3,289 جدید COVID-19 مورد در فلوریدا در روز سه شنبه

13 درصد از تمام آزمون در فلوریدا بازگشته اند به عنوان مثبت در هفته گذشته.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد 3,289 موارد جدید COVID-19 در وزارت امور خارجه روز سه شنبه به عنوان فلوریدا coronavirus موارد همچنان به سنبله. فلوریدا در حال حاضر تایید کرده است 103,506 موارد در سراسر کشور.

تعداد مرگ و میر گزارش شده افزایش 64 به 3,237 از دوشنبه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

ساراسوتا کانتی افزایش 39 به 1,031 موارد است. گاو دریایی شهرستان افزایش 36 مورد از دیروز در مجموع از 2,013.

بیش از 25 درصد از فلوریدا کل COVID-19 موارد تایید شده اند در گذشته ده روز یک افزایش شدید است که صرفا با توجه به افزایش تست, پس از رای مثبت آزمایش افزایش یافته است و همچنین 13 درصد از تمام آزمون بازگشته اند به عنوان مثبت در هفته گذشته.

این هفته چند شهرداری در فلوریدا آغاز شد نیاز به ماسک, در حالی که وزارت فلوریدا سلامت خود را تغییر مشورتی برای تشویق مردم به جمع آوری در گروه های بیش از 50 و به پوشیدن ماسک اجتماعی فاصله حداقل 6 فوت امکان پذیر نیست.

دکتر مانوئل Gordillo از ساراسوتا بیمارستان یادبود می گوید شواهد خوبی است که با پوشیدن یک ماسک می تواند به جلوگیری مردم از گسترش و ابتلا به کوروناویروس. هر دو شهر و شهرستان ساراسوتا با توجه به اجباری ماسک سفارشات.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>