55 درصد از آمریکایی ها را در این برنامه ریزی بازنشستگی اشتباه نظرسنجی می گوید

هنگامی که شما برنامه ریزی برای دوران بازنشستگی شما نیاز به در نظر گرفتن تمام منابع بالقوه درآمد. متاسفانه بسیاری از قبل از بازنشستگان را به اشتباه با توجه به منبع پول آنها به احتمال زیاد برای: وجوه حاصل از کار ،

با توجه به تحقیقات از Transamerica مرکز برای بازنشستگی مطالعات 55 درصد از کارگران برنامه ریزی برای ادامه کار در دوران بازنشستگی. هر چند بسیاری از این قبل از بازنشستگان انتظار دارند که آنها را تنها کار پاره وقت 14 درصد می گویند که آنها قصد کار در یک موقعیت تمام وقت. برای برخی از انگیزه است برای فعال ماندن و سالم است. برای بسیاری از مردم نگرانی در مورد داشتن کافی پس انداز درایوهای تمایل به ماندن در نیروی کار در برخی از ظرفیت در طول دوران بازنشستگی.

این می تواند یک مشکل بزرگ است.

بسیاری از افرادی که می خواهید به کار در دوران بازنشستگی پیدا کردن آنها نمی تواند انجام این کار به دلیل فرصت های شغلی محدود. نرخ بیکاری برای سالمندان بالاتر از جمعیت عمومی است و هر چند سن تبعیض غیر قانونی است بسیاری از افراد پیدا کردن آن را دشوار برای پیدا کردن کار.

فرصت های شغلی می تواند محدود خود را صرف سلامت جسمانی است. اگر شما دچار مشکلات پزشکی می تواند این کاهش بیشتر از شغل شما می توانید انجام دهید و آن را حتی سخت تر برای حفظ پاره وقت یا تمام وقت اشتغال است.

آنچه شما باید انجام دهید اگر شما برنامه ریزی شده به کار می کنند اما شما نمی توانید ؟

اگر شما برنامه ریزی برای کار در دوران بازنشستگی اما شما به کشف وجود دارد هیچ شغل شما می توانید انجام دهید شما نیاز به ایجاد برخی از تغییرات سریع در شیوه زندگی خود را.

شروع شده توسط ارزیابی میزان درآمد به شما در دسترس از تامین اجتماعی بازنشستگی پس انداز و هر گونه حقوق بازنشستگی پول دارید. مطمئن شوید که شما محاسبه درآمد حاصل از صرفه جویی در خروج امن هستند. این باید بیش از 4 درصد از موجودی حساب خود را هر چند برخی از کارشناسان نشان می دهد باید آن را حتی کمتر است.

مقایسه درآمد در دسترس شما با بودجه خود را به دیدن اگر وجود دارد کمبود. اگر شما بیش از حد کمی درآمد بدون چک و شما نمی توانید پیدا کردن کار شما نیاز به ایجاد برخی از کاهش بودجه به سرعت. این می تواند به معنای کوچک سازی به یک خانه کوچکتر است که می تواند کمک به شما در پس انداز خود را افزایش موجودی حساب اگر شما پول نقد از عدالت خانه. شما ممکن است نیاز به یک ماشین و یا حرکت به یک منطقه است که هزینه زندگی پایین تر.

مهم این است که مطمئن شوید که شما نمی رسم کردن حساب بازنشستگی تعادل در تلاش برای حفظ یک شیوه زندگی شما نمی تواند بدون چک شما برنامه ریزی داشتن.

جلوگیری از تنظیم اهداف بازنشستگی بر اساس ایده شما کار به عنوان یک بازنشسته

هر چند شما ممکن است بخواهید به عنوان یک ارشد شانس بسیار خوب شما نمی قادر خواهد بود به. به مطمئن شوید که شما نمی سمت چپ با کمی بیش از حد پول در هنگام برگزاری یک شغل نیست و ممکن است همیشه خود را تنظیم بازنشستگی برنامه ریزی اهداف بدون انتظار از یک چک. اگر کار شدنی است, شما می توانید با استفاده از درآمد اضافی برای لذت بردن از زندگی خود را کمی بیشتر.

لباس رنگارنگ دلقک ها احمق است افشای سیاست.

لباس رنگارنگ دلقک ها احمق است که ایالات متحده آمریکا امروز محتوای شریک ارائه اخبار مالی تجزیه و تحلیل و تفسیر طراحی شده برای کمک به مردم را در کنترل زندگی مالی خود. محتوای آن را به طور مستقل تولید شده در ایالات متحده آمریکا امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>