6 عالی آهنگ های جدید هستند که 17 دقیقه و در مورد JFK assassination

Tierra ضربت سخت زدن – “گیر”

در حالی که شما در یادگیری به پخت نان و یا اجازه زوم نصب نرم افزارهای مخرب بر روی هارد دیسک خود را حداقل کسی متوجه شدم که بهترین استفاده را از زمان به تنهایی به زاری هم بزنید-جدید دیوانه از آلبوم بیش از Alanis را “مضحک.” پس از همه, شاه لیر در حال حاضر نوشته شده است.

کهربا علامت “Heart-Shaped Box”

واقعا هر چند ممکن است ما وارد یک عصر طلایی از حوصله نوازندگان تلاش برای مات و متحیر کردن خود را دارند. در اینجا یک R&B خواننده/ترانه سرا فاجعه در اطراف و ثابت می کند خودش بهترین مترجم از نیروانا مواد پس از… Sinead o’connor? بد به علاوه? این بیل?

هیچ سنی – “پروب”

L. A. duo شرح زیر است تا بطور سه برابر “تبدیل به رشته” اولین آهنگ از آینده خود قادرخواهد بود رفتهبا چیزی طراحی شده توسط یک meatier ریف و شعر در مورد اتلاف وقت در اطراف “اختری است.” حکم: باید از شر ما را از شنیدها در هیچ زمان.

ریکو تند – “رعد و برق”

“در حال حاضر من blowin’ تا این سگ باید با من تماس چاشنی/در حال حاضر آنها نمی تواند نفس کشیدن کسی اونا ونتیلاتور.” در حال حاضر که تند و زننده.

Sam Hunt – “سخت را فراموش کرده ام”

مغز من استفاده بیش از این بی قید everyhunk ها تنها زمانی که آن کاهش یافته و ماه گذشته—آن بوده است نوع یک دیوانه چند هفته شما می دانید. اما در زمینه شکار آلبوم جدید, Southsideنمونه از وب قیمت warbling بیش از swingin’ 808s است فقط نوع بی احترامی ادای احترام من می تواند با استفاده از در حال حاضر, و اگر “من یک بطری ویسکی اما من بدون اثبات” است و پایین قفسه موسیقی ردیف از جدول دو طرفه “تو بازی سخت را فراموش کرده ام” یک جهنم از یک مشروبی که بدرقه نوشابه.

Toni Braxton – “آن را انجام دهد”

شرجی به عنوان صدای او باقی مانده Braxton نیست آواز در مورد انجام آن رادر وسط مدرسه حس اصطلاح اما در مورد ترک یک مرد است. و آرام آن را به عنوان گاهی اوقات نگه داشته شده است او را در آینده اجرا در دهه گذشته با Babyface collab , Love, Marriage & Divorce و آن دنبال کردن سکس و سیگارنشان میدهد که چگونه یک سردستهزنان خواننده اپرا می توانید وارد میانسالی بدون بلوغ به درجه یک انتزاعی.

هر هفته موسیقی ویرایشگر کیت هریس اسهال گسترده musicscape برای شش شایسته آهنگ برای اضافه کردن به شهر Pages’ همیشه در حال گسترش 2020 لیست پخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>