4 وکلای ترک مورد پس از DOJ تصمیم گیری در زندان سنگ زمان

واشنگتن — چهار وکلا که تحت پیگرد قانونی قرار راجر سنگ ترک مورد سهشنبه پس از وزارت دادگستری گفت: آن را فوق العاده مرحله از کاهش میزان زمان زندان آن را به دنبال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین متحد و محرم.

تصمیم وزارت دادگستری آمد و تنها چند ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شکایت کرده است که توصیه می شود از جمله برای سنگ بود “بسیار وحشتناک و غیر منصفانه است.” وزارت دادگستری گفت: صدور حکم پیشنهاد شده بود دوشنبه شب — قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن tweet — و دادستان صحبت نکرده بود به کاخ سفید در مورد آن.

چهار وکیل از جمله دو بودند که اعضای اولیه ویژه مشاور رابرت مولر روسیه تیم تا به حال ساخته شده تا وزارت دادگستری محاکمه و تیم امضا کرده بود بر روی یک جمعه پر کردن دادگاه است که توصیه می شود تا نه سال زندان برای سنگ.

گروه تصمیم به عقب نشینی از صدور حکم توصیه سوالات مطرح شده در مورد دخالت های سیاسی و اینکه آیا تهمت نمایش نگه دارید غیر معمول نوسان بیش از وزارت دادگستری است که به معنای به کار به طور مستقل از کاخ سفید در تحقیقات جنایی و تعقیب.

دادستان کل ویلیام Barr شده است ثابت متحد از مغلوب ساختن پیشی جستن را پاکسازی رئیس جمهور از انسداد عدالت حتی زمانی که مشاور ویژه رابرت مولر به حال تیز کاهش یافته است به انجام این کار و اعلام کرد که اف بی آی را در روسیه بررسی — که منجر به اتهام علیه سنگ — شده بر اساس “ساختگی روایت.”

در شب دوشنبه دادستان توصیه کرده بود که سنگ خدمت به هفت تا نه سال پشت میله های زندان پس از متهم شدن از اتهامات از جمله دروغ گفتن به کنگره شاهد دستکاری و مانع خانه بررسی اینکه آیا تهمت کمپین هماهنگ با روسیه به نکته 2016 انتخابات. توصیه های مطرح شده در این چشم انداز است که سنگ می تواند دریافت شدیدترین حکم هر یک از نیم دوجین تهمت دستیاران متهم در Mueller را آغاز کرد.

در یک صدای جیر جیر در اوایل سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پرونده سنگ بود “سقط جنین از عدالت است.” یک وزارت دادگستری گفت: مقامات تصمیم به گام و به دنبال یک جمله کوتاه به این دلیل آنها گرفته شده بود با تعجب اولیه توصیه می شود. این فرد صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود گفت: دادستان گفته بود گروه به انتظار کوتاه تر توصیه می شود.

این بسیار نادر است برای وزارت دادگستری رهبران معکوس تصمیم خود دادستان در صدور حکم توصیه به خصوص پس از آن توصیه شده است به دادگاه ارائه. به طور معمول, ایالات متحده وکلای عرض جغرافیایی گسترده ای به توصیه جملات در مواردی که آنها تحت پیگرد قانونی قرار.

این خروج آمد ناگهان پس از تصمیم گیری توسط عدالت. جاناتان Kravis استعفا داد و موقعیت خود را به عنوان دستیار آمریکا وکیل. او شده است یک جانباز دادستان در واشنگتن و هر چند بخشی از رابرت مولر اصلی تیم بود با اینحال درگیر در موارد متعدد آورده شده توسط مشاور ویژه ، علاوه بر سنگ پیگرد قانونی Kravis نیز امضا بر روی پرونده سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی رئیس پل Manafort که با حل و فصل یک جرم خود را پذیرفت و در برابر یک ترول مزرعه متهم به حمایت از یک پوشش رسانه های اجتماعی کمپین با هدف تقسیم افکار عمومی در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

هارون Zelinsky ترک مورد و کار خود را در واشنگتن خواهد بود و بازگشت به شغل خود به عنوان یک دادستان فدرال در بالتیمور. او کار وجود دارد زمانی که او انتخاب شد در سال 2017 برای مولر تیم.

او در موارد درگیر با هدف تعیین چه دانش مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تا به حال در مورد دموکراتیک ایمیل های که هک شد توسط روسیه و چه تلاش تهمت دستیاران ساخته شده برای به دست آوردن اطلاعات در مورد آنها. او همچنین درگیر در تعقیب جورج پاپادوپاولوس سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین aide که نقش مهمی در FBI راه اندازی تحقیقات خود را در تابستان 2016.

