این شش درخشان آهنگ های جدید و به موقع را پوشش می دهد کمک خواهد کرد ببینید ما تا زمانی که به پایان جهان می گرداند و در جایی نزدیک به نرمال.

مایکل استیپ – “هیچ وقت برای عشق مانند در حال حاضر”

The R. E. M. خواننده گروه است و آرام از آنجا که گروه شکست در سال 2011. اما در سال گذشته با استیپ به اشتراک گذاشته شده یک رشته از یدکی الکترو آغشته, تک آهنگ ها از جمله این دقیق تعداد که او ثبت شده ملی را هارون Dessner برای ماشین قرمز پروژه. در مقابل انفرادی دوربین در یک اتاق که مسابقات خود را سبز, ژاکت, استیپ همراه است تنها با یک خاموش و ضبط backing track. استیپ را خواننده ترک, کمی, اینجا, و او به عنوان ارائه نامشخص اضطراب خطوط “هر آنچه که انتظار معنی در این مکان جدید من در حال انتظار برای شما” ما شکننده سرود به صورت انفرادی این بار.

Waxahatchee و کوین Morby – میز کوچک (صفحه اصلی) کنسرت

خواننده/ترانه سرایان Morby و کتی Crutchfield (با نام مستعار Waxahatchee) انجام صمیمی چهار مجموعه آهنگ از کانزاس سیتی صفحه اصلی. Crutchfield سهام دو آهنگ از درخشان او رکورد جدید Saint Cloud, “آتش” و “یاس” در حالی که Morby ارائه می دهد تا خود را با آهنگ “زیبا غریبه” سود آهنگ برای Everytown For Gun Safety است که او برای قربانیان 2016 پالس کلوپ شبانه تیراندازی در اورلاندو است.

مینی مجموعه ای بسته با یک متعالی پوشش ها آهنگ: Ohia را “وداع با انتقال” از هر دو Morby و Crutchfield. “با شنیدن هر آهنگ و استفاده از آن را به وضعیت فعلی خود را, شما می دانید شما می توانید خم معنای آهنگ,” Morby می گوید. “اما وجود دارد چیزی در مورد این آهنگ که مناسب به نظر می رسد در حال حاضر.” و در واقع عاطفی خود را تفسیر آهنگ طنین انداز در این دوران تاریک.

قمر Bridgers – “کیوتو”

قمر Bridgers است که هر دو یابم و آسیب پذیر او به عنوان انجام آس جدید تک “کیوتو” در حالی که لباس پوشیدن و در لباس خواب و نشستن در وان حمام. این واقعیت است که این فوق العاده گاه به گاه اما عمیقا در حال حرکت عملکرد پخش شد به میلیون ها نفر از مردم به تماشای زنده جیمی کیمل فقط تقویت چقدر موسیقی و سرگرمی جهان تغییر کرده است در ماه گذشته است.

به طور معمول یک نوازنده را یک تیم از سبک طراحان و صدا techs در تلاش به آنها را نگاه و صدا شگفت انگیز قبل از یک عملکرد تلویزیون. Bridgers foregoes تمام آن چرا که هیچ یک از این مسائل در حال حاضر. ما همه با پوشیدن لباس خواب ما بیشتر از روز و بسیاری از ما دزدکی حرکت کردن به حمام اگر ما نیاز به برخی از زمان به تنهایی و/یا گریه خوب. Bridgers به ارمغان می آورد همه این عناصر با هم با این unguarded, حداقلی, عملکرد.

James Blake – “بگو: آنچه شما”

Instagram شده است یک راه فوق العاده برای نوازندگان برای اتصال به طور مستقیم با طرفداران خود و به اشتراک گذاری بداهتا اجرای زنده. انگلیسی electropop خواننده/ترانه سرا جیمز بلیک در نهایت پیوست در Instagram Live فرای در طول چند هفته گذشته ارائه دو باور نکردنی پیانو مجموعه, جایی که او تحت پوشش Radiohead, Billie Eilish, Frank Ocean, خود Beyoncé, همکاری ری چارلز تقسیم شادی و Roberta Flack, در علاوه بر این به خود مواد. او همچنین عرضه مناقصه دل آهنگ جدید “بگو: آنچه شما” (در 45:27 علامت).

بلیک در واقع به راه اندازی مجدد آهنگ وقتی صدای او را می شکند بنابراین دوست دختر خود را Jameela جمیل رفع او یک فنجان چای به عنوان او طول می کشد برخی از سوالات خود را از پیروان رسانه های اجتماعی. آهنگ خود شکوه الهامی تعداد مورد طرد و تنهایی ممکن است تحت برخی تحولات قبل از ما با شنیدن نسخه به پایان رسید اما این تفسیر به همه ما یک فیلتر نشده نگاه اجمالی به بلیک فعلی موسیقی جهت. “این مورد در حال OK با محل شما. شاید نه کاملا که در آن شما در نظر گرفته شده بود اما در نهایت آمدن به صلح با چگونه شما هستند و آنچه شما هستند. و فقط به طور کلی و گفت برو به ’em all” بلیک می گوید: پس از او به پایان رسید. کامل.

Brandi Carlile – “سلام وجود دارد”

شب پس از جان Prine درگذشت, Stephen Colbert, دعوت Brandi Carlile خود را نشان می دهد (از راه دور) برای انجام یکی از افسانه ای خواننده/ترانه سرا آهنگ. کلبر و Prine جعل کرده یک دوستی در طول سال به عنوان تا به حال Carlile. او در باور نکردنی پای بخاری نسخه از “سلام وجود دارد” از او به خانه خود کار را از طریق غم و اندوه خود را در روند.

“برای افرادی که نمی شد آشنا با موسیقی آنها در مورد به دست آوردن یک کل بسیاری از حقیقت کاهش یافته است بر روی آنها” Carlile می گوید از مقدمه. “من فکر می کنم که این یک آهنگ جان را دوست دارند من به آواز خواندن. چون این آهنگ اشاره به مردم ما همه ماندن در خانه را به محافظت می کند. و آن را به ما یادآوری می کند که افراد مسن نیست مصرفی که آنها ساخته شده ما که هستیم و آنها به ما داده اید هر چیزی که ما داریم.” من در حال حاضر عاطفی خراب زیر Prine مرگ و این پوشش زیبا فقط خراب من در یک راه خوب.

DJ برتر مقابل RZA Verzuz نبرد

برای چند هفته گذشته Timbaland and Swizz Beats سازمان یافته جنگ بین هیپ هاپ مشاهیر و افسانه در Instagram. اما این رقابت در نظر گرفته شد به سطح دیگری هنگامی که تیتان DJ برتر و RZA در زمان هر یک از دیگر در مقابل بیش از 180,000 پیروان رسانه های اجتماعی. و دو موسیقی نوآوران قطعا به مناسبت افزایش یافت.

آنها شروع به فریاد دیگر هیپ هاپ سنگین وزن ها که تنظیم به فیدهای خود و همچنین حذف برخی از دانش در مورد رپ میراث و اهمیت آن در نیویورک است که به وضوح مورد نیاز خوش آمدید این موسیقی حواس پرتی. اکثر طرفداران معتقدند که برتر از لحاظ فنی برنده شب. اما با دو معامله کردن آهنگ های کلاسیک که آنها تولید می شود و یا در زمان شرکت در بیست و دور, نتایج مثل فروزان هیپ هاپ درس تاریخ است که هیچ کس راه دور از یک بازنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de