5 takeaways از فلوریدا coronavirus-خدشه دار ریاست جمهوری اولیه

Coronvirus نگه نمی, بسیاری از مردم از رای دادن بایدن ثابت کرد حتی مسلط تر از انتظار می رود و دیگر takeaways

نتایج فلوریدا دو coronavirus-خدشه دار ریاست جمهوری اولیه مسابقات بودند هرگز واقعا در شک و تردید.

جو بایدن و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روسی به پیروزی سه شنبه به عنوان انتظار می رود.

اما چگونه و از کجا بایدن برنده – و چقدر هم آشکار به عنوان این واقعیت است که بسیاری از مردم به پای صندوق های رای در روز انتخابات با وجود یک بحران بهداشتی است که آوردن فعالیت های روزانه را متوقف کند.

در اینجا پنج takeaways از فلوریدا ریاست جمهوری نتایج اولیه:

مردم واقعا دوست دارم برای رای دادن

Coronavirus است مواج در سراسر کشور مجبور مدارس در فلوریدا برای خاموش کردن اجباری تعطیلی کسب و کار – حتی محدودیت در جمع آوری ، رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: افراد نباید از رفتن به رستوران و یا شرکت در خرید غیر ضروری. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه آمریکایی ها جمع آوری و در جمعیت بیش از 10. اوهایو فرماندار به تعویق افتاد دولت اولیه به دلیل نگرانی های بهداشتی. در عین حال با وجود خطرات بهداشتی و این واقعیت که نه ابتدایی مسابقه بسیار رقابتی بسیاری از فلوریدا احساس مجبور به رای دادن در روز انتخابات. بله روز انتخابات مشارکت مردم راه را در فلوریدا. اما قابل توجه است که صدها نفر از هزاران نفر از مردم هنوز هم بیرون آمد و به رای در مسابقات بودند که از قبل پیش بینی نتیجه گیری. این نشان می دهد که چگونه مردم متصل هستند برای, رای گیری, و همچنین ممکن است نشانه ای از رای دهندگان شدت coursing از طریق هر دو طرف در حال حاضر.

نظر سنجی بسیار دقیق

نظر سنجی های سیاسی اغلب مشاهده شده با سوء ظن این روز است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی در سال 2016 سوخت که بی اعتمادی. بسیاری از شرکت های نظرسنجی پیش بینی تهمت از دست خواهد داد. اما انتخابات که منجر به فلوریدا ریاست جمهوری اولیه خیلی دقیق در کل. The Real Clear Politics متوسط فلوریدا ریاست جمهوری اولیه انتخابات تا به حال بایدن برنده با 39 درصد است که دقیقا آنچه که او به دست آورد. یک Univision نظرسنجی انجام شده از 6 مارس تا 12 در بر داشت بایدن با 63 درصد پشتیبانی (او برنده 62 درصد) و ساندرز با 25 درصد پشتیبانی (او برنده 23 درصد). رای گیری است و نه یک علم کامل. برخی از انجام آن بهتر از دیگران است. اما فلوریدا اولیه نشان داده است که وجود دارد مقدار زیادی از خوب نظر سنجی.

بایدن مسلط تر از حد انتظار

مطمئن بایدن تقریبا قطعی به ضرب و شتم ساندرز در فلوریدا. که خیلی روشن بود. اما وسعت بایدن را برنده شد و هنوز هم قابل توجه است. معاون سابق رئیس جمهور برنده تمام 67, فلوریدا, شهرستان, حتی مکان هایی مانند Alachua شهرستان و لئون شهرستان با دانشگاه ها و تعداد زیادی از افراد جوان که ساندرز پایگاه پشتیبانی می کند. بایدن دریافت 1,074,444 رای بیش از دو برابر 396,035 برای Sanders. بایدن را 681,409 رای پیروزی بر ساندرز بهتر است از هیلاری کلینتون در سال 2016 اولیه حاشیه پیروزی سناتور ورمونت. کلینتون ضرب و شتم ساندرز توسط 532,575 آرا 31 درصد پیروزی. و در حالی که در روز انتخابات مردم در انتخابات پایین بود در این سال 1,734,701 دموکرات ها هنوز بازیگران آراء به طور کلی از جمله از طریق غایب و فرد در اوایل رای گیری. که کمی بهتر از 1,709,183 دموکرات که رای در سال 2016 رئیس اصلی. فلوریدا جمعیت و تعداد دموکرات ها رشد کرده است پس از سال 2016 پس از آن تعجب آور نیست که خام رای گیری اعداد را افزایش می دهد تحت شرایط عادی است. اما واقعیت این است که آنها هنوز هم با وجود افزایش coronavirus تهدید موجب ترس بسیاری از مردم دور از انتخابات می تواند نشانه ای از چگونه بالا رای دهندگان شدت در حال حاضر است.

خبر خوب برای مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از حد

بایدن تنها کسی نیست که در جشن روز سه شنبه. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز تا به حال یک شب خوب. بیشتر رای دهندگان بازیگران برگه های رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن (1,161,604) از بایدن اگر چه بایدن مواجه رقابت واقعی در حالی که تهمت مربع خاموش در برابر سه نسبی گمنام. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده 93.8 درصد از آرا در فلوریدا توافق اولیه است. که بسیار قوی نشان میدهد. اما این به آن معنا است که 6.2 درصد از توافق اولیه رای دهندگان هنوز هم ترجیح می دهند تقریبا هر کسی غیر از مغلوب ساختن پیشی جستن. حتی اگر 76,819 فلوریدا خواهان که رای برای کسی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن در اولیه حمایت از حزب دموکرات در ماه نوامبر آن ممکن است مهم نیست. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده فلوریدا توسط 112,908 آرا در سال 2016. اما آن را قابل توجه. هنوز مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان 2020 انتخابات با ایران بصورتی پایدار و محکم پشت سر او. و این واقعیت است که بسیاری از جمهوریخواهان فلوریدا آمد به رای دادن در انتخابات است که در شک و تردید هرگز می تواند نشانه آن است که ایران با رای دهندگان شور و شوق بالا است و می تواند جبران انرژی در سمت دموکراتیک.

فلوریدا ثابت تبعی

این روشن نیست که فلوریدا, مارس 17 اولیه خواهد مهم است. یک نامزد که ایجاد شتاب در اوایل متحده می تواند گاهی اوقات قرار دادن تا نامزدی قبل از اواسط ماه مارس. نیست که این سال است. در حالی که بایدن تولید قوی حرکت از برنده شدن در کارولینای جنوبی ترین سوپر شنبه متحده و دیگر مسابقات ساندرز برگزار کرده است برای دیدن اگر او می تواند تغییر مسیر مسابقه در حال حاضر آن است که دو فرد مطابقت کردن. فلوریدا ثابت کرد که تقریبا غیر ممکن است و به احتمال زیاد مهر و موم شده ساندرز سرنوشت. در حالی که ساندرز می گوید: او را برخی از زمان قبل از تصمیم گیری که آیا برای ادامه با بایدن بزرگ برنده سه شنبه – او همچنین برنده ایلینوی و آریزونا و آمریکایی ها مصرف شده توسط coronavirus بحران آن را سخت برای دیدن چگونه ساندرز مانت مقدار از یک کمپین رفتن به جلو. دموکرات ها را به طور فزاینده ای رشد آشفته اگر او باقی می ماند در رقابت با بسیاری از مشاهده او به عنوان یک حواس پرتی است که در پیشگیری از حزب متحد از پشت بایدن و با تمرکز بر یک ملی اضطراری به جای اولیه مسابقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>