امیدوارم نه.

اما این که سرنوشت برخی از دوستداران فیلم را وسوسه پنجشنبه آینده زمانی که AMC, بزرگترین تئاتر زنجیره ای را دوباره باز برای کسب و کار. محلی که به معنی باز multiplexes در ادن پریری بازار رزویل را رزدیل مرکز ادینا Southdale مرکز راگون رپیدز و اینور گروو هیتس. برای جشن 100 سالگرد AMC بازگشت به دهه 1920 قیمت برای آن روز شارژ 15 سنت در هر بلیط به تعداد انگشت شماری از نسخه های جدید فیلم برداری قبل از طاعون و تعداد زیادی از کلاسیک.

چه خواهد شد حضور یک AMC میان هنوز هم مواج همه گیر مانند نگاه? مدیر عامل آدم آرن میسازد شرکت خود را Clorox حمایت امن و تمیز طرح در این هشت دقیقه ای که ویژگی های نقاب کارگران feverishly پاک کردن همه چیز را در دید. “ما به مشورت با اشاره به دانشمندان و کارشناسان” آرن یادداشت ها.

عمده takeaways:

  • تئاتر ظرفیت پوش در 30%
  • ماسک های مورد نیاز برای کاربران (به جز در هنگام غذا خوردن/نوشیدن از نظر مقیاس-حمایت بدون-رایگان-دوباره پر کردن منو) و کارکنان
  • جدید الکترواستاتیک ضد عفونی سم پاش وکیوم و فیلتر تهویه مطبوع
  • اجتماعی فاصله علامت و ضد عفونی کننده دست ایستگاه
  • Cashless خرید بلیط

هنوز هم حتی با افزایش اقدامات ایمنی آن را عاقلانه به دوباره باز بزرگ سرپوشیده جمع آوری به عنوان فضاهای COVID-19 سنبله در سراسر کشور ؟ ما مطرح است که کلمه به کلمه سوال برای AMC روابط عمومی تیم اما نمی شنید برگشت نشده است. آریزونا وزارت بهداشت خدمات مکان سالن سینما حضور در میان بالاترین خطر فعالیت های.

در دیگر شهرهای دوقلو تصویر متحرک اخبار: Trylon و ارتفاع آنها باز biz; پارک وی در دسترس است به صورت خصوصی نمایش به علاوه مجازی سینما و ریورویو فروش کامل آن پاپ کورن به علاوه مجازی سینما نیز (همان برای MSP Film Society); برجسته تئاتر مکان — تالاب, بالای شهر, ادینا — تمام بسته باقی می ماند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de