300,000 نرخ بیکاری ثبت شده در مینه سوتا

یک گزارش از NPR نمی sugarcoat آن است. یک رکورد شکنانه 3.28 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته منتهی به مارس 21. هفته قبل که تعداد 282,000.

در واقع وزارت کار سوابق بازگشت به سال 1967 و ما در حال تجربه شماره ما هرگز قبل از دیده می شود. دانیل ژائو یک اقتصاددان با Glassdoor NPR گفت کمی وجود دارد در طول تاریخ ما می تواند با استفاده از بافت این لحظه.

“Coronavirus شیوع است که از لحاظ اقتصادی شبیه به یک طوفان رخ داده در هر کشور در سراسر کشور برای هفته ها در پایان” او گفت:.

مینه سوتا سهم از افزایش که در پایان بالا از طیف. در آن شکستن رکورد هفته 116,438 مردم ما رسما اعلام شده خود علیه. هفته قبل از آن تنها شده بود 4,010 مردم است. که 2,804 درصد افزایش یافته است.

با توجه به فروم سرویس خبری بیش از 300,000 مردم در دولت را برای اعمال بیمه بیکاری از تاریخ 16 مارس.

جای تعجب بیش از 10 ، 000 از این افراد هستند استار تریبیون گزارش مراقبت های بهداشتی کارگران—در میان آنها و دندانپزشکان و پرستاران و پزشکان و ویژگی های کارکنان بهداشتی. که تا حد زیادی با توجه به سفارش توسط رژیم صهیونیستی. تیم Walz به روش تلقی تهاجمی یا انتخابی مانند colonoscopies و یا جزئی.

اما سخت ترین-آمار گروه تا کنون بود, بار و رستوران کارگران است. سی بی اس گزارش داد که 48,540 گذاشته شد در هفته قبل از آخرین. آنها بوده ام از کار به مدت دو هفته با توجه به سفارشات قبلی محدود کردن خدمات به take-out, drive-thru و یا تحویل در سراسر کشور.

چیزهایی که در واقع به دنبال بسیار خوب در ماه فوریه است. ما نرخ بیکاری (3.1 درصد) پایین بود از ماه گذشته—البته با یک دهم درصد است. سال گذشته بیش از ما می خواهم اضافه شده شغل در دولت, ساخت, اوقات فراغت و مهمان نوازی و دستمزد رشد بود تا 5.2 درصد است.

در حال حاضر وجود دارد هیچ گفتن میزان آسیب و شانس آن را بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود. Walz اقامت در خانه سفارش رسما به اثر رفت در روز جمعه در نیمه شب. غیر ضروری کسب و کار—همانطور که در شرکت هایی که ارائه نمی دهد, گفتن, مواد غذایی, پزشکی و یا کاغذ توالت—که نمی تواند از راه دور در حال تعطیل. از شهروندان خواسته شده تا در خانه بمانند مگر اینکه آنها در تامین, اجرای, به دنبال مراقبت های پزشکی و یا برای قدم زدن بیرون.

این است که قرار است در دو هفته گذشته—به اندازه کافی بلند, امیدوارم برای سوتا سیستم مراقبت های بهداشتی به صورت یک طرح حمله. حدود 28 درصد از Minnesotans خواهد شد در سمت چپ بیکاری در میان است.

اما همانطور که ما در این زمان احتمالی پیش رو ما خواسته به یاد داشته باشید جایگزین. هفته گذشته Walz گزارش داد که محققان تخمین می زنند برخی از 74,000 Minnesotans می اند و اگر ما در حال انجام هیچ چیز به سرعت گسترش یافته است. یکشنبه, دولت مرگ و میر افزایش یافته بود تا نه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>