یک سوم دادستان آدم Jed بود که یک عضو اولیه مولر تیم نیز خارج از این مورد است. وضعیت خود را در وزارت دادگستری بود و روشن نیست. قبل از پیوستن مولر به تیم او در پرونده های مدنی وجود دارد.

سه شنبه شب یک چهارم دادستان مایکل Marando حال چپ مورد.

پس از وکلای ترک مورد مقامات وزارت دادگستری در زمینه یک تجدید نظر صدور حکم تفاهم نامه با قاضی استدلال اولیه آن توصیه می شود “در نظر گرفته بیش از حد و بی جا و تحت شرایطی” اما آن را به تسلیم به دادگاه. هیچ یک از اصلی دادستان در سنگ مورد امضا بر روی یادداشت تجدید نظر.

صدور حکم تصمیمات در نهایت به قاضی که در این مورد ممکن است طرف اصلی این پیشنهاد است. ایالات متحده منطقه قاضی امی برمن جکسون بارها بدحجابی سنگ خود را خارج از دادگاه رفتار که شامل رسانه های اجتماعی پست او قاضی با آنچه به نظر می رسد تیررس تفنگ.

قاضی منع سنگ از رسانه های اجتماعی در ماه ژوئیه گذشته پس از انعقاد است که او بارها و بارها مسخره اش عق زدن نظم است.

در ضمن دموکرات تقبیح تصمیم با رهبر اقلیت سنا چاک شومر خواستار تحقیقات توسط DOJ بازرس عمومی.

“حاکمیت قانون و این, grand, grand سنت از این فوق العاده وزارت دادگستری است که کاملا انحرافی به دونالد Trumps’ شخصی خود خواسته ها و نیازهای” نیویورک از حزب دموکرات گفت. “و این یک رسوایی است.”

خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف گفت: این امر می تواند آشکار سوء استفاده از قدرت اگر وزارت دادگستری مداخله از طرف مغلوب ساختن پیشی جستن.

“انجام خواهد ارسال یک پیام بی تردید که رئیس جمهور تهمت را محافظت می کند کسانی که به دروغ به کنگره برای پوشش خود سوء رفتار و دادستان کل به او ملحق خواهد شد و در این تلاش” کالیفرنیا از حزب دموکرات گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعدا به خبرنگاران گفت که او نمی صحبت می کنند و به مقامات قضایی. “من قادر خواهد بود به آن را انجام دهد اگر من می خواستم” او گفت:. “من حق مطلق به آن را انجام دهد. اقامت من در خارج از چیزهایی که به درجه ای است که مردم باور نمی, اما من به آنها صحبت می کنند.”

دادستان فدرال نیز به تازگی نرم محکومیت خود را در موقعیت سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین و گفت که آنها نمی خواهد مخالفت با آزادی مشروط از مجازات پس از ابتدا گفت که او سزاوار به شش ماه زندان برای دروغ گفتن به اف بی آی است. فلین دادستان نیز به کار گرفته شده توسط باراک اوباما در واشنگتن است.

در این تفاهم نامه اولیه روز دوشنبه دادستان خواسته شده برای سنگ برای خدمت بین 87 و 108 ماه را در زندان فدرال — حکم آنها گفت: در راستای دستورالعمل های فدرال. چنین حکم خواهد ارسال پیام برای جلوگیری از دیگران که ممکن است در نظر دروغ گفتن و یا مانع کنگره پروب یا دستکاری با شاهدان گفتند.

دادستان نوشت: در مدارک دادگاه که “سنگ را اعمال نمی شد یک اشتباه در قضاوت” است و او “تصمیم به دو و سه – در رفتار مجرمانه توسط دستکاری با یک شاهد برای ماه ها به منظور مطمئن شوید که او انسداد موفق خواهد بود.”

سنگ تخلف را رد کرده است و همواره با انتقاد پرونده او را به عنوان انگیزه های سیاسی. او را ایستاده در دادگاه و وکلای او نیست تماس شاهدین در دفاع از خود.

شاهدان در مورد شهادت داد که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین بازدید از این سنگ به عنوان یک “نقطه دسترسی” به ضد محرمانه به سایت ویکی لیکس که در اختیار داشتن بیش از 19,000 ایمیل های هک شده از سرورهای کمیته ملی حزب دموکرات و سعی کردم به استفاده از او را به پیشبرد کلمه در مورد هک ایمیل های مخرب به هیلاری کلینتون.

دادستان متهم است که سنگ به دروغ کنگره در مورد صحبت های او در مورد ویکی لیکس با نیویورک میزبان رادیو سفت Credico — که به ثمر رساند یک مصاحبه با بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ در سال 2016 — و محافظه کار نویسنده و نظریه پرداز توطئه جروم Corsi.

___

AP نویسنده جیل Colvin کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im