5 راه ویلیام بر تبدیل آمریکا به یک دیکتاتوری

ویلیام Barr نصب شده بود به عنوان دادستان کل به طور خاص به نوبه خود وزارت دادگستری به عنوان بازوی از مغلوب ساختن پیشی جستن Coverup. و ما دیده ایم او را به انجام دقیقا همان است که. بر اتحاد خراب و سیاسی وزارت دادگستری مشغول به کار دست در دست با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خم فدرال اجرای قانون به رئیس جمهور خواهد شد. در اینجا برخی از راه های بر کمک به تهمت تبدیل دموکراسی به دیکتاتوری:

1. او دخالت در صدور حکم راجر سنگ مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین محرم و مشاور که با آن مواجه حکم زندان برای مانع کنگره و شاهد دستکاری در ارتباط با روسیه بررسی است. روز دادستان اعلام کرد که به دنبال هفت تا نه سال برای سنگ از صدور مغلوب ساختن پیشی جستن به نام جمله “وحشتناک انحراف” و گفت که دادستان “باید شرمنده از خود” و “توهین به کشور ما است.” تنها 24 ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن عمومی اوقات تلخی وزارت دادگستری اعلام کرد آن را تغییر دهید آن صدور حکم توصیه برای سنگ [برش به اخبار کلیپ]. نمایش ستون فقرات از بر چهار حرفه دادستان سپس انصراف از مورد و یک استعفا داد.

این حادثه باعث چنین داد و بیداد که بار مجبور شد اعلام کرد که او نمی خواهد “bullied” و مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها “آن را غیر ممکن به انجام کار است.” اما هر کسی که به تماشای Barr بارها و بارها بیش از رول برای مغلوب ساختن پیشی جستن را دیدم این را به عنوان یک حداقل چهره-صرفه جویی در حرکت. به عنوان مثال:

2. بر اتحاد سبز روشن یک “فرایند مصرف” برای هر گونه اطلاعات است که برگ برنده دست نشانده رودی جولیانی ممکن است حفاری تا در مورد اوکراین و انتخابات است. درست است. Barr داده مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی است که تحت یک وزارت دادگستری تحقیقات که منجر به اتهام علیه دو نفر از همکاران خود را در یک خط مستقیم به وزارت دادگستری به وضعیت آب و خاک مورد تهمت را رقبای سیاسی.

3. بر گمراه عمومی در مورد محتویات مولر گزارش. قبل از این گزارش منتشر شد Barr با ارسال یادداشتی به کنگره “خلاصه” یافته های آن است. در یادداشتی بر این ادعا وجود شواهد کافی برای انسداد عدالت مورد و پشتیبانی مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای “کل exoneration”. رابرت مولر بود تا خشم بر یکی از یافته های خود را که او در نامه ای شکایت که Barr خلاصه “را به طور کامل به تصرف خود در زمینه طبیعت و ماده” از مولر را بررسی است. Barr با اینحال در یک کنفرانس مطبوعاتی تکرار خود ادعا تقویت مغلوب ساختن پیشی جستن روایت “کل exoneration” و تغییر پوشش رسانه ای از این گزارش.

4. بر قبول نتايج بازرس کل گزارش بررسی ریشه های روسیه پروب. در ماه دسامبر بازرس کل Michael Horowitz, منتشر, گزارش, پیدا کردن که در حالی که روسیه پروب بود و ناقص در برخی از جنبه های وجود دارد هیچ مدرکی از تعصب سیاسی و آن را توجیه بود. این البته مغایر با مغلوب ساختن پیشی جستن را روایت است که روسیه پروب راه اندازی شد توسط deep-دولت حزبی هک مصمم به او را پایین. روزی که گزارش منتشر شد Barr به نام روسیه بررسی یک “مضحکه می خواند” و ادعا کرد که “ناخالص نقض …و رفتار غیر قابل توضیح است که غیر قابل تحمل در اف بی آی” که به گمان او “وجود دارد ایمان بد” در تحقیقات. آن را بی سابقه ای برای دادستان کل به طوری که به شدت مخالفم با این یافته ها از یک طرف بازرس کل.

5. بر خاک سپرده موسس شکایت که ضربه آغاز استیضاح پرس و جو و تلاش برای نگه داشتن آن را از رسیدن به کنگره است. خود را در وزارت دادگستری بررسی محتویات این شکایت در یک محدوده باریک و پیچیده شده تا تحقیقات خود را در عرض تنها سه هفته پیدا کردن شواهدی از تخلف است. دوباره بر در حال اجرا بود دخالت به سپر مغلوب ساختن پیشی جستن از پاسخگویی.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او دارای “حق قانونی” به دخالت در مواردی به کار گرفته شده توسط وزارت دادگستری.

که اشتباه است. اگر یک رئیس جمهور می تواند مجازات دشمنان و پاداش دوستان خود از طریق اجرای عدالت وجود دارد می تواند بدون عدالت. عدالت نیاز به بی طرفانه و درمان برابر تحت قانون. جانبداری یا نابرابری در تصمیم گیری آنها برای محاکمه و نحوه مجازات استبداد است. ساده و ساده است.

نیم قرن پیش من شاهد نزدیکی انحلال عدلیه تحت ریاست جمهوری نیکسون. من خدمت در وزارت دادگستری هنگامی که هر دو حزب کنگره حل و فصل است که آنچه تا به حال رخ داده است هرگز دوباره اتفاق می افتد. اما آنچه رخ داده است تحت نیکسون است دوباره اتفاق می افتد. مانند نیکسون تهمت به غصب استقلال از وزارت دادگستری برای خود می رسد.

اما بر خلاف نیکسون تهمت نمی خواهد استعفا دهد. او بیش از حد بسیاری از توانمندسازها – نه فقط شرم آور دادستان کل بلکه خودت کنگره جمهوری خواهان – که محل پایین تر اولویت عدالت از رضایت بخش ترین کینه جو و پارانوئید ساکن کاخ سفید در تاریخ آمریکای مدرن.

یک شبکه خبری ABC مصاحبه انجام شده تنها به ظاهر بی طرفی را ندارد تا برای راه های بی شمار دادستان کل لایحه بار خراب شده است که وزارت دادگستری و عمدا یاری مغلوب ساختن پیشی جستن بی قانونی است. به خاطر دموکراسی ما او باید استعفا بلافاصله.

رابرت رایش

نویسندگان

رابرت رایش است که صدراعظم را استاد سیاست عمومی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و عضو ارشد در Blum مرکز برای اقتصادهای در حال توسعه. او به عنوان وزیر کار در…

Robert Reich

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im