما تصمیم می گیرید شما می خواهید برای تحمل و قدرت. به علاوه گشنیز و پیاز که چاشنی زدن consommé مدیریت به نگه داشتن چیزهای خوش طعم برای خود tacos, آیا شما بیشتر از یک ملاقه یا قاشق بارانی.

در حالی که Birria de Res سلیقه بیشتر شبیه یک سنتی Barbacoa و یا لباس های کهنه را Birria د Chivo و Birria د Borrego می تواند یک کمی gamier و جویدنی هر چند هنوز هم مورد پسند همه سلیقه ها حتی بهتر از زمانی که آغشته به consommé.

بهترین قسمت در مورد Las Cuatro میلپس را birria است که انواع آن–وجود دارد هیچ اشتباه گزینه ها یا رویکردهای اما به یاد داشته باشید consommé آنها خدمت می کنند بسیار حیاتی است.

Taco Taxi's birria spread

تاکو تاکسی birria گسترش علی Elabbady

O. B.: اصلی Birria

در سراسر خیابان را از Las Cuatro میلپس و در کنار درب به Mercado مرکزی در شرق دریاچه و Bloomington, تاکو تاکسی بهترین و شناخته شده برای ضبط اواخر شب tacos و burritos هر چند آنها به مدت طولانی ارائه Birria د Chivo و consommé به عنوان یک دائم آیتم های منو ، تاکو تاکسی Jalisco-سبک Birria د Chivo خدمت گرفته شود تا در هر سبک از منو.

برادران که اجرای تاکو تاکسی هدف به نگه داشتن چیزهای خوشمزه و ساده است. این consommé د chivo خدمت در کنار Birria د chivo tacos می آید معادل 16 اونس فنجان قهوه با یک آید تپه توده ای از گشنیز و پیاز هم زده حق را به خود consommé.

این consommé خدمت با تاکو تاکسی Birria د Chivo است spicier از دیگر taquerias در شهر با تشکر آید تپه مقدار چیلس پخته شده را به سوپ; پیاز و گشنیز ارائه مزه است که باعث می شود سس تند سرو با tacos یک چاره اندیشی موقت است. این Birria د Chivo در تاکو تاکسی خرد شده ریز فلفلی با گاه به گاه تکه بزرگ از Chivo. آن را خوش طعم و خوشمزه در تاکو فرم و تشکر از همه ادویه که consommé حمل آن کمک می کند تا برای خوش طعم و پر جنب و جوش chivo مهم نیست که چگونه شما را انتخاب کنید برای لذت بردن از خود را birria.

Birria de Res from Homi in St. Paul

Birria de Res از هومی در سنت پل علی Elabbady

با خراب بهترین جایی که de Res?

در St. Paul, درست کردن غرب دانشگاه هومی رستوران باز شده است برای کسب و کار برای تقریبا 10 سال عامل به عنوان یکی از شهرهای دوقلو چند jack-of-all-trades مکزیکی نقاط. این جای تعجب نیست پس از آن که آنها تا به حال Birria De Res در منو از یک روز.

بر خلاف Las Cuatro میلپس و تاکو تاکسی هومی خدمت خود Birria de Res آغشته حتی تعادل چیلس و ادویه جات ترشی جات; اما گوشت انجام شده است تا بیشتر شبیه به یک barbacoa و یا لباس های کهنه با قوام شبیه به گوشت خوک کشیده آغشته به مایع. در حالی که Birria de Res در هومی است نه خدمت با consommé شما یک مقدار مناسب و معقول از متمرکز سهام از گوشت از جمله برگ سرخ مایل به قرمز مورد استفاده در ساخت birria. این Birria de Res در هومی است ومزه شاداب و قوی اما هنوز متوسط در ادویه سطوح.

علاوه بر هومی را birria خدمت کرده است با چیپس, برنج و حبوبات در کنار, بنابراین شما می توانید غذا خوردن این birria با چنگال. در غیر این صورت اگر شما احساس پرماجرا فرم خود را موقت tacos از آن ارائه شده چیپس و لوبیا و برنج به علاوه برخی از هومی فوق العاده سالسا ورد می آید که با تراشه های خود را. این Birria de Res در هومی اجازه می دهد تا شما را به تجربه خود را به عنوان خوشمزه و پر جنب و جوش به عنوان شما را انتخاب کنید. هومی منو همچنین دارای یک بره Consommé با Barbacoa که همراه با سبزیجات — و هیچ طرف از آن را با برچسب زیر Caldos (سوپ) بخش هومی منو.

***

Birria است شگرف و فوق العاده ظرافت در غذاهای مکزیکی. خوشبختانه ما باید گزینه های به عنوان به که در آن برای به دست آوردن birria به طوری که بسیاری از تجربه خود را. اگر gamey گوشت مانند Chivo یا Borrego شما نیست شما همیشه می توانید ایمن ماندن و رفتن با مرغ یا گوشت—اما هر آنچه که شما فراموش نکنید که در مورد consommé! Consommé باعث می شود تجربه همه به ارزش آن است و باعث می شود برای عالی غوطه مهم نیست که راه شما را birria بنابراین ماجراجویی عاقلانه!

Taqueria y Birrieria Las Cuatro میلپس
1526 E. دریاچه سنت مینیاپولیس

تاکو تاکسی
1511 E. دریاچه سنت مینیاپولیس

هومی رستوران
864 خیابان دانشگاه. W., St. Paul

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